rakovina štítné žlázy

Ráda bych tu pokecala s někým,kdo má tuto operaci a měl karcinom.Celkem se ted dívám na ty obrázky moře a poslouchám ty písničky.Jak člověk pookřeje,hned chce zas něco zažít.Ještě jdu jednou do nemocnice tak se té doktorky zeptám,jestli myslela,že během léčení nesmím k moři,nebo už nikdy.No taky se z toh nepo,ale ty jugoslávské písničky,jak jim říkám jsou úžasné
26.6.2008

Diskusi založil(a) 26.6.2008 ivamka

reagovat Roman 11.5.2016 17:45  1%    +  -

Ahoj pokud by někdo potřeboval pomoci se scháněním leku B17 nebo s lečbou na klinice v Mexiku tak mi napište. Žiju v mexiku a mám s B17 dobré zkušenosti. Adrf.not@seznam.cz

reagovat domácíbuchtička 10.5.2016 20:04  52%    +  -

držím palečky - všechno bude fajn

reagovat Alča+cácorky 9.5.2016 20:03  73%    +  -

domácíbuchtička: super.
krásná zpráva

reagovat manky2 7.5.2016 16:49  52%    +  -

domácíbuchtička: ahoj tak to ti závidím ,mě to taky čeká jako každého kdo mel radiojod,ale v Praze

reagovat domácíbuchtička 7.5.2016 14:13  54%    +  -

a mám to za sebou - vše u kontroly po roce je o.k. - další následuje za rok

reagovat Alča+cácorky 4.5.2016 17:24  83%    +  -

aja: neboj, bude to dobré.
mě udělala všechna vyšetření obvodní.
jen ORL jsem byla zvlášt

gynda ne - zubař ne
ale, měla jsem po preventivkách cca 2.měsíce předtím tak nebyl důvod

reagovat jezinka 3.5.2016 19:35  10%    +  -

aja: na rentgen plic pujdeš v den príjmu v Motole, a prašky se vem s sebou

reagovat aja 2.5.2016 22:54  1%    +  -

Diky za rady ja se budu stejne porad na neco ptat ,tak zacnu behat a objednavat u doktoru a co myslite musim i na dia a plicni kdyz mam cukr a astma nevim jestli tomu rozumim ale chapu to tak ze si nemam brat sebou svoje leky ze tam davaji jejich mam jich tolik ze v nemocnici nejdriv si je vzali pri nastupu a pak mi je vratili at si to davkuju sama

reagovat manky2 2.5.2016 20:04  48%    +  -

jezinka: nj no jiný kraj jiný zpusoby,tak já vzala všechny zprávy se sebou.aby videli že jsem se na to nevykašlala

reagovat jezinka 2.5.2016 20:02  9%    +  -

manky2: z interny jsem do Motola žádnou zpravu neměla

reagovat jezinka 2.5.2016 19:59  9%    +  -

manky2: navíc zubař není povinný ten jen doporučený a zprávu do Motola od zubaře nebereš, to je jen pro tvuj klid.

reagovat jezinka 2.5.2016 19:58  9%    +  -

manky2: na gynde a u zubaře se žádanky od obvodáka nevyžadují a nic jsem ani jednou neplatila.

reagovat jezinka 2.5.2016 19:57  9%    +  -

aja: žádanka je potřeba jen na ORL, ostatní sepíše obvodák, nesmíš jen mořské ryby sladkovodní uplně v poho naopak pstruhy doporučují i v té kruté dietě. je zakázaná vincentka, doplnky stravy kde je jod a vitamin E. ostatní je na tobě nám doporučovali aspon tyden před nástupem tu dietu dle stránek Motola dodržovat.

reagovat manky2 2.5.2016 19:57  48%    +  -

jezinka: no já ji mela protože to vyšetření si musí pacientka jinak hradit

reagovat jezinka 2.5.2016 19:54  9%    +  -

manky2: na gyndu a k zubaři žádnou žádanku nepotřebuješ!!!!

reagovat manky2 2.5.2016 18:36  48%    +  -

aja: klidne jez všechno mimo té soli,budeš solit tou ružovou bez jodu a nejíst ryby,to taky vydržíš,jinak mužes všechno

reagovat manky2 2.5.2016 18:28  48%    +  -

aja: jojo kočko,obvodni ti musi dát všechny žádanky-zubař,gynda,interna

reagovat aja 2.5.2016 17:51  1%    +  -

Ahoj holky tak to je konecne tady nastup 6.6. Do Motola . Tak jsem ted trochu vyklepana ze nevim do ceho jdu.koukam ze je tamplno doktoru a vysetreni
Ve zvacim dopise toho omezeni moc neni mam se ridit tou tabulkou co je na strankach Motola tam se zase nesmi pomalu nic kde mam zacit to vyrizovat potrebuju zadanky pro ostatni lekaremanky2:

reagovat manky2 1.5.2016 17:59  44%    +  -

domácíbuchtička: AHOJ tak to je dobrá zpráva vid,mě čeká kontrola příští leden

reagovat domácíbuchtička 1.5.2016 11:34  48%    +  -

Alča+cácorky: Děkuji ti, vše je o.k., ušetřila jsem si ležení ve špitále, další kontrola opět za rok.

reagovat Alča+cácorky 27.4.2016 19:36  94%    +  -

Dáša: držím dcerce palečky

domácíbuchtička: tak at je vše ok.
já mám kontrolu v Motole v květnu

reagovat manky2 27.4.2016 18:07  50%    +  -

Dáša: AHOJ tak at při ní stojí štěstí a jen to štěstí,kočko

reagovat Dáša 26.4.2016 21:10  1%    +  -

Holky, moc Vám všem děkuji za podporu. Dcera teď ve čtvrtek dělá praktickou maturitní zkoušku (účto+ekonomika). Tak u toho po večerech sedíme a počítáme a počítáme. Myslím, že to zvládne. Pokud si na ni vzpomenete, držte jí prosím pěsti pro štěstí. Další týden v PO-ÚT-ST ji čeká státní maturita z AJ+ČJ a na konci května ústní. Ona je jazykový typ, to jí jde nejlépe. No a po škole by chtěla jít na VOŠ zdravotní. To co ji potkalo ji hodně ovlivnilo, tím jak byla po nemocnicích, tak se něco stalo a nechce dělat někde účetní, to přímo nenávidí. Chce být zdravotní sestrou. Tak snad se jí to podaří. Zase se ozvu jak vše dopadlo. Mějte se hezky.

reagovat domácíbuchtička 23.4.2016 9:28  59%    +  -

Už se mi blíží termín kontroly (29.4.)na nukleární medicíně FN v Ostravě po 1 roce. Snad bude vše o.k. a nebude následovat hospitalizace a radiojód.

Pohodu děvčata, dobrý rozmar a optimismus!

reagovat Alča+cácorky 21.4.2016 19:45  93%    +  -

Dáša: nebojte Dášo.
Určitě to souvisí s dávkou lékou.
Mě se dávky srovnali určitě rok, možná í déle.

asi bude potřeobvat zvednout dávkování. to je ale, naprosto běžný.
i škola jí vyčerpá, soustřední učení.

huš huš nemyslete na nejhorší :-)

reagovat manky2 21.4.2016 18:41  36%    +  -

Dáša: JOJO KOČKO TAKY JSEM UNAVENÁ-BERU EUTHYROX 137ml -8 KRÁT TÝDNE.

reagovat jezinka 21.4.2016 17:51  11%    +  -

Dáša: to možná souvisí s denní dávkou hormonu ja beru euthyrox 150 a uplně v poho, chodím do práce, sportuji

reagovat Dáša 21.4.2016 15:39  1%    +  -

Dobrý den Alčo a ostatní pisatelky, hlásím se po kratší odmlce. Chtěla bych se prosím zeptat, dcera má asi víc jak 5 měsíců po radiojodu. Poslední dobou přes den pospává, příjde ze školy a jde spát. Docela jsem z toho vystrašená. Na poslední kontrole v únoru u endokrinologa vše vypadalo dobře, na sonu byly zjištěny zbytky cca 0,5 cm, takže v červnu ji čeká další radiojod. Já se fakt bojím, aby se v ní něco nedělo. Jestli je ta její únava a to spaní normální. Má před maturitou, za týden ji čeká praktická maturitní zkouška, učí se, ale nepřehání to. Napište mi prosím, jestli jste byly také unavené, jestli je to vůbec normální. Podle sebe, také se cítím unavená, já mám zase hyperfunkci a do toho i Basedova, taky se cítím unavená, ale ne tak abych si šla po příchodu z práce lehnout. Moc Vám děkuji. Hezký den všem. Dáša

reagovat aja 20.4.2016 22:43  1%    +  -

Zatim se porad nikdo nehlasi sem najivka cekala ze se za mesic ozvou , tak to sem si to asi spatne precetla.
Musim se na to znovu kouknout , nevim proc sem myslela ze cervene ovoce .jezinka:

reagovat jezinka 20.4.2016 18:11  11%    +  -

aja: a co se týká prášků tak se porad se svým endokrinologem, nebo až ti přijde zvací dopis zavolej do Motola s dotazem je tam tel. číslo pro info.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi zalolil(a): ivamka
prispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Mezinárodní ostuda: Čech vystoupil v britském X Factoru Jídlo na displeji: Jezte podle aplikací ANNA (58): Rozvedla jsem se po 30 letech manželství. Okolí mě odsoudilo Kazí vám telefon náladu? Odložte ho! Kuchařová a Brzobohatý se berou: Sledujte jejich příběh lásky Neuvěřitelné proměny: Umělkyně mění svou tvář do podoby slavných Víkendový cyklo výlet: Svačinky pro dostatek energie Top 5 skandálů Karlovarského filmového festivalu Vyzkoušejte nejlepší nealko koktejl světa A Touch Of Spring! SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na červenec