liftingový krém....

Ahoj všem, tak jsem dnes po ránu /v den svých 39. narozenin/ tak trochu více zadívala do zrcadla... no není to co bývalo... Chtěla jsem se zeptat na radu, co používáte za liftingový krém, nebo další věcičky na vypnutí pleti, očního okolí a co my můžete doporučit... Krémy na vyhlazení vrásek už nějaký ten pátek používám, většinou od Avonu, stžřídám s niveou /kys.hydral./+ hydratační krémy, ale určitě se na trhu najde nějaký účinnější přípravek, jehož účinek by byl přece jen lépe vidět....Děkuji
3.3.2010

Diskusi založil(a) 3.3.2010 hancula1

reagovat Nika 22.4.2017 14:51  1%    +  -

Ahojky, s těmi krémy nevím nevím. Pokud chceš opravdu nějaký viditelný účinek, tak se radši poraď s nějakým odborníkem a můžeš rovnou nějaký ten lifting zkusit. Je to podle mě lepší než na sebe patlat předražený krémy ;-) Ale jak říkám, je to jen můj názor :-)

reagovat Nela 27.1.2017 12:53  1%    +  -

Co je lepší? Krém, nebo lifting na klinice?

reagovat jarka.modra 18.7.2016 13:44  5%    +  -

Nez krem tak to bych radeji podstoupila lifting normalne na nejake klinice

reagovat Elin.ka 28.7.2015 8:11  5%    +  -

HankaKron: o té jsem něco zaslechla od kolegyně z práce, z čeho že to je? To už jsem něj pozapomněla

reagovat HankaKron 28.7.2015 7:59  5%    +  -

Elin.ka: Já už používám jen přírodní kosmetiku, Jmenuje se minus 417 a je opravdu dobrá. Obsahuje výažky z Mrtvého moře :)

reagovat Elin.ka 28.7.2015 0:55  5%    +  -

ahoj holky, mrknu na sebe a vidím, že jsou ty vrásky čím dál horší... Nemáte tip na nějakou přírodní kosmetiku?

reagovat Terulinka1 12.9.2014 15:04  5%    +  -

Kde prosím kupujete nebo objednáváte ty krémy s tím kolagenem? Díky za odpověď.

reagovat Emulinka1 3.7.2014 22:07  5%    +  -

Já bych Ti doporučovala hydrolyzovaný kolagen, který krémy obsahují, zastavuje i tvorbu vrásek, dostane se právě hodně moc pod kůži a tvorbu vrásek minimálně zpomalí, zmírní nebo pozastaví, což by se ti asi podle popisu hodilo :) já jsem spokojená. rozhodně bych neměnila.

reagovat Kvetula 25.5.2014 7:36  5%    +  -

veronika: Až takhle Veru, jo? A nechceš prozatím zkusit nějaký účinnější krém, než se pouštět hned do tohoto? Nějaký s kolagenem nebo tak? Zkusim prozatím jiné alternativy.

reagovat veronika 20.3.2014 16:56  1%    +  -

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde by jste mi doporučovali podstoupit zákrok lifting? A jak tento zákrok probíhá? A jak dlouho trvá? A jaké jsou po tom výsledky?

reagovat anežkadvojčata 8.12.2011 23:12  5%    +  -

radas: To chce určit přesný typ pleti. Jestli chceš, tak mi napiš do vzkazníku a já ti poradím. Tady na diskuzi to řešit nechci.

reagovat radas 6.12.2011 13:50  1%    +  -

zdravím bude mi 40a stale se mi mastí obličej raší pupínky sice mín než ve 20ti ale pravda je že díky té přemaštěné pleti nemám ani jednu vrásku snad jen malinko kolem očí obličej si čistím a oční krémy používám pořád ne od jedné značky vždy když dojde tak si náký koupím krémy jen hydratační je to protivný pořád musím papírovým kapesníčkem odsávat tu přebytečnou mastnotu ale je fakt že ta plet není ještě povolená a dokonce si lidi myslí že jsem mladší asi můžu poděkovat svý protivně mastící se pleti a sem tam nákýmu tomu pupínku že nemám vrásky a plet stárne pomaleji

reagovat janaano 11.9.2010 20:19  10%    +  -

... můžete skusit třeba tohle,...
Krasa.cz

reagovat arwenkosmetika 31.3.2010 13:22  5%    +  -

Pralinka79: Nejsem Lidka. Jmenuji se Anežku a už s tím dej pokoj laskavě. Do vzkazů jsem ti před časem vysvětlila jak to je.

reagovat Pralinka79 24.3.2010 20:39  13%    +  -

hancula1: Sera od MK jsou fakt super, sama je pouzivam a u jemnych vrasek je efekt videt hodne brzo. U tech hlubsich to chvilinku trva, ale i tam se efekt dostavi. Moje kolegyňka v práci nedá dopustit na krémy MK proti vráskám, ale séra používá od Esteé Lauder a vyhovuje jí to. Je jí 45 a vypadá skvěle. Ne jak po liftingu - vypadá přirozeně, na pleti má vrásky, takže vypadá přirozeně, ale dokáže je úspěšně redukovat a zjemňovat a o to asi jde. Na úplné vymizené vrásek v tomto věku nepomůže žádný krém, ani sérum - jedině laser nebo botox - ale mě osobně se to nelíbí.

reagovat Pralinka79 24.3.2010 19:54  13%    +  -

Já MK používám, vyhovuje mi, ale naprosto souhlasím s názory, že každému vyhovuje něco jiného. Já Avon na svém obličeji nesnesu, Oriflame jsem nějakou dobu používala a dobrý. Teď už musím mít řadu proti vráskám a v tom je pro mě MK jednička.
Takže každému podle jeho gusta.

Souhlasím s Lidkou (arwenkosmetika), že po netu je diagnostika pleti nemožná. Ovšem nesouhlasím, že Nivea je špatná, že Indulona je špatná. Na popraskané ruce je Indulona PRO MĚ super, MK mi v tom nevyhovovala. Na tělo jedině Nivea s Q10 - v této péči mě i mnou milovaná MK zklamala. Takže jak si kdo vyzkouší, asi tak ....

reagovat Pralinka79 24.3.2010 19:51  13%    +  -

hug:

reagovat hug 14.3.2010 6:55  1%    +  -

Lidkatřiděti: nevím, co mají v salonech, ja naštěstí jejich služby nepotřebuji a MK jsem vyzkoušela a tu jsem dala kámošce na prdel, měla vyražku a pomáhá ji, takže fakt na prdel je MK dobrá

reagovat Lidkatřiděti 13.3.2010 20:34  31%    +  -

hug: Je to stejné jak v salóně. Také pracují s jednou kosmetikou. A dělají jí snad reklamu? Ne, tu dělají spokojené zákaznice.

Ošetří tě v kvalitním salóně, Avonem, Oriflámem, Indulonou nebo Niveou? Neošetří. Nenajdeš tam ani Atok či Hádka a tyto značky patří mezi hodně kvalitní. Prostě je tam nepoužívají,protože jsou parfemované a mohou působit alergie. Tobě nevadí, ale jinému ano.

Ale třeba Dior, Alcinu, E-Lauder, Mary Kay tam najdeš. Jsou totiž neparfemované. A tudíž nedráždivé. Tím nechci říci,že se nenajdou ženy,které se po kvalitních neparfemovaných kosmetikách neosypou,ale je tu menší pravděpodobnost problému.

V oboru pracuji cca 5 let. S Mary Kay cca 2 roky.
Za tu dobu jsem se setkala se dvěma reakcemi na tuto kosmetiku a asi s 500 reakcemi na Avon a Oriflame. To o něčem svědčí.Ne? O Induloně nemám přehled, protože jí k ošetření pleti používá mizivé procento žen. Zato na ruce a boty jí používá hodně lidí.

reagovat hug 12.3.2010 9:58  1%    +  -

arwenkosmetika: a to já jo

reagovat arwenkosmetika 12.3.2010 9:44  5%    +  -

hug: Kdo se nějakou dobu pohybuje v kosmetice ví,že jsou na trhu značky, které sice nemusí vadit (alergie atd), ale neobsahují žádné vitamíny a některé dokonce obsahují škodlivé konzervační látky i když v povoleném limitu.
Lidka vyjmenovala jen některé značky,které nejsou až tak košér. A varuje před nimi. Asi s nimi má osobní zkušenost. Já bych je také nedoporučovala.

reagovat hug 12.3.2010 8:54  1%    +  -

arwenkosmetika: né neodsuzuji ji, ale nemám ráda, jak někdo radí lidem, že všechno je ok, kromě určitých značek. tom pravdu nemá, jak jsem psala mi indulona vyhovuje a mám spoustu známých a ti používají avon, niveu aj a jsou spokojeni...

reagovat hug 12.3.2010 8:52  1%    +  -

Lidkatřiděti: no ja vím, že služby, ale jistě budeš dělat s tou svoji kosmetikou a tak budeš dělat reklamu jen ji. kosmetička nejsem, použivam indulonu, měsíčkovou a modrou a plet mám bez problému, v tom si ale myslím, že je genetika a né nějaké krémy, pokud je někdo povadlý a i předci měli stejný problém, žádný liftingový gel nepomůže. a na ekzém synovi jsem vyzkoušela nespočet krému, některé pomohly, dražší navíc ho štípaly, ted používáme modrou indulonu a je v poho, ale tím, že ho promazuji preventivně, protožýe jak je suchý, začne se škrábat, ekzem se vrátí.

reagovat arwenkosmetika 11.3.2010 22:43  5%    +  -

hug: Dělám kosmetiku pátým rokem a svědění a pálení může být příznakem samočištění nebo alergie. Ale to se po internetu nedá určit. Inteligentní člověk ví,že diagnostikovat po netu nejde a pokud sem někdo napíše svoji domněnku tak to jako domněnka má být bráno. To,že Lidka někam napsala,že se takto projevuje samočištění měla pravdu.Ten kdo napíše,že se jedná o alergickou reakci má také pravdu. Podle toho nemůžeš usuzovat zda tomu ten či onen rozumí více či méně.

reagovat Lidkatřiděti 11.3.2010 19:12  31%    +  -

hug: Hm, zvláštní. Já neprodávám kosmetiku,ale služby.Prodej kosmetiky je pouze podružná záležitost.Ty jsi kosmetička?

reagovat hug 11.3.2010 17:04  1%    +  -

Lidkatřiděti: po tvém názoru, na jiné diskuzi, že když plet svědí a pálí, jde o samočištění pleti..., si myslím, že všechno je dobré mimo výrobků, které prodávíš ty.

reagovat terka02 11.3.2010 14:53  5%    +  -

reagovat Lidkatřiděti 11.3.2010 10:05  31%    +  -

Amarka: Všechno je lepší než Oriflame,Avon, Nivea a Indulona. Navíc jak jsem již psala, krémy nejsou na vrásky tolik účinné jako séra,protože krém působí pouze na povrchu,kdežto vrásky jsou důsledek oslabení kolagenu a elastinových vláken, které se nacházejí v hlubších vrstvách kůže.

reagovat Amarka 10.3.2010 23:18  12%    +  -

fata: Neměj z toho mindrák.No,je to hlavně o korunkách...Taky jsem se zajímala o face lifting,ale nějak mě to přechází.Je to jen na dobu určitou za moooc peněz.
Používám krémy od Oriflame s kolagenem,taky žádný zázrak,ale nejsou nejhorší.Dřív jsem mívala Botoceutical z lékárny sérum,možná byl o něco účinnější,než ty krémy.
Kdyby tak někdo mohl poradit,co na sušší pleť na hydrataci vhodného? Máte svoji zkušenost?

reagovat fata 10.3.2010 10:23  17%    +  -

nikusa: tak na pořad "O pár let mladší" jsem se dívala jenom jednou. Přijde mi to jako reklama na plastickou chirurgii, komerčního zubaře a tipy, jakým způsobem ještě utratit penízky...Po shlédnutí pořadu jsem tedy upadla do deprese a nabyla dojmu, že bez zákroků co ukazovali v pořadu bych se měla pohybovat jako správná ježibaba jen kanálama.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: liftingový krém....
Diskusi založil(a): hancula1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si