Letní dětský tábor

Mám vážně velké dilema. Dcerka právě končí 1.třídu a my se rozhodujeme, jestli ji pustit na letní dětský tábor. Jsme už straší rodiče (46let), tak asi nemusím vysvětlovat, že je to vymodlené dítě o které máme hrozný strach. Na druhou stranu chodíme oba do práce a bohužel nemáme kam dcerku o prázdninách umístit(prarodiče)a rádi by jsme, aby si to dcera užila. Je ale velmi dětská a nevím, jak by to zvládla. Máte někdo zkušenost s tak malým dítětem na letním táboře?
13.6.2010

Diskusi založil(a) 13.6.2010 nikusa

reagovat Surikata 20.3.2019 20:46  1%    +  -

Dobrý večer všem, snad nikoho nepobouřím, a pokud ano, tak se omlouvám a své činnosti zanechám. Ráda bych pozvala dítka na náš letní dětský tábor. Razíme heslo, že čím víc parťáků, tím více legrace! Zájemci se mohou mrknout na podrobnosti i fotky z minulých let, a to sice na FB ve skupině "tom hořičky iv. běh"
Já konkrétně vedu právě naše nejmenší a vrací se nám to pozitivní zpětnou vazbou na již zmíněném FB, mrkněte ;)

Děkuji za sdílení a těšíme se! Za táborový tým, Surikata

reagovat Tereza_N. 15.3.2015 19:37  5%    +  -

Zdravím všechny!

Osobně mám zkušenosti s táborem Klubu 112, letos tam jedeme už po čtvrté... Jednou jsme byli s DDMkem z Prahy-Karlín, ale co se vybavení, programu a všeho týče, tak na Klub 112 to nemělo ani náhodou... Byť se jedná o soukromý tábor, tak není drahý a děti mají opravdu vše ve velké míře a hlavně kvalitě...

Nadšeni jsme byli hlavně z neobvyklého a pestrého programu - tomu se DDMko nemohlo rovnat.. Ohňostroje za tisíce, návštěva policejní speciální jendotky, vojska, přehlídka letadel-gripenů... Dospěláků je tam hodně, není to tábor kde by jeden dospělák měl na starost 20 dětí, takže velká spokojenost byla i s individuálním přistupem..

Takže pokud někdo váháte, zda děti poslat a kam, tak opravdu doporučuji vsadit na Klub 112.

Tereza N.

http://www.letni-detske-tabory.cz/

reagovat Michaleonka 4.2.2015 23:22  5%    +  -

Doporučuji tábory ve středisku Březová kousek od Třebíče. Okolí i středisko jsou krásné. Vedoucí zodpovědní a přátelští. Minulý rok jsem tam měla dceru (5 let) na táboře Šmoulové a vrátila se nadšená!

reagovat Verča 29.5.2014 13:56  1%    +  -

Ahoj, mohu doporučit taboryjinak.cz jeden z turnusu je zaměřený na menší děti a věnují se jim individuálně. Už s nimi mám zkušenost z jiných aktivit a vřele doporučuji.

reagovat speaccet 29.4.2014 13:23  5%    +  -

Dobrý den,

mám dobrou zkušenost s atmosférou v kavárně Maluj, která letos koná letní příměstský tábor.
Je tam fajn atmosféra plná kreativity, barev a skvělých nápadů na seebvyjádření....
Pro zájem mrkněte na info: www.kavarna-maluj.cz

reagovat Alice 21.4.2013 8:46  1%    +  -

Alenka: ahojky my jsme byli se školou v rekreačním středisku Vranov, měli jsme i krásný grilovací večr jako pozornost té společnosti, fakt super.Zařizovala to učitelka, tak se jí zeptám a napíšu Ti sem kontakt nebo stánky.Určitě to taky zkuste ;)

reagovat Honza 14.4.2013 13:15  1%    +  -

Jakub:
Jasný je to od CK Topinka, nejsem zde zaregistrovaný tak nemohu dávat odkaz,ale určitě to najdeš,být tebou tak neváhám a jedu je to opravdu bombastycký...tak zdar

reagovat Alenka 9.4.2013 20:07  1%    +  -

Prosím vás neznáte nějakou Školu v přírodě co by pořádal nějaký tábor, nebo společnost v Česku? Plánujeme se třídou že bychom rádi vyjeli na týden do nějakého přírodního střediska a nevíme kam. Chceme jet s někým spolehlivým a koho jste už vyzkoušeli. Předem díky ;)

reagovat Jakub 9.4.2013 19:22  1%    +  -

Honza: Ahoj měl bych zájem mohl by jsi mi k tomu dát nějaké info? a web?

reagovat Honza 27.3.2013 7:03  1%    +  -

ahoj jezdím do přírody rakouských Alp. Je zde canyoning, rafting na alpských peřejích, downhill biking, letní sáňkování a mnohem víc ;) kdybys měl zájem ozvy se a dám Ti adresu.

reagovat Jakub 26.3.2013 20:22  1%    +  -

Ahoj hledám pro sebe nějaký adrenalinový tábor mám rád přírodu rakouských Alp . Je mi 16 let a jsem z Prahy.

reagovat ivona.S 18.9.2012 16:52  5%    +  -

Ahoj Holky,
My posíláme už 4 roky své dcery na letní tábory do Ruprechtic na Broumovsku. Mají tam každý rok stejné vedoucí a tak sou holky na ně zvyklé a těší se na ně. Taký mají spoustu akcí během táborů - diskoteky, kouzelniky.... Je to v přírodě adršpašských skal a dětský oddíl Greenhorns není žádný nováček mezi pořadateli táboru. Mají 25 let tradice a to přesvědčilo i náz aby jsme až Z plzně poslali děti tam. Jsou tam moc spokojené takže všem maminkám jen doporučuji. O vaše děti se dobře postarají a ještě Vám po táborech pošlou cd s fotkami z táborů. tady sou jejích stránky www.oddilgreenhorns.cz

reagovat lamate 22.4.2012 20:52  5%    +  -

Hezký večer, nemáte některá prosím zkušenost se sdružením WAKAN TOPA a jejich tábory - indiánské a keltské?!
Díky za příspěvky, lamate.

reagovat Johankat 23.6.2010 18:35  5%    +  -

Ahoj, my jezdime leta do predbore, kam jezdil uz manzel... Tesi se vzdy jak deti tak my rodice:o) Akorat se vzdycky desim at mi neulehnou pred odjezdem tak je paranoidne cpu vitaminama, preventanem a detskym koutkum se vyhybame obloukem:D

reagovat kedrigern 23.6.2010 9:09  63%    +  -

nikusa: neboj, stany s podsadou by pro ní mohly být dobrodružství.. vyprávěj jí, jaká je to sranda a jak je to něco jiného, jak v bytě... nalaď jí, aby se těšila a ne bála

reagovat nikusa 23.6.2010 6:37  11%    +  -

Tak stejně jsem se dozvěděla, že budou nakonec všichni ve stanech s podsadou a do školy budou chodit jen na jídlo a v případě škaredého počasí(deště) můžou využívat školní tělocvičnu.
Ale dodaly jste mi trochu odvahy, už se to blíží a já paradoxně začínám být čím dál víc v klidu...taky přispěly mé zákaznice, kterých jsem se taky ptala na názory.

reagovat Lucianna7 22.6.2010 13:23  51%    +  -

kedrigern: jo, taky si syn dobíral manžela, že neumí číst v mapě

reagovat kedrigern 22.6.2010 12:37  62%    +  -

Lucianna7: já mám kluky pryč většinu prázdnin...taky se mi stýská, ale to je můj problém, ne jejich ..a oni jsou spokojení.. i holka, už dávno dospělá, na tábory a oddíl ráda vzpomíná.. nedávno zrovna přišla se smíchem, že s přítelem někam šli.. lesem...a on, vládce navigace, nedokázal správně nasměrovat mapu, aby došli tam, kam chtějí

reagovat Lucianna7 22.6.2010 10:42  50%    +  -

Alma..: jo, tak to máme stejný názor. Máme jednoho kluka, už je mu dvanáct a od první třídy jezdí na tábor se stejnou skupinou lidí. Když byl poprvé, byla tam zdravotnicí sestřička od naší paní doktorky, která je manželovou bývalou spolužačkou. Takže nám slíbila, že na něj dohlídne. Zvládl ho s celkem v pohodě. A od té doby jezdil s nimi. Je to klasickej turisťák, učí je, jak se chovat v přírodě atd. Zkrátka klasický tábor. Spí ve stanech s podsadou, jedí z ešusu, musí si hlídat příbor, páč náhradní nedostanou atd. Vrátí se vždycky s polovinou čistého oblečení, protože to prochodí pomalu v jednom a tom samém. Předloni převzali tento tábor mladí, odrostlí táborníci, kteří byli několik let instruktorama na tomto táboře, ten rok měli dohled od původních vedoucích, a loni už to bylo jen na nich. A mladej byl nadšenej, takže letos jede zase znovu. Za tech čtrnáct dní napíše tak 3x. Telefon je tam zbytečný, protože jsou na louce. Jinak umí díky táboru zacházet s nožem, rozdělat oheň atd. Se sekerou jsem ho učila sama, aby pak nebyl paf z toho, že ji má v ruce, tak jsem mu vysvětlila, co a jak. A doma na zahradě běžně seká dřevo na oheň a je v pohodě a já jsem v klidu. Na táboře sekat nesmí, tam to mají děti zakázané.
Ale jezdí už několik let se zdravotní pojišťovnou k moři. Taky jsem se bála, tak tam s sebou vozí telefon. Jsou v hotelovém komplexu a je to taky na 14 dní. A i tam se mu líbí.
A letos ho k tomu čeká ještě soustředění se sportovním klubem taky na 14 dní. A na začátku léta má ještě pětidenní výlet s tátou na vodu. Takže ho v létě uvidím celkm asi 10dní. A na konci léta má závody, takže ani poslední víkend nebude doma. Ale jsem ráda, že je v pohodě a je to normální kluk. Klidně přizná, že se mu stýská, ale že tam zůstane, protože by přišel o zábavu. Akorát se trochu čílil, že je moc pryč a že se nedostane k tetám ani na víkend, tak má slíbeno, že když bude mít příští léto soustředění s klubem, tak k tomu moři nemusí. (Co já bych jako malá dala za to, kdyby mi máma takhle naplánovala prázdniny. STrašila jsem celé léto v Praze a nudila se, páč všichni byli někde mimo)

reagovat kedrigern 22.6.2010 8:24  62%    +  -

Alma..: přesně

reagovat nikusa 21.6.2010 6:34  11%    +  -

Tak aspoň dobrá zpráva...a to, že zrovna v té době (4.7.-17.7.) bude léto nádherné. Bez mráčku a vysoké teploty.

reagovat kukačkaP 20.6.2010 10:23  61%    +  -

bibinna:

reagovat kedrigern 18.6.2010 20:48  62%    +  -

nikusa: nebul a užij si to... dopřej jí trocha zábavy

reagovat bibinna 18.6.2010 13:13  9%    +  -

kukačkaP: zkušenost mám vynikající.To co píšou tady o sobě http://www.haha.cz/index-leto10.htm to je pravda.děti jsou tam v jednom kole zážitků.Ráno je budí to jejich rádio a přivezly si nahrávky jejich písniček.Je to nějaká skupina.Areál je oplocený a chodil tam hlídač se psem i ve dne.
Stejně bys je měla na tu náměsíčnost určitě upozornit.

reagovat Kapucinka76 18.6.2010 7:43  15%    +  -

nikusa: hlavně, že se těší, to je nejdůležitější. Tak ať si to užije.

reagovat nikusa 18.6.2010 7:08  12%    +  -

Samantha: naše holka je taky jak věchýtek a malá. Už se ale strašně těší, tak to zatím neřeším a jak bude odjíždět a těch 14dnů budu bulet pořád.

reagovat Samantha 17.6.2010 22:00  100%    +  -

kedrigern: naše beruš má tak 130 cm a ani ne 20 kg, ruce jako hůlčičky, vyzíblina, je zdravá, ale málo jí

reagovat kukačkaP 17.6.2010 21:23  61%    +  -

ahoj , moje holka skoro 10 let jede poprvé na tábor, je dost stydlivá, ale jede s kámoškou, tak se těší, já mám ale obavy, je náměsíčná a já se bojím, aby to tam hlídali a ona jim neutekla, jede na h+h, bylo vaše dítko na tom táboře??? děkuji

reagovat kedrigern 17.6.2010 9:27  64%    +  -

Samantha: náš prcek, a to je neuvěřitelně mrskací dítě, je někdy na živu jen o mlíce a jogurtech... pak zase týden jí jak nezavřenej a pak zase nejí.... už si toho nevšímám, roste, svaly má, tak asi je to OK

reagovat Samantha 16.6.2010 22:19  100%    +  -

kedrigern: já ji nenutím ani doma, ale jí skoro nic nechutná, ano, olivy, čabajka, to by jedla, ale normální jídlo ne, ve školce kolikrát nejí nic, páč učitelky je nenutí, třeba k obědu má suchý knedlík, celé 1 kolečko

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Letní dětský tábor
Diskusi založil(a): nikusa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si