SMAJLÍCI A SMAJLICE

Chcete si udělat radost a posílat srandovní smajlíky?
Odtud si je můžete kopírovat
a pokud máte taky pěkného,tak ho sem přihodit.
NerdBabyBouquetScratchingDevilPuppyKitty 2MommyPhone ShockerKnittingFlowerShocked

Trocha humoru:
Fart In FaceFart BounceBaby PoopingMoony 1Peeing In The SnowPick Your Nose 2
Všehochuť
Sit UpPush UpBallerinaPillowCamp FireLeaf PileBubblesSeesawSwinging 2Skydiver 1Children PlayingDivingSewingBilliardsChatty 2Shopping 2ConvertibleChuggerWaiterMy LoveSand I Love YouLove BoatBig HugBride & GroomHippie 1

Protože se takový množství smajlíků pomalu načítá,jsou vám všichni k dispozici na nástěnce tady=Nástěnka
Najdete tam smajliky malý,velký,tlustý,tenký..........tak ať se vam líbí.
2.11.2005

Diskusi založil(a) 2.11.2005 MIRAHEL

smiley central

MIRAHEL 4.1.2007 0:39

z qipu

MIRAHEL 3.1.2007 15:55

Tady je 40 000 tis smajlíků,bohužel nejdou kopírovat,jen tahat do kompuSmileyArena

MIRAHEL 3.1.2007 14:06

VYROB SI VLASTNÍHO SMAJLÍKA Tady jsou nahoře smajlíci a jinak tu najdete i návod jak si udělat a rozpohybovat vlastního smajluGanjaTaz

MIRAHEL 3.1.2007 13:22

odkazy na smajlikovské stránky

1.......World of smilies 2.......Smiley channel.de 3.......Clicksmilies 4.......Gigasmiley 5.......Smiley-smiley 6.......Smiliz.fr

MIRAHEL 3.1.2007 13:08

Našla jsem smalíkovský stránky pro děti,žel bohu jsou engliš,takže budou muset pilovat jazýčektady

MIRAHEL 3.1.2007 12:09

Lidičky chtěla bych vás poprosit a nechci abyste to brali zle,ale dávejte sem jen smajlíky.Na obrázky a krásný gify jsou tu taky spešl diskuse Smajlíci pro děti Svět Fantazie

MIRAHEL 4.5.2006 23:38

SMAJLÍCI

MIRAHEL 29.1.2006 16:02

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): MIRAHEL
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?