Kempy v Itálii

Prosím, znáte nějaký dobrý kemp v Itálii? Aby byl blízko u moře. Představovala bych si spíš sever Itálie. Předem děkuji za odpovědi.
31.1.2010

Diskusi založil(a) 31.1.2010 lukytom

reagovat Anonym 27.2.2010 13:01  1%    +  -

Poradite mi nevim jak mám najít kempy v Caore San francsco byli jste tam někdy někdo?Určitě ano jak tak čtu .PoradíteEmail je korinek8@seznam.cz

reagovat ludena 6.2.2010 8:45  40%    +  -

lukytom: no Itálii jsem dělala loni, ale koukni se na www.iveria.cz .. mají tam Itálii v Lido Adrianu , ceny dobré, plná penze , domácí a skvělá strava, ubytování v apartmánech a opravdu asi 50 m od moře. Měla jsem tam 3x skupinu, ale teď už se mi tam po čtvrté jet nechce.

reagovat Eviicka 6.2.2010 0:28  23%    +  -

jennifer.aniston: jojo před chvilkou jsem se dívala ze zvědavosti na jejich stránky

reagovat jennifer.aniston 6.2.2010 0:09  70%    +  -

Eviicka: Propago tam dvoje chatičky stále má

reagovat Eviicka 5.2.2010 21:03  23%    +  -

jennifer.aniston: my jsme byli v tom Lignanu s CK Skalla (Východní Čechy) a v tom Francesku s CK Propago Hodonín - ale to bylo v roce 1993

reagovat lukytom 5.2.2010 17:56  8%    +  -

jennifer.aniston: My jsme jeli s cestovkou z Budějek -CKM České Budějovice. Pracuje tam manžela sstřenice, tak jsem doufala, že bude vše v pohodě, že by nás někde nenechala, jak se to teď často stává.

reagovat lukytom 5.2.2010 17:55  8%    +  -

ludena: Koukla sem na Tvojí diskusi a ty ceny jsou supr.

reagovat lukytom 5.2.2010 17:52  8%    +  -

ludena: Ahoj, to by bylo supr, bylo by tam určitě hezčí moře, ale spíš nás to táhne do tý Itálie.

reagovat ludena 5.2.2010 17:05  40%    +  -

lukytom: jedeme do kempu, chatky s plnou penzí..

reagovat ludena 5.2.2010 17:04  40%    +  -

lukytom: pojeď s námi do Chorvatska- jdi přeze mne na diskuzi..

reagovat jennifer.aniston 2.2.2010 16:12  69%    +  -

ahojky! my taky jezdíváme do kempu do mobilhomů - doposud jsme byli vždy od CK Victoria, zajímá mě, s kým jezdíte Vy.
Jinak v San Francescu jsem byli též

reagovat simir5 2.2.2010 11:34  5%    +  -

Ahoj, doporučuji kemp Francesco, jezdíme tam řadu let a jsme spokojeni, pro děti různé atrakce a ubytování v mobilhoumu nemá chybu.

reagovat lukytom 1.2.2010 19:58  8%    +  -

Eviicka: Ale škoda, že to neni ještě blíž. Moře třeba v Rakousku. Já když už k moři, tak chci do kempu - do nějakýho toho mobilhomu. Aby děti byli venku a já si v klidu budu dávat vínko. Do hotelu by mě nikdo nedostal.

reagovat Eviicka 1.2.2010 18:36  19%    +  -

lukytom: oba tyto kempy jsou hned u moře, teda ten v Lignanu má východ z boku, takže pak to je asi 100 metrů, ale to je si myslím pořád dobrý. Já nejsem moc "mořský" typ a dovolená toodle typu mi přijde jako dobrý kompromis. Člověk je u moře, vyjde to za rozumnou cestu, není to daleko a vedra jsou přijatelná

reagovat lukytom 1.2.2010 17:25  7%    +  -

Eviicka: Díky moc za odkazy, ten kemp Francesco vypadá moc dobře. My sme byli v Caorle v kempu Laguna Village. Tam to bylo moc hezký, jenom k tomu moři to bylo trochu dál.

reagovat Eviicka 31.1.2010 21:53  20%    +  -

Jinak v devadesátých letech jsem byla tady:
http://www.villaggiosfrancesco.com/en/index.aspx
moc se mi tam líbilo a prý to je pěkné i nadále (to ale vím jen z informací od lidí z internetu). Pamatuju si, že tam bylo mnohem více "kampových atrakcí" - bazény, hřiště a tak, a asi i lepší pláž. Ale zase nejbližší město je Caorle přes deset kilometrů daleko.

reagovat Eviicka 31.1.2010 21:49  20%    +  -

Ahoj, my byli asi před dvěma lety tady:
http://www.campingsabbiadoro.it/home.htm
výhoda je dobrá poloha kempu (hned vedle městečka). Jinak normální větší kamp, soc. zařízení čisté, atrakcí je spíše méně, ale bohatě to vynahrazuje blízké mětečko. Ale byli jsme tam s cestovkou, takže jak to tam funguje organizačně nemohu napsat.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kempy v Itálii
Diskusi založil(a): lukytom
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si