ZDRAVOTMÍ POJIŠT´OVNA MEDIA

jak říkají a všude hlásí,my jsme ta lepší!
tak bych ráda znala i Váš názor.

15.10.2009

Diskusi založil(a) 15.10.2009 taky.dáma

reagovat 1kloki 21.1.2010 20:57  5%    +  -

Nechápu proč přestal fungovat odkaz na http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=485958&pid=&hid=f6vmd84eu6t89i8dadab5jarcb3s52

To asi nějaká poďobaná Sv..ě z MÉDiE nechala zrušit kvůli odkazu na dramaturgii černejch ovcí.

Nenechte si to líbit, uděláme jim peklo

reagovat Adginka 5.1.2010 21:27  5%    +  -

Pospinili ostatni pojistovny.U VZP si vymysleli ze karchuje a slucuje se pod ne.Meli by je zalovat.Pry potrebovala ziskat do konce roku 50.000 zakazniku aby dostali licenci,tak se jim to asi povedlo :-((

reagovat Adginka 5.1.2010 21:23  5%    +  -

A jeste k tomu jsem tak zaregistrovala ja hloupa take sveho 2 leteho syna a dodnes nam jeste neprisli karticky a tak jsem volola na pobocku do Liberce at mi poslou aspon nahradu karticky... kde to maj v nakupnim centrum Nisa,tedy pobocka se tomu rict neda.Sedi tam jedna zena u jednoho pc a to je vse,tak ze ta chudina za nic nemuze.Na jejich stranky jsem koukala a neni tam nikde cislo na jejich hlavni stredisko nebo imeil nebo tak?Kam bych se mohla obratit?Jen tam je bezplatna linka,kde je pouze zaznam automatu...

reagovat Adginka 5.1.2010 20:58  5%    +  -

Dopadla jsem uplne stejne ruznymi jejich oblbovaky,tak ze nejake prohlaseni od zastupce pojistovny Media je pekna lez!Tech lidi je opravdu spoustu a rozhodne si nikdo nevymysli.Ja to resila dnes a hold budem muset cekat rok nez muzem opet zmenit pojistovnu.Prala bych si aby se vse vyresilo jeste drive,aby jim nekdo pritahl uzdu,protoze jsme tam ted vsichni pod nedobrovolnym natlakem z ktereho nemuzem ven.U me tady v okoli taky snima nema skoro zadny doktor smlouvu a kdez to treba zubar.Jsou to podvodnici a zajimalo by me jak si ty sve lidi uplatili aby tohle vse lidu navykladali :-(

reagovat taky.dáma 29.11.2009 18:04  37%    +  -

díval se dnes někdo na občanské judo? bylo tam o Medii?
Podával už někdo trestní oznámení?

reagovat myska12 4.11.2009 17:43  34%    +  -

Brunette: ne primi na jejich info a odepisuji

reagovat Brunette 4.11.2009 16:56  5%    +  -

myska12: a na jaký píšeš?na tiskovýho mluvčího?

reagovat myska12 3.11.2009 22:51  34%    +  -

Brunette: me se na kazdyho mejla ozvaly tak uvidim

reagovat taky.dáma 3.11.2009 20:30  5%    +  -

jo a ještě jsem zapoměla že jsem před tím volala na hutnickou pojišt´ovnu,tam jsem byla před tím,a oni že nejsem tady jediná že takových telefonátu májí denně několik

reagovat taky.dáma 3.11.2009 19:57  5%    +  -

tak já jim dnes volala asi po 10 minutách telefon zvedla paní a řeknu vám,až mi ji bylo i chvílemi líto,ale po tom co jsem šla včerá k zubaři a ten mě neošetřil nebo nemá smlouvu,tak jsem dnes volala jedné doktorce tady od vedle abych měla přehled kam bych mohla jít a taky smlouvu nemá ,pak jsem volala do nemocnice,na jejích stránkách ji mají že má smlouvu a oni ji nemají ani mít nebudou ,holky já se tak naštvala a hned jim volala,mluvila jsem skoro 25 minut,jen doufám že si to nahrávali a že to dají řediteli,já jim nadávala jací jsou lháři,a paní že mám jim to dát písemně ale stejně pokud mi už pojistka běží tak nic nenadělám,tak jsem ji řekla že dávám trestní oznámení pokud mi po předání výpovědi do týdne nepříjde pro mě kladná odpověd´ a položila jsem to,já byla tak nasraná že jsem málem zapoměla jet pro malého do školky,ted´ jen se dostavit na jejích pobočku a předát dopis a pak budu čekat
jo a ještě mě tvrdila že nemocnici smlouvy má ustní že mě musí ošetřit a když jsem jí řekla že jsem tam ted´ volala a paní přímo z nemocnice mi řekla že smlouvy nikdo nemá tak že prý mi lhala,a dala milné info,že oni se zavázali s medií spolupracovat,ještě ze mě dělá vola,tak jsem ji řekla že i stránky mají podvodně udělané že nesmí lhát a podávat milné informace když tam mají minimálně 3 lékaře kteří s nimi nic nechtějí mít a oni je tam mají vypsané že spolupracují,a ona na to že ty stránky ona nedělala,tak uvidím

reagovat Brunette 3.11.2009 18:51  5%    +  -

myska12: já taky dneska psala maila,ale pochybuju,že se ozvou..už minule se na mě vyprdli

reagovat myska12 3.11.2009 18:44  34%    +  -

Brunette: tak jsem na to koukala a asi nemam nadeji na VZP snad me dopis dojde a bude to v pohode jsem jm zase psala dneska mejla

reagovat Brunette 3.11.2009 14:07  5%    +  -

ahoj všem.ještě jsem nestačila přečíst Vaše příspěvky,ale tady mám taky jeden.
v září nás na ulici zastavil kluk-že je z pojišťovny Média..bla bla bla.mazal nám med kolem huby jak se říká.Tvrdil,že se nejedná o žádné závazné rozhodnutí,že když mu podepíšeme evidenční list (my blbci naivní podepsali),tak nám do dvou dnů bude volat zaměstnanec Média zp a zeptá se nás,jak jsme se rozhodli...
nikdo nevolal a po pár dnech nám přišli už kartičky.Když jsme jim volali,řekli nám,že to bylo závazné přihlášení a že máme tudíž smůlu a musíme minimálně rok u nich vydržet...
Od té doby nás nechtějí nikde ošetřit (jsme pětičlenná rodina,máme 3malé děti) všude na tu pojišťovnu nadávají.A když ošetří,tak s velkými průpovídkami a musíme to samozřejmě zaplatit.Dnes na ČT1 bude v Černých ovcích tato slavná pojišťovna...

reagovat Centrix 24.10.2009 19:11  100%    +  -

A já jsem koukala na jejich nabídku v Tescu.....naštěstí mě neoslnila, jelikož očkuji dceru na rakovinu děložního čípku a na to nejvýhodnější naše dobrá HZP !!!!!!

reagovat myska12 21.10.2009 13:11  43%    +  -

taky.dáma: jinak jsem koukala ze na mejly reagovali ale to jsme zacala vyhrozovat pravnikama tak snad to pomohlo

reagovat myska12 21.10.2009 13:09  43%    +  -

taky.dáma: ahojky no ja ted jenom cekam na diskuzi pojistovna meda jsme psala co a jak tak se koukni nechce se mi to psat znova jenom vyckavam jsem z Brna a uvidime no jsem blba ja tam dala i deti

reagovat Mamkam 19.10.2009 19:52  33%    +  -

spoustu informací k pracovnímu právu naleznete také zde včetně vzorů:

http://pracovni-pravo.webnode.cz/

reagovat taky.dáma 18.10.2009 19:26  5%    +  -

holky díky

reagovat droping 18.10.2009 17:09  28%    +  -

taky.dáma:

To je tedy smula, ale za zkousku nic nedas.
Tak at to dobre dopadne.

reagovat kasi 18.10.2009 14:36  100%    +  -

taky.dáma: držím palečky aby se ti povedlo to zrušit..a příště si dáš pozor

reagovat taky.dáma 17.10.2009 19:34  5%    +  -

já bych si taky nakopala ale na to už je pozdě!!! přiznám se že jsem právě v televizi nic takového neviděla,poslední dobou jsem neměla moc času,a normálně se nenechávám na náměstí překecat,ale kdyby jste to slyšely co říká,jak je přesvědčivý a jak sliboval,a to už jak mě zastavoval tak jsem si byla jista že mě prostě neukecá,a stalo se,odchytly mě v září a platí to od října,napíšu doporučený dopis přímo řediteli pojišt´ovny a uvidím,všude čtu že to změnit nejde,ale v jednom příspěvku na netu jsem se dočetla že to paní po pohrůžce změnili do 24 hodin,vrátili ji zpět k puvodní pojišt´ovně,tak uvidím,
já to dělala v dobré víře a nakonec zjistím že jsem udělala pěknout botu!

reagovat LInda 17.10.2009 19:09  31%    +  -

u nás taky doma zvonili. Paní jsem natvrdo vyhodila a řekla jí, že nevím, co s penězma, tak nemusím řešit to, zda ušetřím. Nevěděla, co na to říct a odešla Hned druhý den zvonili na Thermomix. Nesnáším podomní prodejce

reagovat maiky 17.10.2009 18:51  6%    +  -

Zajdi si ale na pojišťovnu ze které jsi se přehlásila k médii.Tam to stornuj!!!

reagovat maiky 17.10.2009 18:48  6%    +  -

Zdravím,naletět může každý....oni bývají dost přesvědčiví,ale určitě bych si nejdříve něco zjistila než podepsala na ulici.Moje mamka dělá u jedné nejmenované pojišťovny a souhlasí,jak už tu bylo řečeno:Změna proběhne k 1.lednu a do té doby to můžeš stornovat u pojišťovny!!!!Tak neváhej a jdi!!!!

reagovat VlastaN 17.10.2009 0:48  33%    +  -

Nás zastavili v parku a taky nám slibovali. Naštěsti jsem jim nic nepodepsala. A dnes zvonili u nás u dveří. Normálně obcházeli barák. Fakt hrůza.

reagovat Kamar 16.10.2009 17:53  22%    +  -

taky.dáma: zkus podle rady droping vše stornovat (není-li pozdě). Ty už si tu blbost udělala, tak aspoň budu varovat ostatní : tato zdravotní pojišťovna rozeslala zdravotnickým zařízením ujištění,že veškerou péči proplatí. Nevím, budou-li tomu lékaři věřit, protože jiné pojišťovny proplácejí péči jen lékařům,s nimiž mají smlouvu. Před jakoukoli takovou změnou si proto musí pacient zjistit,zda jeho lékaři - a to nejen praktik,ale i gynekolog,oční a další odborní,k nimž pravidelně chodí - mají s pojišťovnou smlouvu.S malými nebo regionálními ZP, např. Revírní brarskou nebo Škodou, ani teď spousta lékařů smlouvu nemá. Ś VZP ji má skoro každý a s menšími podle poptávky a podmínek - lékaři svého času dost preferovali OZP, protože na rozdíl od VZP jim platila včas.
Nyní si prý lékaři stěžují, že nová pojišťovna platí pozdě nebo vůbec a z lékáren mám ohlasy,že např.červencové nároky proplatila po dlouhém handrkování a výmluvách teď v říjnu (zdravotnická zařízení považují za slušnou lhůtu 4-6 týdnů,což často nedodrží ani velké ZP, ale 4 měsíce?!?).
Praktiky těch náhončích jsou naprosto nechutné a zasloužili by nakopat do p....,nicméně každý svého štěstí strůjcem a zdravě opatrný člověk si v případě jakékoli smlouvy napřed vše podrobně prostuduje. Neobstojí argument,že tomu nerozumí -tím spíš by se měl s někým poradit,třeba se svým praktickým lékařem.

reagovat Radulka 16.10.2009 17:31  100%    +  -

Zrovna včera jsem byla u dětské lékařky a nechtěně jsem vyslechla rozhovor naší paní doktorky s někým z této pojišťovny. Pané doktorka byla rozlobená,že pacientka potřebuje nákladné vyšetření a že jí to nikdo neproplatí a pod.. Takže jsem pochopila co jsou zač

reagovat Samantha 16.10.2009 15:00  100%    +  -

Zuzoušek: u nás na to mají krámek v hypermarketu a nabízí prachy, když se jim upíšeš a stává tam fronta , já jsem skeptik, takže od takových dál

reagovat droping 16.10.2009 14:50  59%    +  -

Uz ti ta platnost nabehla?

Pojistovna se meni vzdy ke kvartalu, tudiz pokud jsi to podepsala ted v rijnu, zmeni se az od 1. ledna. Do te doby to muzes vzdy stornovat a domluvit se na stavajici pojistovne, zes udelala blbost, at te vezmou zpet.

reagovat Mata69 16.10.2009 14:25  100%    +  -

Zuzoušek: no to právě nechápu taky. Když už se o tom notabene nějaký čas mluví, že dělají takové podvody.
Na ulici bych nepodepsala ani smlouvu na tarif na telefon!

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ZDRAVOTMÍ POJIŠT´OVNA MEDIA
Diskusi založil(a): taky.dáma
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si