ISCHIA = DOVOLENÁ

KDO BYL V ITÁLII NA OSTROVĚ ISCHIA
NAPIŠTE SVÉ ZÁŽITKY

PŘIDEJ I FOTO

TĚŠÍM SE NA VÁS CESTOVATELKY
17.3.2010

Diskusi založil(a) 17.3.2010 polacka

reagovat amalka123 9.3.2011 11:03  5%    +  -

Ještě by mě zajímalo jestli někdo nevíte vstupné do termálních zahrad ? A přibližně ceny výletů ....Abysme měli představu . A kolik třeba v sámošce stojí 2l coly a tak :) ? Díky moc moc

reagovat amalka123 9.3.2011 10:12  5%    +  -

Ahojky Lidičky , mám možnost ject letos na ostrov Ischia nebo na Rhodos ...Kam byste jeli radši vy ? Stojí Ischia za to ? :)Díky J.

reagovat cathe 18.1.2011 16:14  5%    +  -

ahoj,
taky bych se chtela podelit o zazitky s Ischii. Byla jsem tam uz dvakrat a letos premyslim, ze se tam znovu vratim. ale tentokrat letecky a bez cestovni kancelare. Nasla jsem si levne lety do Neapole a pekne ubytovani kousek od plaze Maronti a Sant Angela (coz je nejkrasnejsi mesto na 7-10tis se snídaní na týden/os.)

reagovat jara 2.8.2010 20:28  12%    +  -

tady jsme si dali v botanické zahradě kaktusový drink byl vynikajicí

reagovat jara 2.8.2010 20:16  12%    +  -

Konvička: na pompeje jsme nejely byl to celodenní výlet a můj muž zas moc nechce od moře tak musím jen tak polodenní. ale byli tam sousedi z hotelu a byli hotoví bylo 40 ve stínu tak toho měli dost. no a mi už nejme nejmladčí tak jme to radčí vynechali. byli jsme v termálním parku a pak jsme také objížděli ostrov ještě to nemám moc utříděné ale fotek jsme pořídili dost.

reagovat Konvička 1.8.2010 21:14  5%    +  -

CO VÝLETY, BYLI JSTE SE PODÍV AT NA POMPEJE?

reagovat Alcestka 27.7.2010 20:55  9%    +  -

jara: Jak vidím, užívala jsi si. Napiš, kde všude jste byli a kde se vám nejvíce líbilo.
Pan, který se k vám připojil se jmenuje Ravino a svou soukromou zahradu kaktusů pěstuje už 20 let, a některé kaktusy, jsou opravdu nádherné. Má ovšem výhodu, že na rozdíl od mého muže je nemusí na zimu stěhovat :-(((

Hříb jse také fotila, ale přímo z restaurace, v tom teplu se mi nechtělo stávat ze židle, tak nebudtě moc kritické

reagovat jara 27.7.2010 14:43  14%    +  -

VÝLET K HOUBĚ NESMĚL CHYBĚT AKORÁT BYLI VELKÁ VEDRA TAK JSME MOC NEJEZDILI A RADČI SE CHLADILI

reagovat jara 26.7.2010 19:06  14%    +  -

TAK JEDNO FOTO A ZAROVEN CHLUBENÍ BYLI JSME V BOTANICKÉ ZAHRAD+ A NAJEDNOU SE H NAM PŘIPOJIL PAN A ŘÍKA ABY JSME SE ŠLI PODÍVAT NA VELKÝ KAKTUS ŽE JE NAHORE A JÁ NA NĚJ JESTLI TO NENÍ TEN S PLAGATU CO JSEM FOTILA ON ŽE ANO A ŽE SE S NAMI VYFOTÍ A TADY JE VYSLEDEK. ON TO BYL MAJITEL A JEŠTĚ JSME BYLY NA KAKTUSOVÉM DRINKU FOTO ZÍTRA DNES MĚ TO UŽ NEPUSTÍ

reagovat Alcestka 25.7.2010 20:31  8%    +  -

jara: To mne těší, ani jsem si neuvědomila, že ten týden tak rychle utekl,my tam byli 14 dní, ale taky mám to jaksi rychle uteklo. Už jsem zvědavá na podrobnosti

reagovat jara 25.7.2010 20:19  14%    +  -

Alcestka: tak jsme doma .opravdu super dovovolena. foto dodám až to proberu.ale bylo to boží

reagovat Atapama 17.7.2010 9:56  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat jara 14.7.2010 5:29  18%    +  -

Konvička: děkuji už jen jeden den a jedemdlouhodoba předpověd říka 32 stupnů tak snad to vyjde vše povyprávím až přijedu

reagovat Konvička 13.7.2010 18:09  5%    +  -

Šťastnou cestu, krásný pobyt, modré nebe a klidné moře

reagovat jara 12.7.2010 21:59  11%    +  -

už jen 3 dni

reagovat jara 6.7.2010 21:50  11%    +  -

Alcestka: jasan že balím odjíždíme už za 9 dní 16.7 mám toho nastudováno tolik že ze me bude delegatka asi šílet. taky jsem si koupila ještě lepší foták tak že fotek budou tísíce už jsem nedočkavá a děda je v klidu i sandali jsme mu museli koupit s dcerou jemu se tam nechtělo. holka má stejnou nohu tak mu nakonec bylihned jak přijedem tak se ozvu. taky se teším na ten trajekt já s ním ještě nejelatak to snad přežijem

reagovat Alcestka 1.7.2010 19:59  7%    +  -

jara: Tak už balíš? Kdy vlastně odjíždíte?
doufám, že budeš fotit !

reagovat jara 13.5.2010 19:11  17%    +  -

už jen 2 měsíce a jedem se těším

reagovat Alcestka 7.5.2010 21:43  8%    +  -

jara: ještě jedno: máš výhodu, že Forio je městečko, kde jsou jak supermarkety, kde se dají levně koupit nějaké potraviny a hlavně pití, tak tam je i velké tržiště, kde je hodně čerstvého ovoce. To my se cítíme trochu rozpačitě, jedene sice na Korfu až koncem srpna, ale kdoví jestli se Řekové do té doby uklidní.

reagovat jara 7.5.2010 18:25  13%    +  -

Alcestka: já si to zadala ve vyhledavači o ono mi to kousek toho filmu našlo .ten server jak ukazuje videa nemohu si vzpomenou to tube nebo jak a dokonce mluvili česky .Byli u toho kostela. A další kousky byli cize. jo taky si na jedné diskuzi zkouším nějaká italská slovička jako třeba barvy nebo čísla tak se moc těším.

reagovat Alcestka 5.5.2010 20:20  7%    +  -

jara: Tedy musím dodat, že nejen na Ischii, ale přímo ve Foriu, kde budete bydlet

reagovat Alcestka 5.5.2010 20:19  7%    +  -

jara: Ahoj, dnes odpoledne dávali v televizi na kanálu MGM film Nebožtíci přejí lásce, kdybych to byla věděla dříve byla bych tě naň upozornila, protože se celý děj odehrává na Ischii. Mám ten film moc ráda, když máš kablovku tak se tam občas podívej na program, všimla jsem si, že ho často opakuji.

reagovat jara 19.4.2010 15:29  15%    +  -

Alcestka: tak to přeji brzké uzdravení ja ho nikdy neměla tak si to neumím představit ,ale slyšela jsem že to není nic moc když ho člověk má

reagovat Alcestka 16.4.2010 22:25  8%    +  -

No na týden si to musíš rozmyslet, vše se stihnout nedá, ale Capri, jak jsi asi zjistila, je jedním z nekrásnějším italským ostrovem, z Ischii je ho vidět. Napsala bych ti více, ale mám pásový opar a to jsou ukruté bolesti.
Tak se těš, dovolená bude báječná.

reagovat jara 15.4.2010 18:39  15%    +  -

tak jsem na internetu sehnala dvd o Ischii u jedné cestovky je to 1 hodina natáčení o celém ostrove i o Capry, a jsem nadšena ,už aby jsme jeli bude to asi zažitek ,už se moc těším jen pořád koumám kolík se za ty atrakce dá asi tak za týden utratit

reagovat Konvička 29.3.2010 14:47  5%    +  -

jara: Ano, ano, výlet do Pompejí je nezapomenutelný zážitek i pro toho, kde se nezajímá o historii. Jen tě upozorňuji, že jeho součástí je výstup na Vesuv a tam POZOR, autobus vás sice vyveze dost vysoko, ale poslední část se musíš po svých a tam jsou nutné UZAVŘENÉ BOTY, protože cesta nahoru je plná drobných lávových kamínků. Měla jsem sandály a každou chvíli jsem zoufale ty kamínky z bot vyklepávala. V dobrých botách by výstup nebyl problém, absolvovaly ho i malé děti a výhled zhora na Neapol a moře byl nádherný.

reagovat jara 25.3.2010 21:00  14%    +  -

Alcestka: ten hrad jsem už prohlížela jde se k němu po nějakem mostě tak asi jen vyfotit ono v hradech moc věcí nebyvá tak asi budem šetřit, taky jsem zjistovala ty Pompeje je to za 5o euro tak uvidíme co se nam zalibí. stále smějdím po netu a zjištuji,Do těch zahrad chci určite a ten hrad mě zaujal na obrazcích taky, No a ten ostrov Capry.Hm nevím asi se o něm zpívá v nějaké písničce a proto mě zaujal.tak ještě budu pokukovat protože tam určitě jedem naposledy už letos jsem přemlouvala aby děda jel začíná pohodlnět.
ten ostrov Korfu znam teda jen z filmu o SISI teda jestli to tam bylo točeno a byl také krasný no však určitě něco nafotíš a pak ukážeš
už se těším

reagovat Alcestka 23.3.2010 22:36  14%    +  -

jara: Korfu je ostrov na západním pobřeží Řecka, kousek od Albánie. Kdysi tam měla krásné sídlo císařovna Sisi, také básník Byron a jiné známé osobnosti ostrov navštěvovaly, ale tehdy tam ještě nabyl tak velký turistický ruch jako dnes.
S těmi prachy do zásoby bys měla počítat, lepší, když zbydou,než když chybí. My jsem byli na výletě v Pompejích a na Vesuvu, nebylo to sice nejlevnější, ale moc se nám to líbilo, presnou cenu si nepamatuji, taky byla možnost výletu na Capri, myslím za 30 euro, ale tam jsme nejeli, já tam už kdysi byla. Myslím, že ten slíbený výlet bude okružní jízda Ischii, taky jsem to absolvovali a bylo to moc zajímavé. Sami jsme si to pak zopakovali autobusem za 1,5 euro, ale byli jsme rádi, že jsem před tím slyšeli vyklad průvodkyně.
Určitě by jste se měli podívat na hrad Aragonesse, je to kousek od přístavu, vypadá krásně, ale venitř jsem nebyli, protože podle našich známých sousedů z hotelu tam za 10 euro nebylo nic zajímavého k vidění. Tak nevím.

reagovat jara 23.3.2010 16:21  15%    +  -

tak to abych radči euro měla do zásoby. v cestovce slíbyli jeden vylet zdarma za včasný nakup tak jsem zvědavá kam to bude.děda je pivař tak mu musím dopřát aby se mnou jezdil. já ráda kafíčka ,ale tiramisu taky ráda ovšem znám jen české v české picérii.KORFU bude určitě také pěkné naší mladí nam před 3 lety přivezli vnoučatko z Kréty a ta je asi někde blízko ,moc nevím dějepis mi nejde.já jen vždy aktuelně zjištuji o daném místě kde se budem nacházet.

reagovat Alcestka 22.3.2010 22:39  15%    +  -

K těm cenám ti moc nepovím, už si moc nepamatuji, mám dojem, že pivo nebo kafe v kavárničce bylo 2,5 euro, jizdenka na autobus 1,5 ale to na 90 minut a za tu dobu lze pojet celou Ischii. Do Poseidonových zahrad to bylo 22 euro, ale stálo to za to. Jinak vše se dalo zvládnout, nemuseli jsme si nic odpírat. Ovšem ceny se mohly stejně změnit.
Několikrát jsem objeli celý ostrov, a taky jsem měnili pláže, jednou jsem byli na pláži v Sant Angelu,(doufám, že to jméno nepletu, to je takové mondénní středisko na jihu a tam prý mají nejlepší tiramisu z celé Itálie, to si pamatuji, že bylo za 5euro, ale opravdu super.
Nevím jaká je městký pláž v Forii, ale doporučuji se taky podívat na pláž Citara, autobudem z Fori za 5 minut. Tady je fotka:

Kruci, já bych tam taky jela, už se mi na Korfu nechce.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ISCHIA = DOVOLENÁ
Diskusi založil(a): polacka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si