Barbie a jiné panenky

Šití a tvoření na panenky
28.6.2006

Diskusi založil(a) 28.6.2006 KariiiV

stránky a odkazy co se týká barbie

arvven.wz.cz (arwen), akym.webgarden.cz (AKym), anansi.blog.cz, barbie-hanneton.blog.cz (hanneton), barbie-ivanafilipova.ic.cz, barbie-saty.webgarden.cz (logos), barbie-yourcandy.blog.cz , berusinka.webgarden.cz (berušinka), britky.cz/panenky (merrinka ), bruzi.ic.cz (skippy), brydova.cz (Týna-Monika), camelie.tym.cz, danafa.webgarden.cz, decky.wz.cz karii-ukarii.blogspot.com(KariiiV), dollsmania.estranky.cz(Joana2), edwardsgoldeneyes.blog.cz(be-rus-ka), edin.blog.cz(edaka), erica.cz(erica), fashiondolljana.ic.cz , fibi.ic.cz (Fibi666), gabiola.webzdarma.cz , galerie-bk.unas.cz (breberka), jarjara.ic.cz, galerie-jitka.webgarden.cz (Jituš), handwork2.wz.cz (snake), hewa.webgarden.cz, hxm.vyrobce.cz (HXM), iluska.ic.cz (Peja), inspirace-barbie.cz (rozik, Chiva), karii.estranky.cz, katy32.blog.cz (katy28), kasi.wgz.cz (mona, katy), kouzelnysvetpanenek.ic.cz (Virginie), kreativ.blog.cz (1Ivanka), laliny.ic.cz(laliny), leeeeena.estranky.cz(leeeena), lenkadl.ic.cz, lenkalenca.blog.cz, lenkaton.webgarden.cz (lenka.t), lenous.webgarden.cz (lenous), lina.webzdarma.cz (Lina.Maria), majadolls.unas.cz, marilleva.webgarden.cz (marilleva), marmarky.ic.cz (marmarky), marta-b.cz (marta-b), mbcorp.wz.cz , mojebarbie.wz.cz (latoya), mojepanenky.blog.cz (Eliskas), molendrix.com (Dezi), monkast.wgz.cz (MonikaSt), nezbedovic.blog.cz (Kolombo a Nezbedka), rucicky.cz(rucicky), saxana.webgarden.name (Saxana13), scratka-doll.blog.cz (scratka), sijeme.ic.cz (jana), tamushf.com (tamushf), milendomagazine.wordpress.com (tamushf), tatokalan.blog.cz(tatokalan), tonnersafternoon.blogspot.com (mefi), tyaja.wbs.cz(MarcelaS), tonnerdiary.blog.cz (mefi), verpa.webgarden.cz (verpa), wacinka.webgarden.cz (wacinka), http://kk-doll.blogspot.com (Katka_kopretina), woman.websnadno.cz (Eiramx), barbie-tema.blog.cz, http://www.dollery.com/html/artists/keeler/Keeler-mm.htm http://www.dollery.com/html/artists/francirek/francirek&oliveira-mm.htm facetsbymarcia.com/shoes,

KariiiV 30.6.2006 7:54

reagovat JaFa 23.6.2016 17:21  5%    +  -

Dezi:

Moc pěkné

reagovat Dezi 23.6.2016 15:09  15%    +  -

Tak jsem se konečně pochlapila a "oficiální" fotky Sunnivy
v burgundském šatu jsou tu:-)

reagovat Chiva 15.6.2016 20:59  6%    +  -

1Rudka: Nevadí, přesto díky za některé typy. Měla jsem lepidlo na textil, ale nestíhám jej spotřebovat a většinou mi popraská tuba a lepidlo ztvrdne. Tak jsem myslela, že by jsem si pořídila Patex a používala jej na všechno. On už ani ten Chemopren mi přijde, že lepí nějak mizerně.

reagovat 1Rudka 5.6.2016 9:45  5%    +  -

Chiva: Jak je to s lepením Patexem na látku nevím, ještě jsem nezkoušela.

reagovat Chiva 4.6.2016 15:17  5%    +  -

1Rudka: Já s Patexem zkušenost nemám. Používám Chemopren, ale poslední dobou mě přijde, že už nelepí tak dobře jako dříve. PET lahve jsem ještě nezkoušela, spíš používám (na čelenky, náušnice a další) plastové lahve od šamponů, gelů a dalších. Podle toho jakou potřebuji barvu. Super je, že se vyrábějí i ve zlaté a stříbrné. To je na čelenky nebo koruny super. Kameny jsem našívala, protože lepidlům moc nevěřím, že jednou neupadnou. Díky za typ, až mi dojde Cjemoprén, zkusím Patex. Nedají se s ním lepit i aplikace na látku (jestli nenechává skvrny). Vyschlo mi lepidlo na textil a nechce se mi kupovat nové.

reagovat 1Rudka 1.6.2016 19:50  5%    +  -

Chiva: PET lahve lepím celkem obyčejným Patexem - asi 1 cm nechám překrývat a stisknu to kolíčkem a nechám přes noc schnout.Ale pozor - ty barevné se lepí hůř než ty bezbarvé.

reagovat Chiva 1.6.2016 17:51  5%    +  -

1Rudka: Chápu, že se ti nechce prozrazovat své tajemství výroby. Také používám co mám doma. Takový materiál bych teda netipovala. Já takové věcičky dělám z plastu, aby po čase nehrozilo rezavění. Někdy výjimečně použiju plech z konzerv (většinou protlak nebo od tuňáka), ale tam je problém se spojením. Snažím se i vyhýbat dodatečnému barvení (občas po čase věci zabarví panenku).
Jestli máš větší zkušenost z pet lahvemi - dá se nějak slepit nebo ztavit spoj?

reagovat 1Rudka 29.5.2016 19:46  5%    +  -

Chiva: No nevím, zda mám odkrýt tajemství výroby, jen Ti řeknu, že koruna má základ z PET lahve a papíru,jablko je velký korálek a žezlo je upravený větší bižu komponent a tyčka. Záleží hodně na tom, co máš doma a dá se udělat na koleně.

reagovat Chiva 29.5.2016 9:24  5%    +  -

1Rudka: Díky za detailní fota, naprosto úžasné. A to jsou všechny propriety kovové? Neumím si představit, jak se udělá tvar a hlavně, když jsem dělala čelenku já (plastovou) tak jsem nevěděla, jak ji spojit dokola.

reagovat 1Rudka 27.5.2016 10:25  5%    +  -

sjú: Díky za info. Já nějak nezjišťuji co je která panenka zač, ,kupuji tehdy, když se mi líbí a samosebou na ni mám finance.

reagovat sjú 27.5.2016 7:58  5%    +  -

ale ta koruna s žezlem a jablkem vypadá super

reagovat sjú 27.5.2016 7:57  5%    +  -

Chiva: Já myslím že domalovaný není. je to panáček his majetsy.V originále má červený oblek na sobě také takový královský

reagovat 1Rudka 27.5.2016 6:46  5%    +  -

reagovat 1Rudka 27.5.2016 6:45  5%    +  -

reagovat 1Rudka 27.5.2016 6:43  5%    +  -

Chiva: Korunu ,žezlo i jablko jsem si dělala sama. A Toneráka jsem koupila na Aukru, tak nevím, zda je obličej přemalovaný nebo původní.

reagovat 1Rudka 27.5.2016 6:34  5%    +  -

Chiva: Korunu ,žezlo i jablko jsem si dělala sama. A Toneráka jsem koupila na Aukru, tak nevím, zda je obličej přemalovaný nebo původní.

reagovat Chiva 26.5.2016 21:56  5%    +  -

1Rudka: Prostě nádherné
Velmi zajímavý celek. Takového krasavce jsem ještě neviděla - není domalovaný? Můžu se zeptat, kde se dá sehnat taková reálná koruna, žezlo ....?

reagovat 1Rudka 24.5.2016 13:05  5%    +  -

Tak jsem si trochu pohrála

reagovat Kiara 18.4.2016 21:13  73%    +  -

erica:

reagovat Dezi 18.4.2016 11:02  31%    +  -

erica: Díky, Eri!

reagovat erica 17.4.2016 12:19  37%    +  -

http://erica.cz/srazy.htm

včerejší sraz panenkářek v Praze

reagovat rucicky 8.4.2016 19:19  24%    +  -

Trochu inspirace: https://www.flickr.com/photos/cutieerica/3200297958/in/photostream/
Líbí se mi ten účes. Asi ho zkusím na některé panence.

reagovat sjú 4.4.2016 21:26  5%    +  -

Zdravím nemá někdo na prodej klučinu 12" ralphieho?

reagovat 1Rudka 30.3.2016 8:58  5%    +  -

Kiara: Díky

reagovat Kiara 28.3.2016 20:13  74%    +  -

1Rudka:

reagovat 1Rudka 28.3.2016 19:58  5%    +  -

Krásný sváteční dobrý večer. Bylo tak krásně, že jsem neodolala a vyrazili jsme všichni na výlet - zde jedna momentka :
a ještě něco :
a

reagovat Chiva 22.3.2016 19:26  11%    +  -

Peja: No to nezní špatně. Jenže u mě není ani tak problém v čase, jako spíš v zapomnětlivosti nebo spíš nápadech. Něco začnu šít a poslední dobou je toho požehnaně. Následně mi do toho něco přijde nebo mě chytí další nápad a je problém. navíc mám teď asi nějakou krizi. Né a né kápnout na to pravé - ořechové. Nejsem s díly spokojená.

reagovat Peja 21.3.2016 8:38  20%    +  -

Chiva: Já bych měla recept - stát se rentiérkou, nemuset se starat o nic jiného než o své záliby. Na všechno ostatní mít služebnictvo. To by se to tvořilo.....

reagovat Peula 19.3.2016 18:34  76%    +  -

Chiva: Zkus bílý hedvábný papír - kdysi jsem měla zabarvené tenisky (nevím, z jakého byly materiálu, ale chytly to v botníku od černých lodiček), uložila jsem je zpět do krabice, kde byly původně zabalené v bílém hedvábném papíru, a když jsem je vyndala po nějaké době - byly opět bílé... Nevím, jak k tomu došlo, ale stalo se.

reagovat Chiva 19.3.2016 12:53  11%    +  -

Peula: S Dezi jsem na toto téma mluvila a spíš mě odkázala na tebe. Pastu jsem na vyzkoušení měla a moc se mi neosvědčila ani na Barbie. Má jednu velkou nevýhodu a že se kazí. Takže jsem usoudila, že investice do ní se nevyplatí. Nechám to tak, třeba to čase zmizí samo. Pěkný víkend.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi zalolil(a): KariiiV
prispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Modrá je dobrá: Nový hit pro milovníky vína! Jana (27): Občas mě baví dělat prostitutku. Zadarmo! Vedra jsou tu: Zchlaďte se polévkou LEKCE SEBEVĚDOMÍ: Nebojte se nosit bikiny Z pohádky horor: Sněhurka, Locika i Ariel se proměnily v monstra KATEŘINA (42): Strašně si vyčítám potrat. Jak se vyrovnat s minulostí? PEČENÉ VS. STUDENÉ: Připravte si domácí nanuky a zároveň i buchtu Skleněná království: Objevte svět dekorativního skla v interiéru MICHAEL JACKSON a TOP 10 hitů 7 let po jeho smrti Hurá na výlet: Svačiny zabalené na cesty