ŠIKOVNÝ DOMÁCÍ RADÍLEK

A H O J K Y děvčata, holky. Vítejte! Diskuse je plná fíglů, která se líbí více než 100 členek diskuze.

Inspirujme se, dobře se bavme, užitečné tipy si sdělme.

Přeji všem hezký a pohodový každý den s recepty, návody, radami, tipy, triky, zlepšováky pro domácnost.

... a moc děkuji za nakouknutí...

Kouzelný každý den.

20.1.2011

Diskusi založil(a) 20.1.2011 Sallow

20. NA POTVŮRKY S PLÁCAČKOU

také viz sam.diskuze zde: http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=22791

Sallow 9.7.2011 2:01

OBSAH NÁSTĚNKY - klik

***************************************************************************************

OBSAH NÁSTĚNKY: ...TADY - KLIK

1* DOMÁCÍ SALON KRÁSY
2* DOMÁCÍ KUTILSTVÍ
3* DOMÁCÍ ČISTÍRNA
4* VYCHYTÁVKY DO KUCHYNĚ
5* DOMÁCÍ MAZLÍČCI
6* TIPY PRO ŠVADLENKY
7* DOMÁCÍ PRÁDELNA,ŽEHLÍRNA
8* VOŇAVÉ TIPY
9* PRYČ S PACHY
10* PÉČE O ČTYŘKOLOVÉ NEŽIVÉ MILÁČKY
11* RADY PRO ZAHRADNIČKY
12* TIPY SVÁTEČNÍ
13* OSTATNÍ DOMÁCÍ VYCHYTÁVKY
14* UŽITEČNÉ ODKAZY
15* GASTROHUMOR aj.SRANDIČKY
16* RADY SEZÓNNÍ
17* DĚTSKÉ OKÉNKO
18* SLANÉ RECEPTY
19* DOMÁCÍ LÉKÁRNA
20* NA POTVŮRKY S PLÁCAČKOU
21* BYLINKY-OVOCE-ZELENINA aj.
22* OSTATNÍ RADY VŠEHO DRUHU
23* ZDRAVÉ RECEPTY K PEČENÍ

Sallow 8.7.2011 18:00

reagovat domácíbuchtička 19.6.2017 15:15  97%    +  -

Obdivuji šikovné ručky a skvělé nápady:

reagovat Sallow 2.6.2017 15:04  100%    +  -

domácíbuchtička: S U P E R

reagovat domácíbuchtička 2.6.2017 9:48  42%    +  -

Sallow: provedeno,

reagovat domácíbuchtička 2.6.2017 9:47  42%    +  -

Sedíte dlouho u pc? Zacvičte si:
Malá rozcvička na doma i do kanceláře:
Proti bolestem zad i proti stresu

Celodenní sezení na kancelářské židli může být pro naše tělo zátěž. Přitom si stačí osvojit pár jednoduchých cviků a tím tak předejít nepříjemným bolestem zad. Jak na to?

ZTUHLÝ KRK

Zůstaňte klidně sedět v kancelářském křesle, ale opřete se a hýbejte hlavou. Uklánějte se střídavě na levou a pravou stranu, poté hlavu pro změnu opakovaně předkloňte, zakloňte, otočte doprava, doleva.

PROTI STRESU

Nenechejte stres, aby se vám usadil za krkem. Vydýchejte ho! Seďte na židli, vyrovnaná záda, ramena stažená dozadu, nohy rozkročené na šířku pánve, ruce s dlaněmi otočenými vzhůru volně položené na stehnech. Velmi zhluboka se nadechněte a následně vydechněte všechen vzduch, dýchejte až do břicha. Opakujte alespoň šestkrát. Můžete při tom mít zavřené oči.

HRUDNÍ PÁTEŘ

Hrudní páteř uvolníte záklonem přes opěrku židle. Předkloňte se v sedu, jak jen to jde – opět protahujete. Pomohou i úklony celé horní poloviny těla či protažení nohou pod stolem.

ZDRAVÉ NOHY

Nemusí to být jen bolesti nohou způsobené vysokými podpatky, tento cvik pomůže všem k posílení příčné klenby. Pod stůl si dejte pár kamínků nebo třeba kaštanů a při práci je prsty u nohou zvedejte, přemisťujte. Až si cvik natrénujete, uvidíte, že jej budete moci provádět i při vyplňování excelové tabulky.

ROZHÝBEJTE PÁNEV

Pokud máte v kanceláři gymnastický míč, ideální. Posaďte se na něj, chodidla na zemi, a začněte tělem opisovat široké kruhy. Po pár cvicích na jednu stranu směr kroužení otočte. Uvolníte tak zatuhlou pánev.

reagovat megera 31.5.2017 20:18  45%    +  -

domácíbuchtička: Děkuju za radu. Tu skalici ještě vyzkoušíme, to jsme nezkoušeli. Jinak nábytek a všechno je dost daleko od zdi.

reagovat Sallow 31.5.2017 12:12  100%    +  -

domácíbuchtička: Neuzavřela jsi tag. Od tvého přízpěvku je VŠE TUČNĚ...i v pravo blíbené
Smázni to a dej to znova, ju?

reagovat domácíbuchtička 31.5.2017 9:00  45%    +  -

Plíseň ze zdi dostanete pomocí modré skalice. Napřed plíseň umyjte kartáčkem, potom místo natřete roztokem smíchaným v poměru 1 litr vody na 10 deka skalice. Za 24 hodin nátěr zopakujte.

Skříně musí být 5 cm od zdi, aby mohl cirkulovat vzduch.

reagovat domácíbuchtička 31.5.2017 8:54  45%    +  -

megera: Nevěřte na jejich trvalý účinek. „Všechny dezinfekční i preventivní přípravky ztrácejí časem účinnost,“ uzavírá Kateřina Klánová.
Je to věčný boj s plísní.

reagovat megera 30.5.2017 19:47  45%    +  -

Dobrý den děvčata !

Nemáte někdo zkušenost s likvidací plísně na zdech v bytě ? Bydlíme v domku více jak 30 let a vždycky bylo všechno dobré. Posledních 5-6 let se nám dělá na severní stěně v ložnici plíseň a Savo to zlikviduje vždycky jen na chvilku, protože je to už ve zdi. Hledala jsem rady na internetu, ale nic moc jsem se nedočetla.Tak kdybyste některá věděla jak zatočit s tím sajrajtem a poradila mi, budu vděčná.

reagovat Sallow 27.5.2017 13:05  100%    +  -

Jana :
Jak tu poděnku, co jsem sháněla? Tak dej foto a pochlub se.

reagovat Sallow 27.5.2017 13:04  100%    +  -

Jana : Tak dej foto a pochlub se.

reagovat ver@ 27.5.2017 11:47  5%    +  -

domácíbuchtička: Proto radím používat odmašťovač, třeba Cif

reagovat domácíbuchtička 27.5.2017 11:36  41%    +  -

ver@: koupila jsem si přípravek na nerez - nefunguje a ani na nádobí ani na sporák

reagovat ver@ 27.5.2017 10:32  5%    +  -

domácíbuchtička: Taky mám nerez sporák, už několik let a samozřejmě jsem si ho, hned nový, pošktábala hrubou stranou houbičky. Tenkrát jsem nevěděla, že by se měl čistit jinak, než smalt. Už se ale stalo a neřeším to. Teď používám k čištění hlavně odmašťovače

reagovat domácíbuchtička 27.5.2017 10:18  41%    +  -

Ahoj. Mám nový nerez sporák. Čistí se ale špatně. Někde jsem četla, že:

Ploténky elektrického nebo plynového sporáku snadněji vyčistíte, když místo drátěnky použijete zmačkaný alobal.

Hmmm, vyzkouším! Fajn radící den.

reagovat Jana 12.5.2017 22:40  1%    +  -

Sallow: Dobrý den.Mám krásné sazenice v květináči.Mám ijiné pokojovky.

reagovat domácíbuchtička 12.5.2017 17:21  49%    +  -

Odkaz na konkurenční stránky - tam je plno rad a nápadů:

http://www.radynapady.cz

reagovat Stefa 24.4.2017 15:08  22%    +  -

To jsem ráda,že nejsem sama...Ona tahle věc je od toho,tamta od druhého a vzpomínky jdou pořád dále a pak je to škoda vyhodit.

reagovat vendy169 24.4.2017 11:56  18%    +  -

Stefa: To je přesně moje řeč-snažím se něco vyhodit a skončí to v garáži-prý na ruce.

reagovat domácíbuchtička 20.4.2017 9:55  69%    +  -

Stefa: taky to stále neumím

reagovat Stefa 16.4.2017 15:14  19%    +  -

domácíbuchtička: Kdo umí vyhazovat,má můj obdiv,já to za ta léta neumím a už se to asi nenaučím. Až tu jednouu nebudeme,budou mít pozůstalí co vyhazovat.

reagovat Sallow 13.4.2017 20:30  100%    +  -

Tak už jsem si nechala poslat kytí ze zahrdnictví z Moravy. Jsem ráda, že jsem ji sehnala. Byla to ale fuška

reagovat domácíbuchtička 13.4.2017 14:51  47%    +  -

Krásné a veselé svátky jara.

reagovat Sallow 29.3.2017 12:31  100%    +  -

Holčiny, má některá tuto rostlinku?
Stále pohledávám tu (Voděnku, Poděnku, blázna) Tradestantia: Pink rurry leaf .... sehnat alespoň pár snítek ... Už jsem si pro ní jela do zahradnictví, ale nakonec to nebyla ona, ale něco podobného. Tak že zase zklamání.

reagovat Stefa 20.3.2017 16:01  20%    +  -

Já taky,to nedokáži,každá věc mi něco připomíná a vyhodit to,to lituji.Ale zabírá to moc místa,to je pravda.

reagovat domácíbuchtička 18.3.2017 14:12  53%    +  -

Obdivuji ty, kteří umí nepotřebné věci vytřídit, vyhodit. Já je stále skladuji, pak mi chybí prostory na uložení nových věcí.

reagovat domácíbuchtička 8.3.2017 13:36  38%    +  -

"Buď krásná, křehká a svěží jako krůpěj rosy.
Buď rázná, tvrdá a přímá, jak se to dnes nosí.
Ale hlavně zůstaň svá, neboť originál je jen jeden."

Báječný sváteční den nejenom všem ženám, ale taky mužům, kteří na nás myslí ........

reagovat domácíbuchtička 4.3.2017 16:11  39%    +  -

Jaro se blíží a tak klikněte na odkaz na skvělé velikonoční recepty:

http://www.svetvemne.cz/recept-cs/Plnena-kokosova-vajicka

reagovat domácíbuchtička 27.2.2017 15:41  40%    +  -

Toužíte po nových tipech a tricích, zde jsou:

http://prosvet.cz/category/tipy-a-triky/

reagovat domácíbuchtička 14.2.2017 16:09  46%    +  -

Krásného Valentýna, nechte se od partnera hýčkat.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Sallow
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě