Patchwork

Vítejte na stránkách o patchworku, prohlížejte, čtěte a hlavně pište co by Vás zajímalo. Pokud potřebujete nějakou radu, určitě Vám někdo z nás poradí. Nejsme profesionálky, ale nadšené Dámy, které nebaví jen tak sedět.

A to jsme my v roce 2011 a v roce 2013:

8.8.2006

Diskusi založil(a) 8.8.2006 Ivjez

Aktuálně k vidění - výstavy po rozkliknutí odkazu

Patchworkové výstavy na webu BPK - záložka "Výstavy".
Dále k vidění se chystá patchworková výstava v Mníšku pod Brdy, Vamberku a připravují se také Kadaňské patchworkové dny. Probíhající výstava je v Nových Hradech. Vše viz odkazy na webu BPK nahoře, záložka "výstavy".

Přehled zahraničních výstav v roce 2017 viz odkaz výše na stránkách BPK.
Dejte nám vědět do vzkazů, pokud pořádáte výstavu a chtěli byste o ní na tomto webu informovat. (manka, šavi)

manka 18.2.2016 8:44

reagovat niki.6 9.6.2017 11:50  62%    +  -

manka: díky za zprostředkování, krásné fotky i práce na nich

reagovat šoha 9.6.2017 10:02  100%    +  -

manka: krásné, díky

reagovat lidaba 9.6.2017 9:48  100%    +  -

Tatiana2: Já bych řekla, že to byl nějaký BOM

reagovat Tatiana2 9.6.2017 9:47  34%    +  -

Tak zkusím ještě jednou:
lidabarajče.net

reagovat Tatiana2 9.6.2017 9:46  34%    +  -

Děvčata nemáte prosím odkaz na návod na tuto deku: http://lidaba.rajce.idnes.cz/Fulnek_2017/#DSC00559.jpg ? Vím, že jsem to někde viděla, ale nemohu si vzpomenout kde.

reagovat ivala 9.6.2017 8:54  100%    +  -

manka: Kočičí deka se mně ve Fulneku moc líbila....

reagovat manka 9.6.2017 8:50  83%    +  -

Dáma si dělá co chce, v náhledu to funguje, ve skutečnosti ne. Tady je odkaz:
http://mankamanka.rajce.idnes.cz/2017_Fulnek/

reagovat manka 9.6.2017 8:48  83%    +  -

Já bych se tímhle úžasným kočičím quiltem z výstavy ve Fulneku vrátila zpátky k šití. Kliknutím na obrázek se dostanete k mým fotkám z výstavy.

reagovat marti72 9.6.2017 8:16  63%    +  -

áčko, Jeane: zvířata jsou fajn, máme dvě kočky a psa a ten se taky chodí mazlit, když cítí, že nejsme v pohodě. Držte se

Letos jsem nebyla na výstavě ve Fulneku a viděla jsem quilty a ostatní věci jenom na fotkách. Všechno se mi moc líbilo, mám ráda klasiku a fakt to byla nádhera! Lituji, že jsem výstavu neviděla na vlastní oči.

reagovat áčko 8.6.2017 23:07  37%    +  -

PS: Hafík váží 1353g, pelech má špinavej a lítá jak tryskomyš. Má 4 měsíce.

reagovat áčko 8.6.2017 23:04  37%    +  -

Děvčata, děkuji za krásná slova i za podporu, je pravda, že problémy se obvykle valí, to zvíře ale opravdu pomáhá, jsem rok po operaci páteře, která nedopadla dobře, špatně se mi chodí, ale teď, co musím, se mi zdá, že je to rozhodně lepší rehabilitace než lázně, které mně uškodily.

reagovat šavi 8.6.2017 12:35  83%    +  -

áčko: to je mi moc líto, budu držet pěstičky, abyste vše zvládli.
A hafík je rozkošný milášek, je moc dobře, že ho máš

reagovat šoha 8.6.2017 9:15  100%    +  -

Irša: Chalupu by můj muž moc chtěl, už je dv důchodu, ale já to mám za 10let...a dvojí domácnost bych asi těžko zvládala....Já měla boxerku, ale už nechci nic co má oči.

reagovat Jeane 8.6.2017 9:04  85%    +  -

pudlice, Heja, áčko: Děkuji za podporu

reagovat Jeane 8.6.2017 9:02  85%    +  -

áčko: Koukám, že platí, co kdysi řekl doktor Plzák: "Průsery chodí v trsech." Přeju hodně sil.
Pravdu máš v tom, že pesan nebo kočička jsou nejlepší antidepresiva. Hlavně kočky dokážou vycítit, kdy je dobrý přijít se pošmajchlovat a kdy je lepší nechat paničku na pokoji smutnit. Pesani už takovej cit nemají, ale taky je fajn, když přijdou

reagovat Irša 8.6.2017 7:06  39%    +  -

áčko: Je krásnej, já přišla o pejska taky, ale bohužel snacha nového psa nechce, tak jsem i tady na chalupě sama. Přes zimu 4 měsíce, žijeme společně.

reagovat áčko 7.6.2017 23:25  38%    +  -

Jeane: Čtu tvůj přiběh a bulím, mě to potkalo v dubnu, museli jsme nechat uspat našeho 10letého jorkšírka. V první chvíli jsem řekla, že domů nepřijde ani žížala, ale bylo doma tak prázdno a smutno, že za 10 dní dorazilo štěně biewer yorka, vážilo 760g a muselo se piplat. 3.května mi umřela maminka a manžel se léčí dosti vážně. Nemít toho psa, byla bych asi na práškách Když se náhodou přijde pomuchlat, říkám mu, že je to můj velký zachránce.

reagovat Heja 7.6.2017 18:48  85%    +  -

Jeane: Veľmi smutný príbeh, ale už jej je dobre.

reagovat pudlice 7.6.2017 10:58  100%    +  -

Jeane:

reagovat Jeane 7.6.2017 10:40  86%    +  -

Vrbenka: On je Alex hodně zvláštní kočka. Je šíleně ukecanej. Když jsem vezla před časem na veterinu hafušu s rozhodnutím skončit to, seděl před přepravkou, ve který byla, a cosi jí mňoukal. Když Amálka měla ten záchvat, chodil se na ní do košíku koukat. Pak mňoukal za dveřmi do pokoje, kde byla v krabici (až večer jsme ji pohřbili u mladých). Zatím mi stačí ti dva, Alex a Mimi. Jen Mimi už je 17 let. Na nové kotě určitě dojde

reagovat Vrbenka 7.6.2017 10:21  100%    +  -

Jeane: chce to koťátko a obživnou.Já takhle nemohla rychle pomoci trpícímu pejskovi.Všichni z veteriny odjeli na školení

reagovat Jeane 7.6.2017 9:19  86%    +  -

Děvčata moc díky za podporu Rozhodnutí to bylo tentokrát nejjednodušší. Trpěla tak příšerně, že to jinak nešlo. Nejstrašnější je, že jsem jí nemohla pomoci rychleji. Jednak nemám auto, ale hlavně na veterině jsou až od osmi. Už bych to nechtěla zažít.
Teď jen se s tím srovnat. Hlavně kočičák Alex není ve svý kůži. Každou chvilku ho najdu ležet smutně na ručníku, kterým jsem Amálku přikryla, když jsem s ní jela na veterinu. Naštěstí ale žere, jen smutní

reagovat manka 7.6.2017 9:04  87%    +  -

Jeane: Určitě ses rozhodla správně, i když to jednoduché asi nebylo...

reagovat Vrbenka 7.6.2017 8:00  100%    +  -

Jeane: když začne kocour kousat sáčky dám mu pastu na čištění střev

reagovat Šklíba 7.6.2017 7:46  100%    +  -

Jeane: To je mi líto, nebyla to stará kočička.

reagovat pethunie 7.6.2017 7:38  100%    +  -

Jeane:

reagovat šavi 7.6.2017 7:06  84%    +  -

Jeane: po ránu smutné čtení, ale kočičce už je dobře. Je mi to moc líto

reagovat Jeane 6.6.2017 22:41  55%    +  -

Už dva roky pečlivě sleduju kočindu Mimi, který je už 17 let a na starý kolena začala žrát igelitové tašky a pytlíky. Nakonec mou smečku opustila Amálka

reagovat Bouděnka 6.6.2017 19:31  100%    +  -

Šklíba: to víš, že bude líp, určitě Já vím máš jiné starosti

reagovat Šklíba 6.6.2017 19:20  100%    +  -

Bouděnka: Poslední rok se mi moc nedaří šít. A pokud už něco ušiju, není to nic překvapivého, co bych musela dávat do galerie. Snad bude jednou lépe.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Ivjez
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě