Reklama:

Dokonalejší poprsí bez plastiky

Vážená redakce,

protože jsem pravidelnou čtenářkou Vašeho časopisu, zasílám svůj příspěvek, který by mohl být inspirací pro ostatní čtenářky.
Dlouhou dobu jsem trpěla pocitem nedokonalosti, protože moje prsa nepatřila zrovna mezi ideální. Po porodu mého syna, když se mi prsa vlivem kojení zvětšila, ale poté opět spadla na svou původní velikost, to bylo úplně k zešílení. Můj manžel sice tvrdil, že se mu stejně líbí ty menší, ale já pozorovala, že by mu více vyhovovala ta velikost kojících. Při jednom jeho návratu z pracovní cesty mi přivezl z Anglie zajímavý prostředek. Jmenoval se Natural Push-Up a jeho asi šedesáti dekové balení bylo určeno na tříměsíční užívání s dobou působení asi následujících dvanáct měsíců, ve kterých by se prsa měla sama zvětšit a zpevnit. I když jsem mu moc nedůvěřovala (a polykání pěti jednogramových tablet spolu s pomalu dvěma litry vody ráno a večer mi ze začátku nečinilo nijak zvláštní potěšení), překonala jsem to a dnes mu při každém pohledu do zrcadla děkuji, protože se moje prsa, a to sice až pět měsíců po ukončení pojídání pilulek, začala pěkně zvětšovat a zpevňovat, a podržte se, už taková zůstala. 
Chtěla jsem ještě jedno balení, ale protože cesta do Anglie již nebyla v dohlednu, poohlédli jsme se po tomto prostředku u nás a s překvapením jsme zjistili, že se u nás prodává pomalu za poloviční cenu včetně českých ověření a povolení. Hned jsem si objednala jedno balení, a i když jsem firmě, která po mně chtěla nejprve zálohu na polovinu ceny dodávky (asi 3 tisíce), moc nedůvěřovala, za měsíc jsem diskrétně zabalený preparát obdržela a už jej mám skoro snědený.
Dámy, všem, které máte podobný problém jako jsem měla já, toto řešení vřele doporučuji, je to mnohem pohodlnější, bezpečnější a hlavně levnější než plastika. Vždyň, co může být lepší, než se hrdě promenádovat s vypnutým hrudníkem a na otázku "Silikon?", odpovídat se zdviženou hlavou, "NE, M O J E !!" 

Bližší informace naleznete na www.naturalpushup.cz, telefon na mne, abyste si mohly ověřit, že si nevymýšlím, je 0605458926. Zdraví vás Zdena (28) Morava

PS: Tyto řádky nepíši jako reklamu této společnosti, ale protože vím, že podobný problém má u nás mnoho žen, chci se s nimi o moji zkušenost podělit a pomoci jim vyřešit tento problém.

reagovat vymazat nefertitii 24.7.2007 10:11  14%    +  -

BlackOrchid: Ta je spíš pro nás,které chceme trošku přidat nebo zvednout...

reagovat vymazat nefertitii 24.7.2007 10:02  13%    +  -

BlackOrchid: No jo,ale s takovým poprsím ani takovou podprdu nepotřebuješ...

reagovat vymazat BlackOrchid 23.7.2007 20:33  59%    +  -

nefertitii: tak velkou ... 75D

reagovat vymazat nefertitii 23.7.2007 16:34  14%    +  -

BlackOrchid: Myslíš tak velkou nebo tak malou?

reagovat vymazat BlackOrchid 23.7.2007 9:23  59%    +  -

nefertitii: jé, vypadá fakt úžasně, ale bohužel jí nemají v mé velikosti

reagovat vymazat BlackOrchid 22.7.2007 19:28  57%    +  -

nefertitii: a hodíš nám odkaz která to je?

reagovat vymazat nefertitii 22.7.2007 14:02  11%    +  -

Holky,nejlepší podprda co vůbec může být je wonderbra.
Mám tělovou push-upku,dají se na ní i upravovat ramínka podle toho,jestli je chcete dál od sebe nebo blíž-každé tílko je jiné. Dělá pěkný žlábek...

reagovat vymazat BlackOrchid 1.7.2007 8:42  68%    +  -

Jé, ještě jsem se chtěla podělit o zkušenost: Před týdnem jsem sehnala úžasnou podprsenku v OC letňany - je to Invisible Lift od Lovable. Dokonce ji měli v mé velikosti, prodavačka byla moc ochotná. Podprsenka je hladná, lehce vyztužená, prsa pěkně drží a hlavně je neskutečně pohodlná! Vřele doporučuji vyzkoušet. A cena 790Kč!!

reagovat vymazat BlackOrchid 1.7.2007 8:29  100%    +  -

Jinak docela slušný přípravek na drobné zpevnění je takový fialový kelímek z avonu (Firm a něco dál). Když se donutím ke každodenní aplikaci, vypadají o trochu lépe.

reagovat vymazat BlackOrchid 1.7.2007 8:26  100%    +  -

Ahoj, tak já mám 75D a teda žádná výhra to neni. Neseženu plavky, vůbec neseženu sako který bych zapnula bez toho aby se mi rozjížděly knoflíky. Musím kupovat černé a pružné věci, v barvách vypadám hrozně. Celkově mi to opticky přidává tak 10kg. I když jsem ted zhubla na 50kg, prsa se ani nehla. Od toho jak jsou těžká se hrbím, bolí mě záda jako čert. Moc moc závidím dámám s poprsím B-C, které si můžou koupit krásné tričko bez toho, aby v něm vypadaly jako matka pluku. Je mi 22 let a představa jak budou vypadast za 10, 20 let mě skutečně děsí.

reagovat vymazat vecernice 29.6.2007 15:43  11%    +  -

a co gelové vycpávky?maminka mojí kamošky si je pořídila a prý užasně zvětší velikost!máte s nimi zkušenost a nevíte kolik stojí??

vymazat Anonym 5.6.2007 20:03  1%    +  -

Leoš: a víš že přirozenější než pud rozmnožovací je pud žrací? já bych bednu tribitek nevyměnila za nic na světě...no tak dobře - skoro - za nic na světě :-)

vymazat Anonym 5.6.2007 12:42  1%    +  -

No to bychom prave musely vypadat jako ty v tom spotu, jinak bychom se asi neodvazily samy sebe vymenit za celou bednu tribitek, chybi sebevedomi!!!!!

vymazat Anonym 5.6.2007 9:08  1%    +  -

Klidně bych vyměnil bednu 3bitkek za noc s těma holkama - tak jestli má některá z vás dámy zájem... ;)

vymazat Anonym 4.6.2007 21:22  1%    +  -

No líbí, nelíbí... jak píše Rendička - není nad pořádně chutný dlabanec v podobě 3bit!!!!

vymazat Anonym 4.6.2007 12:08  1%    +  -

Ditkka: To jsem se pobavila, nejak se vam ten chlapec nelibi... No mne se stejne na tom pribehu nejvic libi ta 3BIT ka.....

vymazat Anonym 3.6.2007 21:37  1%    +  -

No proto vybrali tak pěkný kočky:-) aby se to dorovnalo :-)

vymazat Anonym 3.6.2007 20:18  1%    +  -

Spíš mám pocit, že to je takový ten typ za kterým se ženy nejspíš ani neotočí... Už ty jeho hnusné pohledy... Připomínají mi nějaký film, jen nevím jaký...bylo to myslím něo akčního.... Možná Kill bill.. nějakýho chlápka v plášti..

vymazat Anonym 2.6.2007 23:45  1%    +  -

Rendička:
Neblázni - je to slizoun!

vymazat Anonym 2.6.2007 22:41  1%    +  -

Kojot: Tobě se zdá že je ošmikanej? mně zase přijde že nůžky neviděl asi tak půl roku a dost možná i déle...

vymazat Anonym 2.6.2007 21:01  1%    +  -

Rendička: Nééééé takhle ošmikanej bych se styděl vyjít do ulic....

reagovat vymazat Rendička 1.6.2007 13:52  5%    +  -

A chce tady nekdo vypadat taky jako ten kluk???? :-))

vymazat Anonym 1.6.2007 10:07  1%    +  -

No to jsem rád řže se nepoperem - moje favoritka je jednoznačně ta bloncka :-)

vymazat Anonym 30.5.2007 18:57  1%    +  -

Kojot:
Souhlasím zrzečka je NEJ!

vymazat Anonym 29.5.2007 22:14  1%    +  -

Alice: No já sice bych babou být nechtěl, ale kdybych si měl vybírat, tak u mě vyhrává ta zrzulka.

vymazat Anonym 29.5.2007 11:53  1%    +  -

Jsem asi povrchni ale vubec by mi nevadilo vypadat jako ty holky z 3BIT - ky. Muj sen je byt jako ta tmavovlasa.

vymazat Anonym 28.5.2007 22:48  1%    +  -

Natalka: No holky vybrali fakt pěkné, to se musí nechat..Ale potkej si něco takového na ulici - to by zkolabovala doprava...

vymazat Anonym 28.5.2007 11:18  1%    +  -

Rendička: tak to jsme na tom docelůa stejně!o plastice jsem také uvažovala, zvlášť teď co jsem přestala kojit to je docela bída :-( na tabletky moc nevěřím - kdyby to tak dobře fungovalo jak se píše v článku určitě by se spousta ženských řezat nenechalo :-( ty kočky ve spotu - no co k tomu říct - vybrali pěkný kousky....

vymazat Anonym 27.5.2007 0:20  1%    +  -

No poprsí mají slečny pěkné, ale je pro tebe tak moc důležité?

reagovat vymazat Rendička 21.5.2007 13:50  5%    +  -

Ahoj holky, tak kdyby se mi splnil sen mit takove poprsi jako holky v tomhle spotu, tak bych byla spokojena www.feel3.cz. Budu muset dal hledat zpusob, jak se k tomu dostat. Taky uz uvazuju o plastice.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Datum vydání: 19.3.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední
nefertitii 24.7. 10:11
BlackOrchid: Ta je spíš pro nás,které chceme trošku přidat nebo zvednout...
nefertitii 24.7. 10:02
BlackOrchid: No jo,ale s takovým poprsím ani takovou podprdu nepotřebuješ...
BlackOrchid 23.7. 20:33
nefertitii: tak velkou ... 75D
nefertitii 23.7. 16:34
BlackOrchid: Myslíš tak velkou nebo tak malou?
BlackOrchid 23.7. 9:23
nefertitii: jé, vypadá fakt úžasně, ale bohužel jí nemají v mé velikosti
BlackOrchid 22.7. 19:28
nefertitii: a hodíš nám odkaz která to je?
nefertitii 22.7. 14:02
Holky,nejlepší podprda co vůbec může být je wonderbra.
Mám tělovou push-upku,dají se na ní i upravovat ramínka podle toho,jestli je chcete dál od sebe nebo blíž-každé tílko je jiné. Dělá pěkný žlábek...
BlackOrchid 1.7. 8:42
Jé, ještě jsem se chtěla podělit o zkušenost: Před týdnem jsem sehnala úžasnou podprsenku v OC letňany - je to Invisible Lift od Lovable. Dokonce ji měli v mé velikosti, prodavačka byla moc ochotná. Podprsenka je hladná, lehce vyztužená, prsa pěkně drží a hlavně je neskutečně pohodlná! Vřele doporučuji vyzkoušet. A cena 790Kč!!
BlackOrchid 1.7. 8:29
Jinak docela slušný přípravek na drobné zpevnění je takový fialový kelímek z avonu (Firm a něco dál). Když se donutím ke každodenní aplikaci, vypadají o trochu lépe.
BlackOrchid 1.7. 8:26
Ahoj, tak já mám 75D a teda žádná výhra to neni. Neseženu plavky, vůbec neseženu sako který bych zapnula bez toho aby se mi rozjížděly knoflíky. Musím kupovat černé a pružné věci, v barvách vypadám hrozně. Celkově mi to opticky přidává tak 10kg. I když jsem ted zhubla na 50kg, prsa se ani nehla. Od toho jak jsou těžká se hrbím, bolí mě záda jako čert. Moc moc závidím dámám s poprsím B-C, které si můžou koupit krásné tričko bez toho, aby v něm vypadaly jako matka pluku. Je mi 22 let a představa jak budou vypadast za 10, 20 let mě skutečně děsí.
vecernice 29.6. 15:43
a co gelové vycpávky?maminka mojí kamošky si je pořídila a prý užasně zvětší velikost!máte s nimi zkušenost a nevíte kolik stojí??
Anonym 5.6. 20:03
Leoš: a víš že přirozenější než pud rozmnožovací je pud žrací? já bych bednu tribitek nevyměnila za nic na světě...no tak dobře - skoro - za nic na světě :-)
Anonym 5.6. 12:42
No to bychom prave musely vypadat jako ty v tom spotu, jinak bychom se asi neodvazily samy sebe vymenit za celou bednu tribitek, chybi sebevedomi!!!!!
Anonym 5.6. 9:08
Klidně bych vyměnil bednu 3bitkek za noc s těma holkama - tak jestli má některá z vás dámy zájem... ;)
Anonym 4.6. 21:22
No líbí, nelíbí... jak píše Rendička - není nad pořádně chutný dlabanec v podobě 3bit!!!!
Anonym 4.6. 12:08
Ditkka: To jsem se pobavila, nejak se vam ten chlapec nelibi... No mne se stejne na tom pribehu nejvic libi ta 3BIT ka.....
Anonym 3.6. 21:37
No proto vybrali tak pěkný kočky:-) aby se to dorovnalo :-)
Anonym 3.6. 20:18
Spíš mám pocit, že to je takový ten typ za kterým se ženy nejspíš ani neotočí... Už ty jeho hnusné pohledy... Připomínají mi nějaký film, jen nevím jaký...bylo to myslím něo akčního.... Možná Kill bill.. nějakýho chlápka v plášti..
Anonym 2.6. 23:45
Rendička:
Neblázni - je to slizoun!
Anonym 2.6. 22:41
Kojot: Tobě se zdá že je ošmikanej? mně zase přijde že nůžky neviděl asi tak půl roku a dost možná i déle...
Anonym 2.6. 21:01
Rendička: Nééééé takhle ošmikanej bych se styděl vyjít do ulic....
Rendička 1.6. 13:52
A chce tady nekdo vypadat taky jako ten kluk???? :-))
Anonym 1.6. 10:07
No to jsem rád řže se nepoperem - moje favoritka je jednoznačně ta bloncka :-)
Anonym 30.5. 18:57
Kojot:
Souhlasím zrzečka je NEJ!
Anonym 29.5. 22:14
Alice: No já sice bych babou být nechtěl, ale kdybych si měl vybírat, tak u mě vyhrává ta zrzulka.
Anonym 29.5. 11:53
Jsem asi povrchni ale vubec by mi nevadilo vypadat jako ty holky z 3BIT - ky. Muj sen je byt jako ta tmavovlasa.
Anonym 28.5. 22:48
Natalka: No holky vybrali fakt pěkné, to se musí nechat..Ale potkej si něco takového na ulici - to by zkolabovala doprava...
Anonym 28.5. 11:18
Rendička: tak to jsme na tom docelůa stejně!o plastice jsem také uvažovala, zvlášť teď co jsem přestala kojit to je docela bída :-( na tabletky moc nevěřím - kdyby to tak dobře fungovalo jak se píše v článku určitě by se spousta ženských řezat nenechalo :-( ty kočky ve spotu - no co k tomu říct - vybrali pěkný kousky....
Anonym 27.5. 0:20
No poprsí mají slečny pěkné, ale je pro tebe tak moc důležité?
Rendička 21.5. 13:50
Ahoj holky, tak kdyby se mi splnil sen mit takove poprsi jako holky v tomhle spotu, tak bych byla spokojena www.feel3.cz. Budu muset dal hledat zpusob, jak se k tomu dostat. Taky uz uvazuju o plastice.
jodej 10.4. 15:29
Teri: čauky , psala si že ta Zdena, která "propagovala" ten push-up za 6.500..jinak to stojí v anglii 27 eur(900Kc)
kdyz si to teda zjistila znamena to, ze ses informavala.Sla si do toho? Chtela bych po prvne neco vyzkouset,vis.
bbigger@sezanm.cz dyk kocko :-)
jodej 10.4. 15:23
holčina co říkáte na ten naturalpush-up....cte se to krasne ale 6.500Kc za nejsite pilulky(jelikoz, kazde jsme jina) to je trochu moc.Co říkáte ?
marteja 11.3. 19:47
holky,neznáte www adresu na podprsenky trochu dostupnější cenově?
Prsatka 1.3. 17:15
Pet: Jasně, taky mám 3 a jsem za ně ráda, nehrbím se, naopak je ukazuji světu jako přednost. Holky bez jsou chudáci. Na sport nosím sportovní podprdu a naučila jsem se hýbat tak, že je odpružuji a jde úúplně vše.
tonicka 12.1. 18:39
Mě docela pomohl Herbust. Koukněte na www.maxiprsa.wz.cz
Werulina 31.10. 18:37
Lipka:já vím,věřím ti,že při běhání to není příjemné.Ale zase možná by mi chvíli lichotilo,kdyby se někomu líbila má prsa.Já používám push-up podprsenky,ale v plavkách to není nic moc;(
Zase jsem přemášlela,že bych začala brát antikoncepci,po které se přibírá,ale zas nechci mít celulitidu,kterou mi předchozí HA udělala.
Werulina 31.10. 18:35
samuelka:já vím,děkuji za podporu.Já sice jím zdravě,a bojím se,abych díky te zdravé,nízkotučné stravě nepřišla i o to,co mám..o ty malá prsa;(
Anonym 29.10. 1:39
"Vážená redakce" značnou část mládí jsem strávila s prsama čtyřkama, resp 75D, takže vypadala, že na můj hrudník nepatří. Před poznámkami o silikonu, zejména od dam, jejichž partneři se ode mně nemohli odtrhnout pohledem mně bych tenkrát nejraději utekla. Ani teď si nedokážu představit, že bych na podobné poznámky cokoli odpovídala, ač jsem s přibývajícím věkem zjistila, že moje prsa vadí akorát mně osobně a existují i takoví podivní lidé, kterým se to líbí, nebo kteří mohou člověku závidět, že se pod jejich vahou celé dny hrbí, nemůže běhat, nemůže skákat, nemůže sehnat plavky a leckdy ani kostým...Bohužel, žádné tabletky natož přírodní, na vyfouknutí, ani nafouknutí prsou neexistují. Malá prsa lze aspoň zvětšit push-upkou, ale "zmenšovací" podprsenky je akorát rozplácnou po hrudníku.
Lipka 30.9. 16:13
Werulina: Jo a když běháš nebo cvičíš, tak je to strašný. Jen tě chci taky utěšit že já v patnácti vyšla osmičku a neměla jsem ani chloupek na těle, byla jsem totálně plochá a připadala si vedle spolužaček jako dítě. Už jsem to všechno dohnala. Jenže jak mi rychle prsa vyrostly, tak mi zespoda popraskaly,tak je musím pořád mazat a cvičit, aby to bylo dobré.
Lipka 30.9. 16:09
Werulina: Nic si z toho nedělej, já je mám zase velký a přála bych si menší. Je to strašný když ti není nic přes prsa
samuelka 29.9. 16:18
Werulina:Z toho si nic nedělej seš ještě mladá však oni dorostou...mě rosti aji po 25 roce tomu jsem tenkrát nemohla ani věřit a tet si kupuji 75C někdy aji D a stačí to...někdy když máš velký poprsý tak po tobě koukaj zase moc chlapi a to není zrovna dvakrát moc příjemný...
Werulina 17.9. 15:23
ahojky..je mi 15 a jsem strašně plochá..:
něco mám ale mám malá prsa a hrozně mě to deptá
KatkaM 29.8. 13:19
Ja bych zkusila nějaké pěkné spodní prádlo z tohoto eshopu:

LuxusniPradlo.cz
Anonym 24.7. 1:06
Natural Push up -Jen jsem vam chtela napsat,ze ta Zdena , ktera tady tak vyzdvihuje vyhodnost koupi zazracneho prostredku na zvetseni poprsi v Cechach za pouhych 6000 kc , tak na internetovem obchodu v anglii to stoji 27 euro...
Nova 22.7. 18:28

http://www.cocky-kontaktni.cz

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue, O2 Optix, SofLens,…

Nova 29.5. 22:07

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue…

Radúz 13.1. 13:52
Znám osobně kolegyni, které se zvětšilo poprsí po výrobku HERBUST Fakt jsem zíral!!!
buli 6.1. 12:58
Mám opacný problém,chtela bych mensí poprsí a neresit to plastikou,ale dobrou podprsenkou,poraadí mi nekdo svou zkusenost,jaký tip a znacku shánet?Pokud jsou ramínka pružná,je to na houby.Ahoj!
den-da 27.12. 18:38
Nigelka: Ahoj taky jsem si jí chtěla objednat ale teď nevím jak velikou a klavně kterou mají tam dva druhy jedna je spíše zvěčující a ta druhá jako podprda.Odepiš mi prosím jakou si měla a jak je to s tou velikostí.Popiš jak to "vipadá divně"třeba i foto.Mám normálně 75C.(Moc sami nedží) push-upka je super.Díky a ahoj Denda (e-mail:denisaneumannova@seznam.cz
Anonym 27.11. 16:05
Koupila jsem si tzv. neviditelnou podprsenku a myslím, že je vhodnější spíš pro menší prsa, protože jsem si musela koupit o číslo větší než je moje velikost a ještě to bylo málo, navíc když ta velikost nesedí nemá to ten push-up efekt a vipadá to tak nějak divně. Mám ji z TV product (299,-) ale nevím jestli by nebylo lepší dát raději víc peněz, protže se mi utrhlo zapínání a to jsem ji měla jen asi 5x na sobě. Jinak jsem byla spokojená.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si