Dámy-důchodkyně

Přijďte pobejt

3.7.2005

Diskusi založil(a) 3.7.2005 miamia

reagovat MarČí 14.6.2018 8:15  22%    +  -

Maruška.H: Ahoj Maruško,tak povídej holka naše,jaká to byla prácička s oknama.Nadělali velký nepořádek?Máš je udělané už všechna?

reagovat MarČí 14.6.2018 8:13  22%    +  -

havefiho: Haničko,to ti nezávidím takovou práci a dělat ji znova.No ale, stane se to někdy.Věřím,že tě to pěkně naštvalo.

reagovat MarČí 14.6.2018 8:11  22%    +  -

cigorka: ahoj Jani,moc ti děkuji za info.Jsi hodná,že nám dáváš vědět,jak to s Helenkou vypadá.Ona je plná elánu a sil,věřím pevně,že bude zase za chvilku v pořádku.Máte v plánu zase nějaký společný výlet?

reagovat Maruška.H 14.6.2018 7:10  100%    +  -

Ahoj všem tak jsem konečně mezi vámi,ale práce kolem oken jsou

reagovat cigorka 13.6.2018 21:09  39%    +  -

MarČí: Marjánko, má něco s pravou rukou, takže nemůže psát a má jít ležet na pár dní do špitálu. Ale říkala, že by se do konce června ráda sem za mnou přijela podívat. Tak uvidím jak to dopadne.

reagovat havefiho 13.6.2018 20:01  25%    +  -

helza: zitra zavolam do Prahy, uvidim co mi reknou, ale moc nadeji si ale nedelam. No aspon uz to mam vsechno zkontrolvane, takze mi to pujde rychleji.

reagovat helza 13.6.2018 19:52  32%    +  -

havefiho: To je šílený. Já si raději docela často ukládám, když něco takového dělám. Nemůžeš si nastavit časté automatické ukládání (i když to někdy taky nadělá trable). Já se starám o farní Web a ten je naprogramovaný nějak tak (já jsem ho nedělala), že i když třeba vypne proud uprostřed práce, ať se stane cokoliv, když se dostanu zpět, všechno co jsem dělala je uloženo.

reagovat helza 13.6.2018 19:48  32%    +  -

MarČí, havefiho: Pokud ještě práci nezavře, pak by krok zpět, tedy Alt + Backspace pomohl, já používám Ctrl + Z, je to totéž.

reagovat havefiho 13.6.2018 19:45  25%    +  -

helza, MarČí: devenky dekuji za podporu, to ale nebyl klasicky program, to je nas firemni system, kde praju online, takze s tim padanim a mazanim mam zkusenosti, ale tentokrat jsem toho delala vely celek a ono to takhle dopadlo. Navic jsem se ani nedovolala do Prahy asi tam vymreli

reagovat helza 13.6.2018 19:38  32%    +  -

MarČí: Na 20. 6., tedy na příští týden. Z oslavy se úplně netěším, jak bych mohla, zatím je počasí k ničemu. Neprší ani náhodou, ale zima je pořádná, venku duje od Jeseníků, že je to na čepici. zejtra muž nakoupí maso, narveme třešně na koláč a v pátek to nachystáme.

reagovat MarČí 13.6.2018 12:33  22%    +  -

helza: no aby to tak nakonec nedopadlo,začnu s rýží ty jsi kousek
takže sis pár dní užívala kamarádek,města a objednali tě na kdy?vy jste samá oslava

reagovat MarČí 13.6.2018 12:31  22%    +  -

havefiho: a tohle nepomohlo? Alt + Backspace

reagovat helza 13.6.2018 11:41  32%    +  -

havefiho: Nic se ti zcela nevymaže. Někde to tam máš a pokud je to důležité, zajdi k nějakému ajťákovi, on ti to najde. Ale musíš všechno nechat tak, jak to je. Nové údaje psát do nových složek a ty si nesmíš vytvořit pod starým názvem, musíš je nazvat nějak jinak.

Tedy pokud jsi jenom psala a psala a ono se ti to neuložilo, pak to máš fakt v háji.

reagovat helza 13.6.2018 11:36  32%    +  -

MarČí: A u nás sucho. Fakt je, že zalejt se dá vždycky, vysušit bažiny těžko. Ale všechno má svá ale. Nikdy nezaleješ dost a může ti vyschnout studna, jakože vysychá. A když máš napršeno bažinatě? Pokud by to mělo být pořád, můžeš pěstovat rýži.

V sobotu jsme měli srazík s Adélkama z Dámy, v neděli jsme koukali do půlnoci na Superstár a na pondělí na 7:00 jsme jeli do Olmiku objednat se na chiru, takže jsem vstávala v 5:00. K tomu jsem kašlala jak divá celou noc, lípy jsou v plném květu, tak mě totálně devastují. A návštěva města nás vždycky tak nějak ubije, už nejsme na to zvyklí. Tak jsem včerejšek tak nějak vpodstatě proklimbala. Taky budeme v sobotu slavit Anežky a Bubovy narozky, tak dodělávám Anežce dárek. No Buba měl narozky včera. Tak tak nějak. Dostal přání od obce, jinak až v sobotu.

reagovat havefiho 13.6.2018 11:32  25%    +  -

Ahoj, hezký den, pršelo celou noc, ale ráno už ne.
Já celé dopoledne sázela do počítace údaje, a všechno se mi vymazalo. Tak jsem na mrtvici.

reagovat MarČí 13.6.2018 10:57  22%    +  -

helza: Ahoj Míšo,no tak jsi asi neměla chut klapatS deštěm by to už mohlo přestat,na zahradě už máme bažiny,po trávníku jdu jak po blatech.

reagovat MarČí 13.6.2018 10:55  22%    +  -

DANA: taky jsem včera pekla bublaninua s těmi lékaři je to hrozný,je jich málo a člověk fakt neví,jak jsou hodnoceni,každý říká něco jiného,ale všichni chtějí vyšší platy.Včera jsem poslouchala odborářskýho předsedu,ten chce prachy pro všechny 10%a 15%.A až pujde ekonomika dolů,tak co pak?

reagovat helza 13.6.2018 10:12  32%    +  -

Čauky babukočky. Já se včera k písí vůbec nedostala, ani nevím proč, nic moc jsem nedělala. Teď jsem vás dočetla - no, u nás sice taky sprchlo, ale nic moc to nebylo. Včera muž kopl do země, vlhká je jenom na povrchu, jinak suchá jak pepř. Okolo nás bouřilo e vševh stran, ale jako obvykle nás to minulo.

reagovat DANA 13.6.2018 10:10  100%    +  -

MarČí: ať uberou obvoďákům a přidají odborníkům,u nás se musíš objednat,když potřebuju léky což se divím k praktyckému lékařiměli by být zaplacený odborníci.

reagovat DANA 13.6.2018 10:07  100%    +  -

hezký dopoledne všemu nás taky prší už od večera a je to dobře,sice jsme promočenýale to uschnepeču bubladinu už tu voní natrhala jsem si pár třešní stejně nikam nedošáhnu

reagovat MarČí 13.6.2018 8:56  22%    +  -

Ivinoka: zdravím tě Ivanko

reagovat MarČí 13.6.2018 8:55  22%    +  -

reagovat Ivinoka 13.6.2018 8:46  100%    +  -

Zdravím vás děvčata,tady také drobně prší,ale hezky se dýchá.Helence přeji,aby se brzy uzdravila,snad to nebude s tou rukou nic vážného.

reagovat MarČí 13.6.2018 8:43  22%    +  -

hankamishka: myslím,že u vás v oblasti kroupy nepadaly,to jen v kolem hranic s Německem a na Šumavě.I tak ti držím palce,aby nebyla žádná škoda.

reagovat MarČí 13.6.2018 8:38  22%    +  -

Dobré ráno.Zdravím všechny
U nás od noci prší a prší,takový jemný zahradnický déšť.Ale už by to stačilo,země nacucaná česnek chytil plíseň a je docela chladno .Komu to ale nevadí je tráva a plevel,těm se daří

reagovat hankamishka 12.6.2018 21:42  22%    +  -

MarČí: tak u nás doma kroupy nebyly...ale co se dělo na chalupě, to se dovím až v pátek

reagovat MarČí 12.6.2018 21:25  19%    +  -

havefiho: na Šumavě lidé zaplakali,ty kroupy zničilo co se dalo a na Uhersko-hradištsku domlátili kroupy vinice,chudáci mají po úrodě.

reagovat havefiho 12.6.2018 20:51  22%    +  -

MarČí: no proslo to vsude, u nas nastesti beze skod

reagovat MarČí 12.6.2018 20:44  19%    +  -

cigorka: a tebe Janičko zdravím a přeji příjemný večer

reagovat MarČí 12.6.2018 20:42  19%    +  -

havefiho: Ahoj Hani,takhle asi bylo skoro všude,včerejší candrbál na nebi stačil na celou zemi i na Slovensko.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): miamia
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si