rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat manky2 2.5.2016 19:57  48%    +  -

jezinka: no já ji mela protože to vyšetření si musí pacientka jinak hradit

reagovat jezinka 2.5.2016 19:54  9%    +  -

manky2: na gyndu a k zubaři žádnou žádanku nepotřebuješ!!!!

reagovat manky2 2.5.2016 18:36  48%    +  -

aja: klidne jez všechno mimo té soli,budeš solit tou ružovou bez jodu a nejíst ryby,to taky vydržíš,jinak mužes všechno

reagovat manky2 2.5.2016 18:28  48%    +  -

aja: jojo kočko,obvodni ti musi dát všechny žádanky-zubař,gynda,interna

reagovat aja 2.5.2016 17:51  1%    +  -

Ahoj holky tak to je konecne tady nastup 6.6. Do Motola . Tak jsem ted trochu vyklepana ze nevim do ceho jdu.koukam ze je tamplno doktoru a vysetreni
Ve zvacim dopise toho omezeni moc neni mam se ridit tou tabulkou co je na strankach Motola tam se zase nesmi pomalu nic kde mam zacit to vyrizovat potrebuju zadanky pro ostatni lekaremanky2:

reagovat manky2 1.5.2016 17:59  44%    +  -

domácíbuchtička: AHOJ tak to je dobrá zpráva vid,mě čeká kontrola příští leden

reagovat domácíbuchtička 1.5.2016 11:34  48%    +  -

Alča+cácorky: Děkuji ti, vše je o.k., ušetřila jsem si ležení ve špitále, další kontrola opět za rok.

reagovat Alča+cácorky 27.4.2016 19:36  94%    +  -

Dáša: držím dcerce palečky

domácíbuchtička: tak at je vše ok.
já mám kontrolu v Motole v květnu

reagovat manky2 27.4.2016 18:07  50%    +  -

Dáša: AHOJ tak at při ní stojí štěstí a jen to štěstí,kočko

reagovat Dáša 26.4.2016 21:10  1%    +  -

Holky, moc Vám všem děkuji za podporu. Dcera teď ve čtvrtek dělá praktickou maturitní zkoušku (účto+ekonomika). Tak u toho po večerech sedíme a počítáme a počítáme. Myslím, že to zvládne. Pokud si na ni vzpomenete, držte jí prosím pěsti pro štěstí. Další týden v PO-ÚT-ST ji čeká státní maturita z AJ+ČJ a na konci května ústní. Ona je jazykový typ, to jí jde nejlépe. No a po škole by chtěla jít na VOŠ zdravotní. To co ji potkalo ji hodně ovlivnilo, tím jak byla po nemocnicích, tak se něco stalo a nechce dělat někde účetní, to přímo nenávidí. Chce být zdravotní sestrou. Tak snad se jí to podaří. Zase se ozvu jak vše dopadlo. Mějte se hezky.

reagovat domácíbuchtička 23.4.2016 9:28  59%    +  -

Už se mi blíží termín kontroly (29.4.)na nukleární medicíně FN v Ostravě po 1 roce. Snad bude vše o.k. a nebude následovat hospitalizace a radiojód.

Pohodu děvčata, dobrý rozmar a optimismus!

reagovat Alča+cácorky 21.4.2016 19:45  93%    +  -

Dáša: nebojte Dášo.
Určitě to souvisí s dávkou lékou.
Mě se dávky srovnali určitě rok, možná í déle.

asi bude potřeobvat zvednout dávkování. to je ale, naprosto běžný.
i škola jí vyčerpá, soustřední učení.

huš huš nemyslete na nejhorší :-)

reagovat manky2 21.4.2016 18:41  36%    +  -

Dáša: JOJO KOČKO TAKY JSEM UNAVENÁ-BERU EUTHYROX 137ml -8 KRÁT TÝDNE.

reagovat jezinka 21.4.2016 17:51  11%    +  -

Dáša: to možná souvisí s denní dávkou hormonu ja beru euthyrox 150 a uplně v poho, chodím do práce, sportuji

reagovat Dáša 21.4.2016 15:39  1%    +  -

Dobrý den Alčo a ostatní pisatelky, hlásím se po kratší odmlce. Chtěla bych se prosím zeptat, dcera má asi víc jak 5 měsíců po radiojodu. Poslední dobou přes den pospává, příjde ze školy a jde spát. Docela jsem z toho vystrašená. Na poslední kontrole v únoru u endokrinologa vše vypadalo dobře, na sonu byly zjištěny zbytky cca 0,5 cm, takže v červnu ji čeká další radiojod. Já se fakt bojím, aby se v ní něco nedělo. Jestli je ta její únava a to spaní normální. Má před maturitou, za týden ji čeká praktická maturitní zkouška, učí se, ale nepřehání to. Napište mi prosím, jestli jste byly také unavené, jestli je to vůbec normální. Podle sebe, také se cítím unavená, já mám zase hyperfunkci a do toho i Basedova, taky se cítím unavená, ale ne tak abych si šla po příchodu z práce lehnout. Moc Vám děkuji. Hezký den všem. Dáša

reagovat aja 20.4.2016 22:43  1%    +  -

Zatim se porad nikdo nehlasi sem najivka cekala ze se za mesic ozvou , tak to sem si to asi spatne precetla.
Musim se na to znovu kouknout , nevim proc sem myslela ze cervene ovoce .jezinka:

reagovat jezinka 20.4.2016 18:11  11%    +  -

aja: a co se týká prášků tak se porad se svým endokrinologem, nebo až ti přijde zvací dopis zavolej do Motola s dotazem je tam tel. číslo pro info.

reagovat jezinka 20.4.2016 18:08  11%    +  -

aja: to se mýlíš na strankách pro hospitalizace v Motole naopak zeleninu a ovoce doporučují cituji: Doporučeno:"Čerstvé ovoce a zelenina (dobře omyté) - avšak ne moc špenátu a brokolice, broskvový, hruškový a ananasový kompot

reagovat Alča+cácorky 18.4.2016 19:40  100%    +  -

aja: tak nevím. já jsem zeleninu i ovoce jedla. A vápník asi vysadit.
zkus se poradit s lékařem.
máš to trošku jiné než my :-)

reagovat aja 18.4.2016 19:20  1%    +  -

Ahoj holky docetla jsem se na strankach Motola ze taky se nema jist zadna zelenina , ovoce nic co je barevnecervene barevne a prasky taky na cukr beru jedny cervene a po operaci beru vapnik , kaltrat 600 je ruzovej , Rokaltrol ten je hnedej to budu muset vysadit ze

reagovat aja 18.4.2016 18:57  1%    +  -

Ahoj holky docetla jsem se na strankach Motola ze taky se nema jist zadna zelenina , ovoce nic co je barevnecervene barevne a prasky taky na cukr beru jedny cervene a po operaci beru vapnik , kaltrat 600 je ruzovej , Rokaltrol ten je hnedej to budu muset vysadit ze

reagovat jezinka 16.4.2016 11:11  9%    +  -

Alča+cácorky: nejíst mořské ryby , sladkovodní jako třeba pstruh ano.

reagovat Alča+cácorky 16.4.2016 10:32  87%    +  -

aja: neboj to dáš. ono jen tak hrozně zní, ale je to v klidu.

jíst asi cokoliv kde nejsou ryby a hodně soli.
a bez hormonu se to opravdu dá zvládnout

reagovat jezinka 15.4.2016 22:52  9%    +  -

aja: musí být gynda a zprava z nemocnice kde jsi byla na operaci, vše ostatní sepíše obvodák. jedla jsem rýži, brambory hodně zeleniny ovoce, hodně jsem omezila pečivo, mase vše libové a kořenila jsem pórkem - velmi dobře ochutí že nemusíš ani solit :-)

reagovat jezinka 15.4.2016 22:44  9%    +  -

aja: ja byla v na operaci v únoru koncem dubna na radiojodu a pak koncem listopadu znova a ted už jen za rok na kontrolu na sono do motola

reagovat aja 15.4.2016 22:42  1%    +  -

V utery to budou 4 tydny od operace tak snad se brzo ozvou daj mi terminaja:

reagovat aja 15.4.2016 22:38  1%    +  -

Ahoj to budu muset absolvovat vsechna ta vysetreni mam cukrovku a astma tak to budu muset take absolvovat vysetreni nebo tam se nemusi no uvidim az to prijde.
Co jsi jedla podle te diety se pomalu nic neda jist ty jsi byla jednou na radiu? Pujdes jeste nebo to mas dobre? Ja porad nejsem fit hlavne mi vadi ten tvrdej krk a oteklej krk kazdej vecer si rikam snad to bude rano lepsi zatim nicjezinka:

reagovat jezinka 15.4.2016 21:04  9%    +  -

aja: jód se vylučuje z těla, a čím mín ho během toho mesíce do sebe potravou dostaneš tím lépe, s sebou omyvatelnou obuv, oblečení všechno dostaneš, i ručníku, jen kdyby ses chtěla ten druhý týden cítit lépe ve svém tak klidně vezmi, ale my to s ženskejma tam ani nevybalili a zustali v eráru :-)veci jako kartáček na zuby a podobně vem starší, vše tam pak vyhodili - je "ozářeno" :-), než pujdeš domů vše ti proměří, je-li OK. je tam knihovna, hry na pujčení, puzle tak svoje si zbytečně netahej. mobil a tablet budeš mít v igelitáku během te samotky.

reagovat jezinka 15.4.2016 20:57  9%    +  -

aja: ano z endokrinologie pošlou žádost do motola a tam podle volného lůžka tě pozvou tak 5 týdnů před nástupem ti dojde zvací dopis s termínem,tam budeš mít všechny instrukce, budeš potřebovat potvrzení o vyšetření z gyndy, a od svého obvoďáka a z orl kde te operovali. také tam bude co vzít s sebou. a čtyři týdny před nástupem vysadíš hormon a měla bys omezit vše co je s jodem, hlavně nesmíš mořské rtyby, vincentku, jodovanou sůl. měla by se dodržovat trochu ta dieta jak jsi četla na stránkách motola, hlavně týden předem. Mě řekl muj endokrinolog že jedno klasické jídlo denně není problém, tak chodila v práci na oběd a sama tak nejak dodržovala tu dietu. prospělo mě to, jiní většinou přiberou, já zhubla 4 kg během toho měsíce bez hormonu :-)

reagovat aja 14.4.2016 20:22  1%    +  -

Na endokrinologii jsem byal pred tydnem v pondeli zalezi kdy to taky doktorka posle do Motola holky a to potom
se musi drzet ta dieta az urci to datum jezinka:

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): ivamka
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Bond. Jane Bond. Bude další James Bond v sukních? ZUZKA (26): Nejdřív mi zlomil nohu a pak mě požádal o ruku S žilkami nebo bez: Jak se jich zbavit? Hana Holišová: Žena s tváří Beyoncé, Edith Piaf i Michaela Jacksona Ben Cristovao preferuje Slovenky a jejich přirozenou krásu Mají ženy charisma? 4 důvody, proč věnovat pozornost ananasu Tak to se nepovedlo! Nejhorší outfity v Cannes a Las Vegas TIP NA VÝLET: Poznejte krásy severní Itálie LIBOR (36): Manželka pořád tlachá na internetu. Strašně mi to vadí

(c) 2016 Serafico investment s.r.o.