OKNA FINSTRAL ....

Brali jste někdo od tohoto výrobce okna? At už plastová nebo plast-hliník to je jedno....sháním nějaké informace je hodně firem které tahle okna dodávají -nebo spíš montují jelikož jsou to okna vyráběna v německu ..... uvítám každý postřeh nebo názor jak se vám spolupracovalo s dodavatelskou firmou ...
11.12.2009

Diskusi založil(a) 11.12.2009 Violka1

reagovat Violka1 22.1.2010 20:16  36%    +  -

tak jen informativně,okna jsou ve výrobě nakonec přeci jenom od jiné firmy než Finstral-je to konkurenční firma Finstralu ale ceny mají nižší což u nás v hliníku dělá hodně v celkové ceně takže s etěším až budou na domečku ....pak dám foto a info o firmě pokud bude mít někdo zájem

reagovat Violka1 29.12.2009 10:05  44%    +  -

hvezdicka: a máte jaká? plastová,kombinace plast-hliník a nebo jenom hliník..... víš co já potřebuju hlavně vědět ? máme 3m fr. okno kterým s ebude chodit na terasu a tohle okno bude napul - jedna pulka posuvná bezbariérová a právě o tohle okno mi nejvíce jde-jelikož tahle firmě má tyhle okna uplně v rovině s podlahou žádný překračování schodu ani rantlíku a hledám zkušenosti s provozem ,některá firmě nám tvrdí že při sněhu a tání nám můžou zamrzat ty kartáčky který jsou dole v mechanizmu lišty když otevřem že je utrhneme ,vím že každá firma si hájí svý,argumentuju tím že i kdyby tomu tak bylo v zimě nebudeme přeci na terasu chodit maximálně odhrnout sníh a to těmihle dveřmi asi těžko ,nebudu mít přeci koště uvnitř ale někde v garáži takže to stejně obejdu venkem....

reagovat hvezdicka 29.12.2009 9:42  5%    +  -

ahojky,
my jsme dali ted pred vanocemi okna od Finstral a jsou suprovni a moc hezka!Jestli mas jeste nejake otazecky,tak pisni pà

reagovat Ety 18.12.2009 16:24  100%    +  -

Violka1: kuchyň se přiznám není můj styl, ale ta chodba i když je hodně moderní, tak působí dobře

reagovat Violka1 16.12.2009 9:49  73%    +  -

já mám ráda hoooodně moderní věci a hlavně žádný zbytečnosti na prach ale přitom aby interiér pusobil jako ,,domov"

reagovat Violka1 16.12.2009 9:48  73%    +  -

Ety: jsem ve fázi stavby a mám tam svuj návrh kuchyně ,fotka žaluzií je fotka našich známých - tyhle žaluzie máme objednány a zjištuju tady na dámě pokud je někdo, má jaká je spokojenost...naši známí si je nemužou vynachválit a vstupní chodba je přesná kopie naší ..... stavíme hodně prosluněný domeček kde budou velká rohová okna právě od firmy Finstral proto tahle diskuze ...

reagovat Ety 16.12.2009 0:37  93%    +  -

Violka1: ahojky, koukla jsem ti do galerky a....to jsou jen ilustrační fotky z netu nebo to jsou fotky z tvého domečku?

reagovat Violka1 14.12.2009 20:22  57%    +  -

muže prosím prozradit firmu která vám okna dodávala ? máme firmu z Uh.Brodu ale my potřebujeme okna na velký plochy tudíž pravdpodobně hliníková což je závratná cena .... máme obavy z případné reklamace do budoucna -co Vám řekli jak je to s reklamacemi kdyby firma která vám okna oddala skončila? Nám řekli že kterákoliv firma jiná břebírá reklamace -jenom to musí být firma která dodává právě okna Finstral - je to tak ?

reagovat Biblinka 14.12.2009 15:24  29%    +  -

Ahoj....my máme okna plastová od firmy Finstral....spokojení jsme, máme je ale zatím od loňského léta, s provedením práce jsme taky spokojení

dost jsme tenkrát porovnávali a cena není o moc vyšší, než levná okna z recyklátu

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: OKNA FINSTRAL ....
Diskusi založil(a): Violka1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si