Rady z půdy:

Pojďme si povídat o Všem co Vám pomohlo, co Vás posílilo, zlomilo....čemu věříte. Každou z nás něco baví, něco bolí a spolu budeme silnější. Mám Vás ráda.
21.5.2017

Diskusi založil(a) 21.5.2017 šoha

reagovat šoha 16.2.2018 8:24  100%    +  -

aledost: no supr. Hezký pátek Všem.

reagovat aledost 16.2.2018 0:19  59%    +  -

reagovat šoha 15.2.2018 14:24  100%    +  -

diblinda: To je hezký, mě ten můj postaví tak leda vodu na čaj. Jinak nic.

reagovat diblinda 15.2.2018 14:21  57%    +  -

tak naše rodina se asi opravdu definitvně zbláznila, dneska se u nás grilovalo v obýváku, ale byla to teda lahůdka, mám hodnýho manžela, když dostanu masíčko až do postele, dneska jsem po měsíci vyrazila na nákup, byla jsem jen v Penny, což je poměrně malý obchod a mám toho dost, jinak jsme se ještě stavili u MOuntfieldu a koupili novou vnitřní plachtu, abychom nemuseli hledat dírky, když to nabízeli s velkou slevou

reagovat šoha 15.2.2018 13:00  100%    +  -

Chlapi jsou fakt jak děti, co mě asi dneska zase čeká?

reagovat aledost 15.2.2018 12:37  100%    +  -

Hezký čtvrtek přeji.

šoha: Já teda v ruce taky nic moc nezvládám. Předloni jsem měla zánět šlach na ruce, prý to zhoršuje i pletení a háčkování. Mně bolelo i zamykání a brambory jsem vůbec nemohla škrabat. Takže babiččinu zahrádku určitě dělat nebudu. Včera jsem chvilku pletla a dneska mě bolely ruce při škrabání brambor.

Manžel musel s vysílačkou na balkón. Ty nevíš, že je tam lepší signál?

reagovat lidaba 15.2.2018 12:35  81%    +  -

šoha: Kdo si hraje, nezlobí

reagovat memi 15.2.2018 11:46  51%    +  -

šoha: Zdravím a hele ty nevíš , že spojení je daleko důležitější než nějaká nemoc ? Bez spojení není velení...ale chtěj po chlapovi aby pochopil , že to není ta správná činnost co by měl dělat...pa

reagovat šoha 15.2.2018 11:15  100%    +  -

Hezký den, tak jsem včera přišla domů a manžel na zasklené lodžii navazoval spojení s novou vysílačkou - v županu...podotýkám, že je nemocný, bere antibiotika a je na zabití!

reagovat šoha 14.2.2018 8:39  100%    +  -

memi: rozešitou babičku jsem ráda věnovala, já v ruce nic neušiju, jednak mě to nebaví a bolí mě ruce.

reagovat memi 14.2.2018 8:20  50%    +  -

aledost: Jsi pilná jako včelička já po chvílích šiji v ruce babičku a moc mě to baví venku je mrazivo a já po antibiotikách jak zbita tak doufám že bude brzy lépe přeji všem hezký den pa

reagovat aledost 13.2.2018 22:45  100%    +  -

Tak jsem odpoledne a večer ušila dvě taštičky, věnuju je do aukce pro psí útulek. Zejtra vyfotím a pak se pochlubím.

reagovat memi 13.2.2018 16:54  46%    +  -

šoha: miluji jaro a podzim nemám ráda vedro v létě kdy se horkem blbě dýchá....no čím je člověk starší je více náročný na přizpůsobení se podmínkám....ale ani jako dítě jsem neměla ráda vedro...tak musíme vydržet a už brzy se dočkáme...na zahardě kytičky truhlíky a vše pokvete už se těším a doufám , že se mi vyhnou zdravotní katastrofy a ta co je na obzoru pomine...

reagovat šoha 13.2.2018 15:57  100%    +  -

memi: Já tu zimu také přežívám..

reagovat memi 13.2.2018 15:56  46%    +  -

šoha: To je hrůza člověk nemůže nějak vyzdravit...jsem doma do práce nechodím a jsem na hromadě poslední dobou neustále už mě to štve...ale jaro jaro za chvíli bude vyrazím na zahradu a bude dobře...tak se všechny opatrujte ať je vám dobře pa

reagovat šoha 13.2.2018 15:02  100%    +  -

memi: takhle jsem to měla taky týden na paralenu a pak až ATB.

reagovat aledost 13.2.2018 14:59  100%    +  -

memi, šoha: Marodům přeji rychlé uzdravení.

Byla jsem na procházce s a přišla zmrzlá na kost. Sluníčko sice svítí, ale je ještě takové zubaté, nehřeje. Navlékla jsem si nahřáté tepláky a piju, je to paráda! Doma je nejlíp.

reagovat memi 13.2.2018 14:47  46%    +  -

šoha: Zdravím děvčata tak já byla u doktora 5 a že to na antibiotuika není jen si mám něco koupit v lékárně a erdomet mi nasla doktor...dneska že tedy nic moc teplota ne ne ale bolest pod levou lopatkou tak antibiotika na 10 dní a doktor že reklamace nebere nebo přístí týden má dovolenou už jsem z toho na palici...poslední antibiotika jsem dobrala na Silvestra...a v březnu jedu do Ikemu tak snad bude lépe všem přeji hezký den pa..a muž ať se ti brzy uzdraví pa

reagovat šoha 13.2.2018 10:32  100%    +  -

aledost: Avokádo mám taky ráda a ujíždím na mangu, to miluju. Tady je nebe vymetené, slunečno a 4 stupně. Já doufám, že mu ta antibiotika zaberou, měl je naposledy asi před osmi lety...takže to bude v pohodě. Teď jsou prázdniny, tak se snad epidemie zpomalí, ale nemrzne, to je fakt.

reagovat aledost 13.2.2018 10:11  100%    +  -

šoha: Držím pěsti, ať to nechytneš a chlapec je brzy fit. Chtělo by to mrazy, aby ty bacily táhli do pr..le.

Tady už svítí sluníčko naplno, ale při věšení prádla jsem docela vymrzla a to už máme jen -1,5°C. Teď jsem si uvařila , k tomu mám kuskus s avokádem. Manžel točil očima, že jsem koupila avokádo, ale mně moc chutná a včera ho měli za 27,90. Je to hrozná cena, ale v Globusu stálo minulý týden 44,90!

reagovat šoha 13.2.2018 9:36  100%    +  -

Sallow: Oli já jsem nespala, v neděli byl v pohodě a včera, kdybys ho viděla...ach jo. 120 kg neštěstí.

reagovat Sallow 13.2.2018 9:34  101%    +  -

šoha: Hani, tak že ten moribundus dohonil i vás?
Že Petra pozdravuji a ať se dá brzo dohromady a tabe ať to mine.

reagovat šoha 13.2.2018 9:12  100%    +  -

Tak jsem holky na mrtvici, večer pro mě přijel manžel..a že mu není dobře...zimnice, kašel, 38 teplota. Tak jsme šli na pohotovost. vrátili jsme se ve 23 hodin...Dostal antibiotika.....doufám, že to od něj nechytnu, protože nejsem úplně v pořádku.

reagovat aledost 13.2.2018 9:02  100%    +  -

Hezké úterý všem! Tady je -3°C a nesměle vykukuje sluníčko. Jdu ven pověsit prádlo.

reagovat aledost 12.2.2018 19:10  100%    +  -

diblinda: Ty koupele ve studené vodě tě právě otuží a budou se ti nohy lépe prokrvovat. Nemusíš hned mít na závěr studenou vodu, zkus vlažnou a každý den o něco studenější, pak už ti to ani nepřijde.

Je zajímavý, že špatně snáším vedra, ale ani ve vedrech nepiju studenou vodu, nemám ráda zmrzlinu. A nesnáším, když si musím na benzínce umýt ruce studenou vodou, pokud je i venku zima.

reagovat lidaba 12.2.2018 18:49  82%    +  -

šoha: Nepřeháníš to? Při pondělku? Pamatuj, že práce není hospoda, tak se v ní nezdržuj celý den

reagovat lidaba 12.2.2018 18:48  82%    +  -

diblinda: Po té studené vodě nohu pořádně vyfrotýruj a natáhni tlusté teplé ponožky. Klidně dvoje. Ona se ta noha zahřeje, neboj.

reagovat diblinda 12.2.2018 18:45  46%    +  -

šoha: no začínám našlapovat, tak uvidíme, zatím pořád používám obě berle, zkusila jsem to o jedné, ale to dost bolí, za týden mám ještě kontrolu, tak snad to rozchodím pořádně

reagovat šoha 12.2.2018 18:41  101%    +  -

diblinda: A jinak už jsi zdravá?

reagovat diblinda 12.2.2018 18:38  46%    +  -

šoha: příjemný to je, když přijdeš z těch 30, ale na delší pobyt to už pak není, kolikrát mám chuť se nastěhovat dětem do pokoje, nahoře v patře je teplo, ty tam zase mají chladněji v zimě, zvláště, když si neodvzdušní radiátor a nedolejou vodu

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): šoha
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Nejkrásnější bílé ložnice. Ve které byste si ustlali? Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší? Fakta o metabolismu: Co s vámi udělá jeden den v kanceláři? Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády Bršlice. Plevel, který zahrádkáři nenávidí a vegetariáni milují Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci Seriál Ulice: Podrazy, velké výzvy i zatěžkávací zkoušky