SMĚNÁRNA VĚCIČEK ZE STARÝCH ČASŮ A TAKY S VŮNÍ LEVANDULE

Mám diskuzi: KOUZLO STARÝCH ČASŮ A VŮNĚ LEVANDULE - jsme bohužel uavřenou diskuzí, tak kdo se k nám nedostane - nezlobte se.
Zrovna dnes se na diskuzi jedna "levandulka" svěřovala, že má doma ubrus co jí jen leží ve skříňce a ona jej nevyužije - musela jsem jí dát za pravdu, protože taky mám pár věciček, které nevyužiji.
A tu se zrodil nápad!!!! Proto zakládám tuhle diskuzi kde si budeme navzájem nabízet - VÝMĚNOU nebo pokud není co měnit domluvíte se na PRODEJI věcičky, které nám doma jen leží a jiným můžou udělat radost!

PROSÍM, NABÍZEJTE VĚCI Z DOB NAŠICH BABIČEK ( nádobí, ubrusy, polštáře, mlýnky, formičky....a nevím co vše ještě) A NEBO COKLOLIV S LEVANDULKOU, NEBO I HÁČKOVANÉ ČI ŠITÉ VÝROBKY, RAZÍTKA - prostě vše co my LEVANDULKY nutně potřebujeme :-)))))!!!

Fotografie co sem nepatří budu nemilosrdně mazat!!!!! Průběžně i starší fota....proto se nezlobte pokud Vám fotku smáznu a pokud bude nabídka aktuální, tak vložte foto znova. Pokud již nabízenou věc nebudete mít, tak mi prosím dejte ve vzkazíku vědět, abych případně - pokud to neuděláte Vy fotku smázla.

A naposled prosím, vkládejte pouze fotky s informacemi o věcech co jsou na fotu, ať se tu nabídky neztratí v záplavě tlachání. Děkuji za dodržování a přeji krásné směnárnění!!!!!
15.12.2010

Diskusi založil(a) 15.12.2010 Centrix

reagovat Ada445 3.6.2013 13:16  100%    +  -

Ahoj děvčata, proč sem nechodíte, to vám nic doma nepřebývá?

reagovat Centrix 18.7.2011 17:27  100%    +  -

kájina:

reagovat kájina 18.7.2011 14:05  45%    +  -

Centrix: máš to v galerce

reagovat Centrix 6.1.2011 19:22  61%    +  -

Nabízím použitá razítka - dělaná na zakázku , které už nevyužívám:

Tak něco nabídněte.....jinak kus za 35,-

reagovat jinaci 3.1.2011 9:51  16%    +  -

sháním tenké zašlé i bílé průmyslové kraječky (ne polyester), šířka 1 - 2 cm, roztrhané větší bílé výšivky richelie i zašlé, jemné dečky po babičce, zbytky starého sametu (závěsy apod.), sametky

reagovat semínko 2.1.2011 16:59  100%    +  -

12da: mohu ti nabídnout toto:

reagovat 12da 2.1.2011 14:07  100%    +  -

narazila jsem náhodou a tak se přidám s prosbou , potřebovala bych háčkované krajky , nebo i hotové záclonky i s vitrážkou do kuchyně na dvě okna , děkuju,pokud se někomu válí doma a neupotřebí

reagovat Centrix 15.12.2010 17:04  79%    +  -

VÍTEJTE A VRHNĚTE SE DO VÝMĚNY

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SMĚNÁRNA VĚCIČEK ZE STARÝCH ČASŮ A TAKY S VŮNÍ LEVANDULE:764::764:
Diskusi založil(a): Centrix
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si