Pevnější prsa !!!

Holky neznáte radu jak si zpevnit prsa? cvičení ale nemusím ikdyž vím že to taky třeba. Chci je zpevnit, aby nebyla trochu povislá. Mám trojky, krasne ale trochu povislé, proto bych uvítala pomoc. Nějaké krémy atd. Určitě tyto rady využijou i jiné ženy tak raďte.
Díky
1.11.2005

Diskusi založil(a) 1.11.2005 Eva85

reagovat AlA 8.2.2018 9:34  5%    +  -

cvičit a masírovat pravidelně prsa :)

reagovat jarka.modra 18.7.2016 10:21  5%    +  -

RaduskaNe: tablety asi nemate nejaky tip jake koupit ze? :)

reagovat RaduskaNe 29.11.2015 14:26  5%    +  -

Pokud nechceš cvičit tak zkus nějaké ty tablety a nebo pak na plastiku.

Anonym 23.4.2013 11:04  1%    +  -

Nika: Já cvičím každý den víc jak hodinu, a né žádné lehké cviky...ale tvar prsů je dán z části geneticky a ty moje D-E se jen tak nezvednou, každý nebyl obdarován...

reagovat zralok 12.7.2012 13:16  17%    +  -

nadrain užívám měsíc a půl,nemá to význam,žádná změna.
Myslím,že koupit další balení budou jen další vyhozené prachy....a vkládala jsem do toho při tolika příspěvcích všude na netu opravdu naději

reagovat BeaVL 10.7.2012 14:16  5%    +  -

Anet: toho se nemusíš bát,působí to pouze na prsa :)

reagovat Willa 7.7.2012 7:28  100%    +  -

Anet:Hlavně si myslím,že po přestání se to vrátí zase do starého stavu,takže brát už natrvalo nebo nebrat vůbec.Kdyby to bylo tak jednoduché,tak plastická chirurgie už je na mizině.

Anonym 6.7.2012 10:08  1%    +  -

Dobré ráno :) nenastane nějaká změna váhy při používání tabletek Nadrain? Myslím následné ztloustnutí a podobně?
Díky..

Anonym 27.6.2012 15:33  1%    +  -

Ahojík dámi. již půl roku používám Decolene, myslím že dost dlouhá doba na změnu. ůčinek 0% a práznější peněženka. :-? tudíž nedoporučuji....... vše je jen o psychologii a nutkání myšlenek že budem dokonalejší, smůla :-( kdo chce bíti sponzorem české lékařské komory hurá do toho. :-D tam to poroste. ;-)

reagovat BeaVL 13.6.2012 11:43  5%    +  -

Mám dobráno druhé balení Nadrainu a jsem s ním spokojená! Mají i velmi pěkný web plný zajímavých informací..věděly jste například, že správný výběr špeků může opticky zvětši poprsí? Hodně mě to inspirovalo.

reagovat EvkaP 19.4.2012 11:15  5%    +  -

Zdravím. Taky teď už přes měsíc jedu na NadraIn a zatím jsem naprosto spokojená. Prsa se trochu zvětšily, jsou plnější a pěkně vytvarovaná. Měla jsem levé prso trošku níž než pravé a jsou teďkom na stejno. Po dobrání mám v plánu si dát měsíc pauzu a pak užívat znovu. Nevím, jestli po vysazení může efekt zmizet, ale myslím si, že je to u každé ženy individuální jak to na ni bude působit.

reagovat mon.zlamalova 6.4.2012 14:48  5%    +  -

Dominika: Doporučuje se užít balení, které je na dva měsíce a pak to třeba po měsíční pauze zopakovat. Ale myslím si, že to za to stojí :)

Anonym 11.3.2012 17:06  1%    +  -

Hezký den, tan Nadrain se musí užívat stále, aby nezmizel efekt větších prsou? Děkuji

reagovat mon.zlamalova 6.3.2012 15:25  5%    +  -

Nadrain můžu také doporučit :-)

reagovat Cornelia.C 29.2.2012 17:27  5%    +  -

Petra K.: Já mám také zkušenost s Nadrainem :)Nejenom že se mi prsa o velikost zvětšila,ale jsou i pevnější!

Anonym 31.1.2012 7:31  1%    +  -

Kolegyně bere NADRAIN a je fakt, že tam toho má viditelně víc. Řešila tím údajně povislé poprsí.Já užívám 3 dny, tak nemůžu zatím potvrdit,ale doufám že nebudu vyjímka.Mám po dětech taky tvar prsou "nějaký"...ale nechci na operaci, tak uvidím.

Anonym 31.1.2012 7:26  1%    +  -

Já jsem užívala dekolen, bustplus (tak nějak), teď zkouším druhý měsíc nadrain a jsem nadšená. Mám prsa pevnější a hlavně plnější.Ale nemám prsa o 2 velikosti větší. Pokud mi to vydrží nějakou dobu po dobrání těch tabletek,tak budu opakovat. Ten nadrain je dvouměsíční kůra, což je cenově hodně dostupné. Kolegyně z práce ho užívala a měsíc nebere. Zatím má prsa pořád plná,ale uvidím, co bude říkat za další měsíc. Kdyby to vydrželo alespoň 2 další měsíce, tak je to super. Zkoušíte někdo taky něco?

Anonym 6.12.2011 6:46  1%    +  -

No s trojkama to už bude asi trošku složitější, ale vůbec bych se nebála vyzkoušet Decolen. Já mám dvojky, a po dětech jsem řešila stejný problém. Po přibližně dvou měsících užívání Decolenu jsem zaznamenala první změny. Velikost 2 mi zůstala, ale přesně jak si přeješ, poprsí se vrátil hezký plný tvar. Doporučuji!

Anonym 30.11.2011 14:04  1%    +  -

Protože jsem si ověřila, že na nulky, co mám, nezabírá zhola nic (kde nic není ani smrt nebere/tablety nepomáhají), nabízím nedobraných 45 tablet (450mg PUERARIA MIRIFICA 100 tbl) Bere se jedna denně, takže zjistíte, zda to s Vámi něco dělá, a pak si třeba můžete přikoupit. Cena: 300Kč (původní cena 989Kč, ušetříte 145Kč). V případě zájmu pište na mejl: bernadetta22@seznam.cz

reagovat Silvie86 14.11.2011 8:36  5%    +  -

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat přípravek na prsa HERBUST. Slyšela jsem, že je nejlepší, ale nemůžu ho nikde na netu najít, ta firma co ho dodávala prej čeká na dodání. Jinak jestli s ním máte nějaké zkušenosti? Díky.

reagovat Danicka90 8.11.2011 13:50  5%    +  -

Já už jsem to tu někde psala, u mě zabral Decolen. Někdo píše že výsledky po jeho užívání nic moc, ale já mohu doporučit.

Anonym 20.10.2011 21:07  1%    +  -

Chtěla bych se zeptat na ten krém Peuraria Mirfica...mám prsa F, takže bych je chtěla pouze zpevnit, ale za žádnou cenu zvětšit.je pto mě vhodný tento krém?

Anonym 6.8.2011 13:38  1%    +  -

Ahoj hokly. Tak já si koupila Venus Medical. Nemám zkušenosi s pilulkama a mastičkama. Ale tenhle způsob je super. Cvičí za Vás a prsa zpevní během pár týdnů...

Anonym 14.4.2011 15:45  1%    +  -

tak ono to nekdy tim cvicenim nejde kdyz zhubnes vis..ty lina..

Anonym 4.4.2011 13:39  1%    +  -

Cordy:
Puerarii můžeš brát i s antikoncepcí. Neboj se, já to tak také beru. Jsem spokojená s tím co ta pueraria vyvedla s prsy :-)

Anonym 31.3.2011 1:46  1%    +  -

Nemáte někdo zkušenosti s Pueraria mirifica a antikoncepcí? Vylučuje se to nějak? Díky za rady

Anonym 5.3.2011 18:04  1%    +  -

Díky za výborný tip!!! Pueraria mirifica se osvědčila. Koupila jsem krém a tablety 450mg a světe div se...moje vytahané psí ouška :-)) se z A změnily na skoro C a to prosím jen po třech měsících. Brala jsem 1 tabletu ráno a dvě večer.A samozřejmně mazala krémem. A jako příjemný bonus se mi zlepšila aknozní pleť.

Anonym 12.1.2011 15:31  1%    +  -

Na zpevnění jsou super krémy s pueraria mirifica. Vlastní zkušenost :-)

Anonym 28.11.2010 10:59  1%    +  -

kdybyste raději přestali žrát prášky a začly cvičit baby líné!! proč v posilovně...? stačí doma, každá den 15 - 20 minut.. Jsou to jednoduché cviky, najdete na internetu!!!

reagovat ilpl 30.7.2010 11:05  5%    +  -

boyboy:

Ahoj boyboy,
prosím Tě o kontakt na Tebe, potřebuji srovnat... Tvůj příspěvek mně připadá dobrý a zajímavý.... Hezký léto Ilona

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pevnější prsa !!!
Diskusi založil(a): Eva85
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si