Jak se staví sen na PRIMA TV

Chcete se přidat do téhle diskuse,jste vítání.Nechali jste si přes tento pořad něco v bytě předělat,nebo o tom uvažujete.Podělte se o zkušenosti,atd.
17.5.2010

Diskusi založil(a) 17.5.2010 Jarka40

reagovat ivca76 20.5.2010 15:22  26%    +  -

Mišelinka: Zone Reality nemáme...
no byly doby a vlastně i někdy teď ještě to tak bývá, že už ani nezapínám nic jiného, jen ten Božský design, víc jsem toho nestíhala, tak aspoň po očku jsem koukala, do toho mi to kecání dětí tolik nevadí jako u filmu

reagovat Mišelinka 20.5.2010 15:14  75%    +  -

Vidím, že se zase budu muset podívat co je tam nového.

reagovat Mišelinka 20.5.2010 15:13  75%    +  -

ivca76: tak to mi ušlo to přejmenování. už jsem na to delší dobu nekoukala, protože to už bych nedělala nic jiného než TV a internet. Taky tam dávali o 10 let mladší (ty opravdu super změnili a hlavně ty krásné zuby to jsem jim záviděla). Nebo na Zone Reality zase ty příběhy ze života o dětech, které podstupují různé náročné operace (Malé zázraky života) to bylo taky zajímavé. A ten krásný přístup těch doktorů.

reagovat Mišelinka 20.5.2010 15:08  75%    +  -

Stefi: máme to také přes UPC kabešlovku

reagovat ivca76 19.5.2010 9:24  25%    +  -

tak jsem včera koukla na ten sen a docela se mi to líbilo, i ta tapeta mi přišla celkem v pohodě a hlavně udělali dobře, že nechali původní dveře, ty jsou parádní, to jsem se docela bála, že je vyhodí, no ale jsem rozmazlená tím Divine design,ti by to zútulnili víc, ale zas sen má na to jen pár dní, za tu dobu se toho asi moc nevykouzlí. Jo a holky, mi přišel úžasný ten barák, tam bych bydlela hned,v podobném jsem byla v Ostravě v kavárně a ta je zařízená ve stylu 30.let min.století, taková domáckám fakt parádička

reagovat ivca76 19.5.2010 9:20  25%    +  -

Stefi: taky to máme pře uPC, je to kanál Zone Club, nedávno přejmenováno na FLN

reagovat Topka 19.5.2010 8:58  100%    +  -

Mišelinka: Víš co se mi líbí na tom Zone hlavně?Že tam není žádný dementní moderátor, který chce být za každou cenu vtipný

reagovat Topka 19.5.2010 8:56  100%    +  -

Stefi: Naši to mají v rozšířené nabídce od UPC to je kabelovka tady u nás. Třeba včera jsem to hledala u tchýně, mají satelit a nenašla jsem to

reagovat Stefi 19.5.2010 8:34  58%    +  -

Topka: na jaké televizi to je ? to máte přes satelit ? nebo přes kabelovku ? (to bude asi v placených programech ?)

reagovat Stefi 19.5.2010 8:33  58%    +  -

IvanaJ: Bydlení je hra je víc pro normální lidi ,můžeš odkoukat spoustu nápadů a pak to přenést dom .Je to takové víc lidské a hlavně praktické .
Sen je víc jen na parádu na oko ,řekla bych kolikrát strašně nepraktický a většinou mi připadá jak pěst na oko ,když zbytek bytu je v naprosto jiném duchu .

reagovat Mišelinka 18.5.2010 22:27  74%    +  -

Ten dům rodičů taky není špatný a to vybírání nemovitostí u moře taky. Odstěhují se tam většinou lidi z Anglie na důchod nebo přes léto např do Španělska, Řecka, Turecka, Itálie, Francie apod.) Tak si taky vybírám co by se mi líbilo. To kupování nemovitostí jak jim předvádí v notebooku co by z toho domku mohlo být a kolik by to to stálo je to taky zajímavé (ale to je většinou v USA). Nejvíc se mi snad líbilo jak 2 snoubenci před svatbou si vyberou společné bydlení třeba u jednoho z nich a určí si 1 věc, která tam musí určitě zůstat. Pak je svatba a odjedou na svatební cestu a tam jim přes net ukazují jak vyhazují a likvidují jejich věci, některé společně zkombinují, zrenovují něco přikoupí a ten jejich domeček je nakonec nádherný. A to dělají jak obývák, jídelnu i ložnici. Ale nevím jestli to ještě dávají to bylo snad na Zone Deko. Nějak jsem na to už delší dobu nekoukala. Jeden čas jsem to sledovala dost často. Budu se muset zase podívat. Opravdu kam se hrabou ti naši designeři. Narozdíl od nich jsou tam ty byty krásné a útulné. Neviděla jsem tam nic šokujícího co by se mi nelíbilo.

reagovat Mišelinka 18.5.2010 22:11  74%    +  -

Taky se na to občas koukám. Ten Divine design je úžasný. Všechny proměny jsou nádherné do detailů promyšlené včetně doplňků a rodinných obrázků. Všude mají krby nádherně sladěné závěsy, polštářky (šijou to tam přímo na místě). Prostě úžasné. O tom si můžeme nechat opravdu jen snít. A vše vypadá tak krásně útulně narozdíl od těch našich programů (Jak se staví sen - tenkrát s těma kobercema na zdech to byl taky děs).

reagovat ivca76 18.5.2010 9:18  25%    +  -

IvanaJ: Dům rodičů je taky super

reagovat bubulína 18.5.2010 8:33  95%    +  -

mercy11: ne,ty myslíš Vítejte doma,to bývá v sobotu a neděli kolem 8 na Prima cool.Na to taky vždycky koukám To je fakt bomba co tam dokážou!Naposled jsem viděla ten díl,jak zůstalo těch 8 dětí samo,rodiče jim zemřeli v rozmezí 16ti dnů.....

reagovat IvanaJ 18.5.2010 0:03  48%    +  -

tak sen se mi teda ve většině případů nelíbí. mám daleko radši bydlení je hra.

když už jste nakousli Zone reality tak je tam taky jeden pořad o bydlení jmenuje se to myslím Dům rodičů a tam jsou taky pěkné předělávky, nebo jak si vybírají dům a vidí tam počítačově spracované předělání toho domu s rozpočtem. co mě vždycky fascinuje tak věta tady je to tak malé, ale co designaři dokáží nad tím kolikrát zůstává rozum stát

reagovat Jarka40 17.5.2010 22:55  57%    +  -

ivca76: Dobrou i tobě i ostatním co nakoukli hezky se vyspěte a děkuji že jste zde nakoukli.

reagovat ivca76 17.5.2010 22:52  22%    +  -

Mějte se krásně, zítra nakouknu, dobro noc

reagovat ivca76 17.5.2010 22:50  22%    +  -

Jarka40: poslední dobou mi to bohužel moc nevychází na něco koukat, když jsou u toho děcka,tak z toho nic nemám a ten Božský design bývá zrovna v blbou dobu,tak to kolikrát ani nezapnu

reagovat ivca76 17.5.2010 22:47  22%    +  -

Topka: super odkaz, ale řekla bych, že ělá ještě krásnější proměny, já ten pořad prostě žeru

reagovat Jarka40 17.5.2010 22:46  56%    +  -

ivca76: No to neva,aspon jsem viděla pár jiných podobných poředů.Ovšem některé zatím nemůžu zkouknout.

reagovat Topka 17.5.2010 22:44  100%    +  -

Omlouváme se, už toho necháme

reagovat ivca76 17.5.2010 22:39  22%    +  -

Topka: diskuze o pořadu Jak se staví sen a my jim tady z toho děláme něco jiného, snad ti nebude nikomu vadit

reagovat ivca76 17.5.2010 22:38  22%    +  -

Topka: a něco snad i tady
http://www.hgtv.com/divine-design/show/index.html

reagovat Topka 17.5.2010 22:31  100%    +  -

ivca76: Já našla nějaké promněny tady http://www.youtube.com/watch?v=0QhAHvsIk6c&feature=related

reagovat ivca76 17.5.2010 22:30  22%    +  -

Topka:
http://www.divinedesign.tv/master.asp

ale přímo ty pořady tam asi nejsou, nevím

reagovat ivca76 17.5.2010 22:27  22%    +  -

Jarka40: se na to asi zítra mrknu, teď už se mi nechce,ale jsem zvědavá

reagovat ivca76 17.5.2010 22:24  22%    +  -

Topka:no, my taky slintáme a už se tam vidíme, ale je to jen takové snění, budem v důchodu rádi, že jsme rádi... a dnešní důchodci holt nemají to snadné
zkusím ty stránky někdy pohledat

reagovat Jarka40 17.5.2010 22:24  56%    +  -

ivca76: nevím no třeba se někomu ta tapeta líbila,kdybych jí tam chtěla,tak ale jinou barvu,ona byla černo-bílá se vzory.

reagovat ivca76 17.5.2010 22:21  22%    +  -

Jarka40: já ten dnešní ještě neviděla, manžel má hokej a na netu se mi spouštět nechce

reagovat Topka 17.5.2010 22:20  100%    +  -

ivca76: Na to koukají rodiče, a slintají, protože jako důchodci si vybírají domy na pobřeží Španělska a podobně a oni jsou rádi, že zaplatí jako důchodci nájem a zbyde jim na jídlo
Já tam dnes viděla ten pořad kompletní příprava svatby,a le to mě moc nebere, nejlepší je fakt ta předělávka, hledala jsem to na netu, ale nenašla, škoda, že nevíš ty stránky.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak se staví sen na PRIMA TV
Diskusi založil(a): Jarka40
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si