TAJEMSTVÍ...života

všem kdo se zabývá tajemstvím a pozitivním myšlením.....
teorve začínám tak mě zajímá vše kolem:-)
1.3.2010

Diskusi založil(a) 1.3.2010 Jonuška

http://www.thesecret.tv/ stránky v angličtině...ale zajímavé:-)

Jonuška 11.3.2010 10:18

reagovat KristýnaC. 20.10.2010 21:24  5%    +  -

Srdečně všechny zdravím.
Chtěla bych vás pozvat na E-KURZY o ZÁKONU PŘITAŽLIVOSTI a jak být Záměrným tvůrcem svého života.
Kurzy jsou velmi úspěšné a uvítám vždy nové zájemce. Pojmenovali jsme to celkově Aktivní myšlení a e-kurzy jsou prvním krokem.
Kurzy jsou individuálně dlouhé 14 - 25dní, naučíte se třeba něco nového a nebo pomohou s věcmi, které vám nejdou.
Více na www.eft-prozdravi.cz
S láskou Kristýna

reagovat Magierin 23.4.2010 8:27  100%    +  -

Zamyšlení při pátku:

a zase jsem tu tento týden měla hromadu vzkazíku typu, Ivo, pomoc,já jsem tak neštastná, asi něco dělám špatně, já jsem asi špatná, dělám si výčitky z minula, kdybych to tehdy udělala jinak, a včera jsem to zas udělala asi špatně, ted mám špatné svědomí. Mrzí mne, že jsem děti vychovala asi špatně, neměla jsem na ně kvůli práci čas, sem tam jsem je udeřila. Maminka mi umřela a já jsem se s ní nedokázala ani v dobrém rozloučit a ted mne to trápí a ....

to je jen malinký výtah z vašich vzkazíků a já vždycky jen vám všem na začátek říkám STOP, VY nejste ničím vinni, byt se to vám samotným, či dokonce jiným zdá. NE, v dané chvíli v minulosti jste prostě vy,váš mozek a srdce udělali to, co jste považovali v rámci svých možností za nejlepší.
Vy jste nikdy nic neudělali špatně, jen jste se řídili okolnostmi a reagovali adekvátně v dané situaci díky svým citům, vzdělání, výchově...tak, jak jste reagovali.
NIKDY jste neudělali nic špatně.

Já sama jsem měla tento problém kdysi dříve také, měla jsem pocit, že jsem špatně vychovala synka, protože jsem na něj nikdy pořádně neměla jako matka samoživitelka čas, že jsem ho málo chválila atd. A pak mi jeden úžasný člověk, kterých jsem ve svém živote již potkala naštěstí bezpočet - řekl: STOP - ty jsi neudělala nic špatně a pokud si to sama, či někdo jiný se ti to snaží namvluvit, opakuj si stále dokola:

v dané chvíli jsem udělala přesně to, co bylo potřeba a udělala jsem to správně.

A já si to vážně tehdy ještě bez reiki a všeho kolem, opakovala,jakmile mi tam nějaká myšlenka do mého mozečku a srdíčka zase přišla a mlela jsem to a mlela jak kolovrátek, až si to mozek zapamatoval a jakmile se zas něco objevilo, už si to začal přemílat sám. To byla úleva!

A pak jsou tu samozřejmě lidé - i já takové kolem sebe mám, žádné strachy....- kteří se vám neustále snaží namluvit věci tak a především je stále šikovně připomínat - známe to, říká se tomu v pravou chvíli tít do živého,že - aby nás donutili se znovu do toho bláta minulosti se zpátky vracet. A jsou takoví, a těch je bohužel také stále kolem nás hodně, kteří nelení a ještě nás zahrnují výčitkami typu: kdyby jsi mi tehdy pomohla, nemusela bych být ted, kde jsem, v tom svrabu, že nemám peníze, muže, že se mi nedaří...

A já zas říkám STOP - tito lidé se snaží svůj problém řešit tím, že ho svalují na vás, namísto aby se sami pustili do jeho řešení a to uhned. Jenže, ono je sakriš pohodlnější to svalit na někoho jiného a ještě se vyžívat v tom, jak se nám to daří a jak ten dotyčný/á trpí.
Zastavte takové lidi, ihned, jak se na vás s něčím takovým vytasí, nebojte se a řekněte jim asertivně STOP, to jsou tvé problémy jedno, jakého druhu, možná máš i ted právě problém se mnou, ale já jsem tady a ted v přítomnosti a to, o čem tu mi tu právě povídáš, je minulost a já žiji přítomností. Své věci výchovu/práci...jsem dělal tak, jak jsem nejlépe tehdy uměl a jsem s tím vyrovnaný. Reš nyní ty sám své problémy,mám tě ráda/vážím si tě/ctím tě a přeji ti,aby jsi se podobně jako já s nimi vypořádal také co nejdříve.

NENECHTE si mozek zaplavit blbostmi, jak říká Sokrates Danovi.

A pokud můžete, vyhněte se těm lidem, kteří nemají odvahu sami se sebou něco udělat a proto se snaží srazit na kolena někoho kolem sebe,aby oni sami nemusel vstávat. TITO lidé potřebují pomoc, ne vy. NIKDY i když se vám to zdá sebevíc hrozné a neuvěřitelné, nejste ničím absolutně ničím vinni. I ted, v tuto chvíli, pokud máte něco v hlavě, pustte do ven a vyčistěte mozek TADY-TED-TATO CHVILE.

Vy všichni, kteří jste tu u mne na diskuzi, máte zájem se sebou něco udělat,abyste byli skvělými lidmi a už to se počítá. Jinak byste tu se mnou nebyli. Tak s tím začněte ted, právě ted, v tuto chvíli a netrapte se tím, co bylo, to už nazpět nevrátíte a nesnažte se ani, ty věci z minulosti přitáhnout sem, do přítomnosti, či dokonce budoucnosti.

Vesmír miluje změny, ne slepované věci a lidi z minulosti. dejte jemu i sobě šanci vnést do svého života úžasné, krásné, báječné nové věci a lidi, když se vám to nepodaří dnes, je tu přeci zítřek, další krásné dobré nové báječné ráno a i noc hojí rány.

At jste, kdo jste, jste BAJECNI LIDE na BAJECNEM MISTE pro zivot, na planetě Zemi a cokoliv uděláte, děláte správně.
A pokud máte pocit, že až tak správné to nebylo, máte vždycky v dané sekundě možnost to předělat jinak, třeba zrovna následnou omluvou,dárkem,vstřícným dialogem,ale k jedné věci jen jednou a dost, uzavřít kapitolu a už se k ní nevracet.

Stojí to trošku úsilí todle všechno srdci i mozku vysvětlit,ale věřte mi, výsledek se jednoho dne dostaví, přesně v ten moment,kdy to nebudete čekat, najednou zjistíte, že je to tady a bude vám báječně.

Přeji krásný den i krásný život a nezapomente, všichni jsme stvořeni ze stejné hmoty jako jsou i hvězdy, no není už jen ta představa nádherná, stejně, jako jste nádherní vy.

reagovat Magierin 15.4.2010 11:56  100%    +  -

Poselství a zamyšlení pro vás při čtvrtku:

Dnes se mi přihodily, či mne potkaly, můžete si to nazvat každý podle svého náhledu a pohledu, dvě naprosto protichůdné věci a tak jsem si řekla, že si místo plánované jiné práce sednu a napíšu vám o tom, protože někdy je třeba se zase jednou jen tak zastavit a vypovědět svůj, či jiný příběh.

Dopoledne mne volala paní, co si u ní vždycky objednávám ty nádherné svíčky a omlouvala se mi moc, že se objednávka pozdržela, protože se minulý pátek dozvěděli, že její otec, žijící v Chorvatsku, má rakovinu a to slinivky břišní,jak víte, tento typ rakoviny patří k nejhorším a je jen mizivé procento naděje na přežití. Navíc u něj je prý již v pokročilém stadiu. Její maminka, co u ní žije tady v Rakousku, ihned dala výpověd v práci a jela za ním, což by bylo pochopitelné, jenže jako vždycky,aby to nebylo tak jednoduché, měla máma jen půl roku do penze...takže ted to dcerka musí dát nějak do pořádku i po stránce zajištění penze pro mámu, navíc se s otcem před casem pohádala, dělal jí výčitky, že upřednostnuje svou rodinu a ne jeho otce...

a druhý dnešní protichůdný příběh - byl tu řemeslník z nábytku opravit tu garderobu, měla jsem zrovna puštěnou nádhernou muziku od Shanti Tybetyia a tak když byl hotov - mimochodem odvedl svou práci perfektně- dali jsme si od George kafíčko a trošku dali i řeč. Jeho přítelkyně čeká miminko a má strach, aby nepotratila, protože se jí to již 2x předtím stalo,ale už mají jednu krásnou zdravou holčičku a ted by to měl být kluk,tak se moc na to nové miminko těší (hned jsme se při té příležitosti domluvili,že miminku budu posílat reiki a že paní přijde si nechat udělat i Bachovy kapičky)a moc hezky jsme si povídali i o hudbě. Vidět mne manžel, tak asi omdlí,chi,nuž, někdy je to o něčem jiném, než si ti naši muži myslí,že.

Tím jsem chtěla říci - všimli jste si: smrt a život. Starosti a radosti. Vlastně je to symbolické - narodíme se a zemřeme. To mezi tím, jaké to bude a co si s sebou vezmeme na příště, už záleží jen a jen na nás. My lidé, jsme někdy opravdu směšní. Lpíme na mareriálních hodnotách, soutěžíme mezi sebou at už profesionálně, či jen tak v životě samém, svazujeme strachy sebe, nebo i jiné kolem nás, jsme plni pocitu viny, či viníme ty ostatní, naříkáme, proč je na světě vůči nám tolik nespravedlnosti, nebo naopak tiše jen trpíme, rozčilujeme se nad tím, jaký život vedou ti ostatní, nebo jen tiše nečinně přihlížíme....

Chodí mi vzkazíky typu: já se osobně do života nikomu nemíchám, tak proč to dělají ti ostatní mně, jak se proti tomu mám bránit, přeci nemohu jen nečinně stát a nechat na sebe plivat špínu, trpět to zlo...
Ne, není vůbec třeba nečinně stát a jen čekat, právě naopak, pokud se aktivně životu a jeho výzvám nepostavíte, bude vás stále znovu a znovu srážet k zemi. Ti silnější a zkušenější z vás už se zase na vlastní nohy za nějakou dobu postaví, ale ty slabší jedince to může jednoho krásného dne srazit na té zemi doslova.

Jenže co ted, dle mých rad, když se začnete tedy bránit, přitáhnete na sebe z vesmíru jako magnet to, že se budete muset stále a stále znovu obhajovat a bránit a z toho kruhu nebude východiska. Jenže ono je to zase o tom, že všichni jsme Jednota a pokud to nepochopíme, nebude to jiné. Já úplně slyším, jak namítáte, ano, já to přeci už chápu a dělám to tak,ale jak k tomu donutit ty ostatní, aby se změnili, aby tohle či tohle už nedělali...

JAK TEDY: jediné východisko je ZMENIT sebe, pokud to dokážete, změní se i vše kolem vás. Krůček po krůčku,ale jistě směřujte do svého středu sebe samého.

JAK: neexistuje jeden univerzální návod, to by bylo moc jednoduché, ale už tím, že čtete knížky, díváte se na filmy, povídáte si mezi sebou...už tím začínáte. POkud si přečtete nějakou moudrost, zkuste si ji příště načisto přímo v terénu. Začněte třeba malými tréninky něčeho, co byste nikdy - samozřejmě v dobrém slova smyslu - nikdy neudělali. Začněte se třeba od této chvíli stále usmívat, na sebe, na lidi kolem sebe. Začněte být třeba více vděční, už jen za to, že tady na této Zemi jste, za to, že máte nohy, které vás nosí, zuby, které vám pomohou rozkousat stravu, nos, který vám pomáhá dýchat, děti, které mají možnost chodit do školy, partnera, který vás má rád, kamarádku, co vás vždy ráda vyslechne,ale i za mnohem menší věci, za lžičku, která vám zamíchá ranní kávu, za sůl, která vám udělá jídlo chutnější, za trávu, která vám roste jen tak pro radost před domem, za stromy, které vám čistí vzduch, které je potřebný k vašemu životu...

Hodně z vás má znovu a znovu tendence někomu pomáhat, což je především nám, ženám, navíc přímo vlastní. Což je naprosto v pořádku, ale než někomu začnete pomáhat, požádejte ho o jeho souhlas. Ano, někdy můžete pomáhat třeba i tkzv. neviditelně, ale v tom případě to udělejte velmi jemně a nevtíravě.
A tak bych mohla pokračovat donekonečna.

Další věc je třeba ta, což mi též píšete, že si chcete u někoho něco objednat, či objednat pro někoho jiného, jedno, zda jsou to energetické korálky, věci z korálků, kamínků, či třeba zrovna i ty kursy reiki aj. a zlobíte se, že to má ten dotyčný moc drahé a předražené. A já trpělivě odpovídám, že to má drahé adekvátně svým znalostem, vědomostem a také že je to jeho projev úcty sám k sobě. Neberu zde v potaz v tuto chvíli lidi, kteří nabízejí služby a výrobky a ony neodpovídají opravdu té ceně. Ale i zde vás to nemusí trápit, protože takovému člověku ani ty peníze štěstí nepřinesou, pokud prodá něco o čem ví, že to neodpovídá ceně, jen aby rychle něco prodal za každou cenu, za čas může zcela jistě zavřít krám. Lidé poznají, kde a co skutečně odpovídá té ceně, lidé se nedají jen tak oblafnout a tak si u takového člověka objednají asi jen jednou.
A i zde si dávejte pozor na myšlenky: když řeknete třeba: ten má ten kurs/výrobek tak strašně drahý/předražený, tak už v tuto chvíli dáváte myšlenkou signál do vesmíru, že je to pro vás skutečně drahé a tak vše bude tedy drahé vždy...že si to nemůžete dovolit a tak si to nebudete moci dovolit nikdy...

Asi si říkáte, tohle všechno nemám asi šanci nikdy pochopit, ale ano, pokud máte opravdu zájem se sebou něco dělat, pochopíte za čas přesně a dokonce všechno to, co právě říkám, sami. Sami k tomu dojdete a sami budete mít ze sebe dobrý pocit, že jste tam, kam jste až došli. Někteří z vás jsou na samém začátku, někteří už se pohli a jdou ještě trošku ztuha, ale už jdou na té své správné Cestě, jiní už si na ní skoro frajersky jistě vykračují a někteří už po ní jdou, aniž by z ní někdy uhnuli, protože Cesta je cíl, ne to, za čem se stále honíme. Dosáhneme sice svého vytčeného cíle, ale už je tu hned další a další za ním a nikdy to nekončí. CESTA SAMA je cíl, na to nikdy nezapomínejte.

Tak vám všem přeji, at ji naleznete a kráčíte po ní jistěji a moudřeji než třeba doted.

A nezapomente: Byl by to nudný svět, kdybychom byli všichni stejní.

reagovat dialog 15.4.2010 9:32  44%    +  -

Magierin: Ahojky a děkuji za chválu.
Sám život, je mi velkým učitelem a jako každý člověk, zkoušený moudrým "scénáristou" životem, jsem na samém začátku měla jen dvě možnosti - věřit či nevěřit.
Kdybych bývala nevěřila, ztratila bych se sama v sobě, stala se nejspíš zlým a bůhvíjakým člověkem.
Kterou možnost jsem si zvolila, je nasnadě a nelituji jediného "zlého" období.
Díkybohu za každou svou zkušenost.

reagovat Magierin 15.4.2010 9:00  100%    +  -

dialog: moudra,moc moudra slova a je videt, ze jsi na dobre Ceste a tak to ma byt

reagovat dialog 15.4.2010 8:46  44%    +  -

Magierin: Začetla jsem se tedy postupně i do tvých dalších příspěvků a musím říct, že velmi moudře vyprávíš.
Vlastně jsem si tě všimla až ve své galerii, tvá vložená slova mě postrčila, se podívat i k tobě a tím jsem vlastně objevila i tuhle diskuzi.
Všechno se vším v našich životech souvisí tak úžasně, že když si poté samy v sobě poskládáme onu důmyslnou skládanku - žasneme nad tou dokonalostí.
Také moc dobře vím, že vždycky když mi bývalo hodně ouvej, stalo se cosi, co mne nad ten který problém povzneslo.
Buď jsem potkala "náhodou" anděla a nebo mi "náhodou" k rukám přišla kniha, kterou když jsem otevřela, s údivem jsem v textu nacházela odpovědi, na své vnitřní otázky. Ano, nikdy s ničím CO se nám děje, nezůstáváme sami, nemluvě o moudré intuici, kterou, jak tu správně podotýkáš, je třeba nikdy nepodceňovat a mít ji na zřeteli.
Také a to hlavně v posledních letech, svá pevná rozhodnutí, náhle z neznámé příčiny změním...a o mnoho chvil později, zjišťuji, že kdybych to bývala neudělala právě tak, nepotkala bych bytost, která byla či dodnes je, v mém životě ták důležitá.
Ano, všechny ty překrásné souvislosti mne dostávají čím dál víc...

reagovat dialog 15.4.2010 8:13  44%    +  -

Magierin: Dnes mám takový den, poohlížení se po tématech a diskuzích, které by mne oslovily byť už jen názvem.
A jak už to bývá, "náhody" neexistují...narazila jsem na tuto diskuzi, přečetla s velkým zaujetím i tvůj příspěvek a když dovolíte, chvíli u vás zůstanu.
Jsem také takový "tulák za štěstím a životem", čím více se učím a občas i doučuji, zjišťuji, že to skromné slůvko štěstí = je jen a jen v našich podvědomích, zkrátka v nás samotných.
Netřeba hledat či získávat třpytivé poklady, naše Duše a srdce - tam ukrýváme lásku a všechno hodnotné.
Ty jsi moc krásně popsala svůj "obyčejný" příběh, popsala jsi ho dokonce tak pěkně, že při čtení má člověk chvílemi, jakoby pozastavený dech.
Vše vidí takřka autenticky před sebou - opravdu úžasné
Navíc to tady koresponduje se vším, co já v poslední době doslova hltám...ale o tom až případně postupně, a jindy.

reagovat Farkaška 12.4.2010 12:17  6%    +  -

Magierin: To bolo pekne

reagovat Magierin 12.4.2010 10:35  100%    +  -

Dnes jsem měla v plánu udělat moc věcí a nakoupit jsem chtěla jít až v klidu zítra,ale od rána jakoby mi někdo říkal,ne,ty musíš jít nakoupit již dneska,ještě jsem si říkala,co to je zase za myšlenky,vždyt nejnutnější věci tu jsou,takže stačí bohatě až zítra. Ne, ten vnitřní hlas tu byl a nedal pokoj a nedal. Tak jsem si povzdechla a vzala peněženku,nákupní vozík a holt tedy šla.
Jenže,vzhledem k tomu,že jsem již na zdánlivě nevinně vypadající věci velmi citlivá,bylo mi jasné,že je to zase nějaká výzva.
Jen někdy nám vesmír staví do cesty i stěží viditelné výzvy a to se musí dávat pak velký pozor,aby je člověk rozeznal. A také neznámo proč,jsem si dnes naplánovala úplně jinou nákupní trasu,než jindy.To mi bylo už jasné,že to je zas výzva a že se musím dávat pozor,co se kde děje. Nuž a ono se nedělo nic,koukám vlevo, koukám vpravo, nahoru,dolů, nakoupím, zaplatím a stále nic. Vycházím z obchodu a přímo do mne někdo vrazí. Dívám se,kdo se mi následně omlouvá,byl to kluk asi 20 let, ubrečený,ani pořádně tu omluvu ze sebe nemohl vykoktat,obličel schovaný pod kapucí a v náručí držel starou deku a v ní zabaleného jezevčíka,jehož hlavička už jen z posledních sil klimbala vyvrácená na stranu a očkama na mne z té strany smutně koukal.

V ten moment mi to bylo jasné,mám pomoci pejskovi odejít na druhou stranu a věděla jsem,že je to již velmi blízko. Zeptala jsem se hocha, zda souhlasí, že bych pejskovi dala reiki. Kluk ihned věděl,co to je a že by moc prosil.
Sedli jsme si naproti na lavičku u tramvaje,já dala jednu ruku chlapci na ramena a druhou pejskovi na hlavičku a spojila jsem je světelným mostem,aby se mohli spolu ještě rozloučit i takto. Za chvíli jsem cítila,jak se srdíčko uklidnilo a to jsem věděla, že už přichází pejskova chvíle, proto jsem je odpojila a dál už zůstala jen u pejska,aby mohl odejít. Odjela jedna tramvaj, odjela druhá, třetí a než dojela čtvrtá, tak pejsek vydechnul naposledy. Ještě jsem chvíli u něj seděla, aby se duše mohla uklidnit a přejít na druhou stranu. Pak jsem ještě chvíli dala reiki klukovi a pak odcházela.
Kluk moc děkoval a prý tak nějak věděl, že má dnes potkat anděla, že mu to řekla babička, která umí míchat bylinky.
Smutné na tom je, že jeho rodiče, oba úředníci, odmítli prý dát psa už před nějakou dobou,kdy začal trpět bolestmi stáří, nechat uspat, protože to prý stojí moc peněz. Tak kluk prý včera večer jel načerno vlakem za město za babičkou,aby mu ten peníz půjčila. A babička mu prý na rozloučenou řekla,at se ničeho, co přijde, nebojí, že ona ví víc a že nad ním vidí anděla a že vše dobře dopadne.
Tak vidíte, no anděl, ono je to prostě tak, že tím, že se díky reiki či jiným technikám stáváte stále více a více senzibilnější a vnímavější, vnímáte i ty vyšší roviny, do kterých jiný než vy nemá šanci se dostat a jemnohmotné energetické vibrace a ty vás navádí tam, kam přesně vás mají navést. To setkání jsme měli prožít všichni a proto k tomu došlo přesně tak, jak k tomu došlo.
A to je vlastně i taková malá lekce pro vás, nemíchat se nikomu do života,ale ve chvíli, kdy je to potřeba,požádat, zda se míchat můžeme a když je nám dán souhlas, tak tak učinit.

Je mi jasné, že polovina z vás, ne-li více, právě a tak je to správné, protože tím jste právě TADY a TED a v tuto chvíli TETO CHVILE je vám úplně jedno, jací jste, jak vypadáte, co se kolem vás právě dělo,děje... protože váš mozek i srdce právě nedělali nic jiného, než napjatě poslouchali tento příběh.

reagovat Magierin 11.4.2010 20:09  100%    +  -

Danan: jj
jste tu holky sikovne vsecky do jedne,jen nekdy se vam "maloucku nedari",ale to se stava,je potreba se jen zase "zvednout"

reagovat Danan 11.4.2010 20:00  32%    +  -

Magierin: "Zamyšlení při pátku" jsem přečetla úplně bez dechu a moc mě oslovilo.
Pořád se starám o druhé a sebe zanedbávám.
Hned zítra ráno se polepším

reagovat Magierin 11.4.2010 14:56  100%    +  -

dvojče: rado se stalo ,nicmene jsou to stale JEN slova, pokud je nepremenime ve SKUTKY, nikdy se k nicemu nedopidime

reagovat dvojče 11.4.2010 13:01  5%    +  -

Magierin: Chtěla bych Ti poděkovat za Tvá krásná slova,je v nich hodně pravdy a my se musíme mít především rády a pak se nám bude lehčeji a radostněji žít.Děkuji.

reagovat Magierin 9.4.2010 8:23  100%    +  -

Farkaška: a pust se toho speku, to jsi rekla velmi moudre

reagovat Magierin 9.4.2010 8:23  100%    +  -

Zamyšlení při pátku:

Stále znovu a znovu mi přistávají vzkazíky typu, Ivo, help, co mám dělat, já jsem tak škaredá, tlustá, neschopná, špatná milenka, matka...měla jsem tu už dokonce jednoho pána alkoholika atd. a všichni volají o pomoc a ono je toto všechno vlastně skutečně vaše osobní volání o pomoc, ale ne směrem ke mně, nýbrž k vám samotným.
řeknu to vznešeně esotericky:
vaše vnitřní dítě pláče a chce si znovu jako to bylo v jeho dětství, než jste vyrostly, vyvolat vaši pozornost, být hýčkáno, být veselé, být rozmazlováno...a co děláte vy, namísto, abyste mu toto daly, se podíváte ráno do zrcadla a řeknete mu, že je škaredé, neschopné, tlusté, zlé, nespravedlivé, závistivé...tak se pak nedivte, že si zaleze do úplně nejzadnějšího koutečka vašeho těla a tiše tam pláče.
Jenže - pláčete pak i vy,protože ono je vaší součástí. A tak je to vlastně takový váš začarovaný kruh a nevíte, jak z něj a přitom je to tak strašně jednoduché a pro mnohé bohužel však někdy už téměř nemožné - začněte se konečně mít rádi tak, jak jste.

Najděte na svém těle, charakteru něco, aspon jednu jedinou věc, která se vám líbí, nevěřím, že byste něco nenašli, vždycky najdete alespon jednu věc a tak začněte právě třeba ted s ní.
Ledva ráno vstanete, už si říkejte: mám se moc ráda, jsem tak krásná, šikovná, mé ruce jsou nádherné, miluji své ruce. Mám ráda děti, miluji děti, děti mají rády mne...mám se ráda, protože umím krásně plést...napřed se tedy začněte chválit tam, kde je o tom i mozek přesvědčený a tím se jen utvrdíte v tom, že jste začaly správně. Pak třeba po týdnu zkuste opatrně přidávat: mám se ráda, mé nehty/vlasy/oči...jsou nádherné...a postupně hezky přidávejte,až tomu vaše tělo i podvědomí začnou věřit a už vám samy budou pomáhat a pak se začnou dít věci s vámi a i kolem vás.
Abyste se změnily a pohlo to s vaším životem a okolím, stačí někdy začít s maličkostmi,aby to vnitřní dítě celé utrápené v tom koutečku zbystřilo pozornost ejhle, ono se začíná něco dít a trošku zvědavě povylezlo a až ho přesvědčíte o tom, že se skutečně máte rádi, pak už máte skoro vyhráno.

Znovu opakuji, že vaše tělo je jen vaší tělesnou schránkou pro vaši duši a pokud ta nebude krásná, nebude ani to tělo, jak ve vašich očích, tak v očích druhých.

Copak jste si někdy nevšimly, že jste třeba uviděly nádhernou ženu s úžasnou postavou napřed zezadu a vzdychaly jste, že todle vy nikdy nebudete a ona se pak otočila a vy jste užasly, jaký má nehezký, nezajímavy obličej...a co jí chybělo ... chybělo jí to vnitřní krásno, to charisma duše. A bez toho jí i její tělesná schránka byla platná jen zezadu...

K čemu vám budou úžasné koktejlové šatky, když se nebudete líbit samy sobě, k čemu make-up holywoodské hvězdy, když právě ty vrásky dělají krásu té duše, k čemu šperky, když největší šperk jste vy samy.Neříkám, že někdy nedělá dobře, když se člověk načančá a vyrazí ven a sklízí obdivné pohledy - to je i můj případ, celý rok jsem za Popelku a pak náhle dostane mé vnitřní díte chut všechny překvapit,tak se úžasně obléknu, boty na podpatku, načančání a vyrazím a ti kolem zůstávají paf...jenže, to není ta vnitřní krása, to je jen pozlátko a přiznejme si, jak často se necháme tím pozlátkem samy ovlivnit, někdy bohužel velmi často. čehož samozřejmě využívají především chytří obchodníci a balí nám ta pozlátka do nádherných obalů, pořádají na nás hony v podobě úžasných doprovodných reklam a vědí moc dobře, že na tahleta pozlátka lidi nachytají vždycky.
čas od času je dobré právě pro to vnitřní dítě si nějaké to pozlátko též pořídit,ale nemělo by se to stát naším cílem, jen hrou s vnitřním dítětem, které má rádo hračky, odměny, pozlátka..jenže v nás vevnitř není jen to vnitřní dítě, sídlí tam výše ješte naše vyšší Já a to chce víc než jen hračky, má vyšší poslání a napojení s vesmírem a to chce po nás zase věci duchovní, moudré...

A tak vždy poslechněte srdce, pak se zeptejte rozumu a pokud ti dva nejsou schopni se dohodnout, jdete za hlasem srdce.
Krásný den princezny a královny a to vy jste všechny do jedné!!!!

reagovat Farkaška 8.4.2010 12:20  6%    +  -

Jonuška: Tak nech sa pani rozhodne, co vlastne chce, sak su to aj jej vnucata ty sa musis dako zariadit a nie cakat, ako sa ona vyspi
V kazdom pripade ver, trosku to rozdychaj a pust sa do toho

reagovat Jonuška 7.4.2010 16:01  62%    +  -

ahojky tak nevím věřit nevěřit
tchýně mi před chvíli řekla že chtějí nehat ten její byt prázdnej..takže se stěhovat nebudu..

reagovat Jonuška 5.4.2010 21:10  62%    +  -

Magierin: my děkujeme..a všem také i když trošku pozdě

reagovat Magierin 5.4.2010 9:23  100%    +  -

Krasne velikonocni pondeli preji

reagovat Magierin 30.3.2010 9:38  100%    +  -

Jonuška:

reagovat Jonuška 30.3.2010 9:08  69%    +  -

Farkaška: krásný den

u nás nic..vlastně an..tchýně mi nechá byt....teda jakoby pronajme

reagovat Farkaška 30.3.2010 7:24  6%    +  -

Ahojte babenky, co mate nove?

reagovat Farkaška 26.3.2010 14:14  7%    +  -

Pred chvilou tu bol svoki a skoro som na rit padla - doniesol mi vrecko jablk, to co som si priala ako prve na vyskusanie, ci to co je popisane v knihe naozaj funguje... takze ja po dnesnom dni, nemam uz ziadne pochybnosti

reagovat Magierin 26.3.2010 13:21  100%    +  -

Farkaška:

reagovat Farkaška 26.3.2010 13:01  7%    +  -

Takze melaho mi vzali do skolky Jednoducho som si zazela a verila tomu, aj ked moje okolie pochybovalo. Ak uz toto nie je dokaz, tak co potom

reagovat Magierin 25.3.2010 17:48  100%    +  -

a zas jednou po case troska zamysleni ode mne pro vas:

Tak já už jsem tady, hvězdičky blýskavé a to vy jste, přeci už jsem několikrát psala, že jsme stvořeni ze stejné hmoty jako hvězdy a víte co, to je to právě ono - všichni jsme stejní, ačkoliv to v tuto chvíli vůbec u vás v hlavě třeba nevypadá. Všechny máme nějaké představy, všechny bychom chtěly mít hodného ,spolehlivého muže,dobře vydělávajícího, milujícího muže, skvělé zdravé úžasné děti, výborné kolegy a sousedy, vynikajíci vztahy s přízní a skvělý každý nový den a přesně ti druzí nám přeci tohle všechno kazí, nicméně, jen zdánlivě kazí.

To, co vyzařujete, to i přitahujete a vy sami jste štěstí svého strůjcem. Proto také ode mne nikdo neuslyší návod typu- rozejdi se s ním, nandej mu to, pomsti se jí, vrat jí to zpátky apod. Protože toto prostě žádná rada není,anebo je,ale jen dočasná a taková záplatová, ale nevyléčí a nepomůže skutečně bez opravdového operátora a tím jste každá z vás sama, ani já jako mág a učitel nejsem vaše spasení.

Co vidím, to povím, ale vy víte, že někdy se věco zdají úplně jinak, než ve skutečnosti jsou.

Ten pan M. s krásným bytem na půjčku na mne např. působí v této podané podobě jako nevyspělý, nerozumný, nezodpovědný a nerozhodný, citově dost labilní mladý muž, který pravděpodobně bude sice svou partnerku velmi milovat, ale vztah skončí s největší pravděpodobností na obyčejných starostech všedních dnů. Ze má někdo 3 zaměstnání, to je pěkné, ale jak chcete od někoho takového pak čekat, že bude mít finálně čas na vás a vaše děti. Když už ted jsou dluhy, bude je velmi těžké a zřejmě to bude trvat delší dobu, než se splatí a jste skutečni ochotni se pár dalších let natolik uskrovnovat a nejet na dovolenou, nemoci dětem dát to,co byste chtěli,nemít na rovnátka, školku.. a především ani dát samy sobě, už jen třeba v podobě něčeho příjemného, týden v lázních, zaplacený vysněný kurs...není dobré nadlouho potlačovat své sny a není dobré někomu pomáhat realizovat jeho sny,abyste poté zklamaně zjistili,že to vlastně ani jeho sny nebyly a především, že to vůbec vlastně nebyly sny vaše.

Vždycky budete mít kolem sebe zas jen takové lidi, jaké si k tobě přitáhnete jako magnet vy samy. Oni jsou vlastně potom už jen důsledek vašeho konání a vyzařování.
Každý z nás chce někoho mít, na koho by se mohl spolehnout, ke komu by se mohl přitulit, za kým by se mohl jít vybrečet, s kým by mohl být celý den,nebo aspon jeho půlku,kdo by mu se vším, či aspon s něčím pomohl, a úplně zas zapomínáte na to, že vy samy jste tím, za kým můžete kdykoli přijít a kdo vám zůstává stále věrný. Věrnost partnera je skvělá věc, ale zůstat věrní sami sobě je věc odvahy a důvěry v sebe samé.

Hodně z vás má třeba už i reiki, jedno, jaké a v jakém stupni a já se ptám, proč a k čemu ho ty lidičky vlastně mají, když ho nepoužívají k svému dobru a pro jiné také. Copak vám vaši učitelé neřekli, že s ním můžete sebe změnit a s vámi se změní i vše kolem vás.

Když ublížíte dítěti, třeba zrovna tím nervozním slovem, je dobré mu vysvětit situaci, proč se to tak stalo a je dobré si to třeba i namalovat, co všechno se vlastně stalo, ale neomlouvejte se dítěti donekonečna,protože vy samy máte právo chybovat. Důležité je, aby dítě vědělo, že se to stalo ve výjimečné situaci a že to nebylo kvůli němu, kvůli jeho chybě, nebo dokonce kvůli tomu, že tu na světě vůbec je. Dítě ve vás musí cítit silné rodiče a musí vědět, že má ve vás silnou oporu a zázemí domova,at se děje, co se děje.

A také někdy, zdá se mi,na věci moc spěcháte, nenechejte se k něčemu dotlačit, či přemluvit jen proto, že to někdo tak zrovna ted a nejlépe ihned chce, že je to podle jeho představ, že se vás o tom snaží ze všech sil přesvědčit jako o nejlepším řešení. To je jen a jen JEHO řešení,ne vaše. Není dobré rozhodnutí moc dlouho oddalovat,ale není ani dobré na něj přílš spěchat. Promyslete si to v klidu a samy, poslechněte rozum i srdce, co vám říkají.

Někdy děláme chybu, že se snažíme někomu zalíbit, omluvit, či máme jen jednoduše strach, at už z něčeho konkrétního, nebo z neznámého, někdy třeba i špatné svědomí...

Vlastně je to v porovnání s nekonečnem a věčností energií paradox, zabývat se minulostí a řešit přítomnost. Co bylo, bylo a co bude, bude, co je ted, je TED a vy se zaměřte na to TED A TADY. Už ta situace z rána je minulost, tak ji dál neřešte, nepitvejte se v ní donekonečna, jen zaujměte TED jasné stanovisko a poučte se z toho pro příště.

Já vám klidně mohu udělat cesty s draky, či vašimi silovými zvířaty za otázkou, zda vám je partner věrný, zda má rád a bude mít rád vás a vaše děti, zda se tcýně zlepší, či vás zas podrazí...navíc ty cesty se nemýlí,alespon doted jsem neměla jednu jedinou, která by nezjevila pravdu, ale jste vy na tuto pravdu vlastně nachystaní a pokud ano, tak ji vlastně nepotřebujete, protože už máte svá řešení sami v hlavě. Pokud nejste přichystaní, vezmete si to zas jen jako berličku podobně jako karty a budete čekat, že rozhodnutí a zodpovědnost někdo převezme za vás. To je přece tak příjemné, když nám někdo řekne,co máme a nemáme dělat, jenže tím si nepomůžete, anebo jen krátkou dobu.

Změnte sebe a změní se všechno kolem vás.
Je to jednoduché, návod je prostý, začněte pracovat pomalu a jistě na sobě, dnes je krásná doba, máte k dispozici tolik nádherných rozumných knih, internet i jiné další úžasné možnosti, jen po nich sáhnout, jen se s někým třeba i trošku poradit, když nevíte, jak s tím dál naložit.
Proto je tady také tato diskuse, aby vás naučila se postupně měnit, proto tu máte zdánlivě někdy hloupé otázky, žádost o váš názor aj.
Není nic jednoduššího, než zavolat o pomoc a třeba já, či někdo jiný, vám tu pomoc mohou zrovna poskytnout,ale co takhle to napřed zkusit u sebe a pak teprve,když už opravdu nevíte, jak dál,tak požádat a to o jasnou podporu s jasnými slovy.
Myslíte si, že já neřeším denně desítky malých svých problémů, že nebojuji s bolístky a nemocemi, i kdepak, ale zkuste si vzpomenout, kdy už já jsem si někdy na něco stěžovala, či naříkala. To už musí být něco opravdu hodně závažného, když já požádám o pomoc a víte, proč tomu tak je. Protože jsem dlouho pracovala sama na sobě a dospěla jednoho dne po malých krůčcích tam,kam vy dospějete zřejmě také, ale zatím tam jen míříte nejistými, někteří víc, někteří mín jistými kroky a tak, když něco nastane, kdy už by jindy člověk volal o pomoc, zastavím se uvědomím si TADY a TED, zhodnotím situaci a pak jednám podle toho, co jsem se už naučila, podle nových krásných vzorců a tělo i duše jsou mi za to nesmírně vděčné.

Tak nevím, zda vám něco tohle sáhodlouhlé vyprávění přinese, ale pokud aspon něco malinko, už tím, že jste toto dočetli, jste pro sebe udělali hodně

Na každý problém je minimálně jedno řešení a vždy je tu někdo nablízku, kdo vám nějak rád pomůže, když už máte pocit, že se na své Cestě nemůžete ani pohnout a že potřebujete zase jednou šoupnout do zad, abyste se zase odlepili a za chvíli zas šlapaly dál samy.

Vy a jen vy tohle všechno dokážete, když jsem to mohla dokázat já, tak proč ne vy. Přeji hodně úspěchů a štěstí.

Každé z vás svítí na cestu tam nahoře minálně jedna hvězda a vede vás.

reagovat Farkaška 25.3.2010 9:49  6%    +  -

Za chvilu idem za riaditelkou do skolky, aby mi od polovice buduceho mesiaca vzala maleho. U nas je to velky problem, ale zaziadala som a verim tomu, ze to tak bude

reagovat Magierin 25.3.2010 6:21  100%    +  -

Farkaška: ahaaaaaaaaaaaaaaa takze to bylo vlastne takto: tve prani je mym rozkazem

tak v tom pripade se opravdu a

reagovat Farkaška 25.3.2010 5:34  6%    +  -

Magierin: lenze ja som si tu pracu zelala este v decembri avsetko robila tak ako sa ma, este skor ako som si knihu precitala Teraz idem na 4 dni na sluzobne skolenie, tak po veceroch budem opat citat

reagovat Magierin 24.3.2010 15:25  100%    +  -

vy jste mi nejake sikovne

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: TAJEMSTVÍ...života
Diskusi založil(a): Jonuška
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si