Výklad z Tarotových karet a esoterika všeobecně:-)

Vítám Vám na této diskuzi a budu ráda,když se najdou milé dušičky co se o Esoteriku zajímají:-).
25.10.2010

Diskusi založil(a) 25.10.2010 Lucildaa

Sweet_Angel 26.1.2011 21:06

reagovat milena68 9.2.2011 9:00  20%    +  -

Ahoj holky, před pár lety jsem dostala tarotové karty /Crowly/ i s knihou, pak jsem ještě dvě knihy dokoupila, nemám na to čas ani energii. Nechcete je někdo koupit? v případě zájmu pošlu bližší info i s fotkou. Karty jsou jako nové, minimálně použité. Kdyby něco, ozvěte se do vzkazů.

reagovat Lucildaa 26.1.2011 21:25  5%    +  -

Sweet_Angel: tak to je báječnýno a s výkladem to chce čas a trpělivost,ale to už určo víš

reagovat Sweet_Angel 25.1.2011 19:10  11%    +  -

Lucildaa: Tak to já našla sadu, která mi fakt hodně dobře sedí. A to jsem ty karty měla jako první. Jen s tím výkladem je to složité. Ale jsem trdlo

reagovat Lucildaa 25.1.2011 10:28  5%    +  -

Ivuša16: ahojky...já se taky pořád učím,ted jsem ve fázi,že sbírám praxi na druhých... na sebe se ptám nerada páč si to akorát ovlivnuju nebo do toho čučím a stejnak ze mě nic nevypadne...jinak je fajne,že tě uchvátili tak to má býtjá ještě nenašla sadu,která by mě stoprocentně padla na míru a to už jich doma mám celkem dostno uvidíme časem...

reagovat Ivuša16 24.1.2011 10:42  15%    +  -

Lucildaa: Ahoj děkuji za přivítání , já se teprve učím lenormadky mě uchvátili jsou moc krásný tak si zkouším zatím jenom sama sobě. a co ty

reagovat Lucildaa 22.1.2011 14:09  5%    +  -

Ivuša16: vítám tě....a vykládáš i druhým?...já mám lenormandky dvoje,ale nemám zase na ně tolik času,chtěla bych do budoucna umět vyložit velkou tabuli....tak at se ti daří

reagovat Ivuša16 21.1.2011 11:36  15%    +  -

Ahoj taky mám Lenormand ty malé a jsou moc pěkné rozumím jim dobře a navíc je u nich malá knížečka. Ještě mám osho zen tarot ale ty jsou docela těžké, ale taky moc krásné tak se učím.

reagovat Lucildaa 20.1.2011 8:51  5%    +  -

KáťaV.: ahojky...já andělské nemám,ale už jsem s nimi zkoušela udělat výklad,kamarádka jedny má...výklad jsem dělala podle knížky a bylo to fajne a docela to sedělo....myslím si,že je jen na tobě a tvé praxi podle čeho budeš karty vykládat jen to chce vše čas na nic nespěchat a mít trpělivost

reagovat KáťaV. 18.1.2011 18:39  46%    +  -

Ahoj, dostala jsem k Vánocům Andělské karty a zajímalo by mě, zda je někdo umíte vykládat.
Jednou mi někdo řekl, ať to hlavně nevykládám podle návodu.
Opravdu by mě to hodně zajímalo.
Díky

reagovat Lucildaa 16.1.2011 20:40  5%    +  -

Sweet_Angel: ahojky,písla jsem ti vzkazík....jinak věnuju se Tarotu a bokem zkouším Lenormandky,doma mám i cikánské a runové ještě mám za sebou Reiki zatím první stupen taky jsem si pořídila věšteckou kouli,ale na tu mě nezbývá zatím bohužel moc času....

reagovat Sweet_Angel 16.1.2011 20:32  12%    +  -

Ahojky. Moc děkuji za přístup.
Jak ty jsi na tom s kartami?

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Výklad z Tarotových karet a esoterika všeobecně:-):374:
Diskusi založil(a): Lucildaa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si