Rady z půdy:

Pojďme si povídat o Všem co Vám pomohlo, co Vás posílilo, zlomilo....čemu věříte. Každou z nás něco baví, něco bolí a spolu budeme silnější. Mám Vás ráda.
21.5.2017

Diskusi založil(a) 21.5.2017 šoha

reagovat šoha 21.10.2018 15:25  100%    +  -

Sallow: Oli děkuji za ořechy, prosím Tě, vždyť jsme skoro sousedé

reagovat Sallow 21.10.2018 14:25  100%    +  -

šoha: Tak ti zase musím vyseknout poklonu, že jsi mi vlastně i ty pomohla...tím, že jsi mu dala volnost a on mi zase našel toho šotka, co mi vypnul proud v polovině baráku. Holka já VÁS NEMÍT? Dííííííky

reagovat katka68 21.10.2018 12:17  100%    +  -

šoha: tak to jste dobře nakoupili

reagovat katka68 21.10.2018 12:17  100%    +  -

monada: jé také máme pro ptáčci krmítko ale pod domem u stromu

reagovat šoha 21.10.2018 11:34  100%    +  -

monada: Byli jsme v Kika pro kancelářské křeslo, které manželovi zpravidla vydrží tak 4roky a dneska to mají bez DPH, tak jsme pětikilo ušetřili.

reagovat monada 21.10.2018 10:12  11%    +  -

Dnes krásný podzimní den je sychravo a máme už krmítko na balkoně a první ptáčci už hodují slunečnici jelikož se nám odstěhovala konkurence soused krmil taky tak přidáme krmítka.

reagovat monada 21.10.2018 10:10  11%    +  -

Nyna: Tak dáme někde setkání na půl cesty aby to měly všechny stejně blízko. Já jsem z Havířova , Ale myslím , že to necháme na jaro jak bude vše kvést. a bude teploučko.Co říkáte.

reagovat šoha 21.10.2018 9:33  100%    +  -

Nyna: Tak tady vítej

reagovat Nyna 21.10.2018 8:47  100%    +  -

dobré ráno

monada: děkuji i za manžela , všechno snáší dobře a také se dobře cítí ,
ráda si budu pokecávat , potřebuji si odpočívat a to je u PC docela prima , té paní držím palce aby dobře dokázala všechno zvládnout , vím jaká je to dřina byla jsem nejen ležák ale skoro mrtvola , ještě teď se na mne všichni dívají jako na exota a ta písmenka jsem se musela naučit také ,chce to pevnou vůli nevzdávat se a snahu pokračovat kousek za kouskem ,
těším se z toho že sem budu chodit a že vás všechny poznám

reagovat monada 20.10.2018 20:08  12%    +  -

Nyna: Tak to jsi super. Mám jednu paní na cvičení ta taky vypadala , že už bude ležák syn jí dokonce chtěl prodat byt , že už se nevrátí domů. Měla štěstí na rehabilitační sestru a pak dál chodí a snaží se . Držím palce tobě i manželovi super.To není otravování - S holkama skecnem a někdy postesknem a někdy si poradíme navzájem . je super písmenka znáš tak můžeš s náma kecat.

reagovat Nyna 20.10.2018 18:56  100%    +  -

katka68, šoha: moc děkuji

reagovat katka68 20.10.2018 18:41  100%    +  -

Nyna: přeji moc zdraví

reagovat šoha 20.10.2018 14:23  100%    +  -

Nyna: Tak držím palce, abyste se z toho dostali, to víš on to také neměl jednoduché, když byl sám doma..

reagovat Nyna 20.10.2018 14:19  100%    +  -

šoha: děkuji , doufám že ano:22,

monada:jen ve stručnosti , nechci s tím otravovat,

před třemi roky mi našli epilepsii , dva roky mě léčili tak dobře že jsem v loni koncem srpna upadla do komatu , poslali m do LDN zemřít , nepovedlo se , loni v tuto dobu jsem se už probírala , neviděla a neslyšela jsem ,jen jsem vnímala že se něco okolo mě děje , nedokázala jsem pohnout ani palcem u nohy , pomalu se to zlepšovalo a letos 28. května jsem požádal o propuštění , tak jsem doma a musím se snažit žít dál , v srpnu onemocněl Jožka(manžel) , operace tlustého střeva , srdeční slabost , oprava cévky v srdci a teď ozařování , po čem nic je hned

reagovat šoha 20.10.2018 14:18  100%    +  -

monada: K zubaři na prohlídku se také musím objednat a na gyndu a na mamograf a revmatologii....všechno do konce roku...ach jo! Doufám, že mi zubař nic nenajde, protože to je vždycky dost peněz..

reagovat monada 20.10.2018 11:19  12%    +  -

Já mám vnučku na sobotu a neděli rodiče jeli do Prahy a ona nechtěla spala do 10 hod . Zašla jsem do obchodu . Budu vařit odpoledne se staví druhorozená dcera a veme si sběr a hodí nás k ní domů musíme nakrmit morče. Pak se cournem k ní na chvíli a pudeme domů. V pondělí zajdu k zubaři vypadla mi korunka na předním zubu brachu stála 3000 kč ještě že jsem ji nespolkla nebo nerozkousla. To mám zas radost

reagovat šoha 20.10.2018 9:38  100%    +  -

aledost: Teď mám kávu Pověsím prádlo a jdu šít.

reagovat aledost 20.10.2018 8:39  100%    +  -

šoha: A pak šít. Tak si to užij.

reagovat šoha 20.10.2018 7:36  100%    +  -

Krásnou sobotu děvčata, jdu teda uklízet

reagovat aledost 19.10.2018 21:55  100%    +  -

diblinda: No právě, ty starosti kolem jsou horší než ta práce. Vím to, protože můj příbuzný má farmu a taky si stěžuje na odbyt.
Mně ta práce nevadila, ale pak jsem přestala zvládat, když byla zabíjačka. Prasata byla ochočená, slyšela na jméno a pak jsem musela chytat krev. Ne, k tomu už mě nikdo nedostane. A když jsme omezili hospodářství, zjistila jsem, jak je to jednodušší na úklid a vůbec všechno.

A nynější práci mám ráda, v podstatě si tady můžu dělat svoje koníčky.

reagovat monada 19.10.2018 20:09  12%    +  -

Nyna: Určitě vše se srovná a co jsi měla?

reagovat diblinda 19.10.2018 19:43  5%    +  -

aledost: tak mně nějak nevadí to, že nikam nemůžu, teď se oto postará i synátor a i před tím , jednodenní výlet nebyl problém, oni se ta zvířátka nezbláznila, když dostala jen ráno, já si teď odjedu každý měsíc na jeden víkend pryč a ona ani ta péče není tak náročná, mám určitě víc volného času než vy všechny, co chodíte do normální práce, jen je smůla, že v poslední době je čím dál horší problém s odbytem, řezníci si raději dovezou maso z ciziny a místní vykupovat nechtějí

reagovat aledost 19.10.2018 19:28  100%    +  -

šoha: Chtěla bych mít místnost na šití, abych to nemusela pořád uklízet. Jinak mi taky nepřijde, že ze šití je bordel, ale kvůli návštěvám to musím uklízet. Šiju na stole v kuchyni, protože tam je nejlepší světlo. ,

diblinda: Pamatuju si z dětství, že bylo obtížné udržet pořádek, když jsme měli hospodářství a spoustu zvířat. Ještě zkraje manželství jsme taky měli havěť, bavilo mě se o to starat. Ale pak jsme to zredukovali jen na psa a kočky, předtím jsme nemohli nikam jet, protože se musel shánět někdo, kdo se postará o zvířata. Pořádek se taky udržuje snadněji.

reagovat šoha 19.10.2018 18:17  100%    +  -

diblinda: u nás jsou zase všude nítě a prach z látek..

reagovat diblinda 19.10.2018 18:13  5%    +  -

šoha: no u nás občas najdeš seno,piliny a nejvíc mně vytočí, když vytřu a drahoušek mi vleze domů v holínkách, takže já to už několik let s tím úklidem opravdu nepřeháním,protože bych byla věčně ve stresu, že mi moji snahu někdo pořád kazí, o to lepší mám pocit, když uklidím a hlavně, je to vidět, že se uklízelo

reagovat šoha 19.10.2018 18:08  100%    +  -

diblinda: on je úklid a úklid...jak šiju, tak pro někoho mám prostě doma bordel...ale čistou koupelnu a záchod...to mám...

reagovat šoha 19.10.2018 18:06  100%    +  -

Nyna: Tak držím palce, neboj jde to pomalu, ale budeš v pořádku.e

reagovat diblinda 19.10.2018 17:33  5%    +  -

šoha: koukám, že to máme s chlapama podobný, já uklízím většinou jen když muž náhodou někam vypadne, vysavač mu vadí a jelikož máme vlastně propojenou kuchyň,obývák a ložnici, tak se moc uklízet nedá, v úposlední době mu už vadí i to, když cinkám nádobím, a to mu ještě není 60, obávám se , že to bude čím dál horší, ten lehký pohled na úklid je u nás asi dědičný, dcerunce a synkovi taky bordel nijak nevadí a i když je honím hodně, tak jsou velmi odolný a jejich slova jsou "vždyť to je zbytečný" nebo " co kde vidíš, to je dobrý"

reagovat Nyna 19.10.2018 17:11  100%    +  -

šoha: chlapům úklid opravdu nic neříká , sem tam nějaký flek - no co na tom , ale ženská to vidí i kdyby nechtěla a to je problém .mě to vadí a jeho zase štve že mi to vadí , jinak je moc hodný , já ráda pletu z pedgu a všechna dýnka mi udělá a ještě se mi do toho motá , všechno pro mě udělá , nemám nač si stěžovat , já mnohé zapomněla a musím se učit znovu poznávat byt a učit se všechno ,třeba jak se zapne pračka a i jiné pro každého samozřejmé věci ale už dost , zdravím tě a jsem ráda že jsem tě poznala

reagovat šoha 19.10.2018 14:18  100%    +  -

Nyna: to je mi líto, manžel je v důchodu, ale chodí na tři dny do práce...je milionovej, ale úklid mu fakt nic neříká a naopak ho to vyrušuje...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): šoha
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si