Nosíte v těchto mrazech punčocháče pod kalhoty??

V těchto mrazech bych asi bez punčocháčů umrzl.Ať už silonky nebo bavlněné.
1.2.2010

Diskusi založil(a) 1.2.2010 Pedys67

reagovat dumajda 8.11.2017 10:19  9%    +  -

sissy.bohunka: v samotných punčocháčích jsem naposled chodila v mateřský školce.

reagovat sissy.bohunka 28.3.2017 22:02  5%    +  -

verča: Čauky Verčo, nevim jestli je to blbe, ale když jsem takhle viděla oblečenou Lady Gaga a jí podobné celebrity v punčocháčích bez sukně tak mě to úplně uchvátilo. A řekla jsem si tohle si musím jednou zkusit víjít si ven mezi lidi takhle jenom v punčocháčích bez sukně a šatů. Poprvé jsem se odhodlala takto vyjít asi v roce 2010 na taneční párty v Brně, kde jsem byla celou noc až do rána jen v černých bavlněných punčocháčích a bílých krajkových kalhotkach který mi prosvítaly skrz punčocháče. Musím říct že mně to tenkrát úplně dostalo a uchvátilo. Od té doby nosím jen punčocháče a kalhotky bez sukně velmi často. Řekla bych že minimálně jednou do měsíce a nedělá mi problém si takto vyjít ani na kávu do města třeba nebo na nákupy do nákupního centra.
Verčo, jinak abych řekla pravdu tak žádné speciální punčocháče na takovéto nošení jsem ještě neviděla. Já kupuju a nosím normální běžné na denní nošení co se dají koupit běžně v obchodech. Nejčastěji nosím bavlněné o síle maximálně 100 DEN.

reagovat verča 14.10.2016 23:17  1%    +  -

Ahojky, mám dotaz ohledně punčocháčů, je hodně blbé je nosit samostatně, tak jako legíny? a dělají se nejaké takové speciální?

reagovat Majk.. 20.1.2016 22:31  1%    +  -

Jana: moje žena je kalhotovej typ a punčošky nerada nosí :-( Já osobně sem milovnik silonek, ale sem o tuto radost ochuzenej..

reagovat kuky 20.1.2016 22:23  1%    +  -

Iris123: iii

reagovat andy266 19.10.2015 16:23  5%    +  -

Punčocháče :)

reagovat Rozalinda12 21.4.2015 22:41  5%    +  -

To počasí si s náma hraje co? Dnes třeba svítilo, ale včera taky, ale přesto byla zima, dnes to bylo lepší, už abychom mohli chodit v těch punčochách a legínách. Lééétoooo.

reagovat Emulinka1 3.4.2015 11:46  5%    +  -

janasimci: Mmmmm, legíny pod rifle taky není špatný nápad, protože dole se nic neplete, když máš třeba 3/4 leginy, že? Mám pravdu? Upřímně, tohle mě nenapadlo, i když asi určitě mělo :D Takže když si koupím capri za 129,- z gatta, tak mám taky vystaráno, navíc, když se nám paní zima vrátila :D

reagovat janasimci 24.3.2015 12:43  5%    +  -

Já nosím legíny pod rifle :)

reagovat Iris123 23.3.2015 13:06  5%    +  -

Natalka1: Hmm... všechny jsou docela dobré, líbí se mi ta nápaditost a neobvyklost těhle punčocháčů a vzorů, myslím, že je to něco, co jsem hledala. Chvilku mi asi bude trvat, než si vyberu, protože při moc velkém výběru se stávám hodně nerozhodná a tady je z čeho vybírat, ale myslím, že mi mužíček budu moct udělat k svátku a narozeninám radost. :)

reagovat Natalka1 11.3.2015 10:31  5%    +  -

Kvetula: Nooo, Michelle 01 jako dobrééé, koukala jsem na to, ale za mě teda vedou ty GATTA Girl-Up 13, když to tak řeknu, líbí se mi představa vlastně, že se mi trochu vyhrne sukně a bude to i vidět. Krásné!

reagovat Kvetula 15.1.2015 17:21  5%    +  -

Jj, to teda, našla jsem úžasné samodržící punčochy, vhodné na ples s takovou kytkou! Tyhle extravagantnosti jsou na ples jak dělané, na gatta punčochy ty Michelle 01.

reagovat Terulinka1 4.1.2015 20:54  5%    +  -

Eliza: Jj, já také nosím silonky, když je opravdu velký mráz nebo si k sukni beru ty zateplené punčocháče. Je to normální neboj :) Když máš kvalitní punčocháče od dobré značky uděláš i parádu :)

reagovat Eliza 25.11.2014 12:08  5%    +  -

Emily: souhlasím i já se raději obleču až po uši klidně do punčoch než abych drkotala zubama venku, a letos má být krutá zima podle toho co říkají meteorologové. Já už teda mám nakoupeno zimní oblečení, od teplých ponožek a punčocháčů až po svetr a čepice. Poslední dobou se už nevyrábí tak kvalitní a teplé kalhoty, takže můžeme být rádi, že punčocháče ještě existují!

reagovat Emily 23.11.2014 0:20  1%    +  -

Rozhodně v zimě punčocháče ! Patří to k ženám jako kabelky a doplňky. Výhodu od mužů máme takovou, že nám v zimě není zima. Existují holky, které to absolutně neumí sladit s ostatním oblečením a to je pak bída, ale teď už existují punčochy, které mají různé vzory a jsou velmi pěkné a na nožkách vypadají elegantně i k sukním ;) Celkově můj názor, raději se navleču do punčocháču pod kalhoty než abych zmrzla a trpělo na to zdraví

reagovat tommi17 23.2.2014 23:49  1%    +  -

Alena: kolik mu je? Na běžky nosím jedině silonky punčocháče slabé, na sjezdy ale víc. At se nestydí, je to běžný v punčocháčích.

reagovat Ajaíí 11.2.2014 10:24  1%    +  -

Tak nejsem sama co nosí silonky pod všeckno
Nosíš jako já i pod legíny 20den silonky?

reagovat add 25.9.2013 11:41  1%    +  -

aaaaaaaaaaaaaa

reagovat Janule 2.4.2013 20:45  1%    +  -

Poslední dobou volím punčocháče, protože mi kamarádka poradila e-shop, kde je snadno vyberu a taky je dobrá komunikace s paní majitelkou ohledně rad =) v klasickém obchodu punčocháče nerada kupuju, protože mi málokdy poradí a já se v tom nevyznám, tak jsem dřív radši volila kalhoty. Teď nakupuju na e-puncochace.cz a jsem moc spokojená. doporučuji!

reagovat Allenka 31.1.2013 7:53  1%    +  -

Jana: Já teď silonky také nosím,ale přes mrazy jsem si radši vzala kalhoty a pod ně silonky.

reagovat Miky 19.1.2013 16:15  1%    +  -

V těchto mrazivých dnech bych nevyšel z domu bez tlustých punčocháčů. Nepatřím k otužilcům a kdo chce, ať mrzne. Moje oblíbená značka je Loana Rožnov.

reagovat Jana 17.1.2013 8:05  1%    +  -

Já nosím silonky denně,většinou strečové 20DEN.Teď v zimě k nim nosím vysoké kozačky sukni ke kolenům.

reagovat andrea 4.2.2012 12:19  1%    +  -

Punčocháče pod kalhoty nosím také, ale raději se sukní, jelikož jsem objevila na internetu, že existuji tloušťky až 250 den - což je docela super. Vřelé doporučuji.

reagovat frantisek 25.1.2012 0:19  1%    +  -

mercy11: ahoj kdybi tvuj pritel prisel puncochacich cobisi delala

reagovat Alena 27.12.2011 14:09  1%    +  -

Dobry den, muj syn brzy pojede na lyzarsky vycvik. Zajimalo by me jestli se jeste pod kombinezu nosi puncochace. Za nas to bylo myslim bezne.

reagovat OlgaN 13.10.2011 9:58  5%    +  -

Hlavní je nezmrznout. :) Ideální je se při tom obléknout elegantně :)

reagovat Lovec 26.12.2010 11:22  1%    +  -

mercy11: Mne musí hřát punčocháče.Teť v zimně je vlese na posedu s láskou problém.

reagovat Pavel777 31.10.2010 20:01  5%    +  -

Pedys67:
Punčocháče, punčochy samodržící i na podvazky mají své výhody i nevýhody. Každému vyhovuje něco a těžko někdy dojde ke shodě. Snad jediné, na čem se snad všichni normálně uvažující lidé shodnou, je, že je lepší si vzít nějaké vhodné spodní prádlo než mrznout!

reagovat Pedys67 28.10.2010 12:31  5%    +  -

awa: Ale pod kalhoty se samodržky moc nehodí.Začíná mrznouta to je čas opět vytáhnou ze skříně punčocháče a pořádně se oblékatAbychom nepřimrzli.

reagovat anetaslad 26.9.2010 21:06  5%    +  -

Já raději nosím punčocháče samodržky ne nějak jsem jim nepřišla na chuť.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nosíte v těchto mrazech punčocháče pod kalhoty??
Diskusi založil(a): Pedys67
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si