ANDULKY

Mám tyhle zvířátka hrozně moc ráda, pokud budete mít chuť přijďte pokecat..:-)

2.11.2006

Diskusi založil(a) 2.11.2006 Radu?

JEDOVATÉ POKOJOVÉ ROSTLINY

Jedovaté pokojové rostliny jsou TADY

ividol 12.11.2010 17:13

Tady jsou Vaše andulky

Andulka-ividol,jmenuje se Petík

Andulka-Millu,jmenuje se fešák Ferda

Andulka-ZuHud,jmenuje se Filip

Andulka- Eviicky,jmenuje se Pepík

Andulka- Eviicky,jmenuje se Filípek

Andulka- konisheky,jmenuje se Čikinek

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- ZuHud,jmenuje se Filip

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se modrá-Mája,žlutý-Pepík

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se modrá-Mája,žlutý-Pepík

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se-Mája

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se-Pepík

Andulka- Mirvanky,jmenuje se-Pepík

Andulka- jaholen,jmenuje se-Vilík

Andulka- Ninicky,jmenuje se-Žaky

Andulka - fuffinecky, jmenuje se Kikina

Andulka - Misay,jmenuje se Pepiček

Andulka - Helušky(maminyH),jmenuje se Pepik

Andulka - Helušky(maminyH),jmenuje se Pepik

Andulka - lenilu,jmenuje se Pepino

ividol 23.6.2009 13:46

ividol 30.10.2007 14:06

Jarmila Urbánková - MILÁČKU "Miláčku, nikdo na mě nevolá, jen on a netuší, co vlastně říká. Korálky oček, očka uličníka, rozmarně při tom točí dokola. Když píšu, jadérka mých slov chce vyzobat a zlobí se, že semínka jsou hluchá. Když šiju, doráží a niť mi cuchá, na jehle žongluje jak akrobat. Vzlétne a přistane mi na rameni, rychle se vydýchá a v okamžení s posměšky začne, nemusí se bát. Rád dělá naschvály a snáší rád mé škádlení, je přece kamarád. Miláčku, legrací si sladíš celibát?"

ividol 17.7.2007 19:32

ividol 28.3.2007 22:03

reagovat ividol 19.6.2014 14:25  100%    +  -

Eviicka: Nevydržela jsem, už lítá po pokoji, momentálně sedí na obraze a spinká.Poprvékdyž byl venku, tak si sám vletěl zpátky do klece. Teď se mu tam zatím nechce, nechám ho být. Občas mi přistál na hlavě, nechal se přendat na prst a nechal si v klidu pusinkovat zádíčka.

reagovat ividol 19.6.2014 12:36  100%    +  -

Eviicka: Moc mě láká ho už pustit, ale radši ještě den počkám.

reagovat Eviicka 19.6.2014 11:51  66%    +  -

ividol: nojo, to si pamatuju, tu radost ze života u mladých andulek. Vždycky když přišlo domů mláďátko, tak jsme byli vedle z těch kotoulů a otoček.
Jen už je to dávno, naposledy jsme doma měli mimina v roce 1999. Jeden z nich se dožil 11 let, a teď máme poděděného po dědovi - tomu je sedm.

reagovat ividol 19.6.2014 11:42  100%    +  -

reagovat ividol 18.6.2014 12:28  100%    +  -

Petik 2
Petik1
Petik3

reagovat ividol 18.6.2014 12:26  100%    +  -

Millu: Z toho mám taky pokaždé hrůzu. Už nemám záclony, jenom horizontální žaluzie, takže nevím, kde se zachytí.Teď řádí v kleci jako ďábel, ale má smůlu. Každou chvíli mu tam strkám ruku, aby si pořádně zvykl.

reagovat Millu 18.6.2014 12:12  44%    +  -

ividol: Samé pozitivní zprávy, ještě ho nech chvíli rozkoukat a pak PRVNÍ LET v novém prostředí, no to bude něco... já vždycky trnu hrůzou, kam sebou bací a aby si něco neudělal. Tak to v pohodě zvládněte

reagovat ividol 18.6.2014 11:44  100%    +  -

Dobrý den, hlášení z ptačí klece: vyčištění klece proběhlo bez problémů, Petík mi několikrát sedl v kleci na ruku, nebojí se a moc by chtěl ven, ale ještě ho nepustím.

reagovat ividol 17.6.2014 21:56  100%    +  -

Millu: Já jsem si myslela,že to budeš ty.

reagovat Millu 17.6.2014 21:28  44%    +  -

ividol: Nový Petík je moc krásný. Psala jsem ti to už na FB.

reagovat ividol 17.6.2014 14:33  100%    +  -

Dobrý den, hlášení z ptačí klece:
Petík seděl celou noc na jednom místě v rohu na horním bidýlku klece. Ráno si popovídal s ptáčky venku- hlas má teda dost pronikavej.Potom prozkoumal klecičku a zjistil, kde má vodu a zobání. Pojedl, popil a teď usíná na dně klece. Pořád ho chodím okukovat, aby si zvykla nemám pocit, že by se bál. Dneska mu ještě do klece nepolezu- teda rukou, zkusím to až zítra. Momentálně si probírá peříčka a vypadá spokojeně.

reagovat ividol 17.6.2014 9:57  100%    +  -

Eviicka: No jo,je to život. Ale už se těším ,až si Petíka zase vychovám.Zatím sedí v koutě klece na bidylku a kouká po mne.

reagovat Eviicka 16.6.2014 23:58  68%    +  -

ividol: tak to je mi moc líto doufala jsem v dobrý konec u obou nemocných kluků, achjo. Ale u andulek to tak bohužel bývá.

Nové miminko je moc pěkné, tak ať ti dělá samou radost

reagovat gumovy-medvidek 16.6.2014 20:12  100%    +  -

ividol: krásný...naši mají takového taky Pepíka,strašně ukecaného,pořád dokola říká Pepičku neotravuj,otravo a napodobuje slepice,berou si ho když je hezky ven na zahradu ke slepicím

reagovat ividol 16.6.2014 18:09  100%    +  -

gumovy-medvidek:
1nvf70rowjo9r43sxnzn.jpgNový Petík!

reagovat gumovy-medvidek 16.6.2014 17:00  100%    +  -

ividol: to je mi líto

reagovat ividol 16.6.2014 14:17  100%    +  -

Odpoledne si jedu do Dvora Kr. pro nového malého Petíka.

reagovat ividol 16.6.2014 8:27  100%    +  -

Millu: V 8 hodin ráno Petík umřel.

reagovat Millu 15.6.2014 11:22  38%    +  -

ividol: Snad už bude jen líp a líp...

reagovat ividol 14.6.2014 14:55  100%    +  -

Petík vypadá normálně, ale zatím zobe jenom písek s uhlím a trošku se napil.Taky vyprskal trochu zrníček a teď mi sedí na prstě a má pod sebou hadřík, protože má pořád objemný hovínka. Už zase na sebe nenechá sáhnout, takže se vrací k normálu.

reagovat Millu 13.6.2014 23:47  28%    +  -

ividol: Ať je Petíkovi zase líp. Kdyby nebylo dám ti kontakt na naší pí Veterinářku, ona rozjela chov andulek se vším všudy a zajímá se o vše kolem nich, tak by třeba poradila.
A ty Petíku se koukej uzdravit....

reagovat ividol 13.6.2014 13:23  100%    +  -

Dobrý den přeju. Petík nějak marodí.Od včerejška se mnou nemluví, jenom sedí a hledí a pospává, občas přeletí na obraz, nechal se pusinkovat na zádíčka! poprvé v životě! Taky mu bylo cítit ze zobáčku něco zkaženýho, asi má žaludeční problémy. Jinak vypadá normálně, není rozčepejřenej ani zpocenej a málo kadí. Když už udělá bobek, je to hromada málem jako od holuba, ale vypadá celkem normálně. Tak ho zatím nechávám zavřenýho v kleci, protže kdyby se mi takhle vytrousil na rameno, můžu prát.Zobáníčko ho taky nezajímá, ale zobe písek s černým uhlím, takže asi ví, co potřebuje.

reagovat janky 13.6.2014 9:37  100%    +  -

Eviicka: já bych i chtěla - dokonce je zrovna u nás prodejní výstava, ale malá (které Pepíček patřil a která se o něj starala) nechce. Tak jí nebudu nutit a nechám jí to odtruchlit.

reagovat Eviicka 13.6.2014 9:13  42%    +  -

janky: to máte to je pravda

reagovat janky 13.6.2014 7:21  100%    +  -

Eviicka: dohodla jsem se s dětmi, že si dáme chviličku pohov... Zvířátek máme doma dost - pejska, kočičku, rybičky, tak se o co starat máme.

reagovat Eviicka 13.6.2014 0:37  42%    +  -

janky: tak to je mi líto

Možná se ptám moc brzy, tak se omlouvám, ale nedá mi to - uvažujete o novém? (vím, že je na to čas, ale u andulek mám zkušenost, že většina lidí - i já kdysi, si pořizuje novou co nejdříve).

reagovat Millu 12.6.2014 20:10  28%    +  -

janky:

reagovat ividol 12.6.2014 18:28  100%    +  -

janky: Bohužel, nejsou věční ani my nejsme. Tomu příštímu budete vykládat, jakej byl Pepíček frajer a zlatíčko.

reagovat janky 12.6.2014 13:44  100%    +  -

Tak dnes dopoledne Pepíček umřel... Malá ho právě s pláčem pochovala pod růžový keř.

reagovat janky 3.6.2014 8:01  100%    +  -

Millu: tak paní chovatelce bych věřila, je celkem známá v papouščím světě, andulky choval už její tatínek.... Příští andulku si vezmu asi od ní, i když je dražší - dokrmuje je rukou, takže se nebojí lidí a jsou zvyklí na ruce. Minimálně jeden krůček budeme mít ulehčený.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Radu?
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si
Než začnete hubnout. Ty nejdůležitější věci, které si musíte srovnat nejen v hlavě! Matkou až po 35. roce věku! 15 celebrit, které se rozhodly pro pozdní mateřství! Keira Knightley skrývá těhotenství pod volné šaty Originální a vtipné? Známé osobnosti, jak je určitě neznáte! Za co vše můžou hormony? Víte, že pořádně mění vaše nákupní nálady! Čištění ? základ každé krásné tváře. Tonika, pleťová mléka, micelární vody ? jak a kdy je používat? Zahřejte se jídlem Příběh Ireny (40) : Že čeká miminko, zjistila až v 6 měsíci! Inspirujte se: 11 diet a tipů celebrit, jak shodit přebytečná kila! Bydlení s rodiči ? je to dobrý nápad?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.