Seznamení přes internet

Moje sestřenice mě přihlásila,na seznamku.Seznamila jsem se,s hodnýma klukama.Je to dobrá věc.Když nemá žena možnost,se seznámit osobně.
7.3.2010

Diskusi založil(a) 7.3.2010 bambitka34

reagovat *sylva* 4.7.2016 12:42  5%    +  -

Jé to je stará diskuze, ale stále aktuální. V Brně máme prima akci každou neděli a můžete si to udělat i v jiných městech: zelenesatky.cz Chybí nám mladé holky!!!!!

reagovat michal.kolesa 25.4.2013 7:43  5%    +  -

- Než půjdete na rande s někým koho znáte jen přes web, tak nejdřív o tom někomu řekněte, aby zavolal na Policii když se nebudete dlouho vracet

- Nebo jde nenápadně s Vámi a sedne nebo stoupne si někam stranou, aby Vám nedělal křoví, křena a nenápadně pozoroval situaci a zasáhl, kdyby se situace vymkla kontrole z Vaší strany.

- Sejděte se na veřejném místě kde je plno lidí (tam je méně pravděpodobné, že si něco dovolí) - např. cukrárna, pizzerie, nejlépe v době, kdy je ještě několik hodin do tmy.

- Při vracení se domů za tmy mějte k dispozici osobní alarm (stojí cca 100 kč), na přilákání pozornosti.

- Domu se vracejte za tmy pouze frekventovanými a osvětlenými ulicemi a vyhýbejte se tmavým koutům a raději běžte delší cestou, pokud po ní chodí hodně lidí.

Další rady na www.bezpecnyinternet.cz, www.e-bezpeci.cz, www.saferinternet.cz/

reagovat **sisi** 10.2.2013 0:02  5%    +  -

Já už nemám na osoboní schůzky vůbec čas, pořád jsem v práci, pořád někde lítám a tak jsem se rozhodla, že zkusím taky seznámení přes internet, jako to dělá většina z nás. A dámy, světe div se, ono to funguje. Nejlepších výsledků mám na prémiové seznamce Elitedate.cz - http://www.elitedate.cz/, jsou tam fajnoví chlapi. A pro ty z vás, které to chtějí taky zkusit a neplatit jako já mají teď valentýnskou akci. Členství na půl roku zdarma, stačí se zapojit do jejich soutěže a poslat mail jako první. Zkuste to http://www.elitedate.cz/valentyn-2013 .

reagovat SULTANKA 8.9.2012 8:56  5%    +  -

Ahoj všichni

reagovat JajaaPaja 16.1.2012 19:21  5%    +  -

urcite je lepsi osobne nez internet, co treba zkusit www.seznamtese123.cz seznamka pro Brno a okoli myslim, internett je na dlouho a s nulovym vysledkem..aspon moje zkusenost..

reagovat Nick11 13.3.2011 18:49  5%    +  -

tak-- to neni, necetim se sama, jen tady chcem povidat,

reagovat smodrcha 24.3.2010 14:00  32%    +  -

Děvčata,já nikoho nehledala,ale přesto náhodou našla.

reagovat carllo 14.3.2010 8:00  100%    +  -

AHOJ

reagovat Pythia 10.3.2010 10:30  5%    +  -

FEM: Zcela s tebou souhlasím. Taky jsem zažila pár trapasů než jsem narazila na toho pravého. Teda doufám. Jsme spolu 7 let. Doteď na to první rande s úsměvem vzpomínáme. Hrozně se snažil udělat dojem, machroval, vytahoval se a to mě odradilo. Řekla jsem si, že s ním nikdy. Ale zase mi s ním bylo tak nějak příjemně. Tak jsem mu dala ještě druhou šanci a vyplatilo se to...
První dojem může být zkreslený, ale určitě bych nic nelámala přes koleno. Seznamování zdar!

reagovat FEM 9.3.2010 8:52  45%    +  -

Ahoj holky, jen vám jdu říct,že to opravdu jde-seznámení na netu. Ale chce to veeelkou trpělivost a naučit se řikat NE a taky se naučit vypít rychle kafe a utéct. Jinak jsem "hledala" na netu asi 5 let, zažila spoustu trapasů atd,našla i kamarády,kamarádky. A toho ON jsem nakonec našla taky. Jsme spolu 4 roky a ted v červnu bude svatba. Takže držím palečky všem a nevzdávejte to.

reagovat alena5 8.3.2010 18:47  76%    +  -

carllo: díky -no teď už na něm drandí ostošest,měl ho vytáhlé před týdnem a teď musí zase počkat až nebude sníh,tak jen o něm mluví že by chtěl jezdit

reagovat carllo 8.3.2010 18:41  100%    +  -

alena5: Ta s kolem je bezva a to cukroví mmmmňňňaaammm

reagovat alena5 8.3.2010 18:39  76%    +  -

carllo: no já tam toho moc nemám

reagovat carllo 8.3.2010 18:38  100%    +  -

alena5: Taky jsem ti tam jukla

reagovat alena5 8.3.2010 18:36  76%    +  -

carllo: koukala jsem do galerky jaký je to andílek

reagovat carllo 8.3.2010 18:35  100%    +  -

alena5: ale jsme za to rádi

reagovat alena5 8.3.2010 18:35  76%    +  -

carllo: tak nějak neplánovaně má doma dceru

reagovat carllo 8.3.2010 18:33  100%    +  -

alena5: No jo, po necelých 2 měsících, tak nějak neplánovaně

reagovat alena5 8.3.2010 18:31  76%    +  -

carllo: to jste malého stihli rychle pokud dobře počítám.Jinak mám doma taky jedno 2,5 leté záříjátko

reagovat carllo 8.3.2010 12:36  100%    +  -

andygros: Tak to máte pěkně našlápnutý My jsme tak nějak celý rok, když počítám i sourozence a babičky, jinak mimi bude březen,přítel květen,já srpen a malej září a svátky máme přitel s malým v červnu, já v říjnu a mimi ještě nevíme, buď to bude slavit s dědou v lednu, nebo v říjnu

reagovat andygros 8.3.2010 12:31  21%    +  -

carllo: no tak to moc blahopřeju nejen ke vztahu,ale k celý rodinceto je hezký,že máš jarňátko-já tak měla všech pět.Březen a duben je u nás náročnej.Teď v pátek máme první oslavu-Rebecca má devátýho svátek,tabitce byl třetího devět,Kesince bude dvanáctýho sedum a Ráchelce patnáctýho třináct.No a pak budem pokračovat v dubnu-11.4 Elijah tři roky,22.4 Rebecca patnáct,26.4 můj manžel a 30.4 já

reagovat carllo 8.3.2010 12:24  100%    +  -

andygros: No zatím to drží, jsme spolu 3 roky a 4 měsíce a máme 2,5 letého kloučka a další bude za pár dní

reagovat andygros 8.3.2010 12:23  21%    +  -

carllo: a jestli to vyšlo-tak to moc blahopřejuto je jak z filmu

reagovat carllo 8.3.2010 10:53  100%    +  -

andygros: Tak já mám jen jednu pozitivní zkušenost, napsali jsme si maila, dali na sebe čísla, poslali foto a pár SMS, sešli se a jsme spolu.

reagovat andygros 8.3.2010 10:09  21%    +  -

carllo: dík.Já s tím teda osobně zkušenost nemám,ale mám několik kamarádek,který to přes net zkusily nebo i dál zkoušej ....a několikrát prej když se sešli tak hned přemejšlely jak to ukončit,-reál byl o dost jinej než přes net

reagovat carllo 8.3.2010 9:09  100%    +  -

andygros: jj, souhlasím, chce to se sejít a poznat se osobně.

reagovat andygros 8.3.2010 9:08  21%    +  -

Věřím,že to občas vyjde,ale myslím si,že je rozumný včas se sejít.Protože při psaní člověk napíše to co chce napsat a občas se někdo může zamilovat do někoho jinýho,než ve skutečnosti je.Pro vztah je podle mne důležitý prožít s tím člověkem něco a u toho ho poznávat-vidět jak se tváří ,jak reaguje a tak....a ne si o tom jenom číst.
Věřím,že jsou lidi,který se špatně seznamujou a nebo nemaj tolik příležitostí,ale nemyslím si,že by jich bylo tolik,jak se říká.Dneska opravdu lidi hodně dřepěj u počítače,než aby se šli jen tak projít,nebo si zatancovat,mít nějaký záliby,zaskočit si do kina,do kavárny,do vinárny,......tam všude jsou lidi,který mě můžou obohatit,a kde osamělý potkávaj svoje protějšky

reagovat carllo 8.3.2010 8:57  100%    +  -

Ahoj, já souhlasím, se svým přítelem jsem se taky tak seznámila a jsem spolu pořád ( 3 roky a 4 měsíce )

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Seznamení přes internet
Diskusi založil(a): bambitka34
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Seznamka
Přečtěte si