rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat laky.nova 9.1.2018 22:21  5%    +  -

aja: diky za odpoved. Tak ja jsem na ni taky najela. Sul mam z Polska naprosto bez jodu. Himalajskou jsem pouzivala minule, ale i ta obsahuje male procento jodu. Jinak jsem diky te diete poznala nove chute a nova jidla a zsa tyden zhubla kilo :-) jinak take obcas zhresim, ale jak rikate zadne barvy na vlasy apod. Tak zatim se mejte..

reagovat aja 7.1.2018 21:37  1%    +  -

Tak ja patřím k tem co drží dietu co je na Motolskych stránkách ta je opravdu hodne kruta i leky jsem menila barevne proste nic barevne, zeleninu, ovoce zadna cervena, zadne mlecne vyrobky,uzenina , maso jen varene vse dusene na vode nic smazene,zadna barva na vlasy je tam more veci co nesmis malinko co muzes. Moc nas nebylo co to drzelo asi 3.
Druhy rok jsem si rikala nebudu to drzet tak prisne nekdy jsem zhresila, ale snazila se rikam delam to pro svoje zdravi.Aby ten radiojod poradne ty mrchy spalil.A kdyby pomohl ten mesic diety k lecbe aspon tak to se da zvladnout.Sul pouzivam himalajskou v te dobe .Nekdo solil i normalni s jodem jenom pry min, no stoji za to si ji precist .

reagovat laky.nova 5.1.2018 10:33  5%    +  -

Zdravim vsechny v novem roce a rada bych se zeptala jak moc dodrzujete tu dietu pred hospitalizaci? Ta co je na strankach Motola je hodne drsna. Tady v Olomouci jsem dostala zakaz morske soli, vincentky, morske plody a ryby a nepouzivat jod.dezinfekce. tak ted nevim.

reagovat aja 31.12.2017 19:48  1%    +  -

Ahoj Jarko diky, Tobe i cele rodine preji take vse nej, nej, stesti hlavne zdravi bo Noveho roku

reagovat laky.nova 31.12.2017 18:19  5%    +  -

Take preji vsem stastne vykroceni do Noveho roku a zdravi a spokojenost po cely novy rok!

reagovat manky2 30.12.2017 19:29  19%    +  -

aja: TOBE a tve rodine tez-Jarka

reagovat aja 29.12.2017 22:25  1%    +  -

Vsem preji hodne stesti,hlavne zdravi do Noveho roku

reagovat aja 20.12.2017 20:58  1%    +  -

Asi bych necekala a zasla si na endokrinologii nebo radeji na krcni kdyz je tam problem i s hlasivkama ja tam byla letos take pokazde mi vysetrili krk i hlasivky,aspon vam reknou kam se obratit na ktere doktory

reagovat Janule 19.12.2017 20:48  1%    +  -

Po operaci jsem pět let, proto mě to hodně děsí ta bolest. Snad to nebude něco, co nemohu ani vyslovit. Nikdy předtím jsem neměla takový problém s bolestí celého krku, hrudníku a ještě hlas mám úplně zastřený, takže asi hlasivky a přitom vůbec nemám rýmu anebo nachlazení. Na kontrolu do Motola mám jít až v únoru.

reagovat manky2 17.12.2017 19:49  34%    +  -

Janule : nevim jak dlouho jste po operaci,ale nesnmi se nic tezkeho zvedat a hlavne odpocivat,jizvu jsem mazala sadlem

reagovat Janule 17.12.2017 16:06  1%    +  -

Moc Vás všechny zdravím. Chtěla jsem se zeptat, mám vyoperovanou štítnou žlázu a nějak v poslední době mě to místo, kde jsem tu štítnou žlázu a s ní i papilární karcinom měla, docela pobolívá. Bolest proniká až do hrudníku. Děsí mě to. Nevím, jestli to tak má být, jestli je to normální, že jsem více uklízela, do toho pečení, práce, atd. Moc děkuji za radu od někoho, kdo mám podobné potíže.

reagovat aja 16.12.2017 19:29  1%    +  -

Moc dekuji, toto bych potrebovala slyset od doktora a nebo rehabky ale nikdo mi nic takto nevysvetlil a spis se na me koukaji jako ze si to vymyslim po precteni techto radku tomu uplne rozumim o cem pise vase rehabliitacni je po presne to co bych vyjadrila svoje problemy a pocity moc diky
Bohuzel jsem z Praha vychod ale byt z Olomouce nevaham mate stesti ze jste trefila na toho spravneho odbornika na pravem miste .V lednu pujdu na neurologii prvne tak uvidim co mi reknou tam.

reagovat laky.nova 14.12.2017 14:07  5%    +  -

aja: To mi napsala ta moje rehabka. Bohuzel nevim odkud jste tak zkuste se treba domluvit s nejakou tam u vas

reagovat laky.nova 14.12.2017 14:07  5%    +  -

aja: Jizvou to byt nemusi, ale muze,ale nejspis je to od sijovych svalu, ktere jsou i na predni strane krku a ovlivnuji jak hlavu, tak polykani, i poruchy sluchu nebo bolesti zubů muzou byt...takze pokud se nechce cpat praskama,tak at prijde, je ro teda dosti dlouha doba,neude to hned, ale jde to, uz jsem se s tim setkala...

reagovat aja 11.12.2017 15:15  1%    +  -

Tak smula pred 5 vcera zacal padat a kdyz jsem sla do postele uz prselo a bylo po snehu byl to jen poprasek.
Ja jsem po operaci skoro 2 roky to bude koncem brezna nastesti jsem byla na radiojodu hned po operaci a potom po roce letos ale jsem dostala jen diagnostickou davku a zase pujdu po roce

reagovat laky.nova 11.12.2017 10:20  5%    +  -

aja: jo a jeste jak dlouho jste po operaci?

reagovat laky.nova 11.12.2017 10:19  5%    +  -

aja: Jeee snih vam zavidim! Odkud jste? Me prisly vysledky z mamografu v patek a dobry tak vam budu drzet palce. Az pujdu znovu k te fyzio tak se ji zeptam jestli se s tim vassim krkem da jeste neco udelat a napisu vam. Zatim e mejte a uzivejte snehu ;-)

reagovat aja 10.12.2017 21:16  1%    +  -

Tak to mi nikdo nerekl ze muzou byt prisite nervy na rehabku jsem v tu dobu po operaci nechodila ale asi to bude ten problem i kdyz jsem masirovala a tahala ale bude to uvnitr.
Jak to uvnitr sesili se povedlo trefit nejake nervy uvnitr musim s tim zit jak mi rikaji .Byla jsem na mamografu tak zase netrpelive cekam na vysledky mam volet za 14 dnu.Tak to jdete brzo znovu na radiojod ja byla po roce .Napadl nam prvni snih jsem zvedava jake budou vanoce

reagovat laky.nova 8.12.2017 18:05  5%    +  -

Alča+cácorky: Moc gratuluji a preji vsem krasny Advent a vesele Vanoce a do Noveho roku uz snad jen dobre.

reagovat laky.nova 8.12.2017 18:03  5%    +  -

aja: To mne mrzi s tim krkem. Ja ted poctive chodim na rehabku a vzdycky me za tu jizvu tak vytaha, ze mi hrknou slzy do oci. Citim to skoro az na prsach. Rika, ze jsou tam prisite nervy. Tak se vlastne ani nedivim, ze mate takove problemy. V lednu vysazuji hormon a v unoru znovu nastupuji na radiojod.

reagovat Alča+cácorky 2.12.2017 9:05  43%    +  -

Ahoj všem
tak půlroční kontrola za mnou.
krev i sono v pořádku.
tak zase v květnu.

MRi mě čeká za 14.dní. mám trošku problímy s motání hlavy. zřejmě od krční páteře. Taky zlobí oči, ale za to bude moci věk a pc.
tak věřím, že bude vše ok

reagovat aja 25.11.2017 12:15  1%    +  -

laky.nova Ja myslim ze je nas plno kdo ma stejne problemy a vy uz zase nastupujete na radiolecbu po novem roce ze vysazujete hormony . S tou hlavou mam take problem od operace od tylu krk a jde mi to pod lopatky doktor me poslal na neurologii musim se obednat .Rikam si ze je to uz dost dlouho abych se dala dohromady nejhorsi je ten krk uvnitr s nikym jsem se nesetkala kdo by mel take problem po operaci na ORL rikaji to ze vam vzali pul krku srostlo to jak se to dalo sesit , ucim se s tim zit .Krasny vikend vsem , laky.nova:

reagovat laky.nova 20.11.2017 19:45  5%    +  -

aja: To je fajn, ze na to nejsem sama :-) na tu MR asi nepujdu. Mela jsem tam jit kvuli bolestem hlavy a pravdepodobne je to spojene s vykyvy tohotlaku a hormonama. Uz nikam nechci mam toho za tento rok uz po krk! Tak snad nam to obema dopadne dobre a ten nasledujici rok bude aspon trochu v klidu. I kdyz ja hned po Silvestru vysazuji hormon :-(

reagovat aja 18.11.2017 22:54  1%    +  -

Dobre vim o cem mluvite koliku jsem mela dvakrat a pri treti jsem skoncila na sale a kamen musel ven, uz je to par let ale mam to v zive pameti .V tydnu jsem byla na urologii na kontrole tak v poradku Ja jdu take na mamograf jenom par dni po vas mam strach také pokazde pred timto vysetrenim jsou to nervy .Drzim palce at je to v poradku a kdy mate tu MR laky.nova:

reagovat laky.nova 18.11.2017 14:05  5%    +  -

aja: ach jo. No to je blby pokud to tak je. Ale jeste to nevzdavejte. A krev super, gratuluji! Jinak ja jsem tu MR nedala byla jsem nemocna. A navic jsem pred 14 dny mela ledvinovou koliku a skoncila v nemocnici a atb. Si rikam kdy uz to blbe obdobi skonci. 1.12 jdu po roce na mamograf a uz jsem zase nervozni. Uz jsem jeden nalez mela a mam za sebou operaci. Tak budu zas dobre vynervena:-( drzte se Aji..

reagovat aja 17.11.2017 20:25  1%    +  -

Zdravim tak doktorka rikala ze krev hodnoty v poradku a sono nedela pry krev to hlida leky nemenila nechala 100 eutirox a potize s krkem ty patri na ORL tam jsem jeste nemela vysledky na to si musim zviknout ze to jsou srusty po operaci ,rikala sem ze jsem se nesetkala v motole s niky m kdo by mel takove problemylaky.nova:

reagovat laky.nova 14.11.2017 12:32  5%    +  -

aja: Tak jak jste dopadla?

reagovat aja 1.11.2017 14:13  1%    +  -

Pristi tyden jdu na krev na endokrinologii uz ted jsem nervozni hlavne aby to bylo dobre to vsichni znate, taky ORL dobrala jsem autovakcinu na streptokoka s tim krkem mam porad problem tlak, oteklej hrtan ale prej tam neni nic videt tak budu doufat ze se mi do toho krku podivaaja:

reagovat aja 1.11.2017 14:00  1%    +  -

Ja jsem byla take na internim echo srdce a EKG pan doktor mi dal nejdriv pristroj Holtra na mereni tlaku na 24 hod a po 14 dnech mereni ekg na 3 dny Holtra vysledek byl ze , mi pridal praseky tak uz jich mam zase plno rano 8 a vecer 5 prasku b>Alča+cácorky:

reagovat Vladka 30.10.2017 10:45  1%    +  -

Roman: jdete na 1.radiojod nebo už jich máte víc za sebou?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): ivamka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?