KAM NA VÍKEND-DOVOLENOU U NÁS se zvířaty a dětmi?

Nevíte kam si vyjet odpočinout třeba jen na víkend s rodinkou, s dětmi ale i se svými zvířaty ..např. s vlastním koněm a pejskem ? Nebo jen tak vyrazit si s přáteli ,udělat dámskou jízdu ?
Pište..pište
10.9.2010

Diskusi založil(a) 10.9.2010 EVELINA.

Anonym 21.4.2016 19:12  1%    +  -

chtěl bych přiblížit malou procházku po moravských horách, jedná se o Chřiby a vesnici Vřesovice u Kyjova.
Ve Vřesovicích je nově otevřeno muzeum , k nahlédnutí je minulost partyzána a odbojáře Oldřicha Pechala a výstava amrického letounu Douglas C-47, který v těchto lesích havaroval v roce 1952. K nahlédnutí je i historie obce Vřesovice. Výlety jsou pak směřovány na mnoho historických míst, posetých v místních horách, jedná se o desítky turistických cest k mnoha zajímavým zříceninám, kaplí, památníků, a přírodních úkazů.

Anonym 25.7.2011 13:07  1%    +  -

Já jsem byla s rodinou ve středních čechách v equitana hotel resortu. je to tam parádní. příjemný personál, o prostředí ani nemluvim. Je zde možnost jízdy na koních, wellness centrum, bowling, pohlídají vám prcky, provedou masáže, manikúru prostě všechno. Fakt super

reagovat TerynaLoucka 13.7.2011 13:26  5%    +  -

Také máme pejska a jelikož ho nechceme nechávat doma samotného, bereme ho na dovolenou s sebou. Jezdíme kempovat do jižních Čech, kemp Frymburk, ležící přímo na Lipně :) Děti, my i Ronnie si zde užijeme spoustu zábavy :) Info na www.topcamping.cz

reagovat beladami 19.9.2010 19:54  34%    +  -

ebrovka: nemůžu si vzpomenout, za kolik byly večeře (kuchyňky na pokojích jsou max.vybavené, takže snídaně jsme si dělávali sami a obědy v terénu), ale myslím že kolem 120,- za dospělého (neomezeně polévky, druhé - vždycky možnost si přidat a moučník) - navíc malému jsem ani poloviční porci nebrala, z mé jsme se najedli oba. Porce byly obrovské a hlavně, pani vaří báječně!!!

reagovat ebrovka 18.9.2010 7:00  32%    +  -

beladami: Ahoj,prosím a co jídlo nebylo drahé. My sme na ty stránky koukali a moc se nám líbí

reagovat Halisek 15.9.2010 21:29  13%    +  -

tak mi byli tento víkend v orlických horách v penzionu zítiší v Deštném a musím říci že je to tam nádherné jak pro děti tak dospělé v zimě vlek přímo u toho v létě bazén je to tam i pod stan chatky i karavany my ještě vyzkoušeli nedaleký lanový park a byli jsme nedšený.

reagovat JTina 14.9.2010 22:29  24%    +  -

ted jsme byli pravda na teambuildingu v Kejzlicich...super chalupa, paradni zarizeni, vse ciste, hromada veci pro deti, na dovcu ideaaal

http://rezidence-kejzlice.cz/index.htm

reagovat beladami 11.9.2010 10:38  22%    +  -

Tak tady jsme byli letos v létě, několik rodin s dětmi a byli jsme velice spokojení. Ubytování čisťounké, strava výborná, max.přizpůsobeni dětem, kolem zvířátka

http://www.penzionnafarme.cz/Czech/index_czech.htm

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KAM NA VÍKEND-DOVOLENOU U NÁS se zvířaty a dětmi?
Diskusi založil(a): EVELINA.
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si