ANDULKY

Mám tyhle zvířátka hrozně moc ráda, pokud budete mít chuť přijďte pokecat..:-)

2.11.2006

Diskusi založil(a) 2.11.2006 Radu?

JEDOVATÉ POKOJOVÉ ROSTLINY

Jedovaté pokojové rostliny jsou TADY

ividol 12.11.2010 17:13

Tady jsou Vaše andulky

Andulka-ividol,jmenuje se Petík

Andulka-Millu,jmenuje se fešák Ferda

Andulka-ZuHud,jmenuje se Filip

Andulka- Eviicky,jmenuje se Pepík

Andulka- Eviicky,jmenuje se Filípek

Andulka- konisheky,jmenuje se Čikinek

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- bomi

Andulka- ZuHud,jmenuje se Filip

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se modrá-Mája,žlutý-Pepík

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se modrá-Mája,žlutý-Pepík

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se-Mája

Andulka- BarevnaLentilky,jmenuje se-Pepík

Andulka- Mirvanky,jmenuje se-Pepík

Andulka- jaholen,jmenuje se-Vilík

Andulka- Ninicky,jmenuje se-Žaky

Andulka - fuffinecky, jmenuje se Kikina

Andulka - Misay,jmenuje se Pepiček

Andulka - Helušky(maminyH),jmenuje se Pepik

Andulka - Helušky(maminyH),jmenuje se Pepik

Andulka - lenilu,jmenuje se Pepino

ividol 23.6.2009 13:46

ividol 30.10.2007 14:06

Jarmila Urbánková - MILÁČKU "Miláčku, nikdo na mě nevolá, jen on a netuší, co vlastně říká. Korálky oček, očka uličníka, rozmarně při tom točí dokola. Když píšu, jadérka mých slov chce vyzobat a zlobí se, že semínka jsou hluchá. Když šiju, doráží a niť mi cuchá, na jehle žongluje jak akrobat. Vzlétne a přistane mi na rameni, rychle se vydýchá a v okamžení s posměšky začne, nemusí se bát. Rád dělá naschvály a snáší rád mé škádlení, je přece kamarád. Miláčku, legrací si sladíš celibát?"

ividol 17.7.2007 19:32

ividol 28.3.2007 22:03

reagovat Millu 30.6.2013 22:14  31%    +  -

ividol: Jo a ty prosné tyčky také nejsou moc zdravé je to slepené cukrem a když to andulky moc jí, tak to vede k obezitě.... Můj Ferda si jich třeba vůbec nevšímá, ale on je kapitola sama pro sebe, on nežere skoro nic!

reagovat Millu 30.6.2013 22:12  31%    +  -

Já teď na dno klece také nedávám nic, strčím tam vždycky hubici od vysavače a hovínka vysaju, vysávám kvůli pejskům každý den, Když už to vysát všechno nejde, tak to vysunu a umeju. Z toho plastu to je hnedka dole!

reagovat Millu 30.6.2013 22:10  31%    +  -

ividol: Jen se musí dávat pozor na ten novinový a letákový papír, aby ho ptáček neklobal a nejedl, což často dělají, je v tom potisku spousta chemie a jedů!!!

reagovat ividol 30.6.2013 22:06  100%    +  -

Pavlucha: hlavne nam pak andulicku ukaz.

reagovat Pavlucha 30.6.2013 22:03  5%    +  -

ividol: Tak jsem dneska zjistila,že máme tři klece. Sepiovou kost koupím,zobání a hračky nechám vybrat dcerku,samo že pod dohledem.Písek a krmítka koupíme taky.No jsem zvědavá,jak se anduličce bude u nás líbit.Větvičky budou ze sousedovic jabloní,určitě je nestříkají,vím to jistě,staráme se jim o ně my:-)))

reagovat ividol 30.6.2013 17:19  100%    +  -

janky: petik pair na dne neokusuje, alekazdy jiny papir skube jako divej.

reagovat janky 30.6.2013 16:19  100%    +  -

ividol: já když mu tam dám ten papír, tak v tom furt běhá, vyhazuje písek, kamínky i šlupky, a kolem klece je nastláno. Když tam ten papír nedám, tak dolů nesleze - ten bílý plast se mu nelíbí. Šlupky a hovínka shrnu do koše, osprchuji, otřu papírovou utěrkou, a mám taky uklizeno. Ale každý ptáček je jiný - bývalé Pepíně tam dát papír, tak mi ho skartuje na proužečky. Měla jsem ožranou i žádost ke sňatku.

reagovat ividol 30.6.2013 16:01  100%    +  -

janky: Právě na ten bordel na dně klece se mi osvědčil ten papír s troškou písku. Bobky se vsáknou a písek Petík zobe. Pak se jenom vymění papír a je ukliozeno.

reagovat janky 30.6.2013 15:48  100%    +  -

my na dnu klece nemáme nic, jenom jak v tom běhá, tak dělá bordel. Písek máme v jednom krmítku, Pepíček se naučil chodit tam na něj. V druhém má zrní. V pítku denně čistou vodu. Sépiovou kost. U větviček na bidýlka pozor, abys neměla z nějakého jedovatého keře nebo stromu, nejlepší jsou z ovocného, ale omyj je, než mu je tam dáš, protože bývají stříkané různými sajrajty. A nějakou hračku - zvoneček nebo zavěšený míček, nebo zrcátko.

reagovat ividol 30.6.2013 11:07  100%    +  -

Pavlucha: mozna taky dat do klece nejakou tycinku z lisovaneho zrni a dobrutek, to maji taky radi.

reagovat ividol 30.6.2013 11:06  100%    +  -

Pavlucha: ja davam na dno normalni papir z reklamnich letaku a na to nasypu lzicku ptaciho pisku, ten specialni papir je drahej. Taky je dobre misto normalniho bidylka dat nejakou vetvicku, kterou muze ptacek ozobavat.

reagovat Millu 30.6.2013 10:28  31%    +  -

Pavlucha: Jo sepiovou kost by měl mít a taky prodávají ještě různé jiné kameny. Na dno klece jsem dávala tomu svému bývalému takový speciální papír pro andulky co je posypán pískem a mohou ho uždibovat, ale tady tomu svému současnému to nedávám, neboť on na dno klece chodí minimálně a tak by jen kadil na drahou věc a žádný jiný užitek by z toho nebyl.

reagovat Pavlucha 29.6.2013 13:17  7%    +  -

Millu: a ještě mám dotaz,něco na dno klece?Viděla jsem nějaký písek.

reagovat Pavlucha 29.6.2013 13:14  7%    +  -

Millu: Kámen pro ptáky znamená sepiovou kost?

reagovat Millu 29.6.2013 10:42  31%    +  -

Pavlucha: Tak tady to je stručně sepsané

směs zrní

klasy senegalského prosa

kámen pro ptáky na obrušování zobáku, které obsahuje vápník a všechny látky potřebné k růstu a zpevňování kostry mladé andulky, písek

koupelnička, napáječka a nějaká hračka

reagovat Pavlucha 29.6.2013 7:59  7%    +  -

Milé andulky:-))Prosím o radu.Chceme si pořídit andulku,zatím máme jenom klec.Copak mám pořídit k ní?Ptáčka budeme mít od chovatele:-)

reagovat Amiii 25.6.2013 23:31  5%    +  -

pusinkuje a oňuňává

reagovat Amiii 25.6.2013 23:30  5%    +  -

tak já nevím pročetla jsem diskuze a ta modrá říkáme ji ferda a té žluté kačenka chiii syn je tak pojmenoval:-) ta modrá má kolem nosních dírek bílé kroužky což by ukazovalo že by to mohla být ferdinka taky je taková vzteklejsi a zvidavejsi :-):-):-) kačenka je spíš tisi nekouse :-) a když se onunavaji na hlavě a tak tak spíš to dělá ta modrá a taky kačenku jakoby krmí nebo účinkuje:-):-):-)

reagovat Millu 25.6.2013 15:01  30%    +  -

ividol: Mně teď taky. Koukám, že to vidíme stejně..

reagovat ividol 25.6.2013 13:10  100%    +  -

Amiii: pripadaji mi oba jako sameckove.

reagovat Amiii 25.6.2013 12:06  5%    +  -

reagovat Amiii 25.6.2013 12:04  5%    +  -

Děkuji moc všem za názory pokusím se poslat ještě foto:o)

reagovat Eviicka 20.6.2013 10:27  45%    +  -

ividol: no jo dneska už klasicky vybarvených andulek moc není. Pamatuju si na svoji první andulku, kdy se řešilo jen, jestli bude zelená nebo modrá (klasická verze - vlnky, puntíky, hnědá křídla). Takovou jsem teď neviděla ani nepamatuju.

reagovat ividol 20.6.2013 10:17  100%    +  -

ividol: Jo a je to straka australská, takže nemá černý puntíky a je prostě různě strakatej.

reagovat ividol 20.6.2013 10:15  100%    +  -

Amiii: No, možná, že ten žlutý je taky kluk, protože můj Petík vypadal takhle- a to byl tři dny po vylítnutí z hnízda.
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing A teď je to kluk jako buk.

reagovat Eviicka 20.6.2013 10:10  45%    +  -

Taky mě u žlutého napadla nejdříve holka, ale pokud je to mutace, tak tam to je ještě složitější poznat. Já si jednou od chovatele brala párek - k zelenému klukovi, ozobím hodně podobnou žlutou holku - no a vyrostli mi dva kluci .

reagovat ividol 20.6.2013 9:56  100%    +  -

Amiii: prekrasn miminka, modrej je kluk a zluta je podle me holka, je jim asi jenom par mesicu.

reagovat janky 20.6.2013 9:32  100%    +  -

Amiii: krásné andulky - ta modrá je jak náš Pepíček:-)

reagovat Millu 20.6.2013 9:15  36%    +  -

Amiii: Krásní mimískové, podle mě modrý kluk a žlutá holka. Ale je to těžké, to teď, ještě poznat, to umí přesně jen zkušený chovatel. Také když chytneš mladou samičku do ruky tak víc klobe.

reagovat Eviicka 19.6.2013 22:54  45%    +  -

Amiii: jé to jsou nádherná miminka - jsou mladičký, oba dva.

Na pohlaví si netroufám. Pokud bych si měla typnout, tak dva kluci, ale fakt jen typuju.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Radu?
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si
V letadle nechutná ani chutné jídlo. Víme proč! Helena (26): Rozvod rodičů mě hluboce ranil Lunární kalendář: Pozor na žárlivost TOP 5 beauty katastrof všech dob! Tohle raději nikdy nezkoušejte. Velikonoce den po dni. Připravte si tradiční menu Ivanka Trump: Pracuju šestnáct hodin denně Video: Tahle úžasná stařenka vás svým výkonem dojme k slzám Rodiče mi kazí výchovu dcery, navíc kvůli nim tloustne. Jsem zoufalá Lunární kalendář: Zůstaňte doma Dieta a stres. Proč naše hubnutí stávkuje, když se dlouho trápíme?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.