Fandíme QUANTI MINORIS

Senzační muzika, jsou naprosto originální, moc jim fandím ...

z rozhovoru s Quanti Minoris :

Co byste rádi v hudbě dokázali. Jaký je váš hudební cíl?:

To je taková záludná otázka, ale pro mě je ten cíl možná trošku jinde než se očekává, mým největším cílem je, aby všichni co poslouchají moji muziku z ní měli stejnou radost a potěšení, jako mám já, když ji hraju, nebo když nějakou písničku udělám a těším se na reakce. Jednou na koncertě v Přerově za mnou přišel starší pán a povídá: „ tolik radosti na pódiu jsem už dlouho neviděl, vy nehraje, vy si hrajete“, a já jsem mu byl velmi vděčný, že mi to přišel říct, protože ten pán pochopil podstatu. Ano je to především o radosti a pohodě. Dalo se předpokládat podle reakce publika, že posluchači jsou na naší straně, ale o to dokázal i pojmenovat. Měl jsem radost, že on měl radost, myslím, že to je můj cíl.

ZDENĚK NĚMEČEK

5.6.2009

Diskusi založil(a) 5.6.2009 Bari1111

QUANTI MINORIS

Bari1111 5.6.2009 13:20

ČLENOVÉ QUANTI MINORIS!!!!!

Zakladatel - ZDENĚK NĚMEČEK - zpěv, loutna, ak. kytara, zobcové flétny, příčná flétna, picolla, křivý roh, chalumeaux, gemshorny, píšťala s měchuřinou, whistle...

David Gross - el.kytara, zpěv

Roman Golda - bicí, zpěv

Pavel "Car" Barta - basová kytara

Bari1111 5.6.2009 11:24

Fotky Quanti minoris

Bari1111 5.6.2009 10:44

reagovat Atapama 16.7.2010 11:58  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Micajda 19.9.2009 21:10  5%    +  -

Ahoj Bari,
tvého pejska je mi moc líto. Tedy spíše tebe - bez něho. Jako když se ztratí člen rodiny...
Co se týče rekonstrukce domu, vím o čem to je. Absolvovali jsme něco podobného před dvěma roky a jsem ráda, že jsme to přežili a neskončili v šaškecu

reagovat Bari1111 6.9.2009 19:39  6%    +  -

Micajda:Ahoj , tak nám se pro změnu sobotu odpoledne se nám ztratila Jassynka, hledali jsme ji 2 dny a už jsme ji nenašli

Tady ji mám nahoře na videu na nástěnce s mamčiným kocourem.

reagovat Bari1111 2.9.2009 19:31  6%    +  -

Micajda: Ahoj , já hrozně chtěla jet, ale nemohla jsem... kutáme barák... už mi z toho
zrovna jsem na skok na netu, jsme u manžela v práci, můžem se tu totiž aspoň osprchovat když nemáme vanu a teplou vodu...

Gratuluji k hahíčkovi.. musí být úúúúžasnej

tak zatím pááá

reagovat Micajda 28.8.2009 23:33  5%    +  -

Ahoj holky. Nejste někdo na Mohelnickým dostavníku? Já jsem letos jet nemohla, anóbrž mám doma nový děcko. Chlupatý a žíhaný... Jmenuje se Bond. Džejms Bond. Říkáme mu Bondýšku.. a je to pejs..

reagovat Bari1111 30.6.2009 8:13  18%    +  -

Halóóóó, halóóó kde jste kdo?

To tu ted bude asi mrtvo, nebo co... začly prázdniny, dovolený...

reagovat Bari1111 24.6.2009 10:53  17%    +  -

Micajda: Tak co...

Mě se tam tak zalíbila ta ohnivá show, že už mám doma cvičné poi a jak budu něco umět, tak bych se s Quanti domluvila, že bych jim mohla motat ohýnkama při písničkách i třeba s Markétkou, když dojede

reagovat Bari1111 24.6.2009 10:50  17%    +  -

Mishen: Ahoj vítám Tě

Já jsem vydržela až do konce v tu neděli, sic jsem byla zmrzlá jak sobolí ho.. ale senzační. Ta neděle byla úžasná...
A to publikum co zůstalo... no ochranka měla co dělat
Byl to úúúžasnej víkend... kdyby to bylo za měsíc znova, neváhám a jedu za Quanti zase...

reagovat Mishen 23.6.2009 15:49  5%    +  -

Micajda: my jsme zdrhli v sobotu z Pivovarský zahrady z noční show,kde jsme měli sedět a koukat z tribuny jako družina,ale byla mi taková zima,že bych řekla že bylo snad na nule Ale s rumíkem to šlo přežít vid?Tak ahojky,my razíme od zejtra sjíždět Vltavu,tak snad se počasí trochu umoudří

reagovat Micajda 23.6.2009 13:47  5%    +  -

Mishen: Byli jsme už v pátek, v sobotu odpoledne a v noci, teda spíš v neděli, protože to bylo 00.10 nebo tak nějak po půlnoci

reagovat Micajda 23.6.2009 13:42  5%    +  -

Mishen: Ahoj Míšo. Zima byla jak v Rusku (prý bylo 7 stupňů)!! Zahřívala nás muzika a rum v různých podobách. Nálada byla skvělá. Chudáci muzikanti, asi jim pěkně mrzly při hraní prsty. Další slezinu máme 3.7. v Náměšti na Hané, kde budeme hlasovat pro Quantíky v bitvě o Krtka na Zahradě. Doufám, že bude tepleji, aby se z nás nestali nortoni..

reagovat Mishen 23.6.2009 10:37  5%    +  -

ahoj baby! Tak jakpak se Vám líbilo na Krumlově?Až na nedělní slejvák to bylo fajn že?Quanti byli báječní jako vždycky Vy jste byli sobotu i neděli?Pa Míša

reagovat Bari1111 19.6.2009 0:14  15%    +  -

Micajda: senza, tak zítra páááá

reagovat Micajda 18.6.2009 21:21  5%    +  -

Bari1111: Blíží... Už zítra se potkáme
. Dáme točený a splknem. Peču štrůdl - beru s sebou. Tak ahoj..

reagovat Bari1111 17.6.2009 21:09  15%    +  -

Micajda: Ahoj, už se nám to blííížííí

reagovat Bari1111 10.6.2009 14:46  24%    +  -

Micajda: tak to je super, tak rozpošli odkázek na diskusi a pozvi je sem k nám

Pisnu ti do vzkazů moje číslo a určo se musíme pak potkat

reagovat Micajda 10.6.2009 14:38  5%    +  -

Bari1111: Ahoj. Su z Brna, ze Sobůlek. Známých mám fůru a všichni jedem do Krumlova. Mohli bychom se potkat v pátek u pódia na náměstí. Bude prča!!!

reagovat Bari1111 5.6.2009 13:55  20%    +  -

Micajda: Od kud jsi? Jestli máš nějaký známý co taky rádi Quanti, tak šup sem s nima

reagovat Bari1111 5.6.2009 12:00  19%    +  -

Micajda: Super, tak to by jsme si mohli pak dát čísla, nebo něco a někde se tam scuknout, co myslíš?

reagovat Micajda 5.6.2009 11:58  5%    +  -

Bari1111: Jo, jo, já.. Už se moc těším. Úrčo to zase bude mazec, jako loni...

reagovat Bari1111 5.6.2009 11:43  19%    +  -

Quanti tam budpu celej víkend

reagovat Bari1111 5.6.2009 11:41  19%    +  -

Ahoj, kdo se ke mě přidá?

Jede někdo taky do Č.Krumlova ?

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Bari1111
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Hudba
Přečtěte si
Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce! Vařte za hubičku: Levná a chutná jídla z brambor Chlupy vašeho domácího mazlíčka všude? Zbavte se jich! Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy! Zita Kabátová: Hvězda českého filmu, kterou milovaly tisíce mužů Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí!