rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat oteklanitka 21.8.2016 10:08  5%    +  -

manky2: Aha takze do Motola. Ja do toho Noveho Jicina. Pristi tyden budu vedet termin.

reagovat oteklanitka 21.8.2016 10:06  5%    +  -

aja: Ja to mam v papirech, musela jsem i na psychiatricke konzilium co mi maji dat, nebo co si mam vzit pred tim vysetrenim. No bude to asi dost narocne.

reagovat aja 21.8.2016 8:40  1%    +  -

Ahojky take jsem po operaci letos v breznu karcinom v obou lalocich a 10 metastaz pred rokem nic a po roce tohle pred operaci jsem musela na M.Rez. ani sem se na to nedivala jak to vypada az kdyz me vytahli jsem se lekla kam me nasoukali pak jsem se rozklepala to sem si nic nebrala .Na radiu v Motole uz jsem se bala hrozne jsem se rozkaslala neukoncili to jen jsem dostala hadr na oci a dojela jsem to.Moje rada zavrit oci a vubec nekoukat a upozornit sestru na problem jinak moc moc drzim palce oteklanitka:

reagovat aja 21.8.2016 8:34  1%    +  -

Ahojky take jsem po operaci letos v breznu karcinom v obou lalocich a 10 metastaz pred rokem nic a po roce tohle pred operaci jsem musela na M.Rez. ani sem se na to nedivala jak to vypada az kdyz me vytahli jsem se lekla kam me nasoukali pak jsem se rozklepala to sem si nic nebrala .Na radiu v Motole uz jsem se bala hrozne jsem se rozkaslala neukoncili to jen jsem dostala hadr na oci a dojela jsem to.Moje rada zavrit oci a vubec nekoukat a upozornit sestru na problem jinak moc moc drzim palce oteklanitka:

reagovat manky2 20.8.2016 20:12  6%    +  -

oteklanitka: ja jedu do MOTOLA v Praze

reagovat oteklanitka 20.8.2016 19:30  5%    +  -

manky2: A tak v Ostravě nebo to PET/CT v Novém jičíně? Já byla na scintigrafii v lednu ve FN v Ostravě no dali mi injekci apaurinu, ale já byla tak vystresovaná,že injekce nechtěla účinkovat, ale dala jsem to vyšetření.

reagovat oteklanitka 20.8.2016 19:25  5%    +  -

manky2: Moc díky za povzbuzení.

reagovat manky2 20.8.2016 19:03  7%    +  -

oteklanitka: NEBOJ KDYŽ JSEM TO VYDRŽELA JÁ VADRŽÍŠ TO TAKY,me to čeká zase v lednu

reagovat oteklanitka 20.8.2016 13:11  5%    +  -

manky2: Moc dekuju za zpravicku, ja si mam vzit zase Rivotril kapky na doporuceni psychiatra. No uz aby to bylo za mnou.

reagovat manky2 20.8.2016 12:12  7%    +  -

oteklanitka: ahoj taky jsem mela divný pocit z vyšetření.tak jsem si řekla o lexaurin-ale na vyšetření musi jit s tebou sestra nesmís chodit sama,ale pomohlo mi to a sestra která delala vyšetření gamakamerou mi dala na oči hadr-moooc mi to pomohlo a vydržela jsem bez toho aniž bych hysterčila

reagovat oteklanitka 20.8.2016 9:23  5%    +  -

Dobrý den, snad se mohu přidat mezi vás. Já byla operovaná v roce 2012, pak ihned radiojod, měla jsme v obou lalocích karcinomy. Vše bylo po léčbě vpořádku,docházela jsem na pravidelné roční kontroly ambulantní, nyní po 4 letech po hospitalizaci v lednu ve FN Ostrava na nukleární medicíně mám onkomarkery 9 a posílají mně na PET/CT do Nového Jičína, zatím čekám na termín, mám klaustrofobii a bojím se prostě těch tunelů a podobně. Dokonce jsem dostala antidepresiva, ze kterých mi je děsně zle. Prosím jak jste tohle vyšetření zvládly. Jsem opravdu zoufalá. Navíc mám problémy s krční páteří a ležet na zádech dlouho nevím jak zvládnu. Děkuji za rady.

reagovat manky2 18.8.2016 17:41  7%    +  -

aja: AHOJ ALI TAK SNAD TI POMOHOU-držím palce

reagovat aja 17.8.2016 15:23  1%    +  -

Zdravim tak konecne zacinam dochazet na rehabku jak ja si preju aby mi to pomohlo trpim jak pes s tou krcni pateri uz abych se dala taky dohromady.ahojky
Ajamanky2:

reagovat hilarion 14.8.2016 18:36  18%    +  -

Dobrý den, jak tozde čtu tak jsem ráda že na ty mé problémy se štítnou žlázou přišlo tak brzo.Přeji vám dobrý zdravi.

reagovat aja 14.8.2016 13:29  1%    +  -

Zdravim vsechny ja po radiu jsem problem nemela ty problemy co mam se tykaji spis operace jak jsem mela skoro 5 hodin na sale vykroucenej krk moc verim ze mi ta rehabka pomuze ja tedy po radiu jsem dost unavena a kdyz se mi pridaji bolesti za krkem hlava jsem jak lazar .
Zatim ahoj aja manky2:

reagovat domácíbuchtička 14.8.2016 11:51  30%    +  -

manky2: já taky bez problémů a to jsem ho polykala v průběhu let třikrát, stále ale nižší dávku

reagovat manky2 12.8.2016 20:05  23%    +  -

aja: ahoj Ali,není to lehké po těch operacích,vid,mě pořád čím dál víc bolí nohy a jdu tepprve ted potom radojodu na KO k mudr.pořád do sbe tlačím nejaké prášky,dost často se mi delají opary a drolí se mi zuby,bude mi ted 45 let a snad že bych mela klapačky?

reagovat aja 12.8.2016 19:54  1%    +  -

Ahoj jak se mas neco noveho ? Konecne jdu na rehabku s tim krkem je to stale horsi na ORL mi v pondeli rekli ze se mi krati upony na vazech nevim .Mel nekdo z vas podobny problem ?manky2, manky2:

reagovat aja 12.8.2016 19:37  1%    +  -

Ahoj zdravim
Urcite je dobre ze dceru hlidaji ty uzliny rostou taky rychle jen at ji maji pod dohledem ale nemusi to nic znamenat ja mam taky strach z kazdeho vysetreni tento tyden jsem byla u 4 doktoru zatim pry dobre ale hodnoty onkomarkru nevim radio zase v cervnu .Ted zacnu chodit konecne na rehabku s krkem a pujdu na sono bricha co me to tlaci pod zebry snad to nebude nic zleho zatim ahoj vsem
Ajaaja, Dáša:

reagovat manky2 12.8.2016 18:35  24%    +  -

Alča+cácorky: OK,DIK

reagovat Alča+cácorky 12.8.2016 17:47  47%    +  -

manky2: já jsem žádné problémy neměla

reagovat Alča+cácorky 12.8.2016 17:47  47%    +  -

Dáša: dejte vědět.
jistě to bude ok.
člověk se stále bojí - je dobré to hlídat
myslím na Vás

reagovat manky2 7.8.2016 20:09  27%    +  -

děvčata mela jste nekterá po radiojodu nejaké komplikace?

reagovat Dáša 7.8.2016 20:03  1%    +  -

Alča+cácorky: Ahoj Alčo, ono to vypadalo dobře, do té doby, než jsme to dostaly z FN v Ostravě písemně. Tam je větička, že je mírné vychytávání glukózy ve zvětšených uzlinách. Jinak závěr zní, že neprokazují jednoznačné ložisko hypermetabolismu glukózy svědčící pro přítomnost viabilní nádorové tkáně. Možná budou chyceny ty uzliny, proto ten zvýšený tyreoglobulin. Na kontrolu k endokrinologovi jdeme až koncem srpna, do té doby si má dcera prohmatávat krk skrz ty zvětšené uzliny. Uvidíme co ten tyreoglobulin, pokud půjde nahoru je to jisté, jsou to ty uzliny. Pokud půjde dolů, je to super. Já se malinko uklidnila, ale jakmile přišla tato písemná zpráva, byla jsem s nervama opět v háji. Já se zase ozvu.

reagovat Alča+cácorky 7.8.2016 19:55  60%    +  -

Dáša:
to je užasný

reagovat hilarion 7.8.2016 16:38  25%    +  -

Pěkný den všem. Léčím se štítnou žlázou již více jak 10 let.Mám tabletky Euthyrox 75.

reagovat Dáša 3.8.2016 20:58  1%    +  -

aja: Zdravím Ajo, já žila od radiojodu v červnu až po včerejšek jako ve snu, nefungovala jsem normálně. To zdraví vašich nejbližších vám vezme vítr z plachet. Tím, že dceři nic nenašli ale nic nekončí. Ale celou tu dobu co jsme čekaly na výsledky jsem věřila, že to bude dobré. A ono se tak stalo. Vám také držím pěsti pro štěstí, aby vám všechna vyšetření dopadla dobře.

reagovat aja 3.8.2016 20:05  1%    +  -

Zdravim, moc vam preju ze je dcerka v poradku ,clovek se strachuje kazdeho noveho vysetren ja jdu na endokrinologi na ORL na kontrolu k lekari co me operoval a jeste sono prsu tak mam pristi tyden plnej to sono me dost strasiiDáša:

reagovat manky2 2.8.2016 17:36  29%    +  -

Dáša: no vidíš jen dobré zprávy

reagovat Dáša 2.8.2016 14:31  1%    +  -

Dobrý den, holky, mám pro Vás novinu. Dnes nám volali z FN v Ostravě jak dopadlo PET/CT vyšetření mojí dcery. Závěr zní: v jejím těle není žádná aktivní nádorová tkáň. Ani si nedovedete představit jak to ze mě spadlo a jak moc jsem šťastná a co teprve dcera, když jsem jí to sdělila. Teď bude muset být sledovaná na endokrinologii (UZV krku, hlavně uzlin a krev) Jen aby teď šel ten tyreoglobulin konečně dolů. 25.8.2016 máme kontrolu na endokrinologii, tam budou i výsledky odběrů a UZV krku. Musí to být už jen a jen dobré. Zase se ozvu. Děkuji Vám, že jste na dceru tak myslely!!!!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): ivamka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Nadělte dětem pod stromeček více než dárek Jak poznáte, že už s vámi nechce trávit Vánoce MAGDA (27): Přítelův syn mi dělá návrhy. A příteli to nevadí! Suchá vagina: téma, o kterém nemluvíme ani s gynekologem Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší Horoskop a dárky: Ryby neurážejte formalitami, Vodnářům kupte juke box Tradiční recepty: Co se jedlo za první republiky? Hřejivé svetry, ve kterých nebudete vypadat jako neforemná koule 47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce Jak si vybrat stromek v květináči? Záleží, co od něj očekáváte