Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.

Také jste podlehly kouzlu cvičení,zdravé stravy a péče o sebe a své tělo?Jaké máte výsledky? Jak Vás to baví?Cvičíme např.podle Jill,Zuzky Light,běháme,posilujeme,jezdíme na kole a in-line bruslích...
Pojďte se podělit o zkušenosti, zanadávat si, když nejsou vidět výsledky nebo když potíte krev a máte vztek.Budeme si tady pomáhat,radit a povzbuzovat se nejen při cvičení,ale i při problémech a radostech v osobním životě.

Diskuse je zpřístupněna JEN diskutujícím uživatelkám!
V případě zájmu o vstup dotazy pište uživatelce KLEOPATRA2."Unless you puke, faint or die, keep going." - Jillian Michaels

"Dnes je ten zítřek, o kterém jsi mluvila včera!"


8.3.2013

Diskusi založil(a) 8.3.2013 muertel

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): muertel
přispívání i čtení jen pro vybrané
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si
Manželka Toma Hankse prodělala oboustrannou mastektomii Manžel mě podvádí. Zůstávám s ním, protože jsem na něm finančně závislá Prsa po augmentaci. Jakou podprsenku nosit? (odpovědi na vaše dotazy) Můj bývalý mi po rozchodu vyhrožuje smrtí. Bojím se, co provede Menu podle starých kuchařek Pětašedesátiletá matka třinácti dětí čeká čtyřčata! Svatební rekormani. Tento pár si už čtyřicetkrát řekl ANO! Sestra se rozhodla rodit doma. Bojím se. Jak jí to mám rozmluvit? Neobyčejné kopřivy: Lana, plachtovina, lék i zelenina! Povolte ramena: Aneb konec postoji lovce s tygrem v zádech!
 
 
Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.