SVATBA A VSE O NI

Tako jako temer kazdeho to jednou ceka....take ja se za nekolik mesicu prehoupnu do kategorie VDANA. Zajimaji me Vase nazory na svatbu a take jake saty zvolit, jakou kytici, misto, jake jsou zvyky, povery.....proste vse, co vas napadne.
19.2.2005

Diskusi založil(a) 19.2.2005 *Gabulka

*Gabulka 17.3.2006 15:07

reagovat Hellla 10.10.2014 14:26  5%    +  -

Ahoj děvčata, máte tady některá odskoušenou nějakou svatební agenturu, koordinátora? Díky

reagovat Jarmilenka 24.1.2013 13:39  5%    +  -

frutelka: Jaký Kamil? :)

reagovat frutelka 25.11.2012 19:22  5%    +  -

KatSta: Super nám fotil Kamil rodinné foto, prostě nádhera, takženevěsty, přidávám své doporučení

reagovat frutelka 25.11.2012 19:20  5%    +  -

Tak já taky přidám svůj postřeh co se týčesvatebních hostin, zatíám jsem byla jen na dvou.První byla venku na zahradě, prase, pivo...spíš taková opíječka než hostina a druhá byla v restauraci thalie a to se nedalo srovnat. Vše perfektní

reagovat Sajmonka13 23.11.2012 15:15  5%    +  -

zanyka1: Zdravím. pardon, že se pletu do diskuze, jen vám chci poradit co se týče místa na svatbu. Moje kamarádka se vdávala v červenci a měli i obřad i hostinu v resortu Kaskáda. je to golfový resort, kolem krásná příroda a je tam hotel. Byla to opravdu krásná svatba, počasí vyšlo dobře. Určitě se podívejte na jejich stránky je to jen 20 minut cesty z centra Brna :)

reagovat zanyka1 23.11.2012 10:10  5%    +  -

Ty snubní prsteny by mě taky zajímaly, kde ste kupovali a pak ještě jestli nevíte o vhodném místě, kde uspořádat svatbu na jaře pro cca 50 lidí.. chtěla bych nějaké pěkné prostředí, nejlépe v rozumném dojezdu do brna..

reagovat alzbaba 8.9.2012 8:29  5%    +  -

Dámy kde jste kupovaly snubní prsteny a jaký typ frčí?

reagovat Mary11 5.7.2012 16:20  5%    +  -

Milé nevěsty, mám dárkový poukaz platný do 30.12.2012 (3 týdny předem) na "Pronájem svatebního vozu Mercedes-Benz po dobu pěti hodin s kompletní
svatební výzdobou a občerstvením ve voze."
Nabídněte.

reagovat KatSta 24.6.2012 20:38  5%    +  -

Jarmilenka: Jé zrovna před chvílí jsem poslala slečně odkaz na super fotografa, takže vám ho posílám taktéž : mrkněte na www.fotojursa.cz a uvidíte

reagovat Jarmilenka 21.6.2012 8:03  5%    +  -

Ahojte nastávající nevěsty, poradte mi nějakého solidního,sympatického fotografa či fotografku na svatbu

reagovat tamicek 21.6.2012 7:57  5%    +  -

Ahoj tak pokud prstýnky, tak jedině Bisaku, mám od nich zásnubní i snubní prsten, nejen že mají obrovský výběr, ale jsou ochotni i vše poupravit dle obrazu tvého ;)
takže kouknout na www.snubni-prsteny.cz

reagovat elisou 3.6.2012 10:14  5%    +  -

alenny:Zdravím! Také sháním prstýnky :) a chtěla bych něco originálního. Prvně jsem přemýšlela o tom, že bych vypátrala nějakého designéra, který by nám udělal návrh na míru. Pak jsem ale narazila na firmu, která sídlí v Brně.. Dají se samozžejmě koupit i na netu. Má krásné věci a kdybych už neměla zásnubní prstýnek, určitě bych si vybrečela nějaký u nich :) Je to firma mogati-diamonds :) některé věci jsou dražší, ale zato jim to přidává na originalitě. Takže hodně zdaru při vybírání prstýnků! :)

reagovat Paj_ka 27.3.2012 12:38  5%    +  -

Dámy, dobré tipy neotřelého charakteru nabízí blog www.svatbajakobejk.cz ;)

reagovat Kateline 30.10.2011 11:14  5%    +  -

Zdravím! Prosím vás tímto o pomoc - s přítelem bychom se chtěli příští léto brát, bohužel jsme se do Prahy nastěhovali teprva nedávno.. Rádi bychom se brali někde v Praze či okolí, v nějaké zámecké zahradě.. Máte někdo nějaká dooručení? Byla bych vám moc vděčná!! :)

reagovat zvedava.holka99 19.8.2011 10:42  5%    +  -

zdravím všechny! Potřebovala bych pomoc s vyplněním dotazníku o manželství. Píši diplomovou práci a tak by mě zajímalo, zda je v dnešní době manželství stále tradice či přežitek. Dotazník najdete zde: http://login.oursurvey.biz/1964
Děkuji všem za pomoc a přeji hezký den :-)
Ps. pokud byste byli tak laskaví a chtěli mi ještě více pomoc, můžete dotazník poslat i vašim známým či vložit odkaz na facebook :-) děkuji mnohokrát :-)

reagovat stony 10.8.2011 22:13  5%    +  -

alenny:
My máme prstýnky od Rýdla. http://www.snubniprsteny-lr.cz/ . Nechali jsme si je udělat čistě podle nás a vyrobili je krásně.Rozhodně bych neměnila.A rozhodně neblázni a nešetři na nich.Vdáváš se jednou za život, tak neblbni:) Všude se ty prstýnky pohybujou stejně tak na stejně.

reagovat alenny 10.8.2011 22:07  5%    +  -

Ahooj holky,chci se zeptat? Mám takové dilema. Vybrala jsem si snubáky, jsou moc krásné, ale malinko dražší. Mám na prstýnkách trochu šetřit a ty peníze klidně uplatnit někde jinde nebo rozhodně ne? :)A máte typ na obchod, kde mi prstýnky udělali podle našich představ. Chceme tam zasadit společný kamínek, který pro nás má význam

reagovat fagi 1.8.2011 22:03  8%    +  -

Ahojky, teďka to trochu sleduju a našla jsem odkaz na snubní prsteny s briliantem zdarma ;) Tak přeju šťastný výběr!

reagovat Novotňásci 6.2.2011 20:12  20%    +  -

Milé nevěsty. Ráda poradím ohledně přípravy svatby se vším co se týká vizáže.Spolupracuji i se svatební agenturou, fotografkou, květinářkou a s půjčovnou svatebních šatů, která nabízí i nadměrné velikosti.
Dotazy zodpovím ve vzkazech a na facebooku http://www.facebook.com/Arwenka73

reagovat michaelakr 26.1.2011 20:54  73%    +  -

ahoj děvčata, kdyby někdo sháněl svatebního fotografa/ku mohu nabídnout své služby k dispozici více na www.foto-krivankova.cz

reagovat Nunu5 21.9.2010 14:34  5%    +  -

Zdravím všechny budoucí nevěsty. Pokud s přítelem uvažujete, že se vezmete tak mám pro vás tip na krásné prstýnky. Pokud ještě nejste zasnoubeni a máte strach, že vám přítel nevybere správně, zkuste se podívat na www.snubaky.eu/zasnubni-prsteny. Já jsem si tam vybrala krásný prstýnek. Doporučuji :)

reagovat BLANKA28 16.9.2010 16:04  5%    +  -

já jse se vdávala v červnu a bylo to nádherný...

reagovat KáťaV. 24.8.2010 12:39  5%    +  -

a taky si svatbu nechte natočit, původně jsem nechtěla, ale změnila jsem názor a už jsem to viděla asi 10 krát ( a to jsem vdaná měsíc a půl )

reagovat klara91 21.8.2010 17:06  5%    +  -

Pokud by někdo měl zájem o levné nafocení svatby, mohu nabídnout své služby. S focením jsem začala nedávno, ale už mám zkušenosti s rodinným focením i se svatbami. Na ukázky mé práce a informace ohledně focení se můžete podívat na www.klarabernklau.blogspot.com

Nejlépe Jižní Čechy / Praha

reagovat KáťaV. 19.8.2010 10:05  5%    +  -

Ahoj,
jsem asi měsíc vdaná a je to úžasný pocit.
Svatbu jsme měli na zámku ve Žlebech, zámek je nádherný a já si ten den připadala ( i díky mým honosným šatům) jako princezna.

reagovat Sediten 15.8.2010 12:51  56%    +  -

Dobrý den. Doufám, že nevadí, že se k vám přidám. S přítelem začínáme pomalu uvažovat o svatbě a tak bych potřebovala radu. Nevím co všechno zajistit, abych na nic nezapoměla. Nemáte některá takový "seznam"? A ještě budu nevěsta xxl, tak by mě zajímalo, zda se na takovou postavu dají sehnat krásné šaty, nebo jestli budu mít na sobě neforemný pytel. Budu moc ráda za každou radu. Jinak kdyby bylo info okolí Uherského Hradiště budu ještě radši, ale není to podmínkou. Pokud byste některá z tadyma byla, doporučte mi salon, kde mají krásné šaty na slony

reagovat Alahatl 15.5.2010 17:43  5%    +  -

Ahoj,
jake máte tipy na způsob vybiraní peněz na svatbě?

reagovat wendy13 27.3.2010 11:20  48%    +  -

Mají-li nevěstinky zájem, mám na prodej pár šatiček z tetiné (krejčovský salon) loňské kolekce...Jedny šaty za 3500,- najdete je v mé galerii. Jsou úplně nové, s originální cedulkou a vypadají nádherně

reagovat HairExtension 20.2.2010 21:21  6%    +  -

Milé nevěsty!
Nabízíme kompletní Svatební líčení + česání.
Buďte královnou ve svůj svatební den!
Prodlužujeme vlasy - i dočasně pouze na obřad.

LUCKY HAIR STUDIO
Poupětova 14
Praha 7
tel: 603 928 302

reagovat kacenka.tarbajova 16.11.2009 12:02  6%    +  -

svatební Rolls Royce -nabízíme pro vás svatební, společenské, dárkové i vyhlídkové jízdy.dokonce s naši limuzinou odvezli se skupina lunetic 6.12.2008 odkaz:http://www.svatebni-rollsroyce.cz/.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): *Gabulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Manželství
Přečtěte si
Markéta: Můj těhotenský deníček Plastické operace. Investice, která se vyplatí? Zpěvák Vašek Noid Bárta je otcem. Jeho manželka Gábina dnes porodila 4 báječné koláče z tmavého těsta Jak nepodlehnout falešným očekáváním Zacvičte si podle nálady. Pohybové novinky, které stojí za to vyzkoušet Velká soutěž o 200 cen: vyhrajte dva zájezdy, iPad, knihy a kosmetiku 12 slavných párů, které spolu žijí "na psí knížku"! Dětské kuchyňky umí překvapit Nejčastější poruchy učení. Jak s nimi pracovat?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.