......Celiakie......

Má niekto z Vás túto nemoc....Neviete si rady a chcete nejako poradit???Nemám na to školu,ale sama som nikoho nemala,ked našemu synkovi objavili túto nemoc.....
8.10.2009

Diskusi založil(a) 8.10.2009 SLNIECKOT

reagovat martina7 7.4.2010 10:07  5%    +  -

Ahojky, skvělé stránky jsou na www.celiakieaja.cz Od poraden, diskuzí a receptů a klubu.

reagovat zs 14.10.2009 18:30  24%    +  -

Ahooooj.
Dcerce taky diagnostikovali celiakii :-(
v první fázi jsem chodila po obchodech s naprostou hrůzou v očích, abych nekoupila něco, co jí ublíží. Pak se to nějak dalo a nedávno jsem zjistila, že je možná šance, že se to může porovnat.....tak jsme to riskli a navštívili jedno terapeutické centrum v Brně....a vypadá to, nadějně....Tak kdyby to někoho z Vás zajímalo víc, klidně mi napište, ráda se s Vámi podělím o informace

reagovat zavam 9.10.2009 7:00  36%    +  -

ahojky, celiakii máme a chodíme na diskusi "Bezlepková dieta..pojďte si poradit". Supr holky, supr rady a pečení už bez problémů

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ......Celiakie......
Diskusi založil(a): SLNIECKOT
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?