Nemáš se komu vypovídat se svými problémy?

Nemám nikoho, komu bych se mohla svěřit se svými problémy. Je to smutné a trápím se tím tak víc. Přispívejte se vším co vás trápí. Jsem v náročné životní situaci a chtěla bych znát Váš názor na ni. Děkuji za příspěvky.
29.10.2005

Diskusi založil(a) 29.10.2005 Kapilas

reagovat hilarion 2.1.2019 9:39  5%    +  -

Tak vám všem přeji spokojený rok 2019.

reagovat Katka 1.1.2019 19:34  1%    +  -

Mám to samé, je to čím dál tím více horší 😭😭😭😭

reagovat Enzmina 19.11.2017 13:33  5%    +  -

Dobry den, ahoj.Prosila bych o radu.Posledni dva roky byly pro mne strasne jak v rodine tak ve vztazich.Prisla jsem o maminku a ukoncila 10-ti lety vztah.Konecne mam pocit ze jsem nasla muze pro zivot a stejne pochybuji.Kdyz mi bylo 20 mela jsem pritele ktery me opustil kvuli jine starsi moc jsem ho milovala a to me poznamenalo.Bojim se verit jsem podezirava a nejspis kvuli tomu ztroskota kazdy muj vztah.Muzete mi prosim poradit jak se s tim poprat? Mate nekdo podobny problem?Dekuji

reagovat hilarion 30.9.2017 9:50  36%    +  -

*sissi*: Tak u mne je to trochu jinak. Ale zřejmě neudělám nic s tím, zřejmě budu muset odejít po 55 letém manželství pryč a taky s České Republiky. hodně smutné.

reagovat *sissi* 26.9.2017 19:07  20%    +  -

Dnes jsem je vezla do práce,syna mámku mě a jeho.on najednou že si vezme auto nikdo s tím ale nepočítal a ani nemá řidičák.vzdycky no vozili dodávkou z práce i do práce a když jsem se ho zeptala,proč no nedovezou,aby nám zůstalo auto jako vždy,tak na to nedokázal odpovědět.museli jsme tedy odpoledne všichni autobusem.Ejhle přijedeme domů a on doma 😮.kde je auto se ptám,a vyjel po mě jestli si myslím,že může řídit v jeho stavu.nechapu,proč neřekl že jede ve dvě domů a nevzali nás taky.pry se chovám jak Madona,ale proč jako?začínám no nesnaset.na všechno má svou odpověď jaká mu pasuje a mě už nebaví mu vyvracet že to není pravda,co říká.😔

reagovat hilarion 26.9.2017 16:18  38%    +  -

*sissi*: Cítím s tebou. Někdy se stane něco a nechápeš proč. Pak nezbývá než se obrnit pevnými nervy a řešit, aby jsi byla spokojená.

reagovat *sissi* 25.9.2017 19:27  19%    +  -

Ahojte,snad jsem tu dobře.Nemam dobrý vztah s přítelem.jak to bývá,že začátku to bylo fajn,ale teď už spolu skoro nemluvíme.Nemam proč,všechno co řeknu bojkotuje,nebo mluví úplně ó něčem jiném,jakoby já ó voze a on ó koze.Nesmim se koupat s dcerou,nesmím se sní mazlit,musím být tvrdá na ni,nechci aby kouřil v domě nebo na záchodě,pak smrdí celý barák.vzdy mi odsekne ať se nestarám.O sexu ani nemluvím,a teď naposledy když jsem mu říkala,že každá žena je jiná,někomu to trvá déle,někomu ne a že to není jen hup na kozu,tak si vymýšlím a mám samé výmluvy.kdyz projedu ó pár minut později, protože jsem byla v obchodě,tak hned kde jsi byla?a skaredym tónem na mě mluví.tohle je každou chvíli,každý den něco,už jsem z toho unavená.

reagovat Jesa 3.9.2017 22:05  81%    +  -

Karolina: Holčičko,úplně si dovedu představit,čím procházíš,,je sladký,slizký,lže,,vše otočí proti Tobě,obere Tě o každou korunu,nic neuděláš dobře,nemáš kamarádky... A co rodiče, Ti by pomohli?Nás stál dceřin rozvod 250 000..vypláceli jsem ho z našeho vlastního barákui za cenu půjčky,abychom se zmetka zbavili.. Musíš věřit,že zase bude dobře.

reagovat Jesa 3.9.2017 21:54  81%    +  -

Elis7: Ahoj,,moji dceru si taky vyhlídl kluk po vojně,když jí bylo kolem 15 a hrála si na ulici s míčem..začal ji oblbovat,,a moc se mu líbilo,že ji může ovládat,párkrát se sním chtěla rozejít,vyhrožoval,že skočí z okna,nebo pod kamion..,ve 30 s ním měla dítě ,když měla jít Terezka do školy,tak se vzali,..a to teprve začal ten správný teror..nikdo si neumí představit,čím si prošla,,psychicky narušený jedinec, manipulátor, ,lhář 4-5x žádal o rozvod a vždycky mu to podepsala,potom to stáhl..v létě už to nechala dojít do konce..Odstěhoval se,ještě než byli rozvedení,našel si podnájem a chodil jí vykládato svých avantýrách s ženami.Trvá to dlouho,než se ho zbaví,,zatím si léčí duši malováním..tak aby to taky nebyl někdo,kdo si netroufne na dospělou ženskou..a nezničil vám mládí..hodně štěstí!!

reagovat sonja 17.2.2016 15:08  11%    +  -

ramona1229: dej tomu čas.. znám to, ale po čase jsem si zvykla, že je můj muž víc doma, i když mi chyběl ten klid a pohoda. Já jsem začala sportovat a odreagovávám se tím.Uvidíš sama, ale i on si musí podle mě zvyknout, že je víc doma a ne na cestách.

reagovat ramona1229 27.1.2016 11:02  5%    +  -

Ahojky ženy,taky někdy máte pocit,že na vás všechno padá a bortí se?Nebo,že nemáte úniku a nevíte si rady?Dnes a nejen dnes mám ten pocit.Doma s manželem si nerozumíme .Přestal jezdit na kamionu a tak nějak si lezem na nervy a příjde mi,že mi doma překáží.Zvykla jsem si na to,že se o vše postarám sama.Narušuje mi ten můj klid co jsem měla.Nevím co mám dělat nechci ho opustit mám ho ráda,ale :(

reagovat brad 21.11.2014 11:43  5%    +  -

Mám pouze takovej dotaz pro ženy,můžete to brát jako anketu.Byly byste ochotné jít do vztahu se 4Oletým panicem?

reagovat Kačík Žáková 27.10.2014 23:31  1%    +  -

Ahoj, chci se zeptat nevite co mam delat kdyz jsem se zamilovala do jednoho kluka jsem strasne stydliva a on je ke vsem hrubi Jen ke me je strašně milí, moje kamaradka s nim v prvni třídě chodila a říka že k ní byl Taky milej ale ne až takhle :( co mám dělat ?

reagovat Karolina 16.6.2014 6:41  1%    +  -

Ahoj holky poradite mi je to dulezite. Piste mi na email cipisekhi@seznam.cz
Dekuju
Muj manzel me psichycky depta. Nepotrebuje zname kamarady, potřebuje me kamosky aby me u nich mohl ponižovat. Jinak pry miluje samotu. On si psal s mou kamoskou tisíc sms za mesic. Jeji manzel mu udelal scenu. Ja se po case s ni zacla bavit a ted my manzel vycita proc se s nima bavim když mu jeji manzel provedl to ci ono. Ze ho za to nemusi. Jenze mel pravo co mu ma muj manzel delat do jeho zeny. A ted když sem ji dala sanci a bavim se s ni tak on zacal mluvit s jejím manželem ...oba me pomlouvaji ze jsme porad s kamoskou spolu. Ten muj s na me stezuje a přitom me dava najevo ze jsem ja ta co ho pomlouva. Peníze mame každý sve, za 15let mi nic nekoupil. Vse dela tak abych ja nemela nikdy nic. Znamým se porad ukazuje jako slunicko a ja ssem ta mrcha co mu ublizuje. Všechny me kamosky po nem leti a neveri tomu jaky je. On je doma pomlouva jaky jsou jednoduchy ci by ojely kdekoho a před nima je tutununu. A když jim reknu ze chce byt před vsema hezky a radsi hazi klacky pod nohy me, tak mi reknou jaky je blbec ale chovaji se k nemu lip jak ke me. Kdy mam peníze koupim mu darek, jsem romantik. on místo toho aby si na me vzpomel tak mi radsi dava otázky zda jsem klukovi dala obed a to je mu 18let. Jsem moc nestastna. Flirtuje s jinyma a me dela sceny jen když se na nekoho podivam. Kontroluje me a přitom jezdi za byvalkou resit problémy a ze by ji nechtel ze zestarla. Jeho chyby hazi na me. Chci jet na kola a on s téma lidma nechce ze je nemusi a když je vidi jako by je miloval. O me říká takove věci az jsem koukala ale me tvrdi ze nikde me neresi ze jen ja jeho všude pomlouvam. Když mel zenskou vyhazoval me z baraku. Je jedináček a mysli si ze muze všechno. Podepsala jsem i pod nátlakem ze mi nic nepatri ale on uziva vse co je me. Nemam kam jit co mam delat. A vyplata pokryje maximalne podnajem.....napiste mi prosiiim pokud jste to zazily. Nevim jak se odstrcit od dna. On je free ma vse ...

reagovat jalilku 22.2.2014 17:35  1%    +  -

ahoj vsem

reagovat Kathreen 20.2.2014 14:39  19%    +  -

Ironie: Můžeš si oprávněně myslet, že se chce k tobě vrátit. Otázkou je, jestli sama chceš a znovu riskovat, že se s tebou rozejde, až potká někoho... Osobně bych to už nedělala, může to kdykoliv zopakovat, není na něj spolehnutí. Držím palce!

reagovat Ironie 29.12.2013 18:07  5%    +  -

Jsou to dva měsíce, co se se mnou po pětiletém vztahu rozešel přítel. Důvodem byly naše hádky a taky jenda slečna (jeho kamarádka). Napřed mi tvrdil jak s ní nic nemá, že ho nezajímá a tak. Ale potom se i ona rozešla se svým přítelem, a můj ex se s ní začal scházet. Vyznával jí lásku, říkal jí že je ten nejlepší člověk na světě. Domluvili se, že to spolu zkusí za půl roku, až se oba vzpamatujíz rozchodu. Mě navrhnul kamarádství, já mu řekla, že k němu cítím víc než to ale nakonec j jsme se domluvili a zůstali jsme přáteli. Jenže po měsíci mu slečna dala kopačky a vrátila se k bývalému. Přítel mi teď pořád volá,píše, chce se sejít, dokonce mi chodí na profil na FB a sleduje koho jsem si přidala do přítel, vyptává se s kým si píšu a když se mu zmíním o někom s kým se schízím, začne žárlit a páčit ze mě informace o tom jaký ten člověk je. Dokonce mi jednou volal, aby mi řek, že si mám dávat bacha na antikoncepci až budu s někým spát. Když zjistil, že jsem si koupila nové krajkové spodní prádlo, zeptal se mě, jestli ho může vidět. Mám trávit silvestra v hospodě s přáteli, bude tam i můj ex, je to dávno domluvené a protože nemám kde spát - žiju na vesnici a domů mi nic nejede, my budeme ve městě, přespím u bývalého. Fakt netuším co si o jeho chování mám myslet, plánuje společné aktivity. Dokonce mě občas obejme a dá pusu. Jednou ho rodiče potřebovali, a on mě raději doprovodil na autobus domů. Co si to tom mám myslet?

reagovat reinzi 25.7.2011 20:09  17%    +  -

Ahoj holky, tak to tu nějak nežije, chtělo by to rozhýbat. A k tomu dotazu... možná pořád budeš mít pocit, že ti něco uteklo, jednoho dne možná něco zkusíš... zláká Tě někdo jiný, a pak záleží jak to dopadne. BuĎ po čase zjistíš, že jsi měla všechno a zbytečně si to ohrozila, nebo to vyjde, ale to je podle mě menší šance. To si myslím já.

reagovat Pavluša77 15.5.2011 16:44  22%    +  -

Jinak Vás všechny moc zdravím....žije to tu?

reagovat Pavluša77 15.5.2011 16:42  22%    +  -

Elis7: Máte děti? Společné zájmy??? Společné plány???

reagovat Elis7 20.5.2009 19:00  5%    +  -

Byl by někdo s podobnou zkušeností?
Je mi 23 mám přítele 8 let (tedy od necelých 15 let) Poslední dobou je náš vztah hlavně stereotyp. V posteli to také moc neklape. Někdy na mě padne, že jsem nepoznala jiného chlapa, pouze jsem jen s tím svým.
Myslíte, že může mít vztachm, který začal takto brzo nějákou budoucnot. Nebude mě pořád lákat jiný chlap?

reagovat Dashav 21.2.2009 18:19  100%    +  -

co jsi varila dneska dobryho

reagovat Dashav 21.2.2009 18:14  100%    +  -

Aranka*: to bylo asi me co?ale jo jde to co ty?ted jsem dozehlila

reagovat Aranka* 21.2.2009 18:13  5%    +  -

Aranka*: ahojky,jak je?

reagovat Dashav 21.2.2009 18:09  100%    +  -

Aranka*: cauuu

reagovat Aranka* 21.2.2009 18:05  5%    +  -

reagovat Dashav 21.2.2009 9:12  100%    +  -

reagovat Aranka* 20.2.2009 19:25  5%    +  -

reagovat Dashav 20.2.2009 16:44  100%    +  -

caukyy je tu nekdo?

reagovat Dashav 16.2.2009 10:42  100%    +  -

tady zasejc nikeho nejni

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nemáš se komu vypovídat se svými problémy?
Diskusi založil(a): Kapilas
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si