létání a vše kolem něj

Ahoj,
dostala jsem pozvání na návštěvu od známé do Londýna, ráda bych letěla letadlem. Prosím kdo máte zkušenosti s nákupem letenek a všeho kolem létání poradte. nikdy jsem ještě neletěla a přemýšlím u které cestovky pořídit letenky. Moc děkuji, o podělaní se s vašimi zkušenostmi.
28.2.2010

Diskusi založil(a) 28.2.2010 Danuš

reagovat Atapama 17.7.2010 20:06  41%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Clau.Zuzu 3.3.2010 19:49  8%    +  -

Danuš: jak budes domluvena, tak doporucuju prokouknout net ... pokud jsi od Prahy, tak mas spoustu vyberu nizkonakladovek - pocinaje Ryanairem, ktery vychazi vetsinou asi jako jeden z nejlevnejsich ... bmibaby taky lita do Anglie .. pak treba easyjet - ten lita ale vetsinou vecer ...

Je pak spis otazkou, na ktere letiste muzes priletet - pokud na jakekoliv "londynske" pak je to celkem v pohode ;-)

Jeste teoreticky muzes i s click4sky - ALE TAM BACHA letenka se neda prebookovat, takze mas presne dany termin a cas a pokud by se cokoliv stalo (napr. onemocnis a budes potrebovat letet o tyden pozdeji), tak uz s tim nic neudelas ...

reagovat *Linda* 2.3.2010 17:23  27%    +  -

Danuš: ahojky, pres Ck to nekupuj, je to tam vetsinou drazsi, spis nekde, kde je prodej letenek a nebo pres net jak pise Clau.Zuzu.

reagovat Danuš 2.3.2010 14:15  5%    +  -

no to ještě nevim na jaké letiště, zatim jsme se ještě moc nedomlouvali, teprve se rozhoduju, kdy vůbec pojedu, jestli pojedu. Ale už si dopředu zjištuji informece co a jak, abych je nesháněla na poslední chvíly. Moc děkuji.

reagovat Clau.Zuzu 2.3.2010 2:45  8%    +  -

Danuš: 6tisic je hodneee ... to urcite budou i levnejsi letenky ...
piti muzes vzit do letadla, ale musis si ho koupit az v bezcelni zone, kde Ti ho v Praze daji do zapeceteneho sacku a muzes to otevrit az v letadle ...
Potřebuješ letět jen na Heathrow anebo můžeš letět třeba i na jiné letiště a kamarádka Tě vyzvedne i tam?

reagovat Danuš 1.3.2010 21:57  5%    +  -

No letenku si asi koupim po netu, už jsem na ně koukala a stojí kolem 6000tis, což mi nepřijde tolik. Je teda obousměrná i s poplatkama.No jídlo bych asi mít nemusela, jelikož do Londýna to letímyslim asi 2 hod., ale pití asi jo, nevím jestli se může vzít vlastní do letadla.

reagovat Clau.Zuzu 1.3.2010 14:50  7%    +  -

pokud muzu poradit, tak letenku si kup sama na internetu, pokud jen trosku mas moznost ... jelikoz "cestovky" bude stat urcite mnohem vice. otazkou pak je, kolik do letenky chces vlozit a zda chces letet normalni spolecnosti (ktera Ti poskytne urcity komfort a jidlo a piti na palube) anebo nizkonakladovou (ktera je levnejsi, ale jakekoliv jidlo a piti na palube si musis zaplatit) ..

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: létání a vše kolem něj
Diskusi založil(a): Danuš
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si