Indulona

ahoj vsem uz nekolikrat jsem zjistila ze je dobra na plet mate zkusenosti? velice dekuji klara
20.2.2010

Diskusi založil(a) 20.2.2010 k.fritschova

reagovat jarka.modra 26.9.2016 9:44  5%    +  -

Ja mam take indulonu a jsem spokojena :) i na ruce i na oblicej ji pouzivam a poradne vetru

Anonym 14.3.2011 21:01  1%    +  -

je indulone skoušen na zvířatech??

reagovat k.fritschova 4.3.2010 17:30  5%    +  -

TAK MAM UZ DOMA MODROU INDULONKU A VELICE KRASE VONI A UZ SEM SI S NI NAMAZALA A HEZKY SE VSAKLA

reagovat k.fritschova 27.2.2010 15:03  5%    +  -

Ano Petra Cernocka to byla a navic mam casopis a pisou tam ze si oblicej nemyje vodou uz desitky let ale pouziva mleka a docistuje Jaryschem (dostani v lekarne) a nanese indulonu ale kosmeticka ji rekla ze indulona ma vyborny zaklad ale nedoda pokozce vyzivne latky ale urco si ji poridim tu modrou

reagovat Fula 24.2.2010 18:10  100%    +  -

nikusa: Tak,tak. Petra Černocká

reagovat Karolia 24.2.2010 17:20  6%    +  -

Ahoj, moje babička kdysi dělala nákupčí pro tuzex a říkala, že my češky jsme indulonou mazaly ruce a boty a francouzsky si ji objednávali a kupovali po kýblech na obličej..

reagovat Michellin 23.2.2010 22:17  18%    +  -

Pamatuju, jak se tim nasi patlali na dovolenych a byli vzdy jak cernosi:-) A ja milovala tu vuni:-)

reagovat nikusa 23.2.2010 18:28  8%    +  -

Anya: Byla to Petra Černocká

reagovat snoopy10 23.2.2010 10:15  13%    +  -

Ahoj říká se o induloně, že je na pleť dobrá. Mám zkušenost s obyčejnou modrou niveou - krém za pár kaček a na obličej mi funguje mnohem líp jak drahý noční krém za těžké peníze, když se líčím na vystoupení, kde je třeba použít silnou vrstvu makeupu, je takový mastný krém skvělý - aspoň mě vyhovuje

reagovat itula 23.2.2010 9:35  100%    +  -

Indulona je dobrá i na nohy, taky s ní natírám zničené boty od zimy, bohatě potřu a pak papírovou utěrkou vyleštím

reagovat sk8mamina 23.2.2010 8:01  46%    +  -

Mé dceři indulona pomohla, když byla malá na ekzém. Vyzkoušeli jsme všechny možné drahé krémy a mastičky, nakonec se nejvíce osvědčila na promazávání suché kůže modrá indulona.

reagovat dialog 23.2.2010 7:06  78%    +  -

Ahoj děvčata, na chvilku se k vám přidám.
Brnkla jsi svým zajímavým tématem i na mou strunku.
Indulona = ale pozor, ta co bývala v letech 70-80tých, tak to byla neocenitelná pomocnice.
Opruzeniny = léčila se Indulonou
Opalování u moře? = jedině Indulona
Byla lékem i skvělým krémem i proti vráskám.
Ta zpěvačka, která Indulonu přímo propagovala ( nebo jedna z nich?) , byla Dáda Patrasová, kyž chválili její skvělou jemnou pleť, řekla, že jedině Indulonu používá.
Dnešní Indulona...je jen odvárek té původní, ale dost možná, že jí něco z "ingrediencí" v receptúře ještě zanechali.
Či-li, beru ji jako absolutní, samozřejmě i po svém dlouholetém používání.Jen dodám - hovořím tu samozřejmě o "modré".

reagovat Kapucinka76 22.2.2010 19:33  41%    +  -

Na pleť si ji nedávám, ale rádi ji používáme na ruce. Zvláště v zimě trpím na popraskané ruce. A taky na hrubé paty.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Indulona
Diskusi založil(a): k.fritschova
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si