Věci pro děti, látky, šití

30.1.2010

Diskusi založil(a) 30.1.2010 superjehla

Nové látky pro děti

Na našem eshopu máme nové látky pro děti, nakoukněte.

superjehla 17.12.2011 17:18

Letní slevy na MMB

Letní slevy látek na MMB - kuk sem
Pro všechny kdo hodně šijí a uživí větší množství látek, také množstevní sleva v albu - Tady po 10m.

superjehla 20.8.2011 0:05

E-shop

Látky Gábinka.cz

superjehla 31.1.2010 23:16

reagovat Dashav 4.7.2014 8:10  23%    +  -

ahoj holky tak pridavam trochu do mlyna došila jse mset pro švagrovou

2i - image hosting zdarma

reagovat mercedeska7 14.4.2014 22:13  97%    +  -

ahoj holky - nutně potřebuji zachránit jedné holčině život - potřebuje nutně Burdy
Já ji zítra posílám 6 ks a tyto ještě chybí:
1989 - 3,5,6,8,9,10
1991 - 1,2,3,6
1993 - 2,4,7,8,9,10,12
1994 - 6
Musí v nich být celá střihová příloha a zaplatí co si řeknete a včera bylo pozdě - prosím pokuste se podívat.Pište mi prosím do vzkazů.

reagovat Ringana 26.12.2013 20:26  5%    +  -

Dobrý večer,
nevíte náhodou kde se dá sehnat jersey bavlna "INTERLOCK" nebo-li SINGELJERSEY.
Případnou odpověď prosím na email Rinogana@hotmail.com
Děkuji-

reagovat Dashav 17.10.2013 21:42  42%    +  -

ahooj holky,muzu mezi vas?

reagovat superjehla 15.9.2013 9:27  52%    +  -

Ahoj šikovné švadlenky
máme pro vás novinu

Stali jsme se přímými dovozci našeho oblíbeného kočárkového šusťáku - který je použitelný nejen na dětské kočárky, ale také na nánožníky,podložky, batohy, kabelky, tašky, klíčenky, peněženky, taštičky, penály, psí pelechy, kočičí pelíšky , kalhoty a bundy a spoustu dalších věcí, na které určitě přijdete samy, protože jste velmi šikovné :-)
A jelikož jsme přímo u zdroje a komunikujeme s výrobcem, jsme schopni zajistit i jiné desény než máme zatím na eshopu a dále pro náročné můžeme nechat vytvořit jejich vlastní vzor = na podmínky se na mne můžete obrátit emailem nebo do vzkazů či telefonem: 777189486.
Poskytujeme množstevní slevy
Na látky jsou samozřejmě atesty pro děti do 3let!

reagovat superjehla 3.9.2013 19:00  38%    +  -

Přeji vašim dětem školou (i školkou) povinným hodně úspěchů a vám rodičům hodně pevných nervů:-)
Abyste se mohly odreagovat, nezapomeňte na krásné látky pro vaše tvoření.
Nově máme naskladněné 3 druhy dětských úpletů - budeme se snažit je brzy vložit na eshop.
Dále chystám nové vzory šusťákovin a teplákovin, rozšíření sortimentu v podkladových materiálech - ronar fix, ronopast, sakon a další.

Těším se na Vaši návštěvu na našem eshopu nebo i v kamenné prodejně.

reagovat superjehla 13.7.2013 15:43  31%    +  -

Od dnešního dne do konce prázdnin máme na eshopu letní akci na nákup: za objednávku nad 1100Kč = 10% sleva.
Slevu uplatníte v nákupním košíku - zadáte kod: LETO2013

Od pondělí 15.7. do soboty 20.7. 2013 budeme sice na dovolené, ale na Vaše objednávky a dotazy budeme odpovídat vždy večer. Balíčky budu odesílat od pondělí 22.7.

Mějte se krásně :-)

reagovat mariens 15.5.2013 6:38  5%    +  -

superjehla:
Gabi máš toho opravdu strašně moc, škoda že nebydlím blíž chodila bych Ti pomoct, takto aspoň na Tebe budu myslet držet pěsti ať vše dobře dopadne a nic se nepokazí. Obdivuji Tě. Je to těžké podnikat, znám to manžel podniká a také od nevidím do nevidím. Také mě to láká, ale to bych musela asi dát děti do decaku.
Takže v pohodě, holky nevystupuji často, toto je nárazové, tak je času dost. Na nové látky se těším, máš spoustu krásných. U nás na dědině žádný obchod s látkami není, musím dojíždět 30km do Kyjova a tam mají pár látek mezi kterými si nevyberu.
Tak se opatruj.

reagovat superjehla 14.5.2013 22:03  46%    +  -

mariens: Jasně :-)
Já mám teď termín předání na čtvrtek, pátek a sobotu, ale vůbec nevím jak to vše zvládnu. Zatím vstávám ve 3.00 ráno a jsem v práci do večera, ale otázka je jak dlouho to ještě vydržím a zda dodržím termíny.
Blbé je, že u šití, i když si to člověk plánuje jakchce lépe, tak to stejně vždy dopadne úplně jinak.
Např dnes jsem pořád štelovala stroj a i když mám v úterý zavřeno přišlo asi 6 lidí, milion telefonů.....
Drž mi pěstě, ať to stihnu. I když nevím, ušít 8 softshellových bund a 4 kalhoty, došít kostýmy a 2 halenky pro pěvecký sbor vše za 3 dny ja nadlidský výkon.
Pomocníka bych měla, ale nestihla jsem to připravit, tak se v tom teď musím plácat sama.

Příští týden už bude lážo plážo (doufám),ale to se chci zase naplno věnovat obchodu. Dost jsme ho teď zanedbávali, mám spoustu nových látek a svět o nich neví

Tak dobrou noc, jdu zkusit zavřít oči.

reagovat mariens 14.5.2013 21:26  5%    +  -

Gabi už jsem to měla mít na minulou neděli, ale nahradila jsem vypujcenou sukní, příští sobotu zas holky vystupují (folklór) takže pokud máš toho dost, což Tě chápu, tak to nechme jak bude víc času sukýnky můžu holkám nechat půjčené, líbí se mi u Tebe v shopu víc látek, tak bych si vybrala a objednala zároveň. Příští týden má dcera sv. Přijímání, tak se ozvu pak. Ju?
Stačí?

reagovat superjehla 14.5.2013 20:59  46%    +  -

mariens: Ahoj, něco tam mám. Nějaké kytičky tuším, ještěš stará zásoba. Jak moc spěcháš? já mám teď strašně moc šití, tak nestíhám nic jiného.

reagovat mariens 14.5.2013 20:44  5%    +  -

superjehla, prosím nemáš v obchodě látku s modrotiskovým vzorem - nemusí být pravý modrotist - ten je moc drahý, stačí tomu hodně podobná. Díky.M

reagovat janaskol 2.4.2013 23:02  22%    +  -

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=7rmnupah

Zkuste se podívat na tyto stránky,bude tam i o tvoření s dětmi a třeba si tam najdete to,co vás zajímá.

reagovat superjehla 20.2.2013 20:39  62%    +  -

Kukněte na facebook na látky gábinka.cz: mám tam nové vzory úpletů pro děti. Safari modré již máme a ty ostatní budu asi brát. Můžete klidně pod vybranou látku napsat do komentáře kolik byste jí případně chtěly
abych věděla kolik mám objednat a přivézt.
cena se bude pohybovat asi okolo 160-180Kč/1m. ještě nevím přesně.

reagovat mariens 8.11.2012 21:28  18%    +  -

superjehla: třeba nějaký míč-kopaci-myslím teď vzor na látce,ale to už chci asi moc, co?

reagovat mariens 8.11.2012 21:18  18%    +  -

superjehla: jé tak ty berušky by se líbily té mladší cácorce. Miluje berušky i žlutou barvu. Mrkni prosím ještě na toho staršího kluka-jak budeš mít čas. Zatím mocM

reagovat superjehla 8.11.2012 21:12  62%    +  -

mariens: Pro holky mám flanel berušky na žlutém podkladu (ještě nejsou na eshopu, neb nestíháme) a na většího kluka se poptám co by bylo. Hodně mi nabízeli samé kostičky.

reagovat mariens 8.11.2012 21:00  18%    +  -

superjehla: Máš moc pěkné látky v eshopu. Líbí se mi flanel modrý s medvidky při malého na pyžamko, nemáš ještě něco takového pro holky? Flanel s princeznama,kytičkama,srdíčkama......v růžové, červené nebo žluté a pak něco pro 10 let kluka-medvídci by asi neprošly.
Díky.

reagovat superjehla 27.10.2012 6:45  58%    +  -

Naše milé zákaznice :-)
obchod se mění k hezčímu, látky jsou už pomalu uskladněné tam, kde mají bát a snad brzy už budeme mít úplně hotovo. jde to pomalu, ale přec :-)

Mám pro vás novinky pro toto zimní období, které ještě nejsou na eshopu (jak by mohly být, když si Jiřík hraje s výšivkami :-)) )

Takže novinky na skladě:
1. fleece: žlutý, jasně oranžový a čokoládově hnědý, dále olivový a khaki.
2. nové teplákoviny lehčí se smyčkou: žlutá, tyrkysová, černá, šedomodrá, zelená
3. teplákovina počesaná silná - hnědá
4. viskoza : tyrkysová, bílá, černá
5. nové druhy kočárkových šusťáků
6: kojenecký plyš : hnědý, tyrkysový, růžový světlý, růžový tmavší, světle modrý, černý
7: coral fleece: oranžový, žlutý
8. medvídek-plyš : ručičky a nožičky na modré, číslice na fialové a tm. růžové

A jestli si ještě vzpomenu, připíši další.

reagovat superjehla 15.9.2012 7:35  58%    +  -

Na eshopu máme spoustu nových látek a mnohé jsme objevili v zásobách , ty už právě fotíme a budeme je dávat postupně na eshop.

reagovat MartinaP. 20.8.2012 12:59  17%    +  -

Ahoj švadlenky, tak jsem po delší době vytvořila něco pro děti. Sice to nění oblečení, ale snad to i tak udělá radost...

reagovat mariens 21.4.2012 16:35  7%    +  -

superjehla:

těším se, mám plno plánů.

přeji pěkný víkend

reagovat superjehla 20.4.2012 6:59  40%    +  -

Krásný den,
přes víkend budeme fotit a vkládat nové fotky látek na eshop.
Na co se můžete těšit?

Látky Disney: Medvídek Pů, velký vzor na povlečení, závěsy..... v modré barvě,
princezny větší vzor . na růžové

a to nejkrásnější: růžová Minie s Miceky Mousem - nádherné :-)

reagovat mariens 18.4.2012 13:01  5%    +  -

dr-aha:
Nevím jak dát Foto do diskuze, ale je v galerii.

reagovat mariens 18.4.2012 12:51  5%    +  -

dr-aha:

To vypadá dle rukávců, zástěrky, sukně, límce a veškerému vyšívání na kyjovský kroj.
jsem také z kyjovska, ale máme jiný. Až zjistím jak vložit Foto tak přidám

reagovat dr-aha 18.4.2012 12:26  15%    +  -

mariens: Moc to nevyníká,ale kroj to byl ? jaký

reagovat mariens 18.4.2012 9:26  5%    +  -

dr-aha:
Tak to je velká škoda.
Tchyně měla taky a syn ji ho vyhodil do popelnice c měla ho zabalený v jádře a nějakým způsobem se dostal do sklepa a její (můj švagr) uklízel, neprohlížel co to je a letělo to do popelnice
Z jaké oblasti byl?

reagovat dr-aha 18.4.2012 8:18  15%    +  -

mariens: jj já co dítě měla taky kroj.Takové ty podkasané široké rukávy.Nevím kde bych ho zařadila.Vyšívala ho babička,zdědila sestřenka a teta ho nechala splesnivět

reagovat mariens 17.4.2012 22:15  5%    +  -

dr-aha:
Oblast je hanácké Slovácko.
Pochlubím se, ale nebude to hned, při dětech, to je na dlouho.

reagovat dr-aha 15.4.2012 7:48  21%    +  -

mariens: Kroje to musí být zajímavá práce. Doufám se pochlubíš.Z které oblasti ?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Věci pro děti, látky, šití
Diskusi založil(a): superjehla
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Šití, háčkování, ...
Přečtěte si