Poprsí

Ahoj, zajímalo by mě, jestli má některá z vás zkušenosti s vakuovou pumpou na zvětšování poprsí. Funguje to? Jak často se má používat a jak? Samozřejmě že zároveň cvičím různé cviky na posílení prsních svalů. Té pumpě moc nevěřím, no ale co kdyby. :-) Díky za příspěvky
24.9.2005

Diskusi založil(a) 24.9.2005 Evaa

reagovat RaduskaNe 12.11.2016 17:30  5%    +  -

Plastika určitě hledat podle referencí, jinak ne!! Kdekdo to odflákne a ty to pak musíš nosit. Nejlepší je kouknout na fotky před a po, které ti nejlepší mívají přímo na stránkách.

reagovat Štěpanička 24.9.2015 20:04  5%    +  -

Eliška: Ahoj :) plastického chirurga je nejlepší hledat podle referencí jeho klientek a pro mě byly rozhodující i fotografie jeho práce a mnoholeté zkušenosti. Chystáš se na plastiku? :)

Anonym 15.9.2015 20:25  1%    +  -

jen tak nejakému doktorovi bych se nesverila,jak jste hledaly plastika, nebo spíš, proc jste se pro nej rozhodly?

reagovat maartaa 12.8.2015 19:13  5%    +  -

tak to já jsem nikdy neměla problém, že bych se za své tělo styděla, ale po zvětšení mi sebevědomí dooost povyrostlo. Navíc jsem už viděla výsledek doktora, ke kterýmu jsem šla, takže jsem mu věřila.

reagovat RadkaZi 21.5.2015 15:19  5%    +  -

Já jsem tedy vzkoušela všlicos možné, ale stejně jsem zašla nakonec k plastickému chirurgovi. KOnečně mám zase ráda léto a koupání :-)

Anonym 4.4.2013 11:47  1%    +  -

Tak jsem hledala a hledala a myslím, že nejlepší je tady zmiňovaná kosmetikaprotebe.webnode.cz
Myslím, že takové ceny nemají ani v zahraničí.
Mám vyzkoušenou tu 450mg tu beru už půl roku a na obvodu mám +5cm. A hlavně jsou pevnější. Asi si dokážete představit jak jsem vypadala po 3 dětech. A teď se už těšim na léto jak půjdu beze studu na nudi.

reagovat mon.zlamalova 6.3.2012 15:28  5%    +  -

ahoj holky, zkusily jste některá Nadrain? Sice jsem o něm jen slyšela, ale docela mě zaujal.

reagovat Silvie86 16.2.2012 10:40  5%    +  -

Ahojky holky, zkuste přípravek HerBust www.herbust.cz. Já ho užívám asi měsíc a půl a jsem opravdu mile překvapená. Moje prsa jsou o číslo větší, navíc získala krásný tvar a penvost. Konečně mohu říct, že jsem spokojená se svým poprsím a spokojený je i můj přítel :-) Tento produkt je opravdu zázrak!

Anonym 30.1.2012 11:58  1%    +  -

ahojte, dnes mi tablety přišly, tak vám můžu po nějaké době podat info, jak fungují :)

Anonym 28.12.2011 14:50  1%    +  -

Jindřiška: Když nakoupíte na anglickým ebay žádné clo ani nic takového neplatíte....koupila jsem si dnes krém za 16liber i s postovnym a sadu 3 baleni kapsli s obsahem pueraria 400mg - celkem tedy 300 kapsli za 850,-.....

reagovat Silvie86 24.11.2011 11:14  5%    +  -

Ahojky, tak už jsem HerBust sehnala :-) Kdyby jste ho chtěly taky zkusit, mají už zase aktivní objednávky na www.herbust.cz.

reagovat LuMiJe 18.11.2011 21:41  8%    +  -

wow

Skvělý vánoční dárek pro každou ženu
Živý kolagen!

10 % sleva!!!!

reagovat gaby 14.11.2011 10:55  59%    +  -

Silvie86: NO já jsem to brala docela dlouho, ale nic moc, trochu se mi tedy nalily, ale polikat ty velký tablety a 3 x denně byla fakt hrůza a pak jak jsem přestala , tak se mi zase zmenšily...myslím že se musím smířit, se svýma jedničkama.. protože těžko něco existuje, co opravdu zabírá...

reagovat Silvie86 14.11.2011 8:35  5%    +  -

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat přípravek na prsa HERBUST. Slyšela jsem, že je nejlepší, ale nemůžu ho nikde na netu najít, ta firma co ho dodávala wwww.herbust.cz prej čeká na dodání. Jinak jestli s ním máte nějaké zkušenosti? Díky.

reagovat Danicka90 8.11.2011 13:53  5%    +  -

No na mě ta pumpa působí trochu "bojim, bojim...". Já používám Decolen v kombinaci s krémem na poprsí od Dermacolu. O dvě velikosti mi sice prsa nevyrostla, ale jsou plnější a mají hezký tvar.

Anonym 25.10.2011 14:25  1%    +  -

Ahoj holky,já PM brala rok, koupila si je na pueraria-mirifica.cz,ze začátku si tělo trocu zvykalo, bylo mi špatně od žaludku, pak to přešlo a teď jsem hrozně spokojená, mám o 1,5 velikosti navíc, nikdy Vám potom nenarostou obří prsa, ale jsou plnější, větší a hlavně pevnější…hrozně se mi zlepšily taky vlasy, rychleji rostou.Jsem čerstvě těhotná, takže to musím přestat brát, nabízím sprej-víc než půlku a pudr3/-je lepší než tablety za 1800 (půvedně 3000Kč), je to v záruce, koupené před 4 měsíci, mám to dané i mimibazaru (ID351363) nebo zájemci pište na lentka@seznam.cz

Anonym 21.10.2011 0:49  1%    +  -

sorry, že 2x

Anonym 21.10.2011 0:48  1%    +  -

Vyzkoušela jsem, brala jsem přípravek s pueraria mirifica asi dva měsíce a před tím už decolen a mazala jsem i mastičkou s pueraria mirifica… takže asi 4 měsíce stimulace. Na začátku byly prsa trošku nateklá, jako před menstruací, ale to je žalostně malej výsledek za ty peníze a stejně to nevydrželo. Chcete vědět, co si myslím? Možná se trochu zvětší prsa, co už velká jsou, ale na nulky, co mám já, to absolutně neúčinkuje. Organismus prostě není nastavený, aby tam něco ukládal. Sice jsem nepřibrala ani jinde (mám při výšce 157cm 46kg), ale… prostě škoda peněz! Už jsem to ale pustila z hlavy. Chtěla jsem mít prostě vlastní zkušenost, tak jako většina z vás a prodejci z toho mají těžké peníze… naše hloupost, mohla jsem mít krásné boty nebo něco. Za větší (i za jedničky) prsa bych opravdu dala hodně, ale řezat do zdravého těla mi připadá jako bláznivina.Ela

Anonym 21.10.2011 0:47  1%    +  -

Vyzkoušela jsem, brala jsem přípravek s pueraria mirifica asi dva měsíce a před tím už decolen a mazala jsem i mastičkou s pueraria mirifica… takže asi 4 měsíce stimulace. Na začátku byly prsa trošku nateklá, jako před menstruací, ale to je žalostně malej výsledek za ty peníze a stejně to nevydrželo. Chcete vědět, co si myslím? Možná se trochu zvětší prsa, co už velká jsou, ale na nulky, co mám já, to absolutně neúčinkuje. Organismus prostě není nastavený, aby tam něco ukládal. Sice jsem nepřibrala ani jinde (mám při výšce 157cm 46kg), ale… prostě škoda peněz! Už jsem to ale pustila z hlavy. Chtěla jsem mít prostě vlastní zkušenost, tak jako většina z vás a prodejci z toho mají těžké peníze… naše hloupost, mohla jsem mít krásné boty nebo něco. Za větší (i za jedničky) prsa bych opravdu dala hodně, ale řezat do zdravého těla mi připadá jako bláznivina.

Anonym 18.8.2011 20:24  1%    +  -

Ale houby,kdyz si to koupite pres ebay,tak se neplati,pokud vam to prodejce posle jako darek:-)A to mi to posilal z thajska..

reagovat D.Andilek 3.6.2011 14:40  5%    +  -

Já si objednala balíček z USA v ceně 1000 a platila jsem 500 clo + daň, tak jsem si radši Pueraria Mirifica objednala na stránce www.pueraria-mirifica.cz, tablety + krém a za měsíc užívání mám zatím 3 cm na obvodu plus, tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :)

Anonym 30.5.2011 15:49  1%    +  -

Geprtova: Dobrý den, nemohu se dostat na stránky, které zmiňujete. Je pravda, že diskuze je staršího data a že stránky už neextisjí. Pokud lze přes Vás stále objednat, měla bych zájem.

Anonym 12.5.2011 15:21  1%    +  -

Kvalitní tablety (z USA, 500mg) lze sehnat i za 400 kč. Ozvěte se na mail (v.kolacia@seznam.cz) a poradím Vám ;)

Anonym 4.4.2011 13:53  1%    +  -

mangoska:

bohužel už nákupy z ebay zkončily. Teď od 1.4. se musí zaplatit DPH a skladování balíčku na celnici.
Mám objednáno a hrozím se až to přijde. Asi bude nyní lepší kupovat zde v republice. Sice trochu dražší, ale v klidu a bez problémů.

Anonym 4.3.2011 16:12  1%    +  -

nepreplacej, bez na ebay...300/400 kc

Anonym 3.3.2011 10:55  1%    +  -

Ja si kupuju krem Dorlene s Pueraria Mirifica z internetu ze zahranici a je za 1/3 ceny, nez na ceskych strankach.

Anonym 20.2.2011 15:29  1%    +  -

Lenka:
Ahoj, já kupuju na kosmetikaprotebe.webnode.cz a jsem maximálně spokojená. Po roce jsou prsa o takřka dvě velikosti větší. Měla jsem A a teď mezi B a C.

Anonym 10.2.2011 19:29  1%    +  -

Naozaj vam od petry geprtovej nic neprislo?

reagovat Weru28 14.12.2010 12:34  5%    +  -

ahoj,

já si objednávám tabletky Pueraria mirifica ze stránky : http://www.puerariamirifica.unas.cz a jsem naprosto spokojená, objednávám to od p. Geprtové a zatím žádné problémy, zboží mi vždy dorazilo a dorazilo v pořádku. Zkoušela jsem decolen a stimulen a nejlepší se mi zdá PM, ale musí se brát vyšší dávka než jen 2 tabletky. Weru

Anonym 6.11.2010 13:54  1%    +  -

Ahoj , chtěla bych se zeptata , chci si koupit Peuraria Mirifica a chtěla by to i moje kamarádka , které je 18 je to možné i v tomto věku ? v každém ? nejsou tam nějaké rizikové prvky ?? prosím odpovězte DÍKY mooooccc :-)

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poprsí
Diskusi založil(a): Evaa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si