Látkové vložky

Četla jsem tady diskuzi o menstruačním kalíšku, který mi ale není moc sympatický, i když věřím, že může být pohodlný. Používala jsem tampóny, ale nemám z nich dobrý pocit. Až když jsem začala na dceru používat látkové plenky, došlo mi, že látka je opravdu příjemnější, než cokoliv jiného. Látkové vložky jsem si objednala, včetně intimek a jsem nadšená....
A navíc krásně vypadají :)

Zajímaly by mě i vaše zkušenosti, dobré i špatné, a klidně se do mě pusťte, já to přežiju :)

20.8.2011

Diskusi založil(a) 20.8.2011 Abby21

Abby21 22.8.2011 11:38

Abby21 22.8.2011 11:37

Abby21 22.8.2011 11:36

Abby21 21.8.2011 21:57

Abby21 21.8.2011 21:46

Abby21 21.8.2011 21:43

reagovat Abby21 28.8.2011 10:58  14%    +  -

Nev: Já nevím, když jsem byla dítě, tak celé léto bylo hodně teplo, ale neumírali jsme horkem, v zimě zase mrzlo, padal sníh a byla zima, jaro a podzim byly klasické jak mají být....a teď je to celé promíchané, šílené skoky, buď je vedro, nebo zima

reagovat Nev 28.8.2011 8:56  100%    +  -

Abby21: já myslím, že bylo celkem normálně celé léto :-). U nás je taky dneska krásně a chladno.

reagovat Abby21 27.8.2011 22:31  14%    +  -

Tady pršelo celé pozdní odpoledne a večer. Je sice příjemný chládek, ale ochladilo se zase až moc... To nemůže být prostě notmálně

reagovat pešimi 27.8.2011 21:22  34%    +  -

holky, ja stredni cechy, od tyr leje jako z konve, ale neni bourka. kazdopadne se ochladilo, zima jako v morne, az nas to vyhnalo z chalupy

reagovat Nev 27.8.2011 19:28  100%    +  -

Abby21: tak to je super!!!! U nás už se zatáhlo, právě jsme přijeli z trasy Ostrava - jižní morava - a kolem Olomouce se zlomila teplota ze 32 na 20°C

reagovat Abby21 27.8.2011 13:00  14%    +  -

Holky tak včera mě přítel strašně překvapil, byl zrovna v docela dobrém rozpoložení a řekl, že až se přestěhujem, tak podle situace můžeme přemýšlet o tom třetím dítěti
Dokonce navrhl, že si dáme chvilku pauzu a potom si pořídíme zase dvě po sobě...
Ale to nechci, myslím, že bychom dost zpohodlněli a už bychom se k nim potom nedostali. Takhle tři po sobě to bude akorát

reagovat Alma.. 27.8.2011 12:09  100%    +  -

A já jsem ze středních Čech a tady taky zataženo, fouká a ochladilo se

reagovat Eviicka 27.8.2011 11:48  30%    +  -

Abby21: já jsem teda z východních čech a tady se teď pěkně zatáhlo

reagovat diblinda 27.8.2011 11:14  100%    +  -

Abby21: ani nesmí, já se chystám do lesa a brigáda ještě nedorazila

reagovat Abby21 27.8.2011 10:59  14%    +  -

Dobré skoropoledne

Holky, která jste ze západních čech, už někde proší? Tadyse zatáhlo, ale je pořád hnusně vedro a podle meteopressu ještě dlouho pršet nebude. Zatím prší někde v německu..

reagovat Nev 26.8.2011 22:14  100%    +  -

Eviicka: já právě ten názor taky nedokážu vyhranit.

reagovat Eviicka 26.8.2011 21:41  30%    +  -

Nev: to jo souhlasím, však já na to taky nemám jednoznačný názor - netroufnu si být ani zastánce ani odpůrce.

reagovat Eviicka 26.8.2011 21:40  30%    +  -

Alma..: no to si myslím taky - že děti odlišné na první pohled to mají mnohem težší - tam je vidět vše (však se taky uvádějí jako potencionální oběti šikany).
Ale problém by to mohl být taky, to neříkám, že ne.

reagovat Alma.. 26.8.2011 21:35  100%    +  -

Eviicka: no, já sice s maldými lidmi nepracuji, ale s malými dětmi a divila by ses, jak dokážou být někdy zlý a na základce co pozoruju je to ještě horší. Stačí, že je dítě cikán, nebo je tlusté, či nenosí moderní oblečení a už je "jiné" a děti se smějou. A co potom teprva děcko v homosexuálním páru? Nevím no :(( ... Myslím, že ta mládež se kterou pracuješ ty je už myšlením jinde nežli děcka do 15.let

reagovat Nev 26.8.2011 21:20  100%    +  -

Eviicka: tam jde spíše o to, že dítě, které jde do náhradky je už samo o sobě jiné a tím že by žilo v homo rodině, by ta odlišnost byla ještě více jiná - a to by bylo nežádoucí, proto jsou ty hlasy proti téhle možnosti. Ale není špatné, když homosexuálové se domluví s lesbičkama a mají děti takto

reagovat Vladkka 26.8.2011 21:04  8%    +  -

Nev: Projevit se to může a nemusí, člověk k sobě musí být pozornější, aby se mu to prostě nestalo.

reagovat Eviicka 26.8.2011 20:26  30%    +  -

Alma..: no ještě to není ideální, ale za posledních několik let se situace o hodně zlepšila. Žiju s nima už 6 let a ze začátku to většina lidí, kteří se to dozvěděli přijímala minimálně s rozpaky. Teď už ne, teď se nad tím pozastaví málokdo a naopak, každý hned začne vyprávět, jak má někde v okolí taky nějaké známé. Myslím, že teď už by dítě netrpělo, pracuju s mladými lidmi a vím, že ve sovnání s tím, jak fungují některé "rodiny" jsou dvě mámy skoro maličkost.

reagovat Alma.. 26.8.2011 19:55  100%    +  -

holky, dyk je to jedno jak to mají, jsou to lidi v pohodě a o to jde a ve svém soukromí ať si dělaj co chtěj
No, ale s tou adopcí či pěstounskou péčí u homosexuálních párů si nejsem jistá. Přece jen je dost lidí stále odsuzuje a představte si dítě, které v tom vyrůstá a reakce ostatních dětí, ale i dospělých - bohužel, asi docela hrůza
A potom chudák dítě.
Pokud jde o mě, dovolila bych jim to, ovšem děcko by to pěkně odnášelo, nejsme společnost na tohlecto moc dobrá

reagovat Mata69 26.8.2011 19:53  100%    +  -

Eviicka: já nemyslím, že by přímo nějak měli ty funkce "mamka" a "taťka",ale prostě u těch našich známých hošů je to vidět prostěAle jsou to fajn kluci, chodíme s nimi na plesy - oni nás holky vždycky všechny provedou, občas se sejdem na pivku...
Kdo to o nich neví, neřekl by nic, na veřejnosti se k sobě nějak nevinou, necicmají. A neřekneme jim jinak než "hoši" nebo "kluci"

reagovat Eviicka 26.8.2011 19:47  29%    +  -

Mata69: já s jedním párem žiju, a tam si to teda netroufnu říct ani náhodou
a ani u jiných párů, které znám... a každou chvíli se mě na to někdo ptá, kdo je doma "mamka".

Ale co si budem povídat, ono i u hetero párů, je mamka někdy víc taťkou a naopak

reagovat Abby21 26.8.2011 18:22  14%    +  -

Nev:

reagovat Alma.. 26.8.2011 18:04  100%    +  -

Nev: no sranda

reagovat Mata69 26.8.2011 17:56  100%    +  -

Eviicka: to, že to u gay párů nefunguje (rozlišení chlap-ženská) jsem slyšela taky mockrát, ale osobně se znám s jedním gay párem, jsou to bezva kluci a mezi námi - jeden je prostě "ženská" a druhej "mužskej"...prostě jeden je takovej jemnej typ, udržuje pořádek a druhej je takovej víc macho a klasika chlap
Ale oni sami to nepřiznají, že jeden je mamka a druhej taťka...

A lesbičky, které jsem zatím měla možnost vidět, tak taky vždy jedna byla taková "mužnější"

reagovat Nev 26.8.2011 17:51  100%    +  -

Alma..: když si našla partnera, tak můj manžel jí říkal "proč máš jiného chlapa, vždyť máme spolu dítě"

reagovat Nev 26.8.2011 17:51  100%    +  -

Eviicka: funguje to v jak kterém páru, každý je jiný, ale je fajn, když se tím netají.

reagovat Eviicka 26.8.2011 17:14  29%    +  -

Nev: no já mám ve svém okolí několik gay párů (v hodně blízkém okolí) a ani u jednoho páru nefunguje rozlišení "ženská" a "chlap" - každý dělá něco. Myslím si že tohle je jen pověra.

reagovat Alma.. 26.8.2011 17:03  100%    +  -

Nev: Asi bych taky čuměla a po pravdě, taky bych si myslela, že jste lezbičky, vubec by mě nenapadlo, že jste obě maminky - jedna biologická a druhá pěstounka, nebo jak se tomu správně povídá
No, rozhodně situace legrační

reagovat Stefi 26.8.2011 15:06  78%    +  -

pešimi: protože se bojí, že by je nakazily a většinou se toho bojí chlapi, no coment

reagovat Nev 26.8.2011 14:14  100%    +  -

Alma..: jj, oběma říká mami a vem si situaci, jdou dvě ženské, jedna oblečená romanticky, druhá ostře, holčička co říká oběma mami - ono je to opravdu trošku divné navíc jak se družinářka ptala na družinu, tak jsme se na sebe podívaly a já řekla za obě "my jsme se ještě tak nějak nerozhodly" No, družinářkou to hodně zacloumalo

reagovat Nev 26.8.2011 14:12  100%    +  -

pešimi: přesně tak to je prostě rodiče si moc přejí děti, nejde to a dítěti by pak snesli modré z nebe....

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Abby21
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?