Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.

Také jste podlehly kouzlu cvičení,zdravé stravy a péče o sebe a své tělo?Jaké máte výsledky? Jak Vás to baví?Cvičíme např.podle Jill,Zuzky Light,běháme,posilujeme,jezdíme na kole a in-line bruslích...
Pojďte se podělit o zkušenosti, zanadávat si, když nejsou vidět výsledky nebo když potíte krev a máte vztek.Budeme si tady pomáhat,radit a povzbuzovat se nejen při cvičení,ale i při problémech a radostech v osobním životě.

Diskuse je zpřístupněna JEN diskutujícím uživatelkám!
V případě zájmu o vstup dotazy pište uživatelce KLEOPATRA2."Unless you puke, faint or die, keep going." - Jillian Michaels

"Dnes je ten zítřek, o kterém jsi mluvila včera!"


8.3.2013

Diskusi založil(a) 8.3.2013 muertel

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi zalolil(a): muertel
prispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si
RADKA (35): Tchyně mi do všeho mluví, nemůžu ji vystát Polévka je grunt: Využijte letní dary přírody Chodidla jako samet: Věnujte svým nohám péči MIRKA (54): Šok! Nevěra po 30 letech hezkého manželství! Tak trochu jiná nakládačka Nepovedené plastiky slavných: Kdo se změnil k nepoznání? Sametová revoluce: Jak se dokonale oholit DITA (38): Tak trochu jiná dovolená. Cestujeme za sexem Palačinky pro každého: Na sladko i na slano StarDance: Které známé tváře rozvíří taneční parket?