Kadeřnictví v Brně

Ahoj holky, docela dlouho už sháním nějaké dobré a přitom ne moc drahé (do 650) kadeřnictví v Brně. Můžete poradit? Podělte se o svoje zkušenosti s brněnskými salony :-)
2.5.2006

Diskusi založil(a) 2.5.2006 Judits

reagovat Kika 23.6.2013 10:43  1%    +  -

ahojky hledám kadeřnictví v Brně, ráda bych kvalitní kadeřnictví, kde budou používat přírodní značky a dělat účesy. Děkuji

reagovat Katka 24.5.2013 22:24  1%    +  -

Dobrý večer,
Velmi prosím o radu, za měsíc bych chtěla si zajít v Brně na blond melír, potřebuji si dobarvit pouze odrůsty u hlavy. Chodila jsem do Delvera na Malinovském náměstí k pí Lucce, bohužel není to ono, navíc mám po její melíru poničené vlasy. Dříve jsem chodívala do kadeřnictví R.Gajdoše centrum Omega v Brně. Chodila jsem k sl. Míše F.(mohutnější holka) 1x udělala mi ten melír na výbornou, po druhé mi pěkně zničila vlasy, nenapojila proužky vlasů na odrosty, přítel toto všiml až doma. Prostě hrůza.
Potřebuji nějakou šikovnou holku co opravdu umí dělat melír a třeba pracuje s Matrixem. Předem moc děkuji. Hezký večer všem, Katka

reagovat Zorka 27.4.2013 14:52  1%    +  -

Jana:
Bohužel moje chyba, že jsem si dopředu nezjistila reference na Marcela Krejčího. Barva vlasů jiná než jsem chtěla-to bych ještě zkousla, střih takový, že ho nemůžu nijak upravit - konce jakoby ohryzané, ale co nejhorší - zničené vlasy.Nevím si s nimi vůbec rady.Totální rozčarování

reagovat Silvia 23.4.2013 8:18  1%    +  -

VeronikaSS: Tak jsem se s ní všera bavila a nabízeji kadernictví, pedikura,manikúra, modelaz nehtu. Jmenuje se to em-beauty.A již zmiňovanou přírodní značku Davines. Objednat by jste se měla,alespoň 2-3 týdny dopředu.

reagovat VeronikaSS 22.4.2013 20:05  1%    +  -

Silvia : Ano měla bych zájem, mohla by jste se zeptat prosím? co vše nabízejí? a dalí informace co by mi vaše známá mohla poskytnout. Děkuji

reagovat Silvia 20.4.2013 13:06  1%    +  -

VeronikaSS: Dobrý den Veroniko,slyšela jsem že přírodní značku Davines –prirodní báze, chodí tam moje známá, kdyby jste měla zájem mohu se jí zeptat o kontakt. Pokud si to pamatji, dobře mělo by to být kousek od hlavního nádraží.

reagovat elounek11 4.4.2013 13:57  5%    +  -

Lenkaaa17: ve Styl studiu Pokorní na Cejlu jsou moc šikovní.Já jsem moc spokojená a poradí:)Ela

reagovat VeronikaSS 21.3.2013 11:01  1%    +  -

Ahojky, ráda bych nějaké dobré kadeřnictví v Brně, blízko Hlavasu? =)Rada bych, aby zde používali přírodní značky. Díky ;)

reagovat Junka 19.3.2013 17:30  5%    +  -

Lenkaaa17: ahojky Lenko =) já bych ti mohla doporučit kadeřnictví em-beauty na ul. Bašty č.6 ;) je to tam super dělají i společenské účesy a Kadeřnice používá značku Davines: přírodní báze,šetří to pokožku a vlasy ;)

reagovat Lenkaaa17 18.3.2013 8:53  1%    +  -

ahojky nějaké dobré doporučení na kadeřnictví v okolí Hlavasu v Brně? Děkuji

reagovat Berenis 6.3.2013 14:52  5%    +  -

Ahojky,
nemáte někdo zkušenosti se salonem Adana nebo 5 element v Brně? Hlavně s kadeřnictvím. Děkuji

reagovat Lidka 21.1.2013 15:14  1%    +  -

Táňa: Moc šikovná kadeřnice :)

reagovat Táňa 12.11.2012 12:14  5%    +  -

Mohu vřele doporučit, kadeřnici Moniku z kadeřnictví Vika.Byla jsem moc spokojená, a ceny jsou moc dobré na střed města.Takže, jak slečny předemnou palec nahoru :)

reagovat Petra 3.11.2012 12:32  5%    +  -

Simča Ahoj Simčo,

Úplně super, souhlasím s Tebou!Velmi dobrá zkušenost.Na to jak je slečna mladá tak opravdu dobré!Za mě mohu určitě jen doporučit a dát palec také nahoru :)

reagovat Simča 25.10.2012 7:55  1%    +  -

Petra:
Ahoj Petro,
byla jsem u slečny Moniky Novákové. Je to mladá holčina kolem 20 let. Kontakt na ni je 773 089 194. Užij si to a dej vědět, jestli jsi také byla spokojená jako já.

reagovat Petra 13.10.2012 12:33  1%    +  -

Simča: Ahoj chtěla bych zajít také do toho salonu Vika kdo Tě tam dělal ať vím za kým dojít.Díky za odpoveď

reagovat Simča 10.10.2012 20:09  1%    +  -

stuartovna:
Souhlasím s tebou. Také jsem tam byla a úplně nová zkušenost. Ještě nikdy se mi nestalo, aby si se mnou kadeřnice nejdříve sedla a probrala moje vlasy. Pak mi udělala skvělý střih, lehký na úpravu a navíc mi ještě dala pár typů ve stylingu. Určitě se tam díky tomu vrátím. Za mě palec nahoru (hned všechny čtyři :-) ).

reagovat stuartovna 24.8.2012 19:15  5%    +  -

Dámy, vrátila jsem se před chvílí ze salonu Vika na Kounicove a jsem nadmíru spokojená. Kadeřnice mi vytvořila perfektní střih, účes a první životní melír. Ráda se tam opět vrátím. Vřele doporučuji.

reagovat verun 20.6.2012 13:57  5%    +  -

KatSta: přiznám se, že od toho co se přestěhovali jsem v kadeřnickém křesle neseděla, ale byla jsem na otvírací party, kterou pořádali právě v salonu a našla jsem to úplně v pohodě, ale já jsem z Králova pole, takže to tu znám velmi dobře. Je to na Palackého třídě, na trase šaliny 1 a 6, vystoupíte na zastávce Husitská. Jestli víte kdy bylo dříve kino Jadran, tak je to hned naproti. Mají taky všude kolem cedule, takže myslím že to určitě najdete...

reagovat KatSta 17.6.2012 15:08  5%    +  -

verun: Dobrý den, četla jsem před pár měsíci Vaši diskuzi a dala jsem na Vás a nechala se ostříhat od p.Okénky v MIA. Byla jsem moc spokojená, ale teď jsem šla kolem, že se zase objednám, ale asi se někam přestěhovali. Dívala jsem se že je to celkem kousek, v nějaké pasáži. Byli jste tam už? A dá se to dobře najít? Tuto část Brna moc neznám a nerada bych tam bloudila. Děkuji za radu.

reagovat ickey 15.6.2012 19:22  1%    +  -

Tak jsem vyzkousela Styl Studio Pokorni a mohu vrele doporucit. Prijemne prostredi a poprve, co jsem odchazela z kadernictvi spokojena

reagovat Pavel Novák 8.6.2012 20:29  1%    +  -

V rámci jedné společenské akce hledáme dívky s delšími vlasy, kterým nabízíme:

1. nůžkami jenom z dlouhých na delší mikádo za 1000,-

2. strojkem vyholený krk a mikádo za 5000,- (vyholený krk musí být aspoň trošku vidět)

3. extrémní mikádo - podholený krk i strany a ofina za 7000,-

4. strojkem úplně dohola za 10000,-

Lze se domluvit i na dalších možných účesech.

Občerstvení zdarma zajištěno. V případě vašeho zájmu nebo v případě dalších informací mě můžete
kontaktovat. Termín a místo této akce budou upřesněny.

V případě dalších dotazů můžete psát na pavelnovakbrigady@seznam.cz

Těšíme se na naši spolupráci.

reagovat YYork 22.5.2012 19:48  5%    +  -

podivejte se prosim : http://www.facebook.com/ProBeauty.cz nebo www.probeauty.cz, tam Vam urcite velmi radi poradi, mam s nimi velmi dobre zkusenosti:) opravdu:)NAAAADHERAAAA

reagovat miomia 7.5.2012 8:22  5%    +  -

Sarah84:
Přesně tak. Já chodím také do Josefíny a nemohu si to vynachválit. Jen chodim ke slečně Simči už asi 3 roky. A pokaždé mi vymyslí nějaký nový sestřih. Je to super a vždycky se moc těíšm. Je moc fajn a člověk si tam odpočne. Doporučuji!

reagovat Sarah84 3.5.2012 11:34  1%    +  -

Mohu opravdu vřele doporučit salon Josefína na Josefské, byla jsem u kadeřnice Janči (Jana Karásková) a jsem náramně spokojená, asi ze mě bude narcis, protože se prohlížím v každé výloze :D :D Janča věděla, co mi bude slušet asi více než já sama, krásně mě ostříhala, učesala, poradila co a jak na roztřepené konečky a vůbec byla strašně fajn :potlesk: a já poprvé odcházela z kadeřnictví s opravdu spokojeným úsměvem :) a NE s brekem nebo myšlenkami, jak to upravit, aby to nějak vypadalo (popř. jakou čepici si koupit). Opravdu doporučuji , a to i cenově, jsem studentka, takže si nemohu vyskakovat ;)

reagovat Kadeřnictví VIKA 29.4.2012 17:44  1%    +  -

Te.re.za: V saloně VIKA stojí melír - melír plus střih krátké vlasy 500,- polodlouhé 700,- a dlouhé 900,-.Těšíme se na Vaši návštěvu:)

reagovat Te.re.za 28.4.2012 9:13  36%    +  -

Veronika: Muzu se zeptat jak se ty super ceny za melir pohybuji? A je to takovy to kadernictvi v rohovem baraku?

reagovat Veronika 27.4.2012 17:59  1%    +  -

Ahoj holky, objevila jsem super kadeřnictví na Nopove v židenicích. KOnečně mám bílý melír, mají tam super ceny, občerstvení zdarma a jestě se dá perfektně zaparkovat. Občas mají i slevy na slevín.cz takže se nebojte si to koupit, protože budete určitě moc spokojené.

reagovat VIKA 26.4.2012 8:30  5%    +  -

Dobrý den

Od 1.5.2012 je nově otevřený kadeřnický salon VIKA.Najdete ho na adrese Kounicova 38 Brno-Veveří.Více informací získáte na www.brnovika.firemni-web.cz při objednání předem 10% sleva.Menší občerstvení je zdarma.Těšíme se na Vaši návštěvu:)

reagovat Lucík1 13.4.2012 20:15  5%    +  -

Zdravím,ruším menší kadeřnictví v Brně-prodám 2 obsluhy zrcadla,mycí box,hydraulický křeslo,sušák,kadeřn.stolek.více mail-luci.sahara@seznam.cz i foto zašlu.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Judits
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si
Jak poznat, že Vaše dítě trpí poruchou příjmu potravy? 7 pokladů podzimní zahrady. Kde načerpat potřebné vitamíny? Strava bohatá na bílkoviny snižuje krevní tlak Cvičení na maximum. Co se stane, když to budete přehánět? Víte, co doma dýcháte? Báječné recepty z hub Lucie Borhyová: Díky dětem se cítím celistvější. Jako by až dosud kus mě chyběl? Soutěž: Vyhrajte DonnaNAILS ? specializovanou kúru pro své nehty! Vášnivá kuchařka versus celebrita. Televize chystají nové pořady o vaření. Který si vyberete? Bratr je mamánek a rodiče využívá. Vadí mi to, ale nechci se do toho plést

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.