vibrační řasenka+ rasenka pro brylate

Proč ano? Proč ne?
Pokud ano, tak kterou? Firma + konkrétní nazev.
atd.

Event. exituje nejaka dobra rasenka pod bryle do dalky? :-))
9.1.2010

Diskusi založil(a) 9.1.2010 lujdyna

reagovat nekdo 16.5.2011 14:54  1%    +  -

Mám také brýle nechápu, co se tak divíte? Také hledám správnou řasenku pod brýle. Nnení to lehké,protože mám dlouhé řasy a po nanesení řasenky se mi brýle špiní černě o řasy a také to není příjemné. UŽ TO CHÁPETE???

reagovat sestrajulia 10.7.2010 22:59  5%    +  -

Ahoj, řekla bych, že pisatelka měla na mysli tohle: dalekozrakým brýle oči zvětší a krátkozrakým zmenší - můj případ.Takže líčení pro krátkozraké je možná trochu jiné.Takže i řasenka je za brýlemi více či méně výrazná.
Ale jak říkám-je to můj názor,třeba to pisatelka tak nemyslela, jen tohle bylo jako první, co mně po přečtení napadlo.
Tak hezký večer všem!

reagovat mitternacht 27.1.2010 16:55  29%    +  -

lujdyna: Jistě, pod brýle se člověk musí nalíčit, ale já poněkud nechápu tvůj dotaz na řasenku pod brýle do dálky - copak on je nějaký rozdíl mezi řasenkou, kterou člověk nosí bez brýlí a řasenkou, kterou člověk nosí pod brýle? Copak brýle to nějak ovlivní? Jen potřebuješ zvýraznit oči = použít jakoukoli vyhovující řasenku a hotovo...já nevím, třeba jsem původní dotaz jen nepochopila nebo co...

reagovat lujdyna 17.1.2010 20:19  9%    +  -

mitternacht: Na druhy strane je pravda, ze je muzes zvyraznit brylemi....
:-))

reagovat lujdyna 17.1.2010 20:18  9%    +  -

mitternacht: Jo, s rasenkou pod bryle to myslim vazne. Myslim si, ze kazdy, tj. i my tmavovlasky, kdo nosi bryle, ma trochu min vyrazne oci. Nebo ne? Je mozny, ze se pletu....

reagovat Nena 12.1.2010 18:09  100%    +  -

A jak jsem psala,k ničemu moc to není,já ji koupila v pohnutí smyslů a většinou tu baterii nezapínám a maluju se bez vibrací.

reagovat Nena 12.1.2010 18:08  100%    +  -

Fantina: Takhle vypadá,normálně,ten zlatavý kroužek na konci,je právě ta baterka.

reagovat Nena 12.1.2010 18:05  100%    +  -

Fantina: Běžně se prodává Maybelline,na konci té části s kartáčkem,prostě ve vršku je malá baterie s pdidi čudlíkem,který se mačká a řasenka se jemně chvěje,koukni někde v drogerce,jak to vypadá.

reagovat Blabla* 12.1.2010 13:36  51%    +  -

Topka:

reagovat Mata69 12.1.2010 7:34  100%    +  -

Fantina: třeba je víceúčelová!

reagovat Topka 11.1.2010 22:05  100%    +  -

Fantina: orgasmus očí?

reagovat Fantina 11.1.2010 21:45  9%    +  -

Já vibrační řasenku neznám vůbec a ani mi není jasný, proč by měla vibrovat, co to způsobuje?

reagovat Nena 11.1.2010 15:23  100%    +  -

Mám vyzkoušenou vibrující řasenku Lancome a vlastním vibrující Maybelline.Přiznávám,že ty vibrace jsem nepochopila,že bych se s tím kvalitněji nalíčila nebo,že by to dělalo nějaké zvláštní efekty,to jsem nepostřehla a mám pocit,že vibruje ta zadní část,kde je uložená baterie,nikoliv spirála s barvivem samotná a většinou to ani nezapínám a maluju se bez vibrací,protože pak můžu řasenku otáčet podle potřeby,což,když se mačká baterka,aby to kmitalo,nejde.Navíc tu Maybellinku musím otírat do ubrousku,nabere se na ni mnoho barviva a já nesnáším slepené muří řasy,musím mít každou řasu zvlášť,ale to už vyloženě moje úchylka,řasenka za tohle nemůže.Takže podle mne jsou vibrace akorát reklamní trik,s řasenkou pod brýle to nevím,anžto brýle nenosím.

reagovat Mata69 11.1.2010 12:24  100%    +  -

O vibrační řasence jsem ještě neslyšela....
a jinak nosím brýle na dálku a nijak necítím potřebu shánět nějakou spešl řasenku - řasy si líčím prostě "normální" řasenkou. Dotazu zcela nerozumím.

reagovat mitternacht 11.1.2010 10:47  21%    +  -

Promiň, ale s tou řasenkou pod brýle na dálku to myslíš vážně?!

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: vibrační řasenka+ rasenka pro brylate
Diskusi založil(a): lujdyna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si