Kosmetika EVELINE

EVELINE COSMETICS je jednou z největších kosmetických firem v Polsku. Od roku 1983 vyrábí luxusní kosmetické přípravky podle technologie Dr. Taylor, England.
Zaměstnává přes 400 odborníků a neustále inovuje a zlepšuje kvalitu svých kosmetických výrobků.
Přináší na trh špičkové a cenově dostupné kosmetické produkty.
Výrobky EVELINE COSMETICS jsou dermatologicky testovány a nejsou testovány na zvířatech.
18.2.2010

Diskusi založil(a) 18.2.2010 Pythia

Katalog Eveline Cosmetics

Pythia 23.3.2011 10:31

Seznam Evelínek:

Pythia 28.2.2010 10:03

Pythia 28.2.2010 9:46

Oficiální stránky EVELINE:

Pythia 18.2.2010 19:35

reagovat maginetka 13.6.2015 6:43  5%    +  -

ahojky holky,není některá evelinka z Frýdku-Místku,potřebuji krémy?díky moc

reagovat maginetka 5.5.2015 18:48  5%    +  -

zdravím holky ,je tu nějaká evelínka z Frýdku-Místku nebo okolí?

reagovat martinan123 14.7.2014 8:25  5%    +  -

Dobry den,prosim Vas nevite kdy vyjde nove cislo katalogu tenhle uz je od rijna a nic se nedeje

Anonym 19.5.2014 17:15  1%    +  -

Ahoj, já už mám několik měsíců objednáno, po meilu mi napsali, že zásilka se jim vrátila nevyzvednuta, což je naprostá blbost-dělám na své dodací poště:))
Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte kde se k těmto produktům dostat bez podvodu a jestli stejně jako Eveline cosmetics funguje i česká stránka Eveline kosmetika???Jsou tam jiné přihlašovací údaje tak by to mělo být asi jiné, ale bojím se to zkusit, abych nepřišla o další peníze. Kdyby někdo věděl, budu ráda za info na Krisros@seznam.cz.

Anonym 4.5.2014 17:29  1%    +  -

Mě dluží od prosince loňského roku, asi tak po 3 emailech, na které nikdo nereagoval, a po 5 telefonátech jsem to vzdala. Při telefonátech byly samé vymluvy např., že řídí, že zavolá za hodinu, že má jednání, že admnistrativní pracovnice už šly domů atd atd. Sám nikdy od sebe nezavolal, jen já jsem ho uháněla. Je to škoda, kosmetika je opravdu super, jen tenhle jantar dělá této kosmetice špatné jméno. Přemýšlím, že pokud by to šlo, nakupovala bych přímo od výrobce.

reagovat petula1012 17.4.2014 19:58  5%    +  -

Zdravím všechny

právě jsem se zaregistrovala jako evelinka a moc bych prosila pokud má někdo navíc na prodej aktuální katalog(klidně i více kusů)budu moc ráda, ozvěte se prosím na petula1012@seznam.cz
Díky moc.

reagovat staflik 28.2.2014 10:05  5%    +  -

Mě taky dluží celkem dost za provize od mých registrovaných, ale toho se asi nedočkám

Anonym 20.2.2014 10:47  1%    +  -

Ahoj holky, tak já jsem na tom byla úplně stejně, ale nakonec po 3 týdnech kdy jsem bombardovala p. Strnada a sekretářku mi balík dorazil. Číslo na p. Strnada 720110720 a paní co tam pracuje 722402702. Doporučuji volat a psát denně. Už mě měli evidentně plné zuby.Na maily neodpoví. Jinak nějaký problém tam určitě je, jelikož paní pod kterou jsem zapsána dluží na provizích 15 tis. a v obchodních podmínkách to má defacto nevymahatelné. Takže BACHA!!!! Je to škoda kosmetika je fakt super, jen distributor to kazí

reagovat meda01 18.2.2014 15:31  5%    +  -

Holky,tak jsem objednala taky a po 14.dnech dnesky konečně dorazil balíček!!!!
Musela jsem sice volat a volat na uvedé číslo!!!
a balíček přišel!!!

Anonym 11.2.2014 10:27  1%    +  -

I já se přidám, mam zaplacenou objednávku za 1500 a už měsíc nic. Na emaily nereagují a telefony neberou
ivahurdova@seznam.cz

reagovat horrific 7.2.2014 15:40  5%    +  -

Taky jsem na tom stejně, jestli budete podávat tr. oznámení, jdu do toho s vámi.
sarka.valdova@seznam.cz

Anonym 23.1.2014 10:26  1%    +  -

Ahoj holky, takže vidím, že se ničeho nedomůžu. A peníze jsou asi v nedohlednu. A zboží taky. Tak to jsem ale dopadla. Jsem na mateřské takže každá koruna se hodí. Počítejte se mnou. hrubadaniela@seznam.cz

Anonym 2.1.2014 14:48  1%    +  -

Tak já jsem objednala 25.11. zaplatila a dosud jsem nic neviděla. S panem Strnadem, jsem mluvila několikrát a pokaždé měl spoustu výmluv. Naposledy dnes, když jsem mu řekla co jsem se tady dočetla, tak samozřejmě reagoval, že to není žádná pravda, že si všechny závazky plní... haha. Nechápu pokud je firma v exekuci, jak může dál prodávat a tím pádem i podvádět další lidi. Počítejte se mnou. martabalkova@seznam.cz

reagovat Brimulka 3.12.2013 9:32  5%    +  -

Mám stejný problém, objednáno, zaplaceno a již měsíc se snažím z nich dostat alespoň odpověď na email..... nereagují....

reagovat staflik 10.11.2013 11:03  5%    +  -

Holky, vidím, že nejsem sama, zaregistrovala jsem si pod sebe více evelinek a dodnes mi dluží pár tisíc z provizí, nehledě na to, že moje jedna evelínka už objednávala a dluží jí přes měsíc dodání kosmetiky, je to hnus, co si taková firma dovolí a navíc špiní jméno polské firmy Eveline, která je vlastně výrobcem!!!

Anonym 7.11.2013 8:49  1%    +  -

no tak to jsem si měla přečíst dříve, než jsem se zaregistrovala aobjednala první objednávku - stále mi totiž nepřichází zásilka, i když jsem zaplatila a na mejly nereagují.... asi bude problém, asi jsem naletěla.... máte někdo další zkušenosti?
Renata
můžete napsat: re.zemanova@seznam.cz

reagovat salamandra77 6.11.2013 18:52  37%    +  -

Petr: zítra se ještě jednou pokusím kontaktovat majitele a pokud to nedá dopořádku tak se k Vám přidám

Anonym 6.11.2013 18:15  1%    +  -

tak jsem zjistil ze firma foglik z Klatov nebo jak se jmenuje co distribuje je v exehuci.nikdo nic prosim neplate nic. No a mam v planu to trochu rozebrat v nejake televizi,kdo se bude chtit pridat piste mi na email petak.02@seznam.czPythia:

Anonym 15.10.2013 10:39  1%    +  -

Vrchnikocour:
zdravím, mám stejný problém, také čekám na objednávku už 14dní a nic. Dovolat se nemůžu, na vzkazy nereagují.

reagovat Vrchnikocour 8.10.2013 9:50  12%    +  -

Já už se mu nemohu dovolat 3 nedělesvell:

reagovat svell 3.10.2013 18:29  17%    +  -

Nakonec,po 3 emailech a telefonickém (dovolala jsem se až na po 3tí-tedy jsem ráda,že vůbec) rozhovoru mi balík dojde,dnes mi ho dal na poštu.Dnes mi přišel email z pošty...A tím spolupráce s nima skončila nadobro!
Jinak platí tyto tel. čísla:
Mobil:
+420 720 110 720
Telefon:
+420 373 034 383

reagovat svell 2.10.2013 14:48  16%    +  -

Ahoj,máte na eveline tel. číslo,nemám ještě doma zaplacenou objednávku z datumu 16.9!!!Na mé dva emaily vůbec nereagují!na poště jsem samozřejmě byla a nic mi nepřišlo.

Anonym 28.5.2013 13:55  1%    +  -

Dobrý den, nemáte nové katalogy 2013? Měla bych zájem.

reagovat Safi30 19.5.2013 22:59  5%    +  -

Zdravím,také jsem se zaregistrovala a budu dělát první objednavku..Jsem na tu kosmetiku hodně zvědava..Čtu na ní jen samou chválu..

reagovat Pythia 7.5.2013 14:19  5%    +  -

lucka27: Jsme na tom stejně. Já neviděla provize od listopadu. Před tím jsem je tak dlouho uháněla, až mi konečně zpětně vyplatili 2 měsíce, ale od té doby zase nic. Holky, napadlo mě, co se spojit a domluvit nějaký společný postup? Jako jednotlivci s nima asi nic nezmůžeme. Nemáte některá známého právníka, který by poradil, co dělat? Myslím, že kdybychom sečetly provize, které nám všem dluží, byla by to slušná sumička... Přijde mi, že mají celkově nějaké problémy. Na FB Bielendy si spousta holek stěžuje, že zaplatily balík předem a nic jim nepřišlo. Nebo pokud platily až při předání, tak jim sice balík přišel, ale něco v něm chybělo nebo bylo zboží poškozené a na reklamace nikdo nereaguje...

reagovat lucka27 7.5.2013 13:04  14%    +  -

Simmel: Tak mě už to popravdě snima také nebaví, nemám provize od srpna 2012 co jsem se jim napsala a jednou mě odepsali že to prověří a nic

reagovat Simmel 11.4.2013 15:19  5%    +  -

kordula.01: vsadím se, že je nás víc a je to pěkně sprosté, mě jednou odepsali, v lednu, že to zjistí co se děje a od té doby nic. Paní co mě registrovala má stejnou zkušenost.

reagovat kordula.01 10.4.2013 20:29  5%    +  -

Simmel: taky by mě to zajímalo,nemám provize od prosince,asi 3x jsem jim psala do kontaktů v online kanceláři a bez odezvy. :-(

reagovat Simmel 10.4.2013 12:04  5%    +  -

Dobrý den dámy, mohu vědět jak jste na tom s vyplácením provizí od Eveline? Mě už od listopadu nic nepřišlo a nekomunikují. Díky

reagovat Pythia 12.2.2013 10:13  5%    +  -

Han: Stačí, když se přihlásíte pod svým číslem EW a heslem do on-line kanceláře a tam vložíte zboží do košíku a odešlete. Žádný mail není třeba. Ale pozor, je důležité objednávat zboží ze své EW kanceláře a ne přímo z eshopu eveline. Ten je pro běžné zákazníky a ne pro Evelínky. Přišla byste tak o slevu.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kosmetika EVELINE
Diskusi založil(a): Pythia
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si