rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat aja 14.8.2016 13:29  1%    +  -

Zdravim vsechny ja po radiu jsem problem nemela ty problemy co mam se tykaji spis operace jak jsem mela skoro 5 hodin na sale vykroucenej krk moc verim ze mi ta rehabka pomuze ja tedy po radiu jsem dost unavena a kdyz se mi pridaji bolesti za krkem hlava jsem jak lazar .
Zatim ahoj aja manky2:

reagovat domácíbuchtička 14.8.2016 11:51  30%    +  -

manky2: já taky bez problémů a to jsem ho polykala v průběhu let třikrát, stále ale nižší dávku

reagovat manky2 12.8.2016 20:05  23%    +  -

aja: ahoj Ali,není to lehké po těch operacích,vid,mě pořád čím dál víc bolí nohy a jdu tepprve ted potom radojodu na KO k mudr.pořád do sbe tlačím nejaké prášky,dost často se mi delají opary a drolí se mi zuby,bude mi ted 45 let a snad že bych mela klapačky?

reagovat aja 12.8.2016 19:54  1%    +  -

Ahoj jak se mas neco noveho ? Konecne jdu na rehabku s tim krkem je to stale horsi na ORL mi v pondeli rekli ze se mi krati upony na vazech nevim .Mel nekdo z vas podobny problem ?manky2, manky2:

reagovat aja 12.8.2016 19:37  1%    +  -

Ahoj zdravim
Urcite je dobre ze dceru hlidaji ty uzliny rostou taky rychle jen at ji maji pod dohledem ale nemusi to nic znamenat ja mam taky strach z kazdeho vysetreni tento tyden jsem byla u 4 doktoru zatim pry dobre ale hodnoty onkomarkru nevim radio zase v cervnu .Ted zacnu chodit konecne na rehabku s krkem a pujdu na sono bricha co me to tlaci pod zebry snad to nebude nic zleho zatim ahoj vsem
Ajaaja, Dáša:

reagovat manky2 12.8.2016 18:35  24%    +  -

Alča+cácorky: OK,DIK

reagovat Alča+cácorky 12.8.2016 17:47  47%    +  -

manky2: já jsem žádné problémy neměla

reagovat Alča+cácorky 12.8.2016 17:47  47%    +  -

Dáša: dejte vědět.
jistě to bude ok.
člověk se stále bojí - je dobré to hlídat
myslím na Vás

reagovat manky2 7.8.2016 20:09  27%    +  -

děvčata mela jste nekterá po radiojodu nejaké komplikace?

reagovat Dáša 7.8.2016 20:03  1%    +  -

Alča+cácorky: Ahoj Alčo, ono to vypadalo dobře, do té doby, než jsme to dostaly z FN v Ostravě písemně. Tam je větička, že je mírné vychytávání glukózy ve zvětšených uzlinách. Jinak závěr zní, že neprokazují jednoznačné ložisko hypermetabolismu glukózy svědčící pro přítomnost viabilní nádorové tkáně. Možná budou chyceny ty uzliny, proto ten zvýšený tyreoglobulin. Na kontrolu k endokrinologovi jdeme až koncem srpna, do té doby si má dcera prohmatávat krk skrz ty zvětšené uzliny. Uvidíme co ten tyreoglobulin, pokud půjde nahoru je to jisté, jsou to ty uzliny. Pokud půjde dolů, je to super. Já se malinko uklidnila, ale jakmile přišla tato písemná zpráva, byla jsem s nervama opět v háji. Já se zase ozvu.

reagovat Alča+cácorky 7.8.2016 19:55  60%    +  -

Dáša:
to je užasný

reagovat hilarion 7.8.2016 16:38  25%    +  -

Pěkný den všem. Léčím se štítnou žlázou již více jak 10 let.Mám tabletky Euthyrox 75.

reagovat Dáša 3.8.2016 20:58  1%    +  -

aja: Zdravím Ajo, já žila od radiojodu v červnu až po včerejšek jako ve snu, nefungovala jsem normálně. To zdraví vašich nejbližších vám vezme vítr z plachet. Tím, že dceři nic nenašli ale nic nekončí. Ale celou tu dobu co jsme čekaly na výsledky jsem věřila, že to bude dobré. A ono se tak stalo. Vám také držím pěsti pro štěstí, aby vám všechna vyšetření dopadla dobře.

reagovat aja 3.8.2016 20:05  1%    +  -

Zdravim, moc vam preju ze je dcerka v poradku ,clovek se strachuje kazdeho noveho vysetren ja jdu na endokrinologi na ORL na kontrolu k lekari co me operoval a jeste sono prsu tak mam pristi tyden plnej to sono me dost strasiiDáša:

reagovat manky2 2.8.2016 17:36  29%    +  -

Dáša: no vidíš jen dobré zprávy

reagovat Dáša 2.8.2016 14:31  1%    +  -

Dobrý den, holky, mám pro Vás novinu. Dnes nám volali z FN v Ostravě jak dopadlo PET/CT vyšetření mojí dcery. Závěr zní: v jejím těle není žádná aktivní nádorová tkáň. Ani si nedovedete představit jak to ze mě spadlo a jak moc jsem šťastná a co teprve dcera, když jsem jí to sdělila. Teď bude muset být sledovaná na endokrinologii (UZV krku, hlavně uzlin a krev) Jen aby teď šel ten tyreoglobulin konečně dolů. 25.8.2016 máme kontrolu na endokrinologii, tam budou i výsledky odběrů a UZV krku. Musí to být už jen a jen dobré. Zase se ozvu. Děkuji Vám, že jste na dceru tak myslely!!!!

reagovat manky2 25.7.2016 17:33  17%    +  -

aja: CHYBÍ JÍ VÁPNÍK!

reagovat aja 25.7.2016 8:59  1%    +  -

Jeste jeden dotaz pro mou znamou z Motola nema nekdo stejne priznaky jako ona od operace stitky ji brni kazdou noc prsty na rukou i nohou a take zatim zadne vysvetleni nedostala po operaci je 4 mesiceaja, aja:

reagovat aja 25.7.2016 8:52  1%    +  -

domácíbuchtička: ahojky diky za pozdrav ja se zase budu ptat mam plno otazek a doktor mi pomalu nic nerekl na obvode ten o teto nemoci moc nevi na endo taky minimum informaci treba co je to za vysetreni PET/CT a onkomarkry zjistuji take na odberech na endokrinologii ? V tech zkratkach se nevyznam

reagovat domácíbuchtička 24.7.2016 13:33  32%    +  -

http://ceskozdrave.cz/3-veci-ktere-nici-vasi-stitnou-zlazu/

reagovat domácíbuchtička 23.7.2016 15:32  32%    +  -

aja: držím palce

reagovat aja 21.7.2016 19:58  1%    +  -

Ahoj a co sucha pokožka večer se namazu a rano jsem sama supina asi po tom radiu .ten krk asi lepší nebude mam si na to zviknout myslim ze je to spatne sesity tahne to jako kdyz stahnes uzelptala jsem se i v Motole pacientek i doktorky ale nikdo ten problem nemel a z venku jako kdyz mas namozene svaly na krku jde to do ramen zad .Uvidime jdu na ORL a Endo do UVN zacatkem srpna nejdriv na krev tak jsem zvedava na vysledky.Jedno je jisty v praci bych to nezvladla dost nářků a puzdrav vsem ajadomácíbuchtička:

reagovat domácíbuchtička 18.7.2016 9:40  31%    +  -

aja: ahoj ajo, přesně to samé mám i já, na radiojódu jsem byla už 3 x, bolesti krku se sem tam vracejí, endo - je to od páteře - ortopéd - je to od štítky - tak si vyber! Už jsem to vzdala a žiíju s tím bez léčení. Lázně mi nechtějí předepsat.
Koupila jsem si el.masážní polštář, tím to sama léčím. Ale vrací se.
Držím palce. Zd. z OV.

reagovat aja 15.7.2016 20:13  1%    +  -

Ahoj vsechny zdravim po male odmlce o vikendu to budou 3tydny co jsem se vratila z Motola z radio lecby prosim jake mate zkusenosti ja jsem porad unavena nic moc nezvladam nevim jestli budu potrebovat silnejsi davku hormonu a hlavne mam porad bolesti krku v zatylku po stranach to jde do ramen az zad chtela jsem napsat rehabku a ne dostala jsem prasky na bolest.To me trapi od operace byla jsem skoro 5 hod na sale , ale ted je to silnejsi .a jeste byla jste nektera z vas v laznich a kam se jezdi po stitce .Jinak na radio jod jdu zase za rok

Ahojky Aja

reagovat domácíbuchtička 10.7.2016 8:56  30%    +  -

Dáša: moc držím palečky, jste statečné holky, a proto to bude dobré

reagovat Alča+cácorky 1.7.2016 15:33  41%    +  -

Dáša: Myslím na vás, dejte Dášo vědět.
nemusí to být zlé.

moje sestra měla rakovinu zárodeční buňky. vzali jí jeden vaječník. Pořád jí létali hodnoty markrů nahoru, pořád testy, CT, MIR
a už nikdy nic nenašli.
prostě jen dlouho trvalo než se to upravilo.

dneska je zdravá. čeká druhé dítě a je ok.
držím palce

reagovat Dáša 30.6.2016 20:55  1%    +  -

Dobrý večer, dcera dnes podstoupila celotělovou scintigrafii. Nikde nic nesvítilo. Jen ten tyreoglobulin je hodně vysoko. Proto nás odesílají 28.7.2016 do FN v Olomouci na Pet Ct vyšetření. Evidentně tam něco roste co nevychytává radiojod. Docela se bojím, nervy mám na pochodu. Zítra jedu pro dceru do Ostravy. Konečně ji budu mít doma. Držte jí prosím pěsti pro štěstí.

reagovat domácíbuchtička 29.6.2016 9:42  33%    +  -

Dáša:

reagovat Dáša 28.6.2016 13:02  1%    +  -

domácíbuchtička: Já se tam nemůžu dovolat, vím jen to co mi řekla dcera, má to Tg (tyreoglobulin) to je ten nádorový marker hodně vysoký. Minule to bylo kolem 52, teď na druhém radiojodu je to vyšší kolem osmdesáti. TSH měla při prvním radiojodu dobré, to bylo kolem stovky. Ale ten nádorový marker mě štve, strašně moc. nejhorší je ta bezmoc, telefon nikdo nebere a tak se člověk utápí v těch nejhorších myšlenkách, že dceři nedokážu nijak pomoct, nijak ji uklidnit.

reagovat domácíbuchtička 28.6.2016 11:59  32%    +  -

Dáša: jak jsem tam byla loni na třetí radiojód měla jsem stále TSH míň než 10, dali mi injekci a o 3 dny později jsem šla taky domů, v OVA FN-KNM jsou šikovní, umí to - držím palce

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi zalolil(a): ivamka
prispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Síla dotyku: Vaginální mapování Regina (45): Pravidelný sex mě ničí. Aneb ?Středa, je ho tam třeba? Co se zbylými přílohami: Uvařte z nich večeři! I muži mají své dny: Jak se šlechtí známí krasavci? Zrádná mateřská znaménka: Jak je hlídat? Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen Zapečte to: 4x večeře z trouby Feng ? Shui v ložnici: Zažehněte plamen vzrušení SYLVA (29): Přítel fanaticky miluje zbraně a lov. Jde z toho strach Na sladko i na slano: Závin na 4 způsoby