SVATBA A VSE O NI

Tako jako temer kazdeho to jednou ceka....take ja se za nekolik mesicu prehoupnu do kategorie VDANA. Zajimaji me Vase nazory na svatbu a take jake saty zvolit, jakou kytici, misto, jake jsou zvyky, povery.....proste vse, co vas napadne.
19.2.2005

Diskusi založil(a) 19.2.2005 *Gabulka

*Gabulka 17.3.2006 15:07

reagovat Jane29 22.7.2014 15:03  5%    +  -

Pokud někdo neví, kam jít vybrat snubní prsteny tak můžu doporučit jedině Rýdla a jeho zlatnictví. Byli jsme s ním naprosto spokojeni, jak s cenou tak s přístupem a samotným prstýnkem. Já měla namyšlené, jak by měl prstýnek vypadat a společně se zlatníkem jsme to dali do kupy. Manžel i já jsme z nich byli nadšeni.

reagovat frutelka 29.4.2013 9:17  5%    +  -

A už je jaro a svatební sezona v proudu co.Zrovna mi píše kamoška, že si nechává ušít šaty-no jo no, když někdo nemusí obracet kažou korunu, tak proč ne.Navíc jim celou svatbu zařizuje weddigdesign, to by se mi taky líbilo.Jen konzultovat a žádný běhání kolem-já měla v 5.měsíci co dělat, pekně mě to zmáhalo :(

reagovat Bisaku_Jana 22.3.2013 14:19  5%    +  -

zanyka1: Moc pěkné zásnubní prsteny jsem našla třeba na snubni-prsteny.cz Jen mi přijdou trochu dražší, ale velmi se mi líbí :)

reagovat Mahulena2 21.3.2013 11:46  5%    +  -

Dají se pod svatební šaty dát nějaký sexy punčocháče tak, aby to ladilo?

reagovat Edi13 28.2.2013 9:27  9%    +  -

Ahojky budoucí nevěsty nabízíme natáčení svatebního videa a nejen svatebního jsme dobří a oproti konkurenci značně levní, když budete mít zájem stačí napsat na jsfilm@seznam.cz...Zpracujeme a sestříháme i Vaše amatérské domácí video do výsledného formátu profesionální film či dokument, dále jen spot. Propagační videa pro obce a města včetně dabingu, vítání občánků a další. Kompletní servis s profesionálním přístupem. Mnoholeté zkušenosti z televizní praxe.

Více zde: http://ez-jsfilm.cz/

přeji krásný den a tu nej svatbu :)

reagovat Jarmilenka 24.1.2013 13:39  5%    +  -

frutelka: Jaký Kamil? :)

reagovat frutelka 25.11.2012 19:22  5%    +  -

KatSta: Super nám fotil Kamil rodinné foto, prostě nádhera, takženevěsty, přidávám své doporučení

reagovat frutelka 25.11.2012 19:20  5%    +  -

Tak já taky přidám svůj postřeh co se týčesvatebních hostin, zatíám jsem byla jen na dvou.První byla venku na zahradě, prase, pivo...spíš taková opíječka než hostina a druhá byla v restauraci thalie a to se nedalo srovnat. Vše perfektní

reagovat Sajmonka13 23.11.2012 15:15  5%    +  -

zanyka1: Zdravím. pardon, že se pletu do diskuze, jen vám chci poradit co se týče místa na svatbu. Moje kamarádka se vdávala v červenci a měli i obřad i hostinu v resortu Kaskáda. je to golfový resort, kolem krásná příroda a je tam hotel. Byla to opravdu krásná svatba, počasí vyšlo dobře. Určitě se podívejte na jejich stránky je to jen 20 minut cesty z centra Brna :)

reagovat zanyka1 23.11.2012 10:10  5%    +  -

Ty snubní prsteny by mě taky zajímaly, kde ste kupovali a pak ještě jestli nevíte o vhodném místě, kde uspořádat svatbu na jaře pro cca 50 lidí.. chtěla bych nějaké pěkné prostředí, nejlépe v rozumném dojezdu do brna..

reagovat alzbaba 8.9.2012 8:29  5%    +  -

Dámy kde jste kupovaly snubní prsteny a jaký typ frčí?

reagovat Mary11 5.7.2012 16:20  5%    +  -

Milé nevěsty, mám dárkový poukaz platný do 30.12.2012 (3 týdny předem) na "Pronájem svatebního vozu Mercedes-Benz po dobu pěti hodin s kompletní
svatební výzdobou a občerstvením ve voze."
Nabídněte.

reagovat KatSta 24.6.2012 20:38  5%    +  -

Jarmilenka: Jé zrovna před chvílí jsem poslala slečně odkaz na super fotografa, takže vám ho posílám taktéž : mrkněte na www.fotojursa.cz a uvidíte

reagovat Jarmilenka 21.6.2012 8:03  5%    +  -

Ahojte nastávající nevěsty, poradte mi nějakého solidního,sympatického fotografa či fotografku na svatbu

reagovat tamicek 21.6.2012 7:57  5%    +  -

Ahoj tak pokud prstýnky, tak jedině Bisaku, mám od nich zásnubní i snubní prsten, nejen že mají obrovský výběr, ale jsou ochotni i vše poupravit dle obrazu tvého ;)
takže kouknout na www.snubni-prsteny.cz

reagovat elisou 3.6.2012 10:14  5%    +  -

alenny:Zdravím! Také sháním prstýnky :) a chtěla bych něco originálního. Prvně jsem přemýšlela o tom, že bych vypátrala nějakého designéra, který by nám udělal návrh na míru. Pak jsem ale narazila na firmu, která sídlí v Brně.. Dají se samozžejmě koupit i na netu. Má krásné věci a kdybych už neměla zásnubní prstýnek, určitě bych si vybrečela nějaký u nich :) Je to firma mogati-diamonds :) některé věci jsou dražší, ale zato jim to přidává na originalitě. Takže hodně zdaru při vybírání prstýnků! :)

reagovat barca90 9.4.2012 18:35  5%    +  -

Dobrý den, jsme studentky Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a rády bychom Vás požádaly o vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se svatebních dekorací, který nám pomůže při zpracování seminární práce. Dotazník je anonymní, zabere Vám jen pár minut a jeho výsledky nám velice pomohou. Děkujeme za Váš čas. :)

https://docs.google.com/spreadsheet/viewfor?formkey=dDlSUk91emY1ZklyZTBkaXl3WnVUcVE6MQ&fb_source=message#gid=0

reagovat Paj_ka 27.3.2012 12:38  5%    +  -

Dámy, dobré tipy neotřelého charakteru nabízí blog www.svatbajakobejk.cz ;)

reagovat Kateline 30.10.2011 11:14  5%    +  -

Zdravím! Prosím vás tímto o pomoc - s přítelem bychom se chtěli příští léto brát, bohužel jsme se do Prahy nastěhovali teprva nedávno.. Rádi bychom se brali někde v Praze či okolí, v nějaké zámecké zahradě.. Máte někdo nějaká dooručení? Byla bych vám moc vděčná!! :)

reagovat zvedava.holka99 19.8.2011 10:42  5%    +  -

zdravím všechny! Potřebovala bych pomoc s vyplněním dotazníku o manželství. Píši diplomovou práci a tak by mě zajímalo, zda je v dnešní době manželství stále tradice či přežitek. Dotazník najdete zde: http://login.oursurvey.biz/1964
Děkuji všem za pomoc a přeji hezký den :-)
Ps. pokud byste byli tak laskaví a chtěli mi ještě více pomoc, můžete dotazník poslat i vašim známým či vložit odkaz na facebook :-) děkuji mnohokrát :-)

reagovat stony 10.8.2011 22:13  5%    +  -

alenny:
My máme prstýnky od Rýdla. http://www.snubniprsteny-lr.cz/ . Nechali jsme si je udělat čistě podle nás a vyrobili je krásně.Rozhodně bych neměnila.A rozhodně neblázni a nešetři na nich.Vdáváš se jednou za život, tak neblbni:) Všude se ty prstýnky pohybujou stejně tak na stejně.

reagovat alenny 10.8.2011 22:07  5%    +  -

Ahooj holky,chci se zeptat? Mám takové dilema. Vybrala jsem si snubáky, jsou moc krásné, ale malinko dražší. Mám na prstýnkách trochu šetřit a ty peníze klidně uplatnit někde jinde nebo rozhodně ne? :)A máte typ na obchod, kde mi prstýnky udělali podle našich představ. Chceme tam zasadit společný kamínek, který pro nás má význam

reagovat fagi 1.8.2011 22:03  8%    +  -

Ahojky, teďka to trochu sleduju a našla jsem odkaz na snubní prsteny s briliantem zdarma ;) Tak přeju šťastný výběr!

reagovat Novotňásci 6.2.2011 20:12  20%    +  -

Milé nevěsty. Ráda poradím ohledně přípravy svatby se vším co se týká vizáže.Spolupracuji i se svatební agenturou, fotografkou, květinářkou a s půjčovnou svatebních šatů, která nabízí i nadměrné velikosti.
Dotazy zodpovím ve vzkazech a na facebooku http://www.facebook.com/Arwenka73

reagovat poláárka 27.1.2011 19:13  5%    +  -

kdo chce mít svatbu i s obřadem kdykoli v roce s možností i bazénu v italském stylu tak at zvolí zámek Ořechov,je to tam náádhera koukněte na
http://svatby.at

reagovat michaelakr 26.1.2011 20:54  73%    +  -

ahoj děvčata, kdyby někdo sháněl svatebního fotografa/ku mohu nabídnout své služby k dispozici více na www.foto-krivankova.cz

reagovat Nunu5 21.9.2010 14:34  5%    +  -

Zdravím všechny budoucí nevěsty. Pokud s přítelem uvažujete, že se vezmete tak mám pro vás tip na krásné prstýnky. Pokud ještě nejste zasnoubeni a máte strach, že vám přítel nevybere správně, zkuste se podívat na www.snubaky.eu/zasnubni-prsteny. Já jsem si tam vybrala krásný prstýnek. Doporučuji :)

reagovat BLANKA28 18.9.2010 11:36  5%    +  -

reagovat BLANKA28 16.9.2010 16:04  5%    +  -

já jse se vdávala v červnu a bylo to nádherný...

reagovat nelly.a 28.8.2010 8:00  5%    +  -

Když se mi teď na jaře vdávala kamarádka, hledaly jsme téměř vše přes http://www.svatebni.cz byla to obrovská úspora času :-)), jen pro šaty jela rovnou do ADINY na Argentinskou ulici na doporučení své sestry, která se u nich vdávala a byla naprosto spokojená :-))http://www.adina.cz

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): *Gabulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Manželství
Přečtěte si
Nové trendy pro dokonalou zahradu Soutěž: Vyhrajte specializovanou péči o své nehty DonnaNAILS! Tipy & triky pro zavařování Alice (35): Stydím se za svou profesi, jsem dělnice Celeste Buckingham o přešlapech v hubnutí 9 žen se nám svěřilo se svým POPRVÉ! Jaký byl jejich první sexuální zážitek, na který se nezapomíná? Domácí zmrzliny a sorbety - to nejlepší letní mlsání Poprala jste se někdy? Eva ano a strašně se stydí Výživová poradna. Odpovědi na otázky, které vás zajímají. Zeptejte se také! 10 slavných žen, které jsou šťastné s mladšími partnery!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.