rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat LenkaM 23.6.2017 14:04  54%    +  -

Denisa: Kamarádka má taky na štítné žláze uzlík a říkali jí, že musí na operaci na odstranění štítné žlázy. Ale ona už je starší, má přes 60 let ...

reagovat laky.nova 23.6.2017 12:14  7%    +  -

aja: s tou krcni pateri jsem mivala driv hrozne problemy. Take jsem chodila na rehabku, ale nepomohlo to. Az jsem si sama nasla cviky na internetu. Udelala jsem si z nich sestavu, ktera vyhovovala me a cvicila jsem i 4x denne. Proste vzdycky kdyz jsem si vzpomnela. 5 min cviceni a po 14 dnech rapidni zlepseni a od te doby musim zatukat nic. Az ted ale to je tim jak rikate.Jen to chce vybrat spravne cviky, ktere jsou vhodne zrovna pro vas

reagovat aja 23.6.2017 11:04  1%    +  -

Omlouvam se a dekuju opozdene, hlavne ted jsem rada ze jsem mela letos stesti, takove stestin nekteri nemeli a museli na velkou davku a meli i nalez v tele.Tak vsem hodne zdravi.Alča+cácorky:

reagovat aja 23.6.2017 10:59  1%    +  -

Mate pravdu po operaci jako kdyz je poradna angina taky me bolela ta krcni pater a dlouho, chodila jsem na rehabku zacal, se mi kratit ten upon od hlavy pod lopatku par mesicu klid a uz zase mazu ibalgin voltaren budu muset aby mi napsal zase rehabku .Operujici doktor rikal kdyby jste videla jak je ta hlava vykroucena pri operaci se pak nedivite. Ale bude lip.

reagovat laky.nova 22.6.2017 19:01  6%    +  -

Alča+cácorky: tak mate pravdu rana nejak neboli ale hlava v krku a v usich jako kdybych mela prisernou anginu. Mela jsem pocit, ze na to ty jejich kapacky vubec nezabiraji. Taky sem se snazila hned chodit. Ted nejvic pocituji tu unavu ale snad to bude brzy dobre.

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:57  100%    +  -

Denisa: vůbec na takové věci nemyslete.
hlídají vás. a velmi málo uzlíků se změní na rakovinu.
užívejte miminka a držím palce at jste v pořádku

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:55  100%    +  -

laky.nova: tak vidím, že už jste po operaci. ted už bude líp a líp

reagovat Alča+cácorky 22.6.2017 17:54  100%    +  -

laky.nova: jediný co můžu říct negativního tak mě hrozně bolela krční páteř.
asi jak je člověk na operačním stole vyvrácený.

za sebe doporučuji nějaký třeba cestovní polštář do nemocnice. na tom nemocničním se nedalo spát.

noc na jipu nic moc, ale ráno mi bylo dobře.
chodila jsem. byla na snídani, na záchodě. v tomto směru žádné omezení. Rána nebolela.

smáli jsme se se spolupacientkou, že mám kabelku.
to byla sklenice co mi vysela na krku, přivázaná na provázku a do ní byl veden drén.

takže nebojte se

reagovat laky.nova 22.6.2017 16:41  6%    +  -

aja: tak uz jsem doma. Hormony nenasadili. Jinak mam strasny prujem a tresavku tak snad to brzy prejde. Ve stredu jdu na stehy a dozvim se dalsi postup.

reagovat aja 21.6.2017 9:25  1%    +  -

Tak super ,
Ja tam byla dyl 3 dny na JIP celkem 8 dnu ty hormony urcite nasadej to je misto ty stitky kterou vzali telo urcitou dobu pracuje se zasobama v tele . Nedivte se jste teprve druhej den po operaci bude liplaky.nova, laky.nova:

reagovat laky.nova 21.6.2017 8:10  6%    +  -

aja: tak hormony zatim nevim. Presto ze biopsie potvrdila papi.tak celou stitku posilaji na histolku tak podle toho. No s temi telisky jsem mela obavu, ale dobre. Jen jsem takova vytrepana a slaba jinak v pohode. Ted mi vytahla dren a zitra domu.

reagovat aja 20.6.2017 21:35  1%    +  -

Tak hura
Ted uz bude jenom lip a lip kdy dotanete hormony?
Budte rada za teliska zustala ja mam jenom 2 jedno nenasli vubec, druhe bylo uplne spatne a ty dve zasunuli pry nekam do tkane trvalo vic nez 15 mesicu nez zacali pracovat ted uz dobry a nemusim brat praskylaky.nova:

reagovat laky.nova 20.6.2017 7:59  6%    +  -

Ano tak na konec brali jen stitku celou ale teliska mam. Moc vsem diky za podporu.

reagovat aja 19.6.2017 21:04  1%    +  -

Ahoj zitra bude lip a kazdy den ,uplne se mi to vsechno vybavilo uplne stejny priznaky bolest hlavy , hleny pokaslavani.Bohuzel ty hleny me trapi dodnes i kdyz ne kazdy den a to pokaslavani taky naucila jsem si nosit vsude lahvicku s vodou a musim se napit a jestli mate bolest hlavy a bolest reknete to sestre oni vam urcite neco daji nejhorsi mate za sebou
Brali jenom stitku laky.nova:

reagovat laky.nova 19.6.2017 20:10  6%    +  -

laky.nova: mam to za sebou. Bolest teda blb. Porad pokaslavam v krku mam pocit pis0ku nebo nejake hleny. Jak si odkaslu je to chvilku dobry. Lezet nemuzu vubec tak se snazim sedet. No a hlava boli jak strep.

reagovat laky.nova 18.6.2017 12:52  6%    +  -

aja: diky :-*

reagovat aja 17.6.2017 20:53  1%    +  -

Ja jsem eutirox brala uz 18roku pred operaci tak jsem je dostala hned po operaci zase priznam nevim ale asi jo kdyt na radiojod nejdete hned az se zahojite ja jsem sla az za dva a pul mesice nekdo driv a potom kdyz dostanete termin radia tak vas upozorni ze na 4 tydny pred se musi vysadit aby zabral radiojod ale nebudem predbihat a to se taky zvlada jen nekdo je vic spavej ke konci vic unavenejlaky.nova, laky.nova:

reagovat aja 17.6.2017 20:44  1%    +  -

Ahoj dekuju ja jsem se radovala jako male dite vubec jsem necekala po tom mojem lonskem nalezu tak pozitivní výsledky

, malej dotaz celej rok vaha stejna i pred prvnim radiojodem a nyni pri druhem vysazeni hormonu se vaha zvedla jake mate zkusenosti prosim nebo je to mnou.Alča+cácorky:

reagovat laky.nova 17.6.2017 20:41  6%    +  -

aja: dostanu hormony hned po operaci? Ja myslela az po radio. Tak to snad bude dobry. Moc dekuji a ozvu se hned jak budu schopna ;-)

reagovat aja 17.6.2017 20:31  1%    +  -

Ahoj jeste jednou drzim palce moc moc
Hlavne budte v klidu niceho se nebojte doktori si vas ohlidaji ..Po operaci nasadi hormon ktery nahradi stitnou zlazu jenom chvilku trva nez se trefi podle krve ta spravna davka co telo potrebuje to uz sleduje na endokrinologii v odberech.At uz to mate za sebou a budu cekat na zpravu az budete doma laky.nova:

reagovat Denisa 17.6.2017 9:32  1%    +  -

Nejak se to nedopsalo...nemate nejaky rady zmeneni te strumy?Jinak vam přeju brzke plne udraveni,obdivuji vasi statecnost!

reagovat Denisa 17.6.2017 9:30  1%    +  -

Ahoj,muzu se zeptat?od malicka mam strumu viditelna vetsi boule na krku,pred peti lety mi v ni objevili uzliky.Lecim se Letroxem,po prvnim porodu se me ta stitka zvetsila dvojnásobné,tak me pridali 75obden.Každej den ziju v nervech,ze se z toho udela rakovina,jsem na syna uplne sama a nemel by se kdo o nej postarat.Ma 9mesicu..chodim na kontroly ale ten strach je vetsi. je vetsi,kdyz to

reagovat laky.nova 17.6.2017 8:26  5%    +  -

Alča+cácorky: jeste jsem se chtela zeptat na ty stavy po operaci do radiojodu. Hrozne se toho bojim

reagovat Alča+cácorky 16.6.2017 15:17  100%    +  -

laky.nova: nebojte bude to dobré. ale, nervy jsou to je jasný. kdo by se nebál.

mě se ještě na sále doktor ptal, proč mám vysoký tlak. jestli se bojím. a říkám no jasně že se bojím, vy by jte se nebál. A on já bych na opearaci vůbec nešel.
no to potěší

reagovat Alča+cácorky 16.6.2017 15:15  100%    +  -

aja: super zpráva
gratuluji

reagovat laky.nova 12.6.2017 21:44  5%    +  -

aja: a dekuju ;-)

reagovat laky.nova 12.6.2017 21:44  5%    +  -

aja: no ani mi nemluvte. Celou noc jsem spala jak na vode. Priserne horko a rano tlak 160/91 to cekani a strach je opravdu priserne.

reagovat aja 12.6.2017 19:15  1%    +  -

To vas moc lituju kdyz uz jste byla v nemocnici prozila ty nervy pred operaci a ted zase tyden nervaku je to neprijemne ale nebojte se vsechno bude dobre odpoledne jsem si rikala uz je vam dobre mate to odbyte, myslela jsem na vas a budu drzet palce dal, nebojte se niceho a budte v klidu pokud to pujdelaky.nova:

reagovat laky.nova 12.6.2017 15:55  5%    +  -

aja: moc gratuluji!, celou dobu jsem na vas myslela! To je moc dobre, preju vam to a doufam, ze vsichni budem v pohode. U me zatim blby. Vcera jsem mela nastup do nemocnice na operaci a dnes rano jsem dostala menstruaci. Tak me zas propustili a nastup pristi tyden. Musim rict ze ten jeden den mi tam stacil. Tak jsem zvedava jak zvladnu 4 dny..

reagovat aja 12.6.2017 15:01  1%    +  -

Ahoj vsichni Jsem doma z Motola pouze 5dnu jsem tam byla v sobotu rano jsem byla propustena.Nemohla jsem ani uverit byla jsem na 1 oddeleni nebyla nutna velka izolace dostala jsem jen diagnostickou davku .Doktor rikal bouchnete sampanske onkomarkri na nule, ciste sono i skrinik.
Kontrola za rok.Jsem ten nejstastnejsi clovek .HURA ,

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): ivamka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Seriál Ulice: Gábina má trable s penězi, Bedřich neví, kudy kam Hvězda Ulice Lenka Zahradnická porodila: Foto Jasmínky najdete v galerii HELENA (58): Zamilovala jsem se na seznamce, ale nechce se se mnou sejít Znáte svídy? Výrazné keře, které v zimě vnášejí barvu do zahrady Sex se zajíčkem: Proč touží mladí muži po starších ženách? 7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou Inspirace: 40 hravých pokojíčků pro pány kluky 5x zeleninové karbanátky: Přidejte k masu cuketu, brokolici nebo houby Dana Morávková: Moje role v Ordinaci bude velice dramatická, vážná a smutná Jak vypadat luxusně: Neutrácejte majlant a buďte šik!