Titanové nádobí TOP MORAVIA

Máte někdo doma ,dejte sem nějaké receptíky a zkušenosti.Vaříte uplně bez tuku ?Já ho mám nové a chtěla bych ho co nejlépe využít.
28.2.2010

Diskusi založil(a) 28.2.2010 Vladusa

reagovat torx 28.2.2016 12:37  5%    +  -

Gabina: Ty určite nebudeš jedna z nich :DDD

reagovat torx 28.2.2016 12:36  5%    +  -

Martina: Ty určite nebudeš jedna z nich :DDD

reagovat torx 28.2.2016 12:35  5%    +  -

Anna: Ty určite nebudeš jedna z nich :DDD

reagovat torx 28.2.2016 12:35  5%    +  -

Eva: Ty určite nebudeš jedna z nich :DDD

reagovat torx 28.2.2016 12:34  5%    +  -

Čo ste sa načisto zbláznili? Sú to šmejdi preboha, chodia po dedinách a nútia kupovať tie ich šmejdy za neuveriteľné peniaze starších bezbranných ľudí. Už chodia aj po Slovensku. Za tú cenu čo stojí jeden ich hrniec kúpim 10 titanových a omnoho kvalitnejších. Na ich hrnci sa nám olúpala glazúra a spojila sa s jedlom. Predávajú nejaké čínske nepodarky za cenu ako keby boli zo zlata. Spamätajte sa, kto na nich píše niečo pozitívne je buď blázon alebo jeden z nich.

Anonym 19.10.2015 15:13  1%    +  -

Titanové nádobí TOP MORAVIA,

Hrnce sú neopisateľne výborné! Mám aj Zepter hrnce a viem to porovnať. Objednávam si ďalšie a preto som našla rôzne názory. Mrzí ma keď čítam, že sú to podvodníci. Je to slušná firma. Mala som reklamáciu a všetko vybavili k mojej spokojnosti. Poštou sa výrobok narušil, vymenili, ospravedlnili sa aj keď to nebola ich chyba. Kiežby sa tak všetci podnikatelia správali žilo by sa nám lepšie!Prejem im veľa dobrých zákazníkov!

Anonym 25.2.2015 13:44  1%    +  -

Ten, kdo říká, že nádobí není dost doobrý na vaření, tak je u mne "trouba". Já ho mám již 6 let nepoškrábaný, jedno používám doma a minulý rok jsem si objednala i II. jakost na chatu a ani jsem nepoznala rozdíl v nějaké jakosti. Nyníjsem si koupila domů ještě i hrnec Mama's, kde se dá vše dělat. Jak od pečení, tak i po koláče a polévky. Jsem velmi spokojená a jiné nádobí již nepoužívám.
Nějaké připáleniny a poškrábané nádobí nemám a jelikož nejsem líná, hrnce myji v ruce a ne v myčce.
Nevím, jestli někdo slyšel na akci mýt nádobí tepelným šokem a potom jen vypláchnout vodou, tak to je potom špatné a ať se nediví, že když něco drhnu pískem a drátěnkou, že se mi hrnec poškrábe.
Hrnce mají i moji rodiče taky 6 let a jsou na tom stejně jako já - NEMĚNILI BY!!
Na akci nejsou dělány nátlaky, záleží na mentalitě každého zúčastnělého, jestli to chce odzkoušet nebo ne.

Anonym 13.2.2015 14:09  1%    +  -

Mám toto nadobí už asi 6let jsem s ním spokojená,nemohu si ho vynachvalit v ničem jiném nevařím.A jinak Vážení kdo ho nechce tak at nepomlouvá dokud si to sám nevyzkouší!!!!

Anonym 2.11.2014 16:59  1%    +  -

Piráti z Top Moravia.Opravdu se zdokonalují ve svých loupeživých metodách.Nelze jinak nazvat.Loni psali na pozvánce že za pouhou účast dají mobilní telefon Nokia.Nedej bože když si o něj někdo řekl.Oheň výmluvy lhaní.Letos? Přidali tentýž text ale drobným dolů na pozvánku napsali že výhradně vedoucí prezentátor rozhoduje o dárcích.Totiž další dárek je extra vypečený!Dají vám poukaz do nějakého zapadákova v horách či na Vysočině.Druhý pro partnera si musíte dokoupit.Za 6990,-kč.!!!!Tedy za cenu pobytu v luxusním středisku kdekoliv ve vyhlášené lokalitě v ČR.Pokud takto jednají už v úvodu je nade vší pochybnost že jejich prodej případné reklamace a další komunikace bude jediný převeliký podvod.Nemluvě: nádobí berou od brněnské firmy která jej poctivě vyrábí a prodává za desetinu!! jejich ceny.To je obchod,co?

Anonym 3.10.2013 8:46  1%    +  -

Gabina:
Gabino ?? - si to užij, hlavně si škvař svoj sádlo na zadnici a v mozku co máš

Anonym 3.10.2013 8:42  1%    +  -

Tak už z dokumentu ŠMEJDI - je jasné že top moravia je na 4. místě s flastrem od ČOJ - a to asi něco sakra zanmená - čeká na vás peklo za to chování.

Anonym 19.9.2013 21:34  1%    +  -

Dušen, Gabina: Jak souvisí hrnec s tím, že se jídlo nemusí solit????????????????

Anonym 19.9.2013 21:29  1%    +  -

Martina: Už podle toho, jak formulujete svůj příspěvek, jste buď přímo zaměstnaná ve firmě Top Moravia, nebo jste někdo úplně odjinud (Mars atp.) Hrnec od této podařeně firmy jsme dostali a používáme ho normálně v domácnosti. Jenže nám normálně zrezavěl (nebo zkorodoval? :) ) Už jak to nádobí nazývají wolfram-titanové je turbonesmysl, těchto prvků je tam max. tisícina promile.

Anonym 11.7.2013 9:19  1%    +  -

Koky 4.6.2012 16:46 1% + -

Před několika lety jsem si pořídila titan. hrnce od Top Moravia.
Spokojená jsem byla, i když náchylnost ke škrábancům
uvnitř hrnců mi vadila čím dál více (a to používám k manipulaci neostré předměty).
Vrcholem bylo, když jsem těsně po uplynutí záruční doby reklamovala pánev, kterou jsem poprvé umyla v myčce, jak nám na předváděcí akci "dovolili". Do té doby jsem myla pánev jen ručně....
Povrch se po jemném mytí v myčce zcela změnil - barvu i strukturu bych nepoznala.
Zaslala jsem podařený kousek vč. popisu, co se stalo, firmě. Po delší době přišla pánev zpět, že je to moje chyba. Komunikovala jsem s nimi telefonicky, leč uznání chyby výrobce jsem se nedočkala.
Neporušila jsem žádná pravidla, jsem zkušenou kuchařkou, všechno nádobí používám řadu let, nikdy jsem nic nepoškodila....
Loni jsem se dala nalákat podruhé na předváděcí akci. Jak, viz. výše, někdo píše, naslibovali hory doly a výsledkem bylo papouškování již vyslechnutého. Místo telefonu jsme dostali cár papíru k doplacení, abychom si užili nějakou dovolenou... Tomu bych tak věřila.
Firma u mě propadla na celé čáře, souhlasím, ač jsem pozitivní člověk, se všemi negativními příspěvky.
Přála bych vám všem, abyste prokoukli nekalé praktiky těchto firem dřív než já.

Anonym 11.7.2013 9:10  1%    +  -

předražené, ohřát to jde i vv hrnci za 200,- Kč. Na zdraví to moc tedy nepřidá. Výrobní cena hrnce je plech za 50,-Kč, lisování v zápustce cca 20,-Kč na Ks. tvarování, leštění, finišování - titan jinak má příměs dalších prvků - ten origo by jste nedoplatili, to se používá v NASA - lidi nehloupněte!!! nebo kupujte pááč vy na to asi máte prachy sponzorovat kšefťáky - viz levně koupot, draze prodat a pozdě platit faktury .:DD

Anonym 26.5.2013 14:48  1%    +  -

neslaný jídlo bude vždycky neslaný, to asi chápem všichni, ne? To si ho neosolím v hrnci za 250,- Kč a vyjde to jistě levnějiGabina:

Anonym 5.5.2013 15:20  1%    +  -

Martina:
jo souhlasím, vařím v něm asi 2 roky a jsem spokojený

Anonym 5.5.2013 15:05  1%    +  -

Zapoměla jsem napsat, že kdykoli jsem byla na předváděcí akci dostala jsem dárek nože, talířky a doíkonce i ten poukaz na doplacení. Byla jsem v Hotelu Jehla ve Žďáru nad Sázavou a rovněž ve Škrdlovicích a ten kdo tímto pohrdá a osočuje firmu, že to není pravda nevěří dle mého ani sám sobě. Je to tam opravdu na úrovni, starají se všichni a stojí to za to se tam podívat. Ten kdo poukaz máte určitě to využijte. Stojí to za to.

Anonym 5.5.2013 14:59  1%    +  -

Nádobí z Top Moravia mám doma a jsem s ním madimálně spokojena. Palačinky, lívanečky bez omastku luxusní. Je pravda, že potraviny není třeba solit. Zamilovala jsem si ho hned a nevařím v ničem jiném.
Pravdou je, že pokud se vyskytne problém zástupce firmy
nebo firma samotná to vymění. Stalo se mi, že se při vaření
rozletla poklička na kousky, ale bez problémů v Brně doli nový kus. Nyní jsme koupili na předváděčce gril a taky je super.

Anonym 10.3.2013 19:01  1%    +  -

kdo poradí s halogenovou troubou PF303.
Jak se vní správně peče atd.
JUra

Anonym 27.2.2013 11:37  5%    +  -

Ahoj, mám jejich novinku pro rok 2013, IVPS, která stojí normálně 39990, a jelikož mám 2, rád bych jednu nabídl, je úplně nová nerozbalená s plnou zárukou. V té druhé vaříme a zatím plná spokojenost, hovězí guláš uvaříte za pouhých 20 min., IVPS využívá funkci tlakového hrnce a tak šetří energii, čas a i vaše zdraví, protože nemusíte dávat navíc tuky. Pokud byste měl někdo zájem, přenechám za 22990 Kč. E-mail:patocka@atlas.cz

Anonym 27.2.2013 11:33  1%    +  -

Ahoj, mám jejich novinku pro rok 2013, IVPS, která stojí normálně 39990, a jelikož mám 2, rád bych jednu nabídl, je úplně nová nerozbalená s plnou zárukou. V té druhé vaříme a zatím plná spokojenost, hovězí guláš uvaříte za pouhých 20 min., IVPS využívá funkci tlakového hrnce a tak šetří energii, čas a i vaše zdraví, protože nemusíte dávat navíc tuky. Pokud byste měl někdo zájem, přenechám za 22990 Kč. E-mail:patocka@atlas.cz

Anonym 14.2.2013 14:38  1%    +  -

Dobrý den
musím vám napsat můj názor, nádobí od Top Moravia mám, je pravdou že v něm vařím velmi často a jsem s ním spokojena. Jídlo chutná výborně, je bez tuku a hlavně potraviny není třeba solit. Na předváděcí akce chodím a vždy se dozvím něco nového o vývoji. Je pravdou, že člověk se nesmí nechat vmanipulovat někam kam nechce. Tato fa mi neprijde zas tak agresivní jak některé jiné fa.
Třeba škvaření sádla a škvarků je hotové za 30 min a ta kvalita - luxusní, nepřepálené.
Určitě bych nádobí doporučila

Anonym 31.1.2013 14:26  1%    +  -

Lidi, používejte mozek a na takových akcích nic nekupujte. Vše je to jen o slovní masáži a nátlaku. Potom zaplatíte nesmyslné částky za něco, co má jen zlomkovou cenu.

Anonym 1.12.2012 11:37  1%    +  -

Byli jsme na akci firmy v hotelu Nová hospoda v Praze v Jinonícich dne 27.11.2012. Předvadějící nalehavě nabízeli ke koupi předváděné výrobky a dost je rozčiloval nezajem. Navíc nutili ke koupi silikonové pokličky, které prodávali za cenu 390 Kč a mašlovačky za 150 Kč, a jak jsme za chvíli zjistili ve stánku u metra, poklíčky stojí 59 Kč a mašlovačka 55 Kč. Komentář je zbytečný.

Anonym 9.11.2012 12:43  1%    +  -

Stejná zkušenost.rudin:

Anonym 23.8.2012 19:04  1%    +  -

Jana: Dobrý den, dneska se mi stalo to samé. Dostala jsem tf. pozvánku, ještě volali zda opravdu přijdu a ujišťovali mne že pokud manžel nemůže, mohu přijít klidně s kamarádkou. Přišla jsem se svou sestrou a také jsme nebyly ani puštěny do sálu...

Anonym 18.7.2012 1:20  1%    +  -

Nick:
Titanov nádobí z Top Moravia se zničí v troubě. Přestože je uváděno, že snese teplotu trouby do 230 st. C, tak už při 200 st. zhnědne vnitřní dno a ztratí nepřilnavost. Stejně tak není pravda, že můžete vařit bez tuku. Pálení suchého dna bez tuku časem taktéž způsobí zhnědnutí vnitřního dna a zcela se ztratí nepřilnavost. Pánev používám přesně dle návodu, přesto po dvou letech se v ní vše připaluje, jako ve smaltovaném hrnci. Např. u řízku zůstane při obracení spodní trojobal přilepený na dně

Tak ty experte, zhnědnutí dna je jedna z optických aspektů degradace PTFE, jeho stresování vysokou teplotou. PTFE je tepluodolný do 260°C. To co popisuješ je jen tvoje chyba v tom že to přepaluješ, další důsledek stresu PTFE je ztráta antiadhézních vlastností. Prostě tu pánev pernamentně přehříváš a ještě se odkazuješ na návod.

reagovat bubla 12.7.2012 17:08  55%    +  -

minulý týden jsem si koupila na předváděcí akci tlakový hrnec. Už jsem si ho zamilovala. Jinak nádobí od Topky máme asi 4 roky a jsme maximálně spokojeni. I když to byla pálka, tak fakt nelituji.

Anonym 12.7.2012 0:08  1%    +  -

Titanov nádobí z Top Moravia se zničí v troubě. Přestože je uváděno, že snese teplotu trouby do 230 st. C, tak už při 200 st. zhnědne vnitřní dno a ztratí nepřilnavost. Stejně tak není pravda, že můžete vařit bez tuku. Pálení suchého dna bez tuku časem taktéž způsobí zhnědnutí vnitřního dna a zcela se ztratí nepřilnavost. Pánev používám přesně dle návodu, přesto po dvou letech se v ní vše připaluje, jako ve smaltovaném hrnci. Např. u řízku zůstane při obracení spodní trojobal přilepený na dně.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Titanové nádobí TOP MORAVIA
Diskusi založil(a): Vladusa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si