Uklidove firmy + malovani

Jake mate zkusenosti? Znate nejakou kvalitni firmu v Praze? Pripadne, co si ohlidat?

Rada bych babicce dala darek v podobe vymalovani bytu + komplet uklidu.

Mam v posledni dobe hodne nemocnou babicku, ktera byla po nemocnicich. Nastehovala k sobe myho bratra, co byl po rozchodu s pritelkyni. Ta holcina zacala brat drogy a taky si zacala neco s jejim dealerem. Brachu vyhodila z bytu a on nemel kam jit.
Bracha jiz v minulosti problemy s drogama mel.
Za nejakou dobu, si pritel tuto slecnu nastehoval k babicce i se psem.
Zacal opet fetovat.
Co vam budu vypravet - z bytu zmizelo vse, co melo nejakou cenu. Stare obrazy a i jine cenosti. Mizeli penize.
Problem by ani nebyl tak s vystehovanim, jako s tim, ze se davali opetovne sance.

Kazdopadne nyni, kdy se bratr vystehoval, tak byt je doslova smradlavy, spinavy,...
O uklid jsem se snazila,ale pokud se neudela zaklad, tak je to marny.
Hledam tedy rady, kdo jiz vyzkousel nejakou takovou sluzbu, aby pomohl s vyberem, pokud tato sluzba byla vyuzita v Praze.

Diky moc za rady:)
15.4.2010

Diskusi založil(a) 15.4.2010 tyweee

reagovat anis1 8.11.2011 9:24  5%    +  -

Pro Prahu a stred. kraj vrele doporucuji uklidovou firmu pulizia.cz
Konecne fakt sikovni lide, kteri delaji svou praci poctive a jsou levni. Nemohu si je vynachvalit, mam je na pravidelny uklid.

reagovat tyweee 28.4.2010 16:35  24%    +  -

Ahoj, ja bych spis potrebovala firmu, ktera dela i celkovy uklid pote = umyt dvere, okna, strojem vzit koberce, dlazdice a tak. Proste je to fakt velky uklid, kde je potreba i stroju.

reagovat Leninnka 18.4.2010 21:23  81%    +  -

Olinka2201: Ahojky a odkud jste, kdyžtak mi napiš do vzkazů.děkuju

reagovat Olinka2201 18.4.2010 14:07  11%    +  -

Leninnka: Můžeme si Tě dát do seznamu. Máme sice malý byt 1+kk, ale plný nábytku a musíme malovat každý rok. Můj muž je z toho na prášky a minulý rok se plánované malování na červen uskutečnilo až 17.12. Je mu už 65 let a sice se do toho"jako" hrne, ale skutek utek. Prot bych ráda uvítala vymalování a úklid v jednom.

reagovat Leninnka 17.4.2010 10:11  83%    +  -

Ahojky jestli můžu napsat, tak můj přítel je malíř a maluje dobře, levně a kvalitně.. Pokud bys měla zájem napiš mi do vzkazů a můžeme se domluvit, jsme z Litoměřic a do Phy to nemáme daleko, uklízí to po sobě takže nebudeš mít moc práce.. A kdyby toho bylo hodně, jsem tu já jako pomocná síla na úklid, vytřít, nastěhovat zpět, umýt okna....tak se mi ozvi papa

reagovat Durga 17.4.2010 8:21  50%    +  -

Já bych potřebovala firmu ve Zlíně, která připraví byt na výměnu oken a potom vše uklidí.

reagovat Spake 16.4.2010 8:05  34%    +  -

Ahojenky zlatíčko, tak u nás ve firmě malují bratři Němečkové ze Staré Boleslavi. Prý nejsou tak drazí a svou práci dělají opravdu kvalitně. Malují přes noc. Jako malíři jsou fakt super, ale úklidy nedělají. Jen po sobě uklidí a nenechají žádný nepořádek po sobě. Nevím, je to na Tobě :-)

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Uklidove firmy + malovani
Diskusi založil(a): tyweee
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si