rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat manky2 10.8.2017 16:35  31%    +  -

laky.nova: VYDRŽTE,VY SI MUŽETE ASPON POVIDAT se sousedkou,já mela na pokoji hluchou no to bylo teprve psycho

reagovat laky.nova 10.8.2017 9:04  5%    +  -

Bre rano, tak mam potrebu se vyjadrit jak to tady probiha...tady musi probehnout naprosty psychicky rozklad osobnosti cloveka a po hospitalizaci...pokud to clovek dusevne zvladne...nasleduje prevoz na psychiatrickou kliniku jinak to podle me neni mozny vydrzet!!!!! Na pokoji jsme dve, ale pani je na tom velice podobne. Kdyz to srovnam s operaci....no vlastne se to srovnat neda..tak tam byl obrovsky strach. Tady rozklad osobnosti a obsesivni chovani s nejakymi panickymi atakami :-D :-D ja uz to nevydrziiiiiiiiiiiiim!!!!!!

reagovat laky.nova 6.8.2017 10:09  5%    +  -

aja: :-) :-*

reagovat aja 5.8.2017 22:36  1%    +  -

Nemate zac dekovat ja jsem pred operaci se hrozne bala a tak jsem si psala o rady na netu a pred radiojodem zrovna tak moc mi to pomahalo, kdyz jsem se spojila s lidmi co touto nemoci take prosli . Nebojte se niceho at vam to utika laky.nova:

reagovat laky.nova 4.8.2017 5:51  5%    +  -

aja:Moc dekuji. To je presne vsechno to co jsem potrebovala vedet. Uz nebudu otravovat, teda pokud se nezhroutim a nebudu becet, to bych pak asi psala :-D tak jeste jednou diky a preji krasny zbytek prazdnin. Uzijte si to.

reagovat aja 3.8.2017 22:13  1%    +  -

Zdravim vubec nemusite mit vycitky vloni jsme tam byli 3 kdo to drzel a nikdo mi to nenaridil to jen ze jsem na to narazila na strankach Motola a letos taky 3 ale uz jsem to tak nedodrzovala jen sem vynechala mlecne vyrobky, uzeninu maslo , nic smazene a nic barevne jako jahody rajce a tak Plus sul, morske ryby.Nase skupina co jsme tam byli jsme byli pouceni ze jeste 2 tydny nemame chodit k detem do kina proste izolace Doktorka rikala jak dlouho jsme bez hormonu ze zase tak dlouho bude trvat nez se to da do normalu Ze nemame codit cvicit, behat zadna zatez Treba podle davky radialaky.nova:

reagovat laky.nova 3.8.2017 7:35  5%    +  -

jezinka: a jeste jsem se chtela zeptat jak to, ze po radiu hned do prace, vzdyt prece rikaji, ze budu jeste vyzarovat do okoli a ze bych mela mit jeste domaci " vezeni"???

reagovat laky.nova 3.8.2017 7:32  5%    +  -

aja: Dobre rano, tak po precteni vaseho prispevku mam vycitky. No popravde mi vlastne nikdo takovou dietu nenakazal to ja jsem si ji aktivne vyhledala sama na internetu ;-) ja jdu do Olomouce a ani na strankach nic takoveho nemaji. Jen vysadit jod.sul a morske ryby, ploda a mineralky. K tomu jsem si sama pridala uzeninu a mlecne vyrobky. Jinak zbytek jim cokoladu ted bohuzel ve velkem :-( radiojodu se az tak nebojim jako mam odpor k te lecbe samotne. Je to zhmotneni me detske nocni mury..proste nejaky blok. No vlastne nocni mura je to furt. Take doufam, ze to zabere, protoze ja uz jsem si dal radsi o te sve variante nic necetla. Jen by me to stresovalo A s tou pameti to tak je. Je to priserne je to pocit jako kdyby jel vas mozek na dovolenou, tak vterinu vam to vadi a pak je vam to jedno, protoze na to zapomenete. Rekla bych podobny ucinek jako sedativa. Tak tu unavu mame stejnou. A vy jste byla po radiu kdy v pohode?

reagovat aja 2.8.2017 16:20  1%    +  -

Zdravim tak to uteklo a jdete na radio kam jdete, zvlastni ze vam to vysadili jen na 2 tydny ja mylim ze kazdej to snasi jinak bez hormonu ja byla hrozne unavena , spava, doktorka rikala ze i zapomina nekdo je to ruzne.Ja jsem prvni rok drzela tu prisnou dietu co je na strankach Motola letos taky i kdyz uz jsem to trochu sidila, chleba kupovala loni pekla doma i kavu pila rikam si delam to pro sebe svoje zdravi aby to poradne zabralo Tak at vam to utika a z radia nemejte strach utece to neboli nic laky.nova:

reagovat laky.nova 1.8.2017 23:49  5%    +  -

jezinka: tak to je teda velkej rozdil. Ja mam neschopenku zatim do 4.10 pribrala jsem 4kg ale to bude tim ze jsem prestala kourit. Tu dietu skoro dodrzuju az na tu cokoladu no..ja se tak tesim az to bude vsechno zamnou. Vim, ze to bude znit blbe, ale jako kdyby me ta nemoc nakopla k zivotu. Jsem klidnejsi a presne vim co chci a co ne..

reagovat laky.nova 28.7.2017 13:57  6%    +  -

Ahoj vsichni, tak jsem od stredy bez hormonu a musim rict, ze nechapu jak jste to mohly vydrzet mesic. Uz ted vetsinu dne prolezim, spatne se mi dycha, trpim nespavosti, zaskuby v celem tele no a furt brecim. Nastupuju 7.8 a jeste par dni zpatky jsem se hrozne bala. Dneska si rikam at uz tam jsem a daji mi hormony at uz mi je dobre. S dietou taky nevim. Nasla jsem nejakou hodne prisnou na strankach Motol. Ja nejim jen mor.plody, ryby a pouzivam sul bez jodu tak snad to bude stacit. Dost jsem pribrala ale to je tim ze nekourim. Jinak otekle prsty. Mely jste to nekdo taky tak? Mate nekdo nejaky trik jak to zvladnout a za jak dlouho po tech hormonech mi bude lepe? A jak dlouho jste byly po radio na neschopence?

reagovat aja 3.7.2017 21:22  1%    +  -

Ahoj asi i kdyz mate kombinaci papilar s folikularnim tak lecba je stejna jako u papilarniho karcinomu kdyz jdete na radiojodovou lecbu .Mel by vam to vas lekar vse vysvetlit jakej je rozdil a co vam budou ted delat.
Mesic pred lecbou vam pride zvaci dopis, kde budete mit instrukce co a jak.Budte rada jdete docela brzo po operaci a budete to mit za sebou .laky.nova:

reagovat manky2 29.6.2017 19:32  36%    +  -

laky.nova: NE BOHUŽEL NE PŘED RaDIOJODEM JSEM NESMELA JIST RYBY POUŽÍVAT SUL A VYSADIT hormony EUTHYROX,ale tento přpravek mi nic neříká

reagovat laky.nova 29.6.2017 9:08  7%    +  -

Jeste se chci zeptat je tady nekdo kdo ma diagnozu papilarniho karcinomu folikularni varianty nebo jste tady vsichni jen papil? Ano tak je mi lepe. Stehy ven a tak. Jen jsem se docetla v papirech ze je to tato varianta a tak ma dobra nalada zas klesla :-(

reagovat aja 28.6.2017 22:27  1%    +  -

Dobry vecer tak uz mate i stehy venku a je urcite uz lepe, kam nastupujete na radiojod ja ten nazev leku neznam ale asi to bude nejakej hormon kdyz ho musite vysadit , ten se musi vysadit 4 tydny pred radiojodem , pak vam ho nasadi zase po davce jeste v nemocnici.Nebojte se vsechno zvladnete ted uz nebude nic bolet.laky.nova:

reagovat laky.nova 28.6.2017 22:09  7%    +  -

manky2: od zitra mam zacit jist nejake leky tak asi 14 dni a pak je zas vysadit. Jmenuje se to cynomel. Mate nejake zkusenosti?

reagovat manky2 28.6.2017 19:52  36%    +  -

laky.nova: to zvládnete taky jsme to zvládly,a bude dobře

reagovat laky.nova 28.6.2017 13:48  7%    +  -

Tak 7.8 radiojod

reagovat laky.nova 28.6.2017 9:01  6%    +  -

Tak zachvili jedu na vytazeni stehu s potvrzeni nebo vyvraceni histolky. Tak mam zas nervy v haji. Uplne zbytecne, kdyby to nerozmazavali ze mam 20% sanci ze se spletli bylo by mi lepe.

reagovat LenkaM 23.6.2017 14:04  54%    +  -

Denisa: Kamarádka má taky na štítné žláze uzlík a říkali jí, že musí na operaci na odstranění štítné žlázy. Ale ona už je starší, má přes 60 let ...

reagovat laky.nova 23.6.2017 12:14  7%    +  -

aja: s tou krcni pateri jsem mivala driv hrozne problemy. Take jsem chodila na rehabku, ale nepomohlo to. Az jsem si sama nasla cviky na internetu. Udelala jsem si z nich sestavu, ktera vyhovovala me a cvicila jsem i 4x denne. Proste vzdycky kdyz jsem si vzpomnela. 5 min cviceni a po 14 dnech rapidni zlepseni a od te doby musim zatukat nic. Az ted ale to je tim jak rikate.Jen to chce vybrat spravne cviky, ktere jsou vhodne zrovna pro vas

reagovat aja 23.6.2017 11:04  1%    +  -

Omlouvam se a dekuju opozdene, hlavne ted jsem rada ze jsem mela letos stesti, takove stestin nekteri nemeli a museli na velkou davku a meli i nalez v tele.Tak vsem hodne zdravi.Alča+cácorky:

reagovat aja 23.6.2017 10:59  1%    +  -

Mate pravdu po operaci jako kdyz je poradna angina taky me bolela ta krcni pater a dlouho, chodila jsem na rehabku zacal, se mi kratit ten upon od hlavy pod lopatku par mesicu klid a uz zase mazu ibalgin voltaren budu muset aby mi napsal zase rehabku .Operujici doktor rikal kdyby jste videla jak je ta hlava vykroucena pri operaci se pak nedivite. Ale bude lip.

reagovat laky.nova 22.6.2017 19:01  6%    +  -

Alča+cácorky: tak mate pravdu rana nejak neboli ale hlava v krku a v usich jako kdybych mela prisernou anginu. Mela jsem pocit, ze na to ty jejich kapacky vubec nezabiraji. Taky sem se snazila hned chodit. Ted nejvic pocituji tu unavu ale snad to bude brzy dobre.

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:57  100%    +  -

Denisa: vůbec na takové věci nemyslete.
hlídají vás. a velmi málo uzlíků se změní na rakovinu.
užívejte miminka a držím palce at jste v pořádku

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:55  100%    +  -

laky.nova: tak vidím, že už jste po operaci. ted už bude líp a líp

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:54  100%    +  -

laky.nova: jediný co můžu říct negativního tak mě hrozně bolela krční páteř.
asi jak je člověk na operačním stole vyvrácený.

za sebe doporučuji nějaký třeba cestovní polštář do nemocnice. na tom nemocničním se nedalo spát.

noc na jipu nic moc, ale ráno mi bylo dobře.
chodila jsem. byla na snídani, na záchodě. v tomto směru žádné omezení. Rána nebolela.

smáli jsme se se spolupacientkou, že mám kabelku.
to byla sklenice co mi vysela na krku, přivázaná na provázku a do ní byl veden drén.

takže nebojte se

reagovat laky.nova 22.6.2017 16:41  6%    +  -

aja: tak uz jsem doma. Hormony nenasadili. Jinak mam strasny prujem a tresavku tak snad to brzy prejde. Ve stredu jdu na stehy a dozvim se dalsi postup.

reagovat aja 21.6.2017 9:25  1%    +  -

Tak super ,
Ja tam byla dyl 3 dny na JIP celkem 8 dnu ty hormony urcite nasadej to je misto ty stitky kterou vzali telo urcitou dobu pracuje se zasobama v tele . Nedivte se jste teprve druhej den po operaci bude liplaky.nova, laky.nova:

reagovat laky.nova 21.6.2017 8:10  6%    +  -

aja: tak hormony zatim nevim. Presto ze biopsie potvrdila papi.tak celou stitku posilaji na histolku tak podle toho. No s temi telisky jsem mela obavu, ale dobre. Jen jsem takova vytrepana a slaba jinak v pohode. Ted mi vytahla dren a zitra domu.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): ivamka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
RECEPTY: Saláty na svačinu, večeři i jako příloha Okousané nehty? Přestaňte s tím jednou pro vždy! Padáte únavou? 8 nejčastějších příčin, proč jste bez energie Monako: Výlet nejen pro hráče Seriál Ulice: Týden plný zločinu, podrazů, trablů a intrik Štěnice zamořují Česko: Jak vypadá a jak poznat kousnutí od ní Jak pěstovat nenáročné keře s jedlými plody HELENA (48): Nejlepší ?kámoš? mého manžela je žena. Žárlím na ni Ženy prozradily: Jaký je nezávazný sex ve středním věku? 8 pozitivních věcí, které byste měla dokázat říct sama o sobě