Čarování s obrázky, diskuse, pokec, auditorium,chat, dáma, časopis, ženy, dámy"> <b><font color="#0066B3" face="comic sans ms">Čarování s obrázky</font></b> - komunita Dáma.cz

Komunita diskuse: Čarování s obrázky

Tuto diskusi založil(a): Skupca
Dne: 8.2.2006
Diskuse nyní obsahuje celkem 46819 příspěvků. Za poslední den je zde 0 nových příspěvků.

Nástěnka

Sklad obrázků pořád zlobí, nahrávejte obrázky raději odtud. ImageShack -- Q3Image Hosting -- janforman.com -- 2i-image hosting

ividol 19.8.2010 17:34

Skupca 11.9.2009 10:31

AREGUA

je nová diskuze zaměřená na pomoc potřebným dětem v Paraguayi...předem děkuji všem,kteří nezůstanou lhostejní...

Skupca 22.3.2009 19:38

Nový projekt SuE

Tak nám naše SuE(pro Neználky autorka překladu nápovědy pro PF a hlavně šéfka webu,na který tu nápovědu pro PF umístila) sice nezběhla,ale je nám nevěrná (tedy prográmku PhotoFiltre),a teď to dokonce klidně zveřejnila... nevěra se nazývá PaintNet,a její nový web tomuto softu věnovaný Paint.Net pro lamy tak hurá za ní,ať nám něco neuteče!!!!!

Skupca 14.5.2008 18:33

Apophysis

aneb fraktály jedním prstem :D najdete zde
Doplňuju to odkazy,které jsem stihla najít v diskuzi...kdo má další,písněte třeba do vzkazíku,protože se to zakecává nějak děsně rychle... :))
Apophysis tutorials
deviant art-tutorialy na Apophysis
Apophysis.org
Apophysis tut
fraktálová inspirace-wallpapers
další program na fraktál

Skupca 20.3.2008 14:46

DPI

K tisku vše potřebné pro neznalé jako jsem já najdete tady

Skupca 19.3.2008 9:23

Pro osvětlení situace:
pracuju s programem,který se jmenuje PhotoFiltre,je zdarma a stáhnout v angličtině si ho můžete tady: . Čeština se tady: musí stáhnout zvlášť a po rozbalení soubory zkopírovat do adresáře PhotoFiltre (pakliže jste standartně instalovali PF,cesta bude:C:Program FilesPhotoFiltre,ještě podrobněji na nástěnce)Pak by měl na vás mluvit česky...
pracuje se s ním perfektně,má dokonalou nápovědu v češtině,kam chodím i jako poměrně zkušený uživatel,a
každému doporučuji se tam podívat

než se začne graficky realizovat,protože slovo nápověda sice zní hrozně,ale tahle je opravdu funkční a všechny jsme podle ní začínaly... Je tam taky doporučení,které pluginy(doplňky)si lze k programu stáhnout z domovské stránky a návod k jejich použití.
Ten kdo nemůže neomezeně sedět na netu a pracovat podle nápovědy,má tady možnost stáhnout nápovědu v zipu do pc... a aby toho nebylo málo,máme další nápovědu díky Jitkara,vyrobila ji pro svoje žáčky a je úžasně srozumitelná...
Zatím je pro mně tenhle program nejlépe použitelný,ale jestli umíte ovládat jiný a dokážete napovídat,tak sem s tím...
Ještě sem pro zájemce dávám odkaz na stažení prográmku REFLET,který umí asi ve třech krocích "rozhýbat vodu",což jak jsem zjistila u mnohých z vás "frčí"

navíc jsem vám dala na nástěnku odkazy na další fajn prográmky,také můžete nakouknout do tutoriálů(návodů,které jsou většinou krok za krokem)pro Adobe Photoshop,Corel a Gimp
taky tam najdete adresy na stažení wallpaperů(obrázky ve velkých velikostech a většinou ve velmi dobré kvalitě) na vaše čarování
Novinka :
24.11.07:Photo Effects má údajně spoustu efektů a rámečků,mohlo by se hodit na Vánoce a tak...na třicet dní zkušebka...
Active Pixels vypadá jako dost dobrej freeware,podporuje formát Photoshopu,vrstvy a různé jiné vychytávky,myslím že by pro nemajitelky PS stál za hřích...
ZC Dream Photo Editor je hodně podobný zde už proběhnuvšímu prográmku,aspoň se mi zdá... :-).Je to na zkoušku,ale co je za omezení nepíšou,budete muset prubnout...
a ze stejné dílny je bratříček MagicEffect Photo Editor,slibují snadné ovládání a tak...
Orbitech Image Filtr bude spíš pro fotografky,lze v něm editovat,používat filtry,je to zdarma a navíc bonbónek-neinstaluje se,takže pidivelikost...
Ace Photo Frame je další rámečkovací utilitka,zase s ohledem na vánoce a tak... :-) opět omezení,blíže nespecifikované...
Quick Slide Show je jako stvořená pro naše multimediální šikulinky,jen je omezená na sedm dní...škoda... :-((
Picutel Smart Resize je zajímavý plugin pro PS,slibují neproporcionální zvětšení obrázku bez deformace ústředního motivu...hmmmmm...ale žádná velká radost není že je to omezený výsledným obrázkem do velikosti 640 x 480 px...
AVT Jet Impression Workshop je určen pro amatéry na úpravu fotek,koláže atd...půjčujou ho,ale nevím v čem je omezení...
MaskingImage...no to bude něco pro hračičky,srandistky a wopičárenmilovné dámy... Je to navíc free,tak na nic nečekejte...

SKLADIŠTĚ MATERIÁLU
SKLADIŠTĚ MATERIÁLU 2
SKLADIŠTĚ MATERIÁLU 3
UDĚLÁTKA

jsem založila pro vás,jsou tam různý leccosy,které můžete stahovat a používat dle libosti...a tady máte spoustu vybrabčenejch smajlíků...
a tady je jich plnej web...
MASKY DO VŠECH EDITORŮ(MYSLÍM :) ),nakoukněte,pomějte se... ;)

Skupca 9.1.2008 20:00

Protože jste drahé přítelkyně jak jsem zjistila daleky toho hledat něco na nástěnce,tak jsem tam prostě uklidila všechno...kdo bude co potřebovat,samozřejmě se může zeptat, nicméně povětšinou odpověď najde zde

NOVINKY
24.9.2008:
Rámečky od Janiko1 jsou nádherný,a autorka nám je vlídně nabídla ke stažení....děkujeme!
Kdo by měl zájem o tapety a textury k použití na web či čarování,našla jsem na placce,vyoperovala a naházela na můj pokusnej webík Pokusný králíci...zaběhněte tam a proberte se v tom...není to moje dílo,jen co jsem posbírala při surfování....
Pro shopový nadšence jsem našla ke stažení Knihu plnou triků od Kelbyho...nás nemajetné potěší,třebaže musíme študovat z monitoru...
Jak stáhnout : v rámečku free download opíšeme text z obrázku a klepneme na "stáhnout free"...přeju hodně zábavy...

Skupca 9.1.2008 19:47

Pro scrapbookové nadšenkyně

Moc mně potěšilo,že k nám zavítala Kubivet,autorka nádherných scrapových výtvorů a co víc,taky překrásných kitů pro provozování tohohle specifického čarování s obrázky...Nakoukněte a určitě potěšíte zrak nejen na úžasném čarování,ale taky na výtvorech ke stažení...Děkujeme,Ivetaa!!!

Skupca 2.1.2008 20:13

Další čarovací diskuze na dámě:
Gimp
Photoshop pro radost
Digiscrapbook

Skupca 27.12.2007 21:23

KALENDÁŘ
Byly tady dotazy na výrobu kalendáře,teď je to poměrně aktuální záležitost,takže nakoukněte sem a stáhněte,a tvořte v kuse,pacholci to omezili pouze na 15(!) použití!!!Přeju pěkný kalendáře...

Skupca 24.11.2007 18:05

O5 vánoce... :-)

Atmosphere Studio Album Templates - Christmas Vol. 1
Krásný vánoční rámečky,formát pro Photoshop,stahování z rapidu
12 PSD | 2480х1772 | 300 dpi | 246 MB
kód:
http://rapidshare.com/files/71107797/Christmas1-1.rar
http://rapidshare.com/files/71209928/Christmas1-2.rar
http://rapidshare.com/files/71219143/Christmas1-3.rar
Password: www.2baksa.net

Skupca 23.11.2007 8:19

Báječný časopísek,nálezné patří Helze... :-)

TOTální E Magazín

Skupca 16.11.2007 9:20

Úžasně povedené rámečky od Janiko

Janiko propadla rámečkové mánii a tímto vám vlídně nabízí svoje vyčarovánky
.Děkujeme moc,kočičko!

Skupca 15.11.2007 23:10

Vánoční rámečky od Fojty

s laskavým svolením autorky vám nesu Vánoční rámečky k použittí na výrobu přáníček a jiných leccosů.Díky,Fojtíšku!!!

Skupca 23.10.2007 21:52

Členové komunity

Celkem 302 členů komunity.
ivomanka hledka julianastara Martha1 dadu01 janaens jjjajina lilca knihovnice123 Andrea1 foxeek inuskas Diatricka prave_dnes Golili Kaaja Ditule2 SLUNÍČKO7 88Petule88 svatka handyf Bojina jittys

Správci diskuse

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Skupca
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?