Gelové nehty..Jaké s nimi máte zkušenosti?

Ahoj holky,ženy,paní a dámi..Chtěla bych se vás zeptat jaké máte zkušenosti s gelovími nehty..Chtěla bych si je nechat udělat a slyšela jsem od kamarádek a příbuzných,že hnedm opadají..A myslíte,že jsou lepší draží nebo jsou dobré i ty levné?
19.2.2010

Diskusi založil(a) 19.2.2010 LoviseQ

reagovat clairka 18.10.2012 8:04  5%    +  -

pracuje nědo s gelovým systémem od sunny nails? jaké máte zkušenost? děkuji :)

reagovat cipisekhi 25.1.2012 8:37  5%    +  -

Vexka: s jakým gelem pracuješ? děkuji papa

reagovat Pralinka79 2.3.2011 12:06  8%    +  -

ludmilka.sk: nemám to k Tobě daleko a hledám někoho šikovného. Můžeš sem dát fotky Tvé práce? Chci vidět, jak nehtíky od Tebe vypadají.

reagovat ludmilka.sk 23.2.2011 10:24  5%    +  -

http://www.nehty.ic.cz?o=a

skvělé nehty.. :-D

reagovat zzanzi 8.2.2011 10:54  38%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=21965

reagovat xxmisulinka 3.2.2011 17:47  5%    +  -

mercy11: jenže to také ale bohužel neplatí u všech..dělám nehty 5 let, některým drží špičkově, u jiných tak dobře ne..každá z nás má jiné nehty a hlavně každé z nás jinak rostou a jinak se mastí. Když se jí vitamíny, jsou nehty v pořádku, zdravě se mastí a docela rychle rostou. Mám slečnu, která chodí po 6 týdnech a odrosty skoro nejsou znát, já si musím doplňovat po 2 týdnech, mám je skoro do půlky odrostlé...

www.krasarukou.cz

reagovat Danan 3.2.2011 17:11  34%    +  -

Mám gelové nehty hodně let. Vystřídala jsem 4 nehtařky, než jsem našla tu pravou a od které nehtíky drží

reagovat xxmisulinka 2.2.2011 22:04  5%    +  -

Smaka: naprosto souhlasím..:)

reagovat xxmisulinka 2.2.2011 21:56  5%    +  -

Medlyn: http://www.krasarukou.cz/sady-pro-nehtovou-modelaz/sada-pro-nehtovou-modelaz-s-uv-lampou-ekonomik

doporučuji..jde o velmi kvalitní výrobky, které jsou vhodné pro domácí i profesionální použití..na stránkách jsou návody, když si napíšeš, klidně ti ho pošlou..mrkni tam, jsou tam i jiné dobré..:)

reagovat xxmisulinka 2.2.2011 21:52  5%    +  -

Pralinka79: myslím, že určitě nic moc kvalitní..:( já je mám doplňko za 350,- jezdím na Mistrovství a gely používám ECO od Enii..nehty dělám 5 let.. a nejvíc komunikuji s www.krasarukou.cz

reagovat Pralinka79 1.10.2010 14:29  16%    +  -

Jujík: Myslím, že ani ne tak té ceny, jako toho, že když už něco nabízíš, ani nemáš zaregistrovaný nick ..
Mmch,s jakým materiálem pracuješ? Pokud jsou to kvalitní gely, vyplatí se Ti to?

Anonym 1.10.2010 11:36  1%    +  -

ahojky dělám nehty rok pouze za 250 ale nechvám si záležet miluju tu práci baví mě to. Nyní chci mít víc lidí ale bojim se že právě díky této ceně lidi se budou bát. papa

reagovat Medlyn 12.7.2010 8:34  17%    +  -

Ahoj všem.
Mám gelové nehty teprve po čtvrté a jsem s nima spokojená. Sice se mi mihule odchlíply prostředníčky, že visely jen na zbytku umělého nehtu a občas vidím tmavou tečku, to když vypraská skrytá bublinka, která před tím nebyla vidět, ale nemohu si naříkat. Dřív jsem dělala psí kusy a nehty se mi třepily a lámaly, kdykoliv jsem o něco zavadila, ale teď jsem 4-5 týdnů za dámu a odrosty jsou mi lhostejný.

Plánuji si je dělat sama, jen nevím jak s pořízením základního vybavení, jestli po jednotlivém kusu a nebo začít s akční sadou.

Anonym 14.3.2010 14:16  1%    +  -

Milé dámy, jste začátečnice a nevite si rady s nehtíkama? Ráda vás to naučím. Tak napište kalasiris@seznam.cz Nehty dělám již 7 let.

reagovat Vexka 28.2.2010 17:58  100%    +  -

nehty uz mám rok, dělám si je sama a drží výborně, jednou jsem byla u nehtařky a do 3 týdnů jsem měla všechny dole, záleží na tom, jestli to ta nehtařka umí nebo ne, hlavne nechodit k větnamcům!!! jinak není pravda, že čím dražší modeláž tím kvalitnější!!

reagovat Pralinka79 25.2.2010 20:11  10%    +  -

klotylda007: Jasně, já jsem ty akrylovky měla taky za pár kaček a byla jsem s nima spokojená. Ale myslím, že tohle jsou spíš výjimečné případy. Ono totiž ani tak nejde o tu cenu, jako o tu práci. To, že byl gel druhý den žlutý, to je vada materiálu,ale to,že jsem měla pod gelem vzduchový bubliny - to je špatná práce ....

reagovat klotylda007 25.2.2010 19:49  17%    +  -

Pralinka79: myslím, že podle ceny se neodvíjí kvalita, já mám nehty za pár kaček ,drží, nežloutnou a každý obdivuje precizní práci

reagovat mercy11 23.2.2010 14:36  100%    +  -

tady nejde o ceny,o zname salony atd...to je proste na lidech.proste kdyz to baba neumi tak vam nehty drzet nebudou no....jak se tu pise,chce to znat reference,nejlepe od kamaradek co maji zkusenosti a jit urco do toho...mit krasne ruce upravene a nemuset se o ne mesic starat to je pohoda:o)

reagovat Pralinka79 22.2.2010 22:57  10%    +  -

Po svých zkušenostech už dnes kašlu na cenu a za kvalitu si radši připlatím. Když mi manikérka udělala nové nehty za 800, a za 3 dny mi 5 nehtů odchlíplo a všechny zežloutly,kašlu na cenu a jdu do kvalitního salonu. Nehty nosím každý den, tak ať to vypadá k světu.

reagovat certik0007 22.2.2010 21:25  10%    +  -

Osobně bych šla k někomu, kdo má dobré recenze a asi bych se nekoukala, kdo to má nejlevnější. Když jsou udělané kvalitně a nositelka se k nim nechová jako čuně, tak jsou to nejlepší, co může být.

reagovat Smaka 22.2.2010 19:35  19%    +  -

Kvatilní nehtová designérka vám udělá krásné kvalitní nehty..co více dodat
Špatné zkušenosti nekvalifikovaných dam nám ničí pověst

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Gelové nehty..Jaké s nimi máte zkušenosti?
Diskusi založil(a): LoviseQ
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si