Birmingham

Uz nejaky ten mesic ziju v Birminghamu. Zajimalo by me, jestli je tu nekdo, kdo tu taky je pripadne nekde v okoli
20.6.2010

Diskusi založil(a) 20.6.2010 luxy

reagovat Clau.Zuzu 26.6.2010 20:03  7%    +  -

luxy: juj, tak to jsi dobrá, že jsi takhle vyjela za prací tož já bych takhle na slepo asi nejela no ;-) ... každopádně super, že jsi našla a že je lépe ;-) - pravdou je, že Warwick je jeden z nejdražších hradů, za plnou vstupenku dáš myslím 17liber, ale FAKT je to krásný hrad ;-) příští víkend pokud se nepletu, tam zase bude i v noci dva dny po sobě ohňostroj jako každý rok - no prostě nádhera to tam fakt je ;-) pak samozřejmě Stratford - rodiště Shakespeara ;-) Kenilworth - zřícenina hradu, ale udržovaná. No je tam toho v Anglii a celkově UK HODNĚ k vidění ;-)

a copak tam děláš teďka, jestli to není tajné a smím se optat? ;-)

reagovat luxy 26.6.2010 15:47  26%    +  -

Clau.Zuzu: diky za tip, urcite tam zajedu. situace nedovoluje poznavat, takze jsem zatim byla jen jednou v londyne a to jeste proto, ze jsem tam musela. au pair nevysla, jela jsem za praci. chili jsem byla bez prace, tak byla bida, ale ted makam a mam se dobre. jsem tu uz 9 mesicu a rozhodne si nestezuju a jeste dlouho tu chci zustat :)

reagovat Clau.Zuzu 25.6.2010 21:01  7%    +  -

luxy: jinak v B'hamu taky moc nevím, co je na něm zajímavého - mimo to, že je to druhé největší město Anglie ;-) ... ještě teda BULLRING :-) stavba Kaplického :-D

reagovat Clau.Zuzu 25.6.2010 20:59  7%    +  -

luxy: jeee, zdravim, takže nakonec vyšla aupair v UK??? ;-) ... jak se Ti líbí v B'hamu??? ;-) URČITĚ si zajeď na hrad do WARWICKU :-) krásné městečko a hlavně hrad je nádherný, teď v létě tam budou i atrakce ;-)

reagovat pecka 24.6.2010 8:24  71%    +  -

Neteř žije v Nottinghamu a její manžel pochází z Birminghamu, takže zmiňuje, že tam jezdí za příbuznými.

reagovat Šklíba 23.6.2010 22:51  100%    +  -

luxy: Byla to poznávačka po Anglii a Skotsku, šli jsme dost po památkách. Glasgow je taky hnusné město, ale památky ve starém centru stály za kouknutí.

reagovat luxy 23.6.2010 19:24  27%    +  -

Šklíba: dekuju. libilo se ti tu? uprimne si nedokazu predstavit, ze bych sem jela na dovolenou. mesto neni hezky, neni tu v podstate nic k videni, je tu spina. ale hlvne ze daji praci

reagovat luxy 23.6.2010 19:22  27%    +  -

Hannelka: tak doraz

reagovat Šklíba 23.6.2010 16:08  100%    +  -

Zdravím tě a doufám, že se ti tam líbí. Před lety jsem tam byla na dovolené, ale to je jistě úplně jíné, než tam žít. Přeju hodně štěstí.

reagovat Hannelka 23.6.2010 13:11  9%    +  -

Já sice ne, ale chtěla bych

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Birmingham
Diskusi založil(a): luxy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si