Parní čističe

Máte někdo zkušenosti s parními čističi?
Nechci ho na podlahu, ale na úklid WC a
koupelen, hlavně sprchového koutu, do těch posuvných lišt se nijak není možné dostat. Chtěla bych si koupit WJ-528.
Nebo nějaký jiný, jestli mi poradíte, tak kolem 2000Kč. Tak holky pište.
9.3.2010

Diskusi založil(a) 9.3.2010 vendula27

Anonym 10.6.2015 11:13  1%    +  -

Dobrý den, co si myslíte o parních čističích? Já jsem začala přemýšlet nad tímto přípravkem, že bych si mohla usnadnit práci, jaké jsou Vaše zkušenosti, kde by jste mi doporučovali parní čistič zakoupit?

reagovat semila 30.1.2015 12:39  5%    +  -

Koupila jsem si parní čistič EKOLUX 8000 včetně příslušenství, PC 40.740 Kč, k tomu napařovací žehličku PC 5.770 Kč, celkem pořizovací cena 46.510 Kč. Pak jsem podstoupila mnoho operací, chodím o berlích a nemůžu ho používat. Proto ho chci prodat za 25.000 Kč. Přístroj je nový s veškerým příslušenstvím.
Parní systém Ekolux 8000 nabízí nové čisticí možnosti díky přirozené síle páry. Díky kvalitní suché páře, patentovanému bezpečnostnímu ventilu
a množství různého příslušenství je úklid snadný a jednodušší bez použití jakýchkoliv chemických přípravků.

Anonym 31.1.2014 11:21  1%    +  -

Já mám Domena NVT Fresh. Dostala jsem ho jako dárek k narozeninám od kolegyň z práce. Na začátku jsem moc nadšená nebyla, přístrojům tohoto typu jsem moc nevěřila, ale teda musím říct, ještě štěstí, že ty holky mám, protože mi daly vážně dobrého pomocníka do domácnosti. Čistím s ním snad všechno, nejen koupelnu, ale i koberce a sedačku.

reagovat Farmářka 14.1.2013 20:23  5%    +  -

Dobrý večer,

nabízím k prodeji parní čistič firmy LUX Ökolux 8000. Nenajde u nás tolik využití. Nabízím jej za 7700,-Kč. Máte-li některá zájem, písněte mi na mailík renata.pribkova@seznam.cz

reagovat JKpipule 3.6.2012 10:08  10%    +  -

Ahoj, zvažuji koupi parního čističe ekolux 8000, prosím je tu některá z Vás holek, která ho již má??? je opravdu tak dobrý???

reagovat Betyyna 22.3.2012 15:31  74%    +  -

Mám trošku lepší ty hadice, než jsou na obrázku - asi už inovovali, regulátor páry je otočný a dá se přidávat a ubírat tlak plynule

reagovat Betyyna 22.3.2012 15:24  74%    +  -

Jo ještě jsem zapomněla napsat, že jsem za něj platila 2700,-Kč. Myslím že je to moc dobrá cena na ten výkon.

reagovat Betyyna 22.3.2012 15:23  74%    +  -

ahoj děvčata všechny zdravím. Po dlouhém rozhodování jestli koupit nebo nekoupit jsem se šla poradit do naší prodejny, kde mám s nakupováním všeobecně moc dobré zkušenosti. Malý čistič do ruky mi tam hned rozmluvili (do rodinného domku) a pan majitel mi objednal tento
http://www.zbozi.cz/?q=parn%C3%AD%20%C4%8Disti%C4%8D%20domo%20do%20230%20sr&typ=nabidky&strana=2
kuk sem tento domo tlak 5,5 barů
dnes jsem si ho donesla.
Nemám moc času, za chvíli jdu pryč, tak jsem zatím zkusila očistit WC a baterie v koupelně - paráda a bez chyby, koukala jsem kolik vodního kamene vylítalo z těch baterií...
dále baterii v kuchyni a zašlé spáry mezi dlaždicemi v kuchyni v koutě kde mám problémy a pořád se mi tam sráží voda a objevuje plíseň a čistí teda bezvadně.
Dál jsem párou očistila bez sundávání lustr v obýváku - ale nutno dát pod to něco velkého (staré prostěradlo nebo ubrus nebo tak) padá to dolů, ale očištěný je perfektně.
Nahřívá se cca 8 minut ale to mi nevadí, zapnu a zatím udělám něco jiného, zato vydrží chvíli pracovat i bez elektriky a zůstane dlouho natlakovaný a vřelý i když není v zásuvce!

reagovat robert666 27.12.2010 10:18  5%    +  -

LUX NEBO ZEPTER?..NE! jsou drahe a neumí nonstop provoz..to prave ořechove je Evolution..nonstop provoz větší teplota a tlak..lepsší servis,větší příslušenství,hezčí design a hlavně..menší cena!!! kontakt 733 484 941

reagovat ludena 17.3.2010 20:59  56%    +  -

potřebovala bych vyčistit sporák.. špatně mi zapalují trysky, už nevím jak to vačistit, musím zapalovat sirkou..myslíte, že by to šlo ? Spíše mám odřený smalt než čistý sporák

reagovat vendula27 15.3.2010 17:59  12%    +  -

Tak dnes přišel parní čistič WJ-528, hned jsem ho zprovoznila docela snadno jsem vyčistila vanu, kde se usazuje vodní kámen a dlažbu v celém domě, dlaždičky docela prokoukly. Zítra ho vyzkouším v penzionu na sprcháči, tam jsou zasouvací lišty, kam se nedostanu, tak písnu.

reagovat amish 13.3.2010 12:08  47%    +  -

Ahoj, měla jsem příležitost vyzkoušet několik parních čističů a doma bych chtěla mít jen ten Lux.Ten splňuje asi všechno, co bych chtěla.Ale ty peníze! Zkoušela jsem parní čistič i od Zepteru a taky to docela šlo - na sprcháč to stačilo.

reagovat vendula27 13.3.2010 10:12  12%    +  -

panibytná: A co to je za značku? Máme velký dům a u toho takový rodinný penzion na Vysočině a ještě jsme v CHKO, žijeme u lesa v obrovské zahradě s rybníkem, tak si za prvé snažím práci co nejvíce ulehčit a taky nechci používat chemii. Taky už nejsem nejmladší a nestačím na úklid.

reagovat panibytná 13.3.2010 9:50  5%    +  -

Já jsem si koupila parní čistič na podlahu, k tomu dali zdarma malý parní čistič. Na podlahy je špatný, tedy vyčistí dobře, ale bere lesk. Ten malý, ruční, je skvělý, dokoupila jsem si různé nástavce, vyčistí každou škvírku, mezi těsnění v lednici, na oknech, na WC, na co si vzpomenete, sklokeramickou desku na sporáku, vůbec nepotřebuji již chemické prostředky, nakonec setřu suchým hadrem, má to i původní lesk, je to výborný pomocník. Mám ho 2 roky a do domácnosti je naprosto vyhovující.

reagovat vendula27 11.3.2010 21:43  11%    +  -

marckrunto: Dík za radu, před 5 minutami jsem si koupila na Aukru čistič WJ-528 za 1980Kč, tak dám vědět, jak funguje, příští týden by měl přijít.

reagovat marckrunto 11.3.2010 21:35  5%    +  -

ahoj Já mám zkušenost ,ale je podstatně dražší je od Švýcarské firmy Lux a stojí 37 000,-
Je to pořádná mašina a umí umýt ledas co a není třeba ani moc síly lux má 160celsia a veliký tlak asi jako vapka na auta drážky mezi kachličkama vyčistí jako prd a sprcháče jak by smet kamenec nemá šanci a na kytky je taky super krásně se s ním omyjí,ale samozřejmě několik centimetrů od ní abych ji neopařila.Myju s tím i podlahy nepotřebuji žádné čističe a on zvládne i dezinfekci mám v chodbě psa a chtěla jsem měnit lino ,jak bylo zašlé,ale po umytí čističem je jak nové.Tak to je ode mě asi vše ahoj marc

reagovat bábrle 10.3.2010 9:13  100%    +  -

Ahoj, zkus pozeptat tady
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=7184

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Parní čističe
Diskusi založil(a): vendula27
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si