Nehoda Dary Rolinc

Co si o celém tom humbuku kolem této nehody myslíte?
Ač Daru nějak zvlášť nemusím, jsem zhnusená tou štvanicí na její osobu.
21.7.2010

Diskusi založil(a) 21.7.2010 IvanaJ

reagovat Anonym 12.11.2010 17:52  1%    +  -

doufám že se jí konečně darince ty hajzlové omluví

reagovat jaancaa 19.8.2010 17:12  76%    +  -

kasi: myslím, že vyšetřování není u konce, byla zatím jen na výslechu - bude to trvat 2-3 měsíce než bude výsledek

reagovat kasi 19.8.2010 15:20  100%    +  -

tak včera v telce říkali že je nevinná , doufám že se ona paní Darině veřejně omluví

reagovat viara 30.7.2010 21:01  100%    +  -

JÁ TU HOLKU NEMUSÍM ,LÍBILA SE MI POUZE JAKO DÍTĚ S Karlem Gottem.....
Je mi to líto, co se jí stalo a ten hrozný humbuk kolem toho je zbytečný ,sama musí trpět ,,,,,,

reagovat Cherokee 27.7.2010 13:33  36%    +  -

Hlavne v tom clanku me dostava ta zprava o deniku Blesk a rozhovoru z roku 2003. co tam cpou neco 7 let stare. Si trosku neuvedomili, ze clovek se meni a hlavne, kdyz ma zena dite, tak trochu se zacne chovat jinak - aspon vetsina, co se tyce rizeni.

reagovat kasi 27.7.2010 11:48  100%    +  -

plachtařka: taky si to myslím

reagovat plachtařka 27.7.2010 11:42  51%    +  -

kasi: obávám se že budou najednou dělat mrtvého brouka

reagovat kasi 27.7.2010 11:16  100%    +  -

Policie má údajně jasno: Dara je nevinná! klikni zde

tak jestli je to pravda doufám že se jí rodina zemřelého omluví

reagovat čtyřlístek 26.7.2010 15:28  63%    +  -

Kolegyně syn je mentálně a tělesně postižený a přihlásil se jejich ústav do nějaké soutěže,kde mají možnost získat příspěvek na tábor.Záleží na jejich umístění v hlas.soutěži.Proto jsem vás chtěla poprosit,kdyby vám to nevadilo a mohli jste následujích 8 dní kliknout na rámeček TO MĚ BAVÍ .Moc by jom to pomohlo.Mockrát všem děkuju http://www.conasbavi.cz/#pod-piratskou-vlajkou
může se hlasovat každý den

reagovat kiklop 26.7.2010 14:31  81%    +  -

čtyřlístek: Pokud pomůže je tam odkliknuto.

reagovat vacant 26.7.2010 14:25  8%    +  -

čtyřlístek: odkliknuto poprvé

reagovat lenka.t 26.7.2010 13:25  5%    +  -

Já Daru taky nemusím, ale co se v tomto případě děje je totální hnus. To je vidět co je asi vdova zač. Co se stalo jejímu muži je strašné, ale takto se prezentovat a chtít hlavně vytřískat prachy, protože účastník nehody (zatím není prokázána jako viník) je známá osoba. Je mně z toho zle a každý si musí uvědomit, že takové neštěstí může potkat kohokoli kdo sedá do auta nebo na motorku.
Ale hlavně v tomto případě jsou peníze až na "prvním místě"

reagovat totoka 24.7.2010 20:21  68%    +  -

vite jak to je když by ho zabila obyčejná ženská tak se o tom nikde psát nebude ale že to byla Dara tak na tom chtějí vidělat.Nebyla jsem u te nehody ale denodenně vidíme jak ti motorkáři jezdí jak hovada a je jedno jestli má 20 ne 50 let pořád si chcou dokazovat že na to mají.A jeho manželka tam taky nebyla tak nemůže 100% tvrdit že on jel předpisovně !!!!Daře přeji pevné nervy a Vám pozustalým at se nad sebou zamyalíte nezabila ho umýslně !!!!!prostě byl v nesprávný okamžík na nesprávném místě a to je prostě OSUD!!!!

reagovat Sirmaola 24.7.2010 13:13  5%    +  -

čtyřlístek: odkliknuto a peji hodně hlasů

reagovat čtyřlístek 24.7.2010 9:20  52%    +  -

Dobrý den ,obracím se na vás s prosbou.Kolegyně syn je tělesně a mentálně postižený a jejich ústav se přihlásil do hlasovací soutěže,ve které mají možnost dostat příspěvek na tábor.Výše přispěvku je závislá na počtu získaných hlasů.Chtěla jsem poprosit,jestli by jste memohli po následujících 8 dní kliknout na rámeček TO MĚ BAVÍ,najdete ho na této adrese-dole.Moc všem děkuji

http://www.conasbavi.cz/#pod-piratskou-vlajkou

reagovat plachtařka 23.7.2010 11:19  53%    +  -

tak nevím, kdyby jela rychle tak by neležel skůtr toho pána tak blízko u auta ale to je opravdu už jenom na vyšetření policie

reagovat plachtařka 23.7.2010 11:17  53%    +  -

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-bouracka-rolins/139534/rolins-se-vraci-z-dovolene-misto-pritele-ji-ceka-krainova.html

reagovat fata 23.7.2010 11:17  17%    +  -

....řekla bych, že na tomto případu je dobře vidět žebříček hodnot v naší společnosti a jaká je vlastně cena lidského života u nás...hyena-vdova chce vytřískat hlavně prachy, řidiči za zabití inkasují většinou podmínky, nebo směšné tresty, které jsou jim ještě potom "za dobré chování" zkracovány.
Ano, "finační přestupky" jsou trestány nejpřísněji.

reagovat pecka 23.7.2010 11:07  76%    +  -

Viděla jsem na internetu ten rozhovor s manželkou zabitého pána a nějak mi to přišlo, že to co říkala, vůbec nebylo upřímné, ani jednou se nepodívala do kamery, ale také jí neukápla slza a ten hlas se hodně nutil do smutku. Dokonalý herecký výkon.
Jinak se k tomu nechci vyjadřovat, protože jsme u toho nikdo nebyl, dokonce ani manželka toho pána ne, přesto v rozhovoru mluvila tak zasvěceně.

reagovat Cherokee 22.7.2010 23:05  34%    +  -

Alma..: Moji tetu zabili na prechodu, jako chodce a vinik nebyl znama osobnost. Stejne nešel sedět. Jedno auto ji pustilo a druhy vzalo. Uz je to 10 let, stalo se to na Vanoce o to horsi, ze jsme 14 dni predtim u ni byli a vybirali ji darek.
Je jedno, kdo to je.

Strejdu srazilo auto, v nemocnici lezel tyden, kde pote zemrel na krvaceni do mozku. Doktori jaksi zapomeli, ze by se to mohlo stat. Ridic dostal podminku a lekarum se nestalo nic.

To samy si myslim, ze nevalne potrestany bude ten 22 lety ridic, bez RP, co srazil matku s dcerou. Ozrali prase.

Vsak jste si určitě všimli, že v ČR jsou víc trestaní ti, co mají na starosti finační kriminalitu.

Jak ted Čech dostal za vrazdu pritelkyne dozivoti,ale bohuzel se to stalo nekde v Anglii, ci kde. TAdy by dostal tak 12 let.

reagovat Cherokee 22.7.2010 22:58  34%    +  -

Nechápu proč by Dara měla něco platit, od toho má přeci povinné ručení. Jsou většinou dva typy, zakladní a lepší. A co se týče zdraví, tak i to základní má v případě smrti částku v rádu milionu. Proto každý auto má povině takový ručení.

Pojišťovna, pokud pán nebyl už v důchodu, tak vyplatí i ušlou mzdu.

Je to ošklivé takhle o tom mluvit, ale když vdova se snaží ze známé osobnosti něco vymlatit, tak i kdyby šla s tím k soudu, tak jediný, kdo bude platit, tak je pojišťovna.

Jinak, co se letos děje na silnicích, je děs.
človek to vidí každý den, jak si někteří plní bobříky statečností a přitom jediný, co si tím dokažou, že když dojedou, tak o par minut.

reagovat Mata69 22.7.2010 22:04  100%    +  -

Alma..: a prosím tě, ty už víš, že to byla její vina? Že uvažuješ o kriminále...ostatně i kdyby to byl "obyčejný" člověk jak píšeš, a prokázalo se mu, že to bylo na jeho triko, nejspíš dostane podmíněný trest, takže si nech tyhle rychlé soudy. Nikdo zatím nevíme jestli to byla vina toho pána nebo Dary, od toho je policie, aby to vyřešila. Nebo jsi snad u toho byla, že víš, že to zavinila ona?

reagovat IvanaJ 22.7.2010 21:30  100%    +  -

Alma..: na podzim se stala havárka, kdy chlap přehlídnul skutr který jel po hlavní. řidič skůtru byl mrtvý na místě mladý chlap kolem 40 táta 3 malých dětí z toho jedno vážně nemocné.
proběhl soud s řidičem a dostal podmínku a nebyl to nikdo známý.

reagovat lenny003 22.7.2010 19:18  13%    +  -

Alma..: a ty už víš, že nepůjde sedět? Nebo na to jsi přišla jak?

reagovat jaancaa 22.7.2010 19:07  63%    +  -

Alma..: Tady asi nepůjde o to jestli je to Dara nebo někdo jiný. Ublížení na zdraví s následkem smrti je nedbalostní t. č., těžko by to bylo na nepodmíněný trest. To tak kdyby byl řidič opilý - jinak těěěěěžko.

reagovat kiklop 22.7.2010 17:22  80%    +  -

Pájule: Nevím jak ostatní ale u mně se ta paní hrozně ztrapnila,snad to tak nemyslela jak to řekla,ale vypadá to že ji nejde tak o muže jak o peníze,stát se to mi tak kašlu na nový domek,asi bych neměla radost z domu postaveného za cenu života manžela.Peníze nejsou všechno i když bez nich je také zle ale počkala bych co mi někdo sám nabídne a ne sama se domáhat.

reagovat Pájule 22.7.2010 16:44  100%    +  -

lenny003: taky nechápu proč chtějí ty prachy, vždyť milovaného člověka ti nevrátí ani miliarda dolarů. Chápu kdyby to byl živitel rodiny a jednalo by se o matku s malými dětmi, že by chtěli nějaké přilepšení..Ale děti velký a pán už byl v důchodu a určitě přece nevydělával tolik peněz, aby to dělalo deset milionů.

reagovat lenny003 22.7.2010 16:19  13%    +  -

Je mi Dary moc líto . Pokud je to pravda a rodina zesnulého opravdu chce po ní takové prachy a chovají se tímto způsobem , tak být na Dary místě tak od tohoto okamžiku mě celá situace přestane mrzet (nebo pokusím se přestat si dělat výčitky), úplně se na ně vykašlu a v případě její neviny, tak zažaluju ještě já je! Je to hnus a je mi z nich zle

reagovat kiklop 22.7.2010 16:08  79%    +  -

normenka: Promiňte že mezi vás vpadám a snad to ani tady nepatří,ale o těch řidíčích by se dalo hodně mluvit,před asi 14 dny jsme jeli s dcerou a dvěmi vnučkami když nás začal předjíždět frajírek na motorce a schválně začal dělat před autem cik caky,bylo mi špatně když jsem si představila rychlejšího řidiče nebo kdyby mu ta motorka podjela a čí by to byla vina samozřejmě řidiče auta.Takže je těžko někoho soudit když jsme tam nebyli.

reagovat kasi 22.7.2010 16:05  100%    +  -

jaancaa: jj je to i na stránkách co říká na videu

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nehoda Dary Rolinc
Diskusi založil(a): IvanaJ
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si