Reklama:

Dokonalejší poprsí bez plastiky

Vážená redakce,

protože jsem pravidelnou čtenářkou Vašeho časopisu, zasílám svůj příspěvek, který by mohl být inspirací pro ostatní čtenářky.
Dlouhou dobu jsem trpěla pocitem nedokonalosti, protože moje prsa nepatřila zrovna mezi ideální. Po porodu mého syna, když se mi prsa vlivem kojení zvětšila, ale poté opět spadla na svou původní velikost, to bylo úplně k zešílení. Můj manžel sice tvrdil, že se mu stejně líbí ty menší, ale já pozorovala, že by mu více vyhovovala ta velikost kojících. Při jednom jeho návratu z pracovní cesty mi přivezl z Anglie zajímavý prostředek. Jmenoval se Natural Push-Up a jeho asi šedesáti dekové balení bylo určeno na tříměsíční užívání s dobou působení asi následujících dvanáct měsíců, ve kterých by se prsa měla sama zvětšit a zpevnit. I když jsem mu moc nedůvěřovala (a polykání pěti jednogramových tablet spolu s pomalu dvěma litry vody ráno a večer mi ze začátku nečinilo nijak zvláštní potěšení), překonala jsem to a dnes mu při každém pohledu do zrcadla děkuji, protože se moje prsa, a to sice až pět měsíců po ukončení pojídání pilulek, začala pěkně zvětšovat a zpevňovat, a podržte se, už taková zůstala. 
Chtěla jsem ještě jedno balení, ale protože cesta do Anglie již nebyla v dohlednu, poohlédli jsme se po tomto prostředku u nás a s překvapením jsme zjistili, že se u nás prodává pomalu za poloviční cenu včetně českých ověření a povolení. Hned jsem si objednala jedno balení, a i když jsem firmě, která po mně chtěla nejprve zálohu na polovinu ceny dodávky (asi 3 tisíce), moc nedůvěřovala, za měsíc jsem diskrétně zabalený preparát obdržela a už jej mám skoro snědený.
Dámy, všem, které máte podobný problém jako jsem měla já, toto řešení vřele doporučuji, je to mnohem pohodlnější, bezpečnější a hlavně levnější než plastika. Vždyň, co může být lepší, než se hrdě promenádovat s vypnutým hrudníkem a na otázku "Silikon?", odpovídat se zdviženou hlavou, "NE, M O J E !!" 

Bližší informace naleznete na www.naturalpushup.cz, telefon na mne, abyste si mohly ověřit, že si nevymýšlím, je 0605458926. Zdraví vás Zdena (28) Morava

PS: Tyto řádky nepíši jako reklamu této společnosti, ale protože vím, že podobný problém má u nás mnoho žen, chci se s nimi o moji zkušenost podělit a pomoci jim vyřešit tento problém.

vymazat Anonym 30.5.2007 18:57  1%    +  -

Kojot:
Souhlasím zrzečka je NEJ!

vymazat Anonym 29.5.2007 22:14  1%    +  -

Alice: No já sice bych babou být nechtěl, ale kdybych si měl vybírat, tak u mě vyhrává ta zrzulka.

vymazat Anonym 29.5.2007 11:53  1%    +  -

Jsem asi povrchni ale vubec by mi nevadilo vypadat jako ty holky z 3BIT - ky. Muj sen je byt jako ta tmavovlasa.

vymazat Anonym 28.5.2007 22:48  1%    +  -

Natalka: No holky vybrali fakt pěkné, to se musí nechat..Ale potkej si něco takového na ulici - to by zkolabovala doprava...

vymazat Anonym 28.5.2007 11:18  1%    +  -

Rendička: tak to jsme na tom docelůa stejně!o plastice jsem také uvažovala, zvlášť teď co jsem přestala kojit to je docela bída :-( na tabletky moc nevěřím - kdyby to tak dobře fungovalo jak se píše v článku určitě by se spousta ženských řezat nenechalo :-( ty kočky ve spotu - no co k tomu říct - vybrali pěkný kousky....

vymazat Anonym 27.5.2007 0:20  1%    +  -

No poprsí mají slečny pěkné, ale je pro tebe tak moc důležité?

reagovat vymazat Rendička 21.5.2007 13:50  5%    +  -

Ahoj holky, tak kdyby se mi splnil sen mit takove poprsi jako holky v tomhle spotu, tak bych byla spokojena www.feel3.cz. Budu muset dal hledat zpusob, jak se k tomu dostat. Taky uz uvazuju o plastice.

reagovat vymazat jodej 10.4.2007 15:29  5%    +  -

Teri: čauky , psala si že ta Zdena, která "propagovala" ten push-up za 6.500..jinak to stojí v anglii 27 eur(900Kc)
kdyz si to teda zjistila znamena to, ze ses informavala.Sla si do toho? Chtela bych po prvne neco vyzkouset,vis.
bbigger@sezanm.cz dyk kocko :-)

reagovat vymazat jodej 10.4.2007 15:23  5%    +  -

holčina co říkáte na ten naturalpush-up....cte se to krasne ale 6.500Kc za nejsite pilulky(jelikoz, kazde jsme jina) to je trochu moc.Co říkáte ?

reagovat vymazat marteja 11.3.2007 19:47  5%    +  -

holky,neznáte www adresu na podprsenky trochu dostupnější cenově?

reagovat vymazat Prsatka 1.3.2007 17:15  5%    +  -

Pet: Jasně, taky mám 3 a jsem za ně ráda, nehrbím se, naopak je ukazuji světu jako přednost. Holky bez jsou chudáci. Na sport nosím sportovní podprdu a naučila jsem se hýbat tak, že je odpružuji a jde úúplně vše.

reagovat vymazat tonicka 12.1.2007 18:39  5%    +  -

Mě docela pomohl Herbust. Koukněte na www.maxiprsa.wz.cz

reagovat vymazat Werulina 31.10.2006 18:37  13%    +  -

Lipka:já vím,věřím ti,že při běhání to není příjemné.Ale zase možná by mi chvíli lichotilo,kdyby se někomu líbila má prsa.Já používám push-up podprsenky,ale v plavkách to není nic moc;(
Zase jsem přemášlela,že bych začala brát antikoncepci,po které se přibírá,ale zas nechci mít celulitidu,kterou mi předchozí HA udělala.

reagovat vymazat Werulina 31.10.2006 18:35  13%    +  -

samuelka:já vím,děkuji za podporu.Já sice jím zdravě,a bojím se,abych díky te zdravé,nízkotučné stravě nepřišla i o to,co mám..o ty malá prsa;(

vymazat Anonym 29.10.2006 1:39  1%    +  -

"Vážená redakce" značnou část mládí jsem strávila s prsama čtyřkama, resp 75D, takže vypadala, že na můj hrudník nepatří. Před poznámkami o silikonu, zejména od dam, jejichž partneři se ode mně nemohli odtrhnout pohledem mně bych tenkrát nejraději utekla. Ani teď si nedokážu představit, že bych na podobné poznámky cokoli odpovídala, ač jsem s přibývajícím věkem zjistila, že moje prsa vadí akorát mně osobně a existují i takoví podivní lidé, kterým se to líbí, nebo kteří mohou člověku závidět, že se pod jejich vahou celé dny hrbí, nemůže běhat, nemůže skákat, nemůže sehnat plavky a leckdy ani kostým...Bohužel, žádné tabletky natož přírodní, na vyfouknutí, ani nafouknutí prsou neexistují. Malá prsa lze aspoň zvětšit push-upkou, ale "zmenšovací" podprsenky je akorát rozplácnou po hrudníku.

reagovat vymazat Lipka 30.9.2006 16:13  5%    +  -

Werulina: Jo a když běháš nebo cvičíš, tak je to strašný. Jen tě chci taky utěšit že já v patnácti vyšla osmičku a neměla jsem ani chloupek na těle, byla jsem totálně plochá a připadala si vedle spolužaček jako dítě. Už jsem to všechno dohnala. Jenže jak mi rychle prsa vyrostly, tak mi zespoda popraskaly,tak je musím pořád mazat a cvičit, aby to bylo dobré.

reagovat vymazat Lipka 30.9.2006 16:09  5%    +  -

Werulina: Nic si z toho nedělej, já je mám zase velký a přála bych si menší. Je to strašný když ti není nic přes prsa

reagovat vymazat samuelka 29.9.2006 16:18  13%    +  -

Werulina:Z toho si nic nedělej seš ještě mladá však oni dorostou...mě rosti aji po 25 roce tomu jsem tenkrát nemohla ani věřit a tet si kupuji 75C někdy aji D a stačí to...někdy když máš velký poprsý tak po tobě koukaj zase moc chlapi a to není zrovna dvakrát moc příjemný...

reagovat vymazat Werulina 17.9.2006 15:23  13%    +  -

ahojky..je mi 15 a jsem strašně plochá..:
něco mám ale mám malá prsa a hrozně mě to deptá

reagovat vymazat KatkaM 29.8.2006 13:19  5%    +  -

Ja bych zkusila nějaké pěkné spodní prádlo z tohoto eshopu:

LuxusniPradlo.cz

vymazat Anonym 24.7.2006 1:06  1%    +  -

Natural Push up -Jen jsem vam chtela napsat,ze ta Zdena , ktera tady tak vyzdvihuje vyhodnost koupi zazracneho prostredku na zvetseni poprsi v Cechach za pouhych 6000 kc , tak na internetovem obchodu v anglii to stoji 27 euro...

reagovat vymazat Nova 22.7.2006 18:28  5%    +  -

http://www.cocky-kontaktni.cz

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue, O2 Optix, SofLens,…

reagovat vymazat Nova 29.5.2006 22:07  5%    +  -

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue…

reagovat vymazat Radúz 13.1.2006 13:52  5%    +  -

Znám osobně kolegyni, které se zvětšilo poprsí po výrobku HERBUST Fakt jsem zíral!!!

reagovat vymazat buli 6.1.2006 12:58  5%    +  -

Mám opacný problém,chtela bych mensí poprsí a neresit to plastikou,ale dobrou podprsenkou,poraadí mi nekdo svou zkusenost,jaký tip a znacku shánet?Pokud jsou ramínka pružná,je to na houby.Ahoj!

reagovat vymazat den-da 27.12.2005 18:38  5%    +  -

Nigelka: Ahoj taky jsem si jí chtěla objednat ale teď nevím jak velikou a klavně kterou mají tam dva druhy jedna je spíše zvěčující a ta druhá jako podprda.Odepiš mi prosím jakou si měla a jak je to s tou velikostí.Popiš jak to "vipadá divně"třeba i foto.Mám normálně 75C.(Moc sami nedží) push-upka je super.Díky a ahoj Denda (e-mail:denisaneumannova@seznam.cz

vymazat Anonym 27.11.2005 16:05  1%    +  -

Koupila jsem si tzv. neviditelnou podprsenku a myslím, že je vhodnější spíš pro menší prsa, protože jsem si musela koupit o číslo větší než je moje velikost a ještě to bylo málo, navíc když ta velikost nesedí nemá to ten push-up efekt a vipadá to tak nějak divně. Mám ji z TV product (299,-) ale nevím jestli by nebylo lepší dát raději víc peněz, protže se mi utrhlo zapínání a to jsem ji měla jen asi 5x na sobě. Jinak jsem byla spokojená.

reagovat vymazat B-v.a.l.i.n.a 15.10.2005 22:30  5%    +  -

Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s těma podprsenkama co se jenom nasadí na prsa sepnou a hotovo. Bez ramínek bez pásku na zádech. víte co myslím?

reagovat vymazat doki 12.9.2005 19:42  5%    +  -

Didi nevím jestli ti došel můj vzkaz, ale prsa i boky máš opravdu akorát, tak nic nevymýšlej.Chlapi tě budou vždycky chtít takovou jaká jsi a ne nějakou Dolly B.

vymazat Anonym 9.9.2005 10:10  1%    +  -

Potřebuju velikou radu. Mám malé poprsí a chci už to konečně nějak změnit. Všechny píšete, že už máte nějaké zkušenosti s přípravky na prsa, a proto žádám o radu, který přípravek je teda vlastně účinný a zaručeně zvětšuje poprsí. Prosím všechny, které mi mohou pomoci, aby mi odepsali.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Datum vydání: 19.3.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední Poslední
Anonym 30.5. 18:57
Kojot:
Souhlasím zrzečka je NEJ!
Anonym 29.5. 22:14
Alice: No já sice bych babou být nechtěl, ale kdybych si měl vybírat, tak u mě vyhrává ta zrzulka.
Anonym 29.5. 11:53
Jsem asi povrchni ale vubec by mi nevadilo vypadat jako ty holky z 3BIT - ky. Muj sen je byt jako ta tmavovlasa.
Anonym 28.5. 22:48
Natalka: No holky vybrali fakt pěkné, to se musí nechat..Ale potkej si něco takového na ulici - to by zkolabovala doprava...
Anonym 28.5. 11:18
Rendička: tak to jsme na tom docelůa stejně!o plastice jsem také uvažovala, zvlášť teď co jsem přestala kojit to je docela bída :-( na tabletky moc nevěřím - kdyby to tak dobře fungovalo jak se píše v článku určitě by se spousta ženských řezat nenechalo :-( ty kočky ve spotu - no co k tomu říct - vybrali pěkný kousky....
Anonym 27.5. 0:20
No poprsí mají slečny pěkné, ale je pro tebe tak moc důležité?
Rendička 21.5. 13:50
Ahoj holky, tak kdyby se mi splnil sen mit takove poprsi jako holky v tomhle spotu, tak bych byla spokojena www.feel3.cz. Budu muset dal hledat zpusob, jak se k tomu dostat. Taky uz uvazuju o plastice.
jodej 10.4. 15:29
Teri: čauky , psala si že ta Zdena, která "propagovala" ten push-up za 6.500..jinak to stojí v anglii 27 eur(900Kc)
kdyz si to teda zjistila znamena to, ze ses informavala.Sla si do toho? Chtela bych po prvne neco vyzkouset,vis.
bbigger@sezanm.cz dyk kocko :-)
jodej 10.4. 15:23
holčina co říkáte na ten naturalpush-up....cte se to krasne ale 6.500Kc za nejsite pilulky(jelikoz, kazde jsme jina) to je trochu moc.Co říkáte ?
marteja 11.3. 19:47
holky,neznáte www adresu na podprsenky trochu dostupnější cenově?
Prsatka 1.3. 17:15
Pet: Jasně, taky mám 3 a jsem za ně ráda, nehrbím se, naopak je ukazuji světu jako přednost. Holky bez jsou chudáci. Na sport nosím sportovní podprdu a naučila jsem se hýbat tak, že je odpružuji a jde úúplně vše.
tonicka 12.1. 18:39
Mě docela pomohl Herbust. Koukněte na www.maxiprsa.wz.cz
Werulina 31.10. 18:37
Lipka:já vím,věřím ti,že při běhání to není příjemné.Ale zase možná by mi chvíli lichotilo,kdyby se někomu líbila má prsa.Já používám push-up podprsenky,ale v plavkách to není nic moc;(
Zase jsem přemášlela,že bych začala brát antikoncepci,po které se přibírá,ale zas nechci mít celulitidu,kterou mi předchozí HA udělala.
Werulina 31.10. 18:35
samuelka:já vím,děkuji za podporu.Já sice jím zdravě,a bojím se,abych díky te zdravé,nízkotučné stravě nepřišla i o to,co mám..o ty malá prsa;(
Anonym 29.10. 1:39
"Vážená redakce" značnou část mládí jsem strávila s prsama čtyřkama, resp 75D, takže vypadala, že na můj hrudník nepatří. Před poznámkami o silikonu, zejména od dam, jejichž partneři se ode mně nemohli odtrhnout pohledem mně bych tenkrát nejraději utekla. Ani teď si nedokážu představit, že bych na podobné poznámky cokoli odpovídala, ač jsem s přibývajícím věkem zjistila, že moje prsa vadí akorát mně osobně a existují i takoví podivní lidé, kterým se to líbí, nebo kteří mohou člověku závidět, že se pod jejich vahou celé dny hrbí, nemůže běhat, nemůže skákat, nemůže sehnat plavky a leckdy ani kostým...Bohužel, žádné tabletky natož přírodní, na vyfouknutí, ani nafouknutí prsou neexistují. Malá prsa lze aspoň zvětšit push-upkou, ale "zmenšovací" podprsenky je akorát rozplácnou po hrudníku.
Lipka 30.9. 16:13
Werulina: Jo a když běháš nebo cvičíš, tak je to strašný. Jen tě chci taky utěšit že já v patnácti vyšla osmičku a neměla jsem ani chloupek na těle, byla jsem totálně plochá a připadala si vedle spolužaček jako dítě. Už jsem to všechno dohnala. Jenže jak mi rychle prsa vyrostly, tak mi zespoda popraskaly,tak je musím pořád mazat a cvičit, aby to bylo dobré.
Lipka 30.9. 16:09
Werulina: Nic si z toho nedělej, já je mám zase velký a přála bych si menší. Je to strašný když ti není nic přes prsa
samuelka 29.9. 16:18
Werulina:Z toho si nic nedělej seš ještě mladá však oni dorostou...mě rosti aji po 25 roce tomu jsem tenkrát nemohla ani věřit a tet si kupuji 75C někdy aji D a stačí to...někdy když máš velký poprsý tak po tobě koukaj zase moc chlapi a to není zrovna dvakrát moc příjemný...
Werulina 17.9. 15:23
ahojky..je mi 15 a jsem strašně plochá..:
něco mám ale mám malá prsa a hrozně mě to deptá
KatkaM 29.8. 13:19
Ja bych zkusila nějaké pěkné spodní prádlo z tohoto eshopu:

LuxusniPradlo.cz
Anonym 24.7. 1:06
Natural Push up -Jen jsem vam chtela napsat,ze ta Zdena , ktera tady tak vyzdvihuje vyhodnost koupi zazracneho prostredku na zvetseni poprsi v Cechach za pouhych 6000 kc , tak na internetovem obchodu v anglii to stoji 27 euro...
Nova 22.7. 18:28

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue, O2 Optix, SofLens,…

Nova 29.5. 22:07

Nejlevnější kontaktní čočky od předních výrobců v krátkých dodacích lhůtách. Naprosto identické kontaktní čočky s těmi, které kupujete v optikách. Nakupujte přes Internet a ušetřete čas i peníze. Nabízíme Acuvue Advance, Acuvue 2, Surevue…

Radúz 13.1. 13:52
Znám osobně kolegyni, které se zvětšilo poprsí po výrobku HERBUST Fakt jsem zíral!!!
buli 6.1. 12:58
Mám opacný problém,chtela bych mensí poprsí a neresit to plastikou,ale dobrou podprsenkou,poraadí mi nekdo svou zkusenost,jaký tip a znacku shánet?Pokud jsou ramínka pružná,je to na houby.Ahoj!
den-da 27.12. 18:38
Nigelka: Ahoj taky jsem si jí chtěla objednat ale teď nevím jak velikou a klavně kterou mají tam dva druhy jedna je spíše zvěčující a ta druhá jako podprda.Odepiš mi prosím jakou si měla a jak je to s tou velikostí.Popiš jak to "vipadá divně"třeba i foto.Mám normálně 75C.(Moc sami nedží) push-upka je super.Díky a ahoj Denda (e-mail:denisaneumannova@seznam.cz
Anonym 27.11. 16:05
Koupila jsem si tzv. neviditelnou podprsenku a myslím, že je vhodnější spíš pro menší prsa, protože jsem si musela koupit o číslo větší než je moje velikost a ještě to bylo málo, navíc když ta velikost nesedí nemá to ten push-up efekt a vipadá to tak nějak divně. Mám ji z TV product (299,-) ale nevím jestli by nebylo lepší dát raději víc peněz, protže se mi utrhlo zapínání a to jsem ji měla jen asi 5x na sobě. Jinak jsem byla spokojená.
B-v.a.l.i.n.a 15.10. 22:30
Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s těma podprsenkama co se jenom nasadí na prsa sepnou a hotovo. Bez ramínek bez pásku na zádech. víte co myslím?
doki 12.9. 19:42
Didi nevím jestli ti došel můj vzkaz, ale prsa i boky máš opravdu akorát, tak nic nevymýšlej.Chlapi tě budou vždycky chtít takovou jaká jsi a ne nějakou Dolly B.
Anonym 9.9. 10:10
Potřebuju velikou radu. Mám malé poprsí a chci už to konečně nějak změnit. Všechny píšete, že už máte nějaké zkušenosti s přípravky na prsa, a proto žádám o radu, který přípravek je teda vlastně účinný a zaručeně zvětšuje poprsí. Prosím všechny, které mi mohou pomoci, aby mi odepsali.
EvaB 2.9. 11:58
Neveřila jsem tomu, ale bez úplně bezvadně se mi osvědčil od Avonu:Firm-Sculpt (tuším snad je to řada A.Solution nebo něco podobného,a to jsem k podobným výrobkům dost skeptická a avon zrovna nemiluju... )nicméně po dvou měsích večerní aplikace mám poprsí o číslo větší,navíc vůbec hezčí na pohled i na dotek atd.což myslím za 160kč docela ujde:-) Mějte se hezky
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si