Dámy-důchodkyně

Přijďte pobejt

3.7.2005

Diskusi založil(a) 3.7.2005 miamia

reagovat helza 23.5.2018 9:45  15%    +  -

MarČí: To tě úplně lituju, úplně to cítím.

My když kupovali auto, tak nám přímo vnutili klimatizaci, bylo to nějak finančně výhodný. Tak jsme ji vzali s tím, že ji používat nebudeme, kvůli mojí alergii. A jak začala vedra, tak jsme ji spustili a je to fakt senzační. Ono s otevřeným okýnkem se těch pylů a toho prachu a všeho možného na mě navalí mnohem víc. Takže jsem moc ráda, že jsme ji nakonec vzali.

reagovat Maruška.H 23.5.2018 7:01  36%    +  -

MarČí: Ahoj Maruškouž ani nevím jak se to jmenovaloTo ta moje skléroza je na obzoruhlavně že jsme se nasmály,hrál tam R.Vojtek,Šinkorová nebo jak se jmenuje a ty ostatní moc neznám.ale bylo to moc fajn.Přeji hezký den.

reagovat elain 22.5.2018 21:28  100%    +  -

MarČí: Maruško, už mám štítnou žlázu úplně pryč, tak už beru asi jen na to udržování hormonu (myslím). Jak jsem začala "marodit" (zhubla jsem 10 kg)a ruce se mi klepaly jak alkoholikovi, že jsem se styděla někde podepsat, brala jsem jich 9 denně. Léčila jsem se asi 5 let a pak operace.

reagovat elain 22.5.2018 21:22  100%    +  -

Krásný pozdní večer, dnes jsem si to v Babinci krásně užila a už jdu .
Grilovali jsme, syn oslavenkyně dělá různé sirupy (zdravá výživa), tak jsme pila bézovou a feferonovou (dost nám to naředil) tak nebyla pálivá. Jsem úplný abstinent, tak mi takové věci přijdou k chuti

reagovat MarČí 22.5.2018 20:21  35%    +  -

koukám že se na nás žene nějaká buřina ,zatáhlo se černými mraky a od hranic už to dorazilo až na táborsko,tak jsem zvědavá jestli zaprší

reagovat MarČí 22.5.2018 20:04  35%    +  -

elain: ahojky Helenko,ten jeden prášek ti stačí?mně to pořád navyšuje už jsem z toho celá zblblá,jen tloustnu po těch lécích.Jsem zvědavá,co mi řekne až tam dojdu v červnu.
To jsi poctivá pacoška,když to máš u mudrů dobrý

reagovat MarČí 22.5.2018 20:00  35%    +  -

Maruška.H: ahojky Maruško,copak hráli,že jsi se takhle dobře bavila?

reagovat MarČí 22.5.2018 19:59  35%    +  -

DANA: aha,já myslela že to máš za barákem ,takovou krásu

reagovat MarČí 22.5.2018 19:59  35%    +  -

AJA1: Ahoj Evičko,pršelo?Já dnes o x letech vytáhla šatičky,chlap na mně kouká a prej "kam ty to jedeš,to abych se začal strachovat" nová hlava ,nové šatka a koukejme se na mužskýho

reagovat DANA 22.5.2018 19:57  46%    +  -

MarČí: to je od nás fotogalerie Vimerk.eu

reagovat MarČí 22.5.2018 19:57  35%    +  -

helza: no to je paráda,najednou si člověk uvědomí,jak je na elektrice závislý
ale zase máš dobrý pocit z hezky vykonané práci
Krásný večer Mišulko

reagovat MarČí 22.5.2018 19:55  35%    +  -

DANA: jéééé to je krásy,kde jsi to blejskla Danuško?Moc hezký večer ti přeji

reagovat MarČí 22.5.2018 19:53  35%    +  -

krásný dobrý večer,dnes jsem to dobře zazdila,celý den v luftě,byli jsme s mužem u kadeřky,dojeli před polednem,tak jsem jen ohřála oběd vypila kafčo a frčela jsem do Tábora,potřebovala jsem struny do sekačky a kávu z Lídlu, a ak jsem objížděla kruháč ,udělalo se mi tak neuvěřitelně zle,že jsem to stočila k tescu a šla si koupit vodu,myslela jsem ,že z toho hicu zkolabuju,v autě snad 80 stupňů ,nic nepomohla otevřená okna střecha,až pak cestou domů při vyšší rychlosti se to vyvětralo,Hrůza.Takže mám na dlouho zase pokoj od obchodů a všelijakých vychytávek ve městě.Jsem opět štastná,že jsem na zahradě a doma.

reagovat DANA 22.5.2018 19:50  46%    +  -

hezký večer všem

reagovat helza 22.5.2018 19:37  5%    +  -

Tak jsem ráno napsala dlouhatánský příspěvek,v něm podala zprávu o všem a všechny pozdravila. Celý den jsme měli být bez proudu, vyměňovali nám dráty vysokého napětí. Tak jsem se radovala, že mám noťas a ten je na baterky. Jenom mi nedošlo, že bez proudu mi nepůjde internet - tak jsem vám sice všechno krásně napsala, ale nic neodeslala.

Proud už jde, tak píšu, že i u nás bylo ráno 10°C, přes den nic moc, vítr byl a byl studený.
K obědu jsem udělala včera těstovinový salát s kuřecím masem, dnes byl na studeno a byl skvělý. Kafe bylo v termoskách, jedna pro mě, jedna pro muže, každé jiné. A že nebyl proud, nebyla bedna, byla celodenní zahrada, takže jsem pěkně rozlámaná. Ale bylo to fajn, mám to ráda.

reagovat AJA1 22.5.2018 7:53  13%    +  -

Ahojky děvčata zdravim a hezky den přeji Tady už také svítí sluníčko ale je chladno +10 Dneska bude buřtguláš,protože jsme buřtiky nezpracovali na,byla bouřkaZítra s nima taky straši,tak hlavně ať nejsou kroupy

reagovat Maruška.H 22.5.2018 6:59  5%    +  -

Pěkný den se sluníčkem

reagovat Maruška.H 22.5.2018 6:58  5%    +  -

MarČí: Ahoj Maruškos tou prací to nepřeháníma večer jsem byla ve Vlašimi na divadlea moc jsem se nasmála.Přeji hezký den

reagovat Elza 22.5.2018 6:18  5%    +  -

Dobré ráno a krásné den přejí všem u nás už

reagovat elain 21.5.2018 21:03  100%    +  -

MarČí: jo a víčka mně vůbec nebolely

reagovat elain 21.5.2018 21:02  100%    +  -

MarČí: ahoj Maruško, já jsem po operaci štítné žlázy 11 let (asi) a už beru jen 1 tbl. Letrox denně, (t.j. náhrada hormonů štítné žlázy), problémy nemám. Víčka fajn, stehy venku, MUDr byl spokojen, že se mi to krásně hojí. Asi jsem "vzorný" pacient, všichni MUDr. mně chválí ale klepu, klepu na dřevo. Ale do mně MUDr neviděl s těma "modrýma" očima. No jo, musím to brát, jak to jde. Ale též mám své "slabiny" a splíny.
Dnes jsem byla na hřbitově a dočetla se, že v pátek je Den kostelů. Tak to se mooooc těším.
Za chvíli jdu tak všem přeji dobrou noc a krásné sny

reagovat elain 21.5.2018 20:50  100%    +  -

Hezký pozdní večer všem přeji

reagovat MarČí 21.5.2018 20:25  35%    +  -

AJA1: Ahoj Evičko,tak sis užila příjemně denPráce počká,není zajíc
Za chvíli mažu do welnes,ráno jde muž na krev a pak jedeme ke kadeřce do Milevska a hlavně už nemám doma brambory

reagovat MarČí 21.5.2018 20:23  35%    +  -

DANA: Ahoj Danuško,u nís bylo docela hezky,celý den svítilo,ale pofukoval vítr,ve stínu bylo i chladno.No ale zase jsem udělala dost práce na zahradě,což mi dělá radost,už mi toho na záhonech zbývá málo,taky jsme navezli novou zeminu na poškozený trávník a osela jsem to,tak snad bude dobře rust, a o Dáme mi ani nemluv

reagovat MarČí 21.5.2018 20:19  35%    +  -

elain: Helenko,co víčka?dobrý?Bolí to?

reagovat MarČí 21.5.2018 20:18  35%    +  -

elain: no právě,já jen koukám jako orel,co ty všechno nestíháš,mně od té doby,co do mně perou ty hormony na štítku je mizerně,začaly mně bolet hrozně nohy a to je pro mně fakt peklo.Hlava naplánuje práci a tělo odmítá poslouchat.

reagovat MarČí 21.5.2018 20:16  35%    +  -

Dobrý večer ženy,to je dneska zase vydařený den,co ta Dáma zase vyvádí.Mám s nima trpělivost,ale už by to konečně měli dát do kupy,takovou dobu se s tím hrabou a je to rozfrcaný čím dál víc.

reagovat AJA1 21.5.2018 19:06  13%    +  -

Dáma dnes fakt zlobi

reagovat AJA1 21.5.2018 19:06  13%    +  -

MarČí: ahojky Maruško výlet se vydařil a na práci nedošlopřijela odpo návštěva takže bylo povídáni a

reagovat DANA 21.5.2018 18:51  46%    +  -

hezký večer děvčata vám přejuu nás je pořád ledový vítr docela je zimata dáma mě už leze tak na nervy,že sem moc nechodím téměř vůbecpořád jsou tu problémy už celý měsíc a nejsou schopni to odstranit fakt mě to už nebaví

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): miamia
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si