Odstranění nosní mandle v Trutnovské nemocnici?

Byl tam někdo?a jaké máte zkušenosti? děkuji všem
6.4.2010

Diskusi založil(a) 6.4.2010 Allyska

reagovat Jana9 19.4.2010 13:28  100%    +  -

Allyska: chudinka...tak to je mě líto..ať je už dobře a nic vás netrápí

reagovat Allyska 19.4.2010 1:37  5%    +  -

Jana9: Ahojky tak už s angíny to vypadá na infekční mononukleozu,dnes jsme byli na pohotovosti malý je strašně osypany a nic nepomáhá...zítra jedeme zas na kontrolu tak se uvidí co dál, uz skoro 2 dny nespal..

reagovat Jana9 15.4.2010 19:15  100%    +  -

Allyska: tak ať je dobře malýmu...Lukyn měl mandle odložené jednou a taky mě to stačilo..ale jsem ráda,že to má za sebou
Brzké uzdraveníčko

reagovat Allyska 15.4.2010 13:14  5%    +  -

Tak nám asi ta mandle nedopadne,máme velkou anginu a jěšta alergickou reakci na ATB...a jestli nezaberou ATB tak do nemocnice na pichaný...

reagovat Jana9 12.4.2010 13:24  66%    +  -

Allyska: tak uvidíš,určitě to zvládnete...budu na vás myslet

reagovat Allyska 11.4.2010 17:11  5%    +  -

Jana9: on pravě ted taky neslyšel ale už slyši,jj budu tam s ním...

reagovat Jana9 10.4.2010 11:56  76%    +  -

Allyska: Lukyn nemá skoro rýmu...a hlavně on ani neslyšel..takže mu inplantovaly trubičky do středouší...nechrápe prostě u nás dobráý
však tam budeš s ním,tak to zvládnete..já si vzala knížku a pořád jsem mu četla pohádky...a hlavně tam nebyl sám,ale i jiné děti,tk ten první den si s nima hrál v herně

reagovat Allyska 9.4.2010 21:41  5%    +  -

Jana9: Když on ten muj prdolka je dost citlivý,i doktorka říkala že ho každa věc rozhodí..tak snad bude dobře..a tak vám to tedy pomohlo?

reagovat Jana9 7.4.2010 15:21  71%    +  -

Allyska: určitě to dopadne dobře..primář Pala je staršně moc hodný..Lukyn po narkoze pořád spal..jsem mu četla a usnul...hlavně když ho přivezli ze sálu,tak trochu bojoval..ale jakmile jsem začala na něj mluvit,tak se uklidnil a spal jak miminko...skoro celej den prospal..nejhorší asi bylo,že nemohl pít..to si vyžadoval

reagovat Allyska 7.4.2010 15:12  5%    +  -

Ahojky děkuji moc za příspěvěk..... My máme právě nastup ve čtvrtek 29.4...s toho mám docela strach první anestezie atd... jak to všechno bude snášet je dost citliví a bojácný....

reagovat Jana9 6.4.2010 14:58  71%    +  -

Ahojky
Já jsem byla s Lukáškem loni v únoru...a jsem spokojená..v pondělí kolem 10h nástup,v úterý výkon a ve středu jsme šli kolem 8.30h domů....a byla jsem tam s ním po celou tu dobu na pokoji

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Odstranění nosní mandle v Trutnovské nemocnici?
Diskusi založil(a): Allyska
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si