Sport v Brně

Ahojda, chodím v Brně na VŠ a pořád se chystám, že začnu sportovat...kam chodíte v Brně cvičit vy?
5.1.2010

Diskusi založil(a) 5.1.2010 AlexandraW

reagovat Verda2L 20.11.2017 13:36  5%    +  -

Ahoj holky, hledám tady inspiraci, kam jít v Brně cvičit?? ěhat už se v té zimě moc nedá, tak bych ráda někam do tepla. Nedoporučili byste mi něco? Chtěla bych zkusit fitbox, nebo nějaký kruhový trénink...

reagovat Petruus 17.3.2016 13:48  5%    +  -

Já si říkám, že bych zkusila hrát tenis. Koukám na něho ráda a myslím, že by mě to mohlo bavit. Nechodíte někdo v Brně? A kam případně?

reagovat Zinuska 6.5.2015 14:08  5%    +  -

Holky, která z vás tu psala o tom aqua aerobiku?? Chtěla bych to taky zkusit, kam chodíte?

reagovat kulisek007 15.4.2015 18:44  5%    +  -

Doporučíte mi prosím, kam nejlíp chodit v Brně na power jógu? Díky moc:)

reagovat Andulla 15.4.2015 10:57  5%    +  -

Sstajda: V internationalu mají pilates lekce? To jsem vůbec netušila :-O Pořád hledám pilates někde v Brně, kde ho je sice dost, ale jakmile je to trochu z ruky, nechce se mi tam jezdit a hned se mám na co vymlouvat :D takže international by mohla být moje spása :D páč bydlím kousek, takže vymlouvat se nebude nač :D

reagovat Sstajda 14.4.2015 10:10  5%    +  -

Já bydlím prakticky vedle Podnebí, takže jsem hledala něco v okolí. Nebavilo by mě jezdit přes celé brno do nějaké posilovny. Takže jsem byla mile překvapená, že v internacionalu, který mám pár kroků od bytu je fitnesscentrum, včetně různých posilovacích lekcí, trx a nebo že jsou tam sauny a vířivka. Zatím střídám pilates a bosu a nově se chystám na kruhový trénink, tak snad ho přežiju. Koukala jsem na pár videí, jak to vlastnš probíhá a vypadá to, že to bude náročné :) Ale tak plavková sezóna se blíží, tak to chce trochu doladit

reagovat pejed 28.12.2014 21:24  5%    +  -

mamča12: jsem ještě spíše začátečník, před tím sem žádnou jogu nedělala, chvilku jsem si zvykala, ale zvládla jsem to, chodím teď pravidelně cvičit když mám čas. Dárkový poukazy možná když by permice dávaly do nějaké hezké obálky ale nic jinýho asi. Tn balkan v brne je kde? Do brna dojizdim do skoly, pro kolik je to lidi?

reagovat mamča12 11.11.2014 11:01  5%    +  -

pastelka543: Janě je 17, baví ji tancování, takže by s tím teplem u hot jógy neměla mít problém. Přijde mi zdravější pro tělo než ta létající a ne, naštěstí nekouří. Prodávají tam i dárkové poukazy v tom centru Balkán?

reagovat pastelka543 26.10.2014 11:56  5%    +  -

mamča12: KOlik jí je? Já mám v Brně vyzkoušený studio v Balkáně hotcityyoga.cz. Ale pozor, cvičí se ve 42stupnovym vedru, chvilku u toho trvá než si na to člověk zvykne, aby moh v klidu cvičit. Rozhodně jestli kouří, tak si tím asi trochu deroxikuje tělo. Nebo ať zkusí létající jogu. U ní taky pozor ať z té zavěsné síťky nějak nepadne.

reagovat mamča12 9.10.2014 11:34  5%    +  -

Zdravím Vás, máte v Brně vyzkoušenou nějaký styl jógy? Chtěla bych dceři na narozeniny sehnat pernamentku na jógu, rozhodla se aktivně cvičit a jóga by ji zajímala. Mockrát děkuji za typy

reagovat MalaAda 8.9.2014 14:16  5%    +  -

Zinuska: to ani nevím, že takové aktivity mají :D ale začala jsem chodit na aquaaerobic a je to fakt paráda :)

reagovat Zinuska 3.9.2014 11:54  5%    +  -

Holky, když mluvíte o zone4you, absolvovala jste některá ty outdoorové aktivity? Je tam ranní běhání, zajímá mě, jak moc je to náročné...

reagovat Petruus 5.8.2014 16:07  5%    +  -

MalaAda: tak tak, 3 měsíce členství zdarma můžeme vyhrát, taky makám :)

reagovat MalaAda 15.7.2014 16:52  5%    +  -

Kika80: Jo tohle už jsme bohužel prošvihly, ale zjistila jsem díky kamarádce, že tu soutěž nepořádají jen pro lidi mimo Z4Y, ale i pro členy fitka, takže ona je teďka v 8 týdenním programu a maká jak o život, nemají sice tak velkou výhru jako vyhlašovali v rádiu, ale jako motivačka si myslím, že je to fajn, hele www.zone4you.cz/s-nami-hubne-brno

reagovat Kika80 9.6.2014 16:43  5%    +  -

Kika80: Tak to určitě souhlasím :) ale musím říci, že alespoň v mém okolí se to s tím sportováním zlepšuje čím dál více :) raději než sedět v hospodě si jdou lidé třeba zahrát squash, badminton a tak :)

reagovat Kika80 13.5.2014 14:54  5%    +  -

MalaAda: taky jsem o té soutěži slyšela, ale nepřihlašovala jsem se tam a už je aji pozdě těch 7 nebo 9 lidí nebylo kolik to bylo už mají vybraných a už na sobě makají :) ale i tak je to dobrá věc, čím více lidí bude sportovat tím lépe a pokud k tomu napomohou takovéto akce, tak jen dobře :)

reagovat MalaAda 21.4.2014 17:11  5%    +  -

Kika80: do zone4you jsem chodila, ale pak jsem to kvůli práci musela vypustit..ale jak jsem teďka slyšela zase o té akci, kterou má fitko společně s kisshády http://www.kisshady.cz/souteze/s-nami-hubne-brno-935.html a řekla jsem si, že se přihlásím, po roce nic nedělání už jsem zase trošku nakynula, tak třeba mě vyberou mezi těch 9 šťastlivců, ikdyby nevyhrát pernamentku zdarma, cvičit pod dohledem trenéra a zdarma by pro mě byla taky výhra :)

reagovat Formulka 20.2.2014 15:38  1%    +  -

Ahoj holky, obracím se na vás s nabídkou chození do fitka. Chodím do klubu Startrec a jsem tam fakt spokojená, ale budu se stěhovat z Brna a proto hledám někoho, na koho bych mohla přepsat členství, které mám až do září. Koukněte na jejich stránky. Zákazníky si fakt hýčkají. Je tam sauna, vířivka, pára, možnost masáží, v šatně zamykatelné skříňky, kosmetika (sprcháč, šampon, tělové mléko, čistící vody na obličej) k dispozici volně. Cvičit můžete sami v cardio zóně, ve funkční zoně na posilovacích strojích nebo jsou tam místnosti pro spinning a pro lekce s cvičitelkou (zumba, zdravá záda, pevné břicho, bodyforming, bosu, atd.). Při vstupu dostanete čistý ručník. Při jedné návštěvě tam můžete být jakkoli dlouho. S personálem se můžete zaměřit na jídelníček, cvičební plán přímo pro vás, aby byly výsledky, co nejdříve patrné. Cvičit můžete už od brzkého rána (před školou, prací). Jestli vás to zaujalo, nebo víte o někom, koho by to zajímat mohlo, budu ráda, když se ozvete. :))) PS: pohlídají tam i děti

reagovat Kika80 4.10.2013 20:48  5%    +  -

Ahoj dámy, já chodím cvičit už pekelně dlouho do zone4you (zone4you.cz)v Kr. Poli, prvně jsem tam byla jen s kamoškou na squashi a když jsem si to tam obhlídla, tak jsem pořídila klubovku a chodím pravidelně na spinnink a do wellness a jednou za měsíc masáž :)

reagovat Pavlína 16.8.2013 11:54  1%    +  -

To je super, jen tak dál, at máš pevnou vůli ;)

reagovat Lenulka 15.8.2013 11:50  1%    +  -

Taky jsem měla pěkného :)
Diagnostuku mám taky za sebou a stravu jsme taky řešili, tak se snažim z jídelníčku vyházet co nemám jest a zařadit co bych měla

reagovat Pavlína 12.8.2013 10:26  1%    +  -

Lenulka:
Tak super!! To pomůže do začátku hoodně ;-)
Ja jsme taky měla, takového pěkného a šikovného trenéra :))
A byla jsi i na diagnostice? A stravu se nějak snažíš změnit?

reagovat Lenulka 19.7.2013 11:02  1%    +  -

Tak už tam 2 měsíce chodím, hrozně se mi tam líbí. Mají to tam pěkné, takže se tam i těším. Ze začátku jsme měla u sebe trenéra, moc mi to pomohlo. Doporučuji

reagovat Eva 15.7.2013 11:46  1%    +  -

Karamelka:
Ahoj, taky tam chodím. A začínala jsem také s trenérem. Měla jsem takového moc pěkného mladého trenéra :-)
Byl hrozně vpohodě, změřil mě na tom přístroji, pak jsme rozebrali kolik vážím, kolik mám v sobě tuku, vody, a co by chtělo třeba ubrat a co je ok. Pak jsme rozebrali stravu, a poradil co vyřadit, a co naopak zařadit...týden jsem si zkoušela psát co normálně jím a potom mi to pomohl upravit. No a pak ukázal jak se správně cvičí, jaké cviky jsou na hubnutí atd. Určitě pro neznalé doporučuji. A i pro ty, co chtějí něco shodit nebo jen tak pro zdraví.

reagovat myrtla 27.6.2013 16:15  5%    +  -

Já jsem objevila v KrPoli Ventro centrum, kousíček od zastávky červinkova. Mají hodně osobní přístup, poradí a můžu jen doporučit.

reagovat Maruška 6.6.2013 12:13  1%    +  -

Pavlína: Poradí ti jak se stravovat. To jo.
Já jsem tam taky začala chodit, je to asi 3 měsíce. Hrozně se mi tam líbí, kdybych měla víc času, jsem tam každý den :)

reagovat Lenka Vaňková 4.5.2013 14:53  1%    +  -

Zdarma prenecham 2 clenstvi do zone4you, mesicne za 1 clenstvi 1500 kc. Neomezene posilovna, salove lekce,solarium, bazen, vyrivka, wellnes. Rucniky i prosteradla v cene, slevy na masaze, squash, osobniho trenera. Zdarma po prepisu inbody vysetreni a 1 lekce s trenerem.

reagovat Magda266 28.4.2013 10:46  5%    +  -

Ahoj můžu dopor. web http://www.cviceni.tode.cz/ kde jsem se dozvěděla mnoho inspirativních článků jak o cvičení tak o hubnutí i kráse

reagovat Zinča 15.4.2013 12:41  1%    +  -

Poradí ti tam i se stravou, upraví jídelníček, prakticky všechno, at chceš zhubnout, nebo si udržet váhu, nebo chceš jíst zdravě. Mají i ten přístroj In body, který ti změří kolik máš v sobě, tuků, vody atd. Můžeš chodit na konzultace k nim a oni ti budou radit co a jak.

reagovat Pavlína 22.3.2013 11:09  1%    +  -

Karamelka:
Já myslím, že dělají i jídelníček. Však se tam zajed podívat a oni ti vše řeknou nebo tam můžeš zavolat.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Sport v Brně
Diskusi založil(a): AlexandraW
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si