Rady z půdy:

Pojďme si povídat o Všem co Vám pomohlo, co Vás posílilo, zlomilo....čemu věříte. Každou z nás něco baví, něco bolí a spolu budeme silnější. Mám Vás ráda.
21.5.2017

Diskusi založil(a) 21.5.2017 šoha

reagovat diblinda 19.2.2018 19:49  35%    +  -

memi: co by jsi chtěla po chlapovi, dokud to s ním nesekne, tak si nedá říct, koukej na něj tlačit, tak dlouho kašlat není normální

reagovat memi 19.2.2018 19:32  43%    +  -

šoha: Zdravím to je hrůza....tak se vylež a hlavně se brzy uzdrav..asi jsi po nemoci šla moc brzy do práce...já mám do čtvrtka antibiotika a nikam nechodím aby na mě něco zase neskočilo.Všude všichni prskají a smrkají...no jaro se blíží tak bacily půjdou do háje...a mimo jiné manžel měl antibiotika a kašle už od prosince a já snad taky už koupila vše co mají v lékárně a magistra měřekla . že snad kašle ze zvyku no rozumíš tomu...muž přijde z práce a kašel jako když štěká pes u boudy...no co neděláš už několikrát jsem mu říkala běž doktorovi no nejde má svou hlavu jako ten tvůj...a teď chrní u tv jako mimino pa

reagovat lidaba 19.2.2018 19:22  69%    +  -

šoha: Uzdravte se oba, brzo U nás se to taky rozjíždí. V pátek začal smrchtat Matěj a dnes už popotahujeme i my dospělí.

reagovat šoha 19.2.2018 17:34  100%    +  -

diblinda: Tak hlavně, abys byla na jaře fit.

reagovat diblinda 19.2.2018 17:32  35%    +  -

tak já jsem ještě týden doma, odpoledne se snažím trochu pochodit venku, doma to bez berle jde, ale venku zatím ne, hlavně na nerovném terénu

reagovat šoha 19.2.2018 16:59  100%    +  -

aledost: Tak jsem byla čtyři hodiny v čekárně!!!!! Hrůza, co jsem neměla, jsem chytla.
Takže si mám dělat čaj, paralen a všechno co je v lékárně dostupné...neschopenku mám do pátku, pak se uvidí. Napsal mi Tamiflu, ale to je na objednávku, tak mi pro něj ráno manžel dojde.

reagovat aledost 19.2.2018 9:07  100%    +  -

šoha: To je teda pech! Držím pěsti, ať se z toho co nejdřív dostaneš.
V práci jsou děcka taky nemocný, celý víkend jsem měřila teploty, dávala zábaly, rozdávala léky, vařila čaj. Rozkrájela jsem několik cibulí na plky a dala na stůl, prý to pochytá bacily. Dost tomu věřím, protože zatím to vždy zabralo, když jsem musela být pohromadě s marody.

reagovat Sallow 19.2.2018 8:38  100%    +  -

šoha: Tak to budete doma dva lazaři. Snad se z toho brzo dostanete oba.

reagovat šoha 19.2.2018 6:59  100%    +  -

Děvčata, tak mám zpátky ten šílenej kašel, patrně jsem to chytla od manžela. Jdu k lékaři. Ach jo

reagovat šoha 18.2.2018 16:01  100%    +  -

memi: Tak supr, hlavně, že jsi nemusela volat instalatéra....to by ses asi nedoplatila...

reagovat memi 18.2.2018 12:34  44%    +  -

Zdravím a všem přeji hezkou neděli...hokej byl pěknej a navíc jsem i vyhráli....rano jsem byli koupit novou vodovodní baterii do kuchyně potvora začala kapat...ale bordel v celém bytě jen než člověk vyndal nádobí z linky aby k tomu mohl...hotovo namontováno muž je šikulka....tak teď odpočívám.venku je zataženo a sychravo...ale jaro bude brzy tak se opatruje ať je vám ok...

reagovat šoha 17.2.2018 7:57  100%    +  -

aledost: Tak měj pěkný den.

reagovat aledost 17.2.2018 7:50  73%    +  -

Hezký víkend přeji, za chvilku jedu do práce.

reagovat šoha 17.2.2018 7:31  100%    +  -

Hezké ráno od tří hodin jsme koukali na Ester a hokej, teď jsme posnídali a jdeme spát. Manžel chrchlá stále dál.

reagovat diblinda 16.2.2018 19:43  56%    +  -

jinak jsem právě jedla svoje první brownies, synátor si mně udobřoval a povedlo se mu to, ještě zítra dostanu lasaně a v neděli už musím k plotně sama, zase odjíždí studovat

reagovat diblinda 16.2.2018 19:42  55%    +  -

aledost: ano, šéf to používal na popohánění prasat, když se nakládali, ale za mně ta lopata na pohnání byla lepší, je to taková tyč, která dává elektrický výboj, ty to držíš za umě,ou hmotu a stiskneš knoflík, ťuká to asi stejně jako elektrický ohradník, to se mi jednou podařilo nechtě zapnout manželovi, opravoval to a na dálku mně navigoval vypni zapni a holt jsem jednou blbě slyšela

reagovat aledost 16.2.2018 19:20  59%    +  -

diblinda: To je elektrický bič?
Tak mně to nějak připomnělo, že mi včera manžel četl o vynálezech a prý elektrické křeslo vymyslel nějaký zubař. To by jeden neřekl, že?

reagovat diblinda 16.2.2018 18:14  55%    +  -

tak nám se zatím chřipka vyhýbá, ale o mně se dneska pokoušela mrtvice, synkovi se nechtělo nějak vstávat, tak mi došl trpělivost a riskla jsem výstup po schodech, no otevřela jsem dveře a něco neskutečnýho, jak se v tom můžou vyznat, ale co bych chtěla,stačí se podívat otcovi do dílny a geny jsou prostě geny, po mamince nemají nic, no a já se teď sotva hnu, zítra tam asi vylezu znova, ale s wlwktrickým bičem, abych dceru popohnala

reagovat Sallow 16.2.2018 17:10  100%    +  -

Právě se o těch chřipkách mluvilo v TV zprávách. Prý ještě nedosáhla vrcholu a řádí nejvíce na Liberecku.

reagovat Sallow 16.2.2018 17:07  100%    +  -

šoha: To je nepříjemné. To dostane ještě jednu dávku. Také jsem to tak jedno měla. Bylo to děsné a zdoluhavé.
Ať se z toho brzo dostane. Pozdravuj ho.

reagovat katka68 16.2.2018 17:00  101%    +  -

aledost: šikulka

reagovat šoha 16.2.2018 15:15  100%    +  -

aledost: No bude muset v pondělí k doktorovi, to není normální. Je v důchodu, jde mu o houby, ale já už týden nespím, protože pořád courá a vykašlává sračky...ach jo.

reagovat aledost 16.2.2018 14:50  59%    +  -

šoha: Drž se! Vidím, že s těmi chlapy to je všude stejné.
Můj taky nikdy nechce jít k doktorovi a to už měl 2x na mále. Jednou mu bylo týden blbě, bolelo ho břicho a pak mu najednou bylo líp. Ale druhý den šel k obvoďákovi, protože jsem mu zavolala, tak tam jít musel. A on ho hned poslal do nemocnice, okamžitě operace, měl prasklý slepák.
A po druhý pořád kašlal, teplotu si odmítal změřit, tak přijel obvoďák k nám. Je to kamarád, jinak by k nám asi nejel. A manžel měl zápal plic, ale k doktorovi prostě nepůjde!

reagovat šoha 16.2.2018 14:41  100%    +  -

Sallow: Teď volal Petr, že má 38 a že mu je zima. Zítra dobírá antibiotika...ach jo, to zas bude víkend.

reagovat memi 16.2.2018 14:37  52%    +  -

aledost: jsi šikulka....

reagovat šoha 16.2.2018 14:24  100%    +  -

aledost: No vidíš, jak sis to volno užila. Pěkně.

reagovat aledost 16.2.2018 13:46  59%    +  -

Hezký pátek všem. Mám dneska volno a celý víkend budu v práci.

Včera ušité taštičky, ta první je z obdélníčků, které zbyly po odšití rohů u hranaté taštičky.

reagovat šoha 16.2.2018 9:25  100%    +  -

Sallow: Oli zítra dobírá antibiotika...no bude muset být ještě týden doma v teple, do práce jít nemůže. Důchodce bláznivej!

reagovat Sallow 16.2.2018 9:14  100%    +  -

šoha: Snad dostal dost za vyučenou a nepoleze ven, když není v pořádku. To je teda na tebe bič a užiješ si víkendu.

reagovat šoha 16.2.2018 9:05  100%    +  -

Tak děvčata ten můj nemocnej radioamatér samozřejmě na tom balkóně nastydl! Na dnešek spal v kulichu, jak ho bolela zastuzená hlava. Strašně se mu spouští rýma...no to bude zase víkend.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): šoha
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Nejkrásnější bílé ložnice. Ve které byste si ustlali? Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší? Fakta o metabolismu: Co s vámi udělá jeden den v kanceláři? Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády Bršlice. Plevel, který zahrádkáři nenávidí a vegetariáni milují Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci Seriál Ulice: Podrazy, velké výzvy i zatěžkávací zkoušky