pomoc s úpravou fotografie

Ahojky,
prosím nevíte někdo jak bych si mohla upravit obyč.fotku obličeje abych dosáhla podobného výsledku(viz dole).Mělo by to být jako logo.Jestli třeba na to existuje nějaký plugin ve Photoshopu???Děkuji

http://www.euroregin.cz/prezentace/liberecky/jablonec/fay/obrazky/logo_fay_png_oblicej.png
20.11.2010

Diskusi založil(a) 20.11.2010 roxi251

reagovat fojty 18.9.2012 11:00  64%    +  -

Helik37: není zač

reagovat Helik37 17.9.2012 22:21  75%    +  -

moc děkuji

reagovat fojty 16.9.2012 20:43  66%    +  -

Helik37: http://www.milujemefotografii.cz/jak-na-selektivni-barevnost

reagovat Helik37 16.9.2012 19:14  73%    +  -

ahojky děvčátka mám na Vás dotaz
mám zoner Photo studio14 a nevím jak na úpravu fotky.Chtěla bych z barevný fotky udělat černobílou,třeba příklad park a kytičky nechat barevný nevíte někdo jak to mám provést
nebo třeba obličej černobílí a pusa aby byla červená,vůbec nevím jak na to
kdybyste někdo věděl můžete mi napsat návod třeba do zpráv nebo sem díky moc

reagovat Radunka28 25.3.2012 12:54  62%    +  -

sarrinka: nevím,jestli ti už někdo poradil,ale oříznout do kolečka se dá v programu PhotoFiltre.

reagovat fojty 7.2.2012 16:20  55%    +  -

Nepotřebujete, zadarmo jen dnes!

http://digiarena.e15.cz/zoner-photo-studio-14-home-zdarma-jen-dnes?utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=RSSfeed

reagovat sarrinka 6.11.2011 13:02  49%    +  -

Zdravím a omlouvám se že vás tady otravuju, ale mám takovou prosbičku, myslíte že dokážu třeba i ve wordu nebo nějakým jiným programu oříznout obrázek do kolečka?

Anonym 22.10.2011 9:35  1%    +  -

This was pursuing the oxygen Jordan Shoes II's experienced been launched and through the preparing belonging for the oxygen oxygen Air Jordan Shoes III's. making use of the help of Michaels input close to the brand new inexpensive Cheap Jordan Shoes III's he designed them lighter and with a great deal much better elements which may be marketed at a much less pricey price. This was the turning location of Nike as income sky rocketed.
The MBT Shoes collection consists of sports activities MBT Footwear for avid health and fitness walkers, but in addition they possess a great collection of sandals for that summer time weeks invested in the seaside or hiking, in inclusion to an stylish collection of expert MBT Footwear, fantastic for company people today and for casual wear.
Moncler Outlet has obviously appear a prolonged way from getting lined using the exact product that resting bags are lined with and solely getting meant to maintain the icy chilly from the chilly Alps. Monclers has constantly been regarded among mountaineers but these Moncler Jacket have produced their way onto the style catwalks of Italy and Tokyo.Moncler Coat utilizes the most effective component of duck lower which will not just maintain you cozy and will do so for any prolonged time also.This cannot be mentioned for most from the artificial products utilized to collection a great deal from the winter Moncler Vest..
The hottest brand name this summer time is Karen Millen Dresses.Right in the normal next-door woman to models, celebrities, style newspaper editors, singers, and also this brand name has rocked the glamour world. There is no cause to match your needs for being an exception. You also can stun everybody within your interpersonal circle by owning a pair of Karen Millen Dress. You will certainly appearance classy and advanced using a Karen Millen Outlet Sale or attire.
Longchamp most well-known collection could be the Le Pliage collection. There are many factors for its recognition amid equally teens and adults. although the bag might appear pricy in comparison to other generic Longchamp Bags around the market, the cost place is quite sensible contemplating the craftsmanship and allure from the Longchamp Le Pliage brand. It's outstanding to get in a location to personal a top quality bag that is equally attractive and practical
In 1927, he moved back again to Italy, founded his personal firm - Ferragamos Shoes, and ongoing creating footwear for well-known persons that include Eva Peron, Maharani of Cooch Behar, and Marilyn Monroe.
The North Face Jacket are also among the most prosperous products. They are appreciated all more than the planet for their high quality and designs. North Face Jackets are offered for the two guys and women; furthermore there is an additional class for kids.
Moncler Outlet shops function imported products at a fraction on the price of traditional full stores. You can purchase a broad variety of stylish Moncler merchandise at their on line stores at a low cost of as significantly as 70%. They provide Moncler Jackets (including the lower Jackets), Moncler Vests,Moncler Online and Scarves and Moncler Boots, just to brand a quantity of items.
It is not the primary time that Kate Moss developed handbags for longchamp Bag 。To obtain the stylish appears on this spring and summer, buying a manufacturer new longchamp Bags developed by Kate Queen is actually an urgent task.This Longchamp Le Pliage Handbags spring sequence is getting the sensible route. These handbags are generally created of khaki canvas and brown dark leather-based that are total on the neutral styles
Calvin Klein Perfume is a good deal loved by folks of nearly all age brackets, however the big chunk of its clientele comprises teenagers, university students, and youthful professionals.It began away with nine flagship scents. Today, Calvin Klein Underwear manufactures more than thirty 5 numerous fragrances. Of them, some are thought to be for being signature scents to the brand, possibly in conditions of the sales, the uniqueness of the scents, or both. A lowdown on some in the most feted Calvin Klein Trunk Collection For women & Men .

reagovat fojty 2.12.2010 12:07  49%    +  -

KissMyAss: díky, ale není to "ono"

reagovat KissMyAss 2.12.2010 9:34  75%    +  -

fojty:

reagovat fojty 27.11.2010 19:17  54%    +  -

můžeš zkusit http://akvis.com/en/sketch/index.php ale nemám s ním skušenosti

reagovat fojty 27.11.2010 19:15  54%    +  -

zkoušela jsem to ve photoshopu a nejde mi to tak jak by jsi chtěla, chce to dělat v Illustratoru a v tom neumím. v šopíku jsem vykouzlila pouze toto
Sklad.Obrazku.Net

Sklad.Obrazku.Net

z tohoto Sklad.Obrazku.Net

ale jak to se měn neptej,první odbarvit a pak hlavně křivky, úrovně, hodně doostřit...na té druhé jsem domalovala rty a obočí...

reagovat svell 25.11.2010 19:06  15%    +  -

roxi251: Jestli chce mít jenom podobný výsledek,ale fakt jenom trochu podobný,stejné to,jak to chceš na obrázku co jsi tu dala, jinak než vektorem nebude! tak zkus toto:
Dej si tam foto a udělej kopii,nejlépe si tu tvář i očisti a pak zase kopii té očištěné tváře a pak vlevo na obrazovce,ten uzký proužek a dej si horní vrstvu v těch čtverečcích barvy černou a spodní bílou(nevím jak photoshop ovládáš,tak to píšu takto ) pak filtr/skica/a zkoušej buď otisk-fotokopie-nebo potrhané obrysy a pohraj si se šoupátky...
No zkus a uvidíš jestli ti to bude stačit...

reagovat svell 25.11.2010 18:56  15%    +  -

roxi251: PS podstatě v.grafikou je udělaná i kdejaká předloha pro tetování..

reagovat svell 25.11.2010 18:54  15%    +  -

roxi251: Mě osobně vektorová grafika problém dělá,ještě jsem se s ní nenaučila pořádně dělat..Už photoshopu zvládnu kde co, i v. grafiku jsem zkoušela,ale bohužel nejde mi.Už na to nemám tolik času jako dřív (mám dvě malé děti ),takže se jí asi ani už nenaučím...
Třeba ti půjde líp než mě...

reagovat svell 25.11.2010 18:50  15%    +  -

swingers: Zakladatelka chtěla vědět jak na to a to jsem sem dala,to jestli s photoshopem umí je věc druhá

reagovat roxi251 24.11.2010 17:31  5%    +  -

taky mi pár lidí napsalo že to nefunguje...tak moc děkuji za vložení obrázku.já zkusila potrhané obrysy ve photos.ale není to úplně ono.juknu na tu vektor.g.ale doufám,že tam nemusím nic kreslit...to by nedopadlo dobře :-)...potřebuji aby to šlo z normální portrétové fotky.moc děkuji za typy

reagovat swingers 24.11.2010 13:42  5%    +  -

svell: jj photoshop je super pokud s nim clovek umi

reagovat svell 21.11.2010 21:56  15%    +  -

nebo tady:

http://digitalne.centrum.cz/inkscape-zkuste-tvorbu-vektorove-grafiky/

http://www.web71.cz/slovnicek/vektorova-grafika/

http://kresby.grafika.cz/categories.php?cat_id=22&sessionid=d049c2139eb2ea779b2dc12d2b18a9a1

stačí vyhledat ve vyhledávači...

reagovat svell 21.11.2010 21:52  15%    +  -

Tohle je vektorová grafika...
Tady je o tom honě napsáno a i jak na to:

http://help.adobe.com/cs_CZ/Photoshop/11.0/WSfd1234e1c4b69f30ea53e41001031ab64-73a0a.html

reagovat Januska.123 21.11.2010 14:50  42%    +  -

LuuAnna: mě se to zobrazuje bez problémů.
Ale jak to vyrobit z fotky nemám tucha. Podle mě je to prostě portrét.

reagovat Topka 21.11.2010 13:54  100%    +  -

LuuAnna: Tak to máš třeba pro svůj počítač bloklý, mě to ukázalo ten půl portrét ženy.

reagovat LuuAnna 21.11.2010 13:40  10%    +  -

Topka: já to dala bez datumu, png na konci a neotevře se mi nic

reagovat Topka 21.11.2010 13:18  100%    +  -

reagovat Topka 21.11.2010 13:16  100%    +  -

LuuAnna: Mě se tam ukáže silueta obličeje ženy, malovaná pár tahy, ale na poprvé se mi to taky neukázalo protože jsem si tam omylem skopírovala i to datum na konci

reagovat Irisss 21.11.2010 13:01  86%    +  -

Topka: ten odkaz tam není celý

reagovat LuuAnna 21.11.2010 12:38  10%    +  -

Topka: mě také nefunguje

reagovat Topka 21.11.2010 11:29  100%    +  -

Irisss: funguje

reagovat Irisss 21.11.2010 11:27  86%    +  -

kočko ten odkaz nefunguje,není celý

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: pomoc s úpravou fotografie
Diskusi založil(a): roxi251
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Fotografie a umění
Přečtěte si