Reklama:
Do arabských zemí pouze zahalená

Stále platí i v dnešním světě, jiný kraj jiný mrav. Blíží se léto a doba dovolených a nás to bude lákat do dalekých zemí, nejen za sluncem a báječným koupáním, ale také za poznáváním historických památek a jiných kultur. Velice odlišné od evropské kultury jsou země islámské, v těchto zemích platí určitá nepsaná pravidla, která je záhodno dodržovat. Jsou to většinou různá omezení týkající se žen, a která pro muže neplatí. Pokud nejste patřičně zahalená (v letním horku vás neomlouvá krátký rukáv ani volně vlající vlasy), vyvoláte v místních mužích neobyčejnou vlnu nevole a budou po vás požadovat okamžitou nápravu. Pokud to neučiní oni, tak potom jistě mravnostní policie, tak je to například naprosto běžné v Iráku. V některých muslimských zemích se setkáte i s poněkud benevolentnějším pohledem na věc a mnohé vám tu bude jako cizince odpuštěno, to platí třeba o Sýrii, Turecku či Tunisku.

Evropské ženy jsou v arabských zemích považovány za symbol volného sexu a tudíž podle toho s vámi budou i nakládat. Budou na vás pokřikovat, pomlaskávat, jakmile projdete okolo. Dokonce i v některých situacích navázání očního kontaktu berou tito muží, kteří od svých vlastních žen vyžadují absolutní mravní ukázněnost, jako výzvu a vy se můžete rázem ocitnout v problémech. Rozhodně místním mužům nepodávejte ruku, stejně vám ji nestiknou, neboň tělesný kontakt s jinou než vlastní ženou jim jejich víra zakazuje.

Tím jsem vás ale rozhodně nechtěla odradit od návštěvy arabského světa, jehož památky jsou tak nádherné, v mnoha muslimských zemích je právě díky přísným režimům pro turisty velice bezpečno, nemusíte se bát krádeží ani přepadení, za ty totiž místním hrozí vysoké tresty.

Autor: Dana Alsherová

Datum vydání: 28.6.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední Poslední
Anonym 30.5. 11:06
MAnko, je mi z tebe spatne !
Anonym 29.5. 21:58
Arabove jsou jako cikani - havet! At si jdou tam, odkud prisli!!
Anonym 1.5. 14:04
CHCI JENOM VSEM RICI,ZE AROBOVE POKUD VAS BUDOU MLATIT,BUDE TO STEJNY JAKO KDYZ VAS BIJE CECH,,,,,NENI TO PROTO ZE JE ARAB ALE PROTO CO MA V HLAVE.AHOJKY A PISTE VY VUBEC NEPISETE.A CHCI RICI.ZE KLOKANKA JE KURVA KTERA JE JESTE PANNA AZ DO 50.PA PA .A ARABSKY...BISLEMA.....
Anonym 17.1. 16:23
Tak jsem zase po delsi dobe na techto strankach, abych zjistila co je noveho.
Vidim,ze prevazuji spise kladne nazory na cizince a ja s tim souhlasim.Ne ze bych mela az tak velke zkusenosti,ale nejake prece.Nebo to u tech negativnich nazoru spociva v tom,ze se zde mluvi o cizincich a ne Cesich.Holky,vzdyt to zname,chlapi jsou vsichni stejni.At je to Francouz,Arab nebo Ital.Preju Vam vsem hodne stesti.
Anonym 16.1. 15:28
Souhlasim s Dortickem - chudak klokanka...:-):-(
A taky bych chtela dodat, ze skvelymi milenci jsou Japonci! Mejte se vsichni krasne a uzivejte si zivota!!
Anonym 20.12. 8:27
Ale, Ale Klokanko, je vidět, že z Tebe mluví pouze závist, ty asi nejsi moc atraktivní a s muži štěstí nemáš viď ? Holt, když má ženská komplexy jako ty tak ji nezbývá nic jiného než ty úspěšnější urážet, viď? Naštěstí nejsem tak primitivní jako ty abych se snížila k urážkám.
Anonym 10.12. 12:14
ja teda nevim, ale asi bychom meli rozlisovat,zda si zenska uziva jen kvuli sexu nebo zda s muzem zije a vaze ji k nemu nejaky cit.Muj pritel je cizinec a i kdyz v sexu neni uplne nejlepsi, miluju ho.Zalezi na uhlu pohledu...Dorticek si proste uziva zivota a pokud ji to takhle vyhovuje,proc ne.A myslim, ze je uplne jedno s kym.
Anonym 10.12. 11:42
dortíčku opravdu nevím co si o sobě myslíš.Ty jsi s tvými příteli žila?nebo jenom spala.CO takova coura jako ty muze vedet
Anonym 31.8. 12:42
Musím dát za pravdu Evikovi, Syřani jsou v posteli vážně naprosto příšerní, vůbec nevědí co a jak.
Měla jsem i jiné exotické milence (Inda, Izraelce a Brazilce).
Nejlepší byl IND, (bylo znát, že Kámásútra opravdu vznikla v Indii). Milostnou zkušenost s ním považuji za absolutní bombu!!! Izraelci jsou obřezaní, ale výkonost nic moc, stejně tak fantazie nic moc.
Brazilci - výdrž obrovská, fantazie někdy až příliš přehnaná.
Sečteno a podtrženo : INDOVé jsou jedničky !!!
Teď mám taky přítele cizince - Němce )to už není tak exotický, ale je to fajn, fantazii má super a je velmi něžný).
Jamíně a Kateřině bych chtěla vzkázat: ano je pravda, že někteří exotičtí cizinci jsou super, ale nezapoměňte, že se mohou změnit, když se vráti do muslimského prostředí !!! Oni se totiž v Evropě chovají galantně, ale když se vrátí zpátky domů, tak zase tak moc galantní nejsou.
Tak AHOJ a přeju všem super zážitky s exotickými i neexotickými milenci.
Anonym 21.8. 7:24
Milá Jasmíno, snad jste už zapomněla, ale stále čekám na informace pro svou knihu....Díky, mějte se nádherně.
Anonym 13.8. 10:15
AhojJajino muj pritel je ze Syrie.Samozrejme si obcas take vymenime nazory, ale to je bezne v jakemkoliv vztahu.Je to vztah,ktereho si vazim a to uz nejsem zadna osmnactka,takze se snazim brat to s rozumem.Mimochodem- bude mi28.A odkud je tvuj manzel?Pokud budes mit chut, napis.Preju Ti hezky den.
Anonym 12.8. 22:45
ahoj jasmino.jestli chces napis mi odkud je tvuj pritel oni jsou totiz z kazde zeme jini.zajima me jestli si myslis,ze to je laska do konce zivota,protoze i kdyz muj manzel je bezva nejake ty male hacky a vymneny nazoru tam jsou.chtela bych od tebe trosku puoradit jak nejlepe se k nemu chovat.dekuji moc.a preji ti super zazitky o ktere mas jiste postarano stejne jako ja.jo a kolik ti je let.
Anonym 6.8. 15:46
Ahoj Evo a Jajino.Ano,ja mam dlouholetou zkusenost s cizincem a skutecne veskrze dobrou.Nemohla bych o tom mluvit, pokud bych mela jen teoreticke znalosti.Seznamili jsme se kratce po me promoci,a pokud jej porovnam s mym byvalym ceskym pritelem,mozna mi nebudete verit,jeho klady prevazuji a to muzu rict,i kdyz na muze kladu dosti velke naroky.Zdravim take Katerinu,ozvu se Vam.
Anonym 3.8. 19:33
Jasmino, sex je ale ve vztahu dost dulezity. Kdyz muz kouka jen nato, jak uspokojit sam sebe, tak muze byt sebe galantnejsi - za chvilku me to opravdu prestalo bavit. Mej se.
Anonym 2.8. 22:46
mila jasmino.ptala jsem se,jestli mas ted pritele nebo manzela z arabie.promin ze jsi nerozumela zapomela jsem na otaznik.i tobe hezky den.
Anonym 2.8. 10:51
ahoj jajino,nejsem si jista,jestli jsem pochopila tvuj vzkaz.hezky den
Anonym 2.8. 1:45
mila jasmino.ty mas pritele .
Anonym 1.8. 9:58
Jajine a vsem holkam preju at se drzi a at jim jejich laska a presvedceni vydrzi, hlavne se nenechat otravit pripominkami jinych.
Anonym 31.7. 23:39
ja jsem arab,ty jsi prase.co mas za zivot tady v cesku v tomhle bordelu,nemas horsi zemi......ty ses rasista,ale ja taky rasista pro takove ho.ky jako jsi ty....lidi cečsky nemaji penize mas spatny spatny zivot a jsou pysny ale nevim na co .ja myslim protoze jste blazni a nerozumitre zivotu.-kra..
Anonym 31.7. 23:31
chci reagovat na nazor kateriny¨.mas naprostou pravdu.jsem uz rok ,ted uz s mym manzelem.je rozhodne lepsi nez cesi.ty jenom sedi a chlastaji pivo.pak prijdou domu a zmlatej te.a pritom se o arabech rik,ze zeny mlati a zamykaji doma.kde mi cesi zijem.jsme jenom rasisti.muj manzel je ten nejlepsi chlap.sla bych s nim kam by chtel.jestli chces kontaktuj me.
Anonym 31.7. 23:26
prosimte,emmo mela si asi sedej zakal ne.asi jses moc domysliva.
Anonym 30.7. 16:11
Milá Jasmíno, jsem ráda, že se vám můj nápad líbí, ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mne prosím na Vecna_ambra@seznam.cz
Anonym 30.7. 11:21
Mila Katerino,myslim,ze je skvele,ze se pokousite psat na tohle tema.Je nacase zbavit se predsudku a vice se otevrit.Tohle tema urcite zaujme hodne divek a zen, a pak snad vyjde najevo,ze i Arabove jsou inteligentni,pozorni a citlivi.Je treba lidi soudit podle jejich charakteru a ne podle vyznani ci prislusnosti..
Anonym 30.7. 8:18
Milá Jasmino, nějakou dobu jsem chodila s jedním milym mladým mužem z Lybie a souhlasim s vaším názorem, že jsou moc milí, pozorní a ne vždy jim jde jen o sex. Ráda bych vás poprosila o e-mail, protože jsem o soužití Češka-Arab začala psát knihu a ráda bych použila i jiné informace než své. Myslím si totiž, že by ženy měly vědět, že každá lovestory s cizincem z dálného východu nemusí nutně skončit jako ve filmu Bez dcerky neodejdu...
Anonym 27.7. 10:15
nerada bych to rozebiralo takto navenek, ale ja jsem vcelku opravdu spokojena, take proto,ze mezi nami nejde jen o sex.Vazim si jeho galantniho chovani,duvery a respektu ke mne. Opravdu, ne vsichni jsou stejni.
Anonym 26.7. 22:52
Vazne Jasmino? Ten muj teda vubec nevedel, jak zenu uspokojit.. Napis neco vic..
Anonym 23.7. 16:05
Ahoj Eviku, mozna bychom si mely o cem popovidat.I kdyz myslim, ze z Arabu by si mohli vzit v jinych ohledech mnozi nasi muzi priklad.
Anonym 16.7. 19:46
Byla jsem v Dubaji a jsou fakt priserni,muzete byt zahalene jak chcete,stejne vam nedaji pokoj....nikde,ani na placene plazi!!Fuj,Arabove jsou kapitola sama pro sebe....
Anonym 5.7. 7:04
muj manzel je arab a je to ten nejmilejsi a nejlepsi chlap na svete
Anonym 28.6. 21:03
chodila jsem se Syranem a v posteli byl teda nula, i kdyz ho mel obrovskeho..
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si